ZAKOPANE ;) jak się przygotować - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » ZAKOPANE ;) jak się przygotować

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: ZAKOPANE ;) jak się przygotować

Witam
w marcu wybieram się na 5 dni do Zakopanego
zastanawiam sie co zabrac ze soba oprocz swetrow kosmetykow to wiem
ale czy spodnie takie narciarskie czy jakies buty sportowe sama nie wiem jaka tam moda
doradzicie?

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ZAKOPANE ;) jak się przygotować

Chcesz się kierować modą...? Dobre...
To pewnie będziesz jedną z tych pań, z których zawsze się śmieję w Zakopcu - popylających na szpileczkach po Krupówkach tongue

Weź ze sobą to, w czym Ci wygodnie i w czym nie zrobisz sobie krzywdy - buty za kostkę, ciepłe ciuchy (bo w marcu jeszcze upałów nie ma), coś przeciwdeszczowego. No, chyba że naprawdę zamierzasz chodzić tylko po Krupówkach i knajpach, to wtedy w sumie nie musisz brać ze sobą niczego innego, niż to, co nosisz na co dzień...

3

wlasnie nie chce sie wyglupic smile a  o tych laskach to slyszalam smile rewelacja haha

chyba ze jakies okulary przeciwsloneczne ?

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.

4

nadias, tylko czy Ty jedziesz tam na narty lub w góry, czy tylko pozwiedzać miasto i okolice? Bo jeżeli będziesz chodzić sobie spokojnie po centrum to nie musisz specjalnie się szykować. Ale jeżeli masz zamiar iść wyżej, to już radzę popytać wujka Google i na forach ludzie piszą co najlepiej zabrać.

Pamiętaj, że w górach nie ma żartów i nie nie kierujesz się modą, a zdrowiem i wygodą.

5

nadias napisał/a:

wlasnie nie chce sie wyglupic smile a  o tych laskach to slyszalam smile rewelacja haha

chyba ze jakies okulary przeciwsloneczne ?

No, to właśnie są lasie, które do Zakopanego przyjeżdzają po to, żeby się "polansować" po centrum miasta i po knajpkach, a szczytem ich aktywności fizyczno-turystycznej jest wjazd kolejką na Gubałówkę wink
Ale to jeszcze nic - raz widziałam kobietę, a może nawet ze 2 się trafiły, które szły Doliną Chochołowską (albo Kościeliską, nie pamiętam) na obcasach, PO ŚNIEGU... To już wg mnie horror.

Okulary przeciwsłoneczne na pewno Ci się przydadzą, jeśli masz wrażliwe oczy. Weź jakieś ciepłe portki, sweter, jakiś płaszcz przeciwdeszczowy i koniecznie buty za kostkę, a będziesz wyposażona na każdą okoliczność smile Na pewno lepiej być na sportowo (bo wygodniej), niż elegancko.

6

wrócilam przed wczoraj z gór i powiem wam , że spotkalam kilka "szpileczek" ;D
a co zabrać ze sobą? polar, bluzę, wygodne buty. zazdroszę Ci , że jedziesz;)

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

7

W samym Zakopcu nic nie ma do zwiedzania. A Tatry są tak masakrycznie schodzone, że miejscami trzeba się łokciami przepychać. Dziękuję bardzo, wolę Gorce wink Ale ja mam góry rzut beretem od siebie, więc jestem wybredna tongue

Wszytko zależy od tego co chcesz robić w Zakopanym. Jeśli masz ochotę chudzić po górach to zdecydowanie będzie ci potrzebne odpowiednie obuwie. Ono jest najważniejsze. Na początku marca może też być jeszcze śnieg, więc jak chcesz jeździć na nartach to pomyśl o porządnej czapce. A jak zamierzasz spędzać czas na Krupówkach to obojętne jest w czym będziesz.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » ZAKOPANE ;) jak się przygotować

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018