West Highland White Terrier czy Yorkshire Terrier? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » West Highland White Terrier czy Yorkshire Terrier?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: West Highland White Terrier czy Yorkshire Terrier?

mam zamiar kupic sobie pieska smile   Zastanawiam sie nad tymi 2 rasami.   Ktos z was ma pieska tej rasy? Lub wasi znajomi?   Moze napiszecie jakie "są"

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: West Highland White Terrier czy Yorkshire Terrier?

West Highland White Terrier
Bym wybrala tego smile a juz ogolnie z psów tego rodzaju wybrala bym teriera szkolckiego białego wink
yorki... zalezy jak sie trafi ale nawet znajomi zakochani w swoich yorkach mowia ze by frugi raz nie wzieli smile

3

Yorki, które "znam" są żywe, bardzo aktywne, ale przez to na dłuższą metę męczące i denerwujące. Poza tym spora część jest głośna - szczekają na wszystko co się rusza tongue co do tego drugiego, to nie wiem, więc się nie wypowiem ^^ ale jako, że obie rasy są terierami, to przygotuj się na żywiołowego psiaka. Ciężko je okiełznać ;D

Chodzić swoimi ścieżkami...

4

Ja mam Yorka i jesli bym miała wziąć drugi raz to bym wzięła. smile W dużej mierze wychowanie psa zależy od właścicieli. Moja Nesia jest bardzo ruchliwa, lubi sobie poszczekać ale za to baardzo usłuchana i kocha dzieci. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

5

Stawiam na Westa!!! Dawno dawno temu miałam jednego z pierwszych, które urodziły się w Polsce.. Teraz mam 2 jego następców - Rogera i Harrego smile Pieski cudne - pogodne, radosne, kontaktowe. Żaden inny tylko WESTIE!!

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » West Highland White Terrier czy Yorkshire Terrier?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018