Czego pragniesz najbardziej na świecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Czego pragniesz najbardziej na świecie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Czego pragniesz najbardziej na świecie?

Wymieńcie jedną konkretną rzecz, uczucie, cokolwiek, co pragniecie najbardziej na świecie , może od dawna, a może aktualnie. Nieważne czy to w tej chwili, w waszej sytuacji możliwe,czy nie. Jedna konkretna rzecz, którą pragniecie.Za którą oddalibyście wszystko.
Odpowiadajcie ( piszę pracę, proszę o poważne, szczere odpowiedzi) , pozdrawiam! wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czego pragniesz najbardziej na świecie?

Najbardziej na świecie chciałabym, żeby mój Tato żył.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

3

Darowując sobie to co niemożliwe typu chciałabym znowu być zdrowa, czy żeby ktoś kto umarł żył. To chciałabym mieć mieszkanie, domek po prostu własny, ładnie urządzony kąt, chociaż w sumie to też niewykonalne tongue

4 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-11-21 20:27:24)

pokoju smile
Ok, to nie wybory miss wink
Od dawna dręczy mnie, że ten świat jest jaki jest, dlatego marzę, aby jakis piekielny wirus definitywnie wytłukł tego zarazka jakim jest człowiek.
Kiedyś miałam bardziej optymistyczne marzenia względem ludzkości, ale stwierdziłam, że nie ma co bujać w obłokach i trzeba być realistą, więc postawiłam na drugą opcję smile

5

Chciałabym po prostu się spokojnie i szczęśliwie zestarzeć w otoczeniu męża, dzieci i wnuków.

6

Wyzwolenie wszystkich istot od cierpienia.

7

adiaphora napisał/a:

pokoju smile
Ok, to nie wybory miss wink
Od dawna dręczy mnie, że ten świat jest jaki jest, dlatego marzę, aby jakis piekielny wirus definitywnie wytłukł tego zarazka jakim jest człowiek.
Kiedyś miałam bardziej optymistyczne marzenia względem ludzkości, ale stwierdziłam, że nie ma co bujać w obłokach i trzeba być realistą, więc postawiłam na drugą opcję smile

Pokoju, jak byłam mała i chodziłam do kościoła, to codziennie odmawiałam za to paciorek.
Choć po prawdzie, to bardziej boję się braku pokoju u nas, niż marzę o pokoju dla dalekich krajów.
A dla siebie to najbardziej na świecie chcę, żeby mój zmarnowany talent się odbudował.

8

jak bylam mala to pokoj na swiecie w ogole mnie nie interesowal,  ale zawracalam wtedy Jezuskowi gitare czym innym - zbieralam zdechle ptaszki, robilam im pogrzeby i modlilam sie, aby wzial je do nieba wink

9 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2016-11-22 18:08:03)

A mogą być dwie rzeczy, bo nie mogę sie zdecydować? smile Kolejność się liczy.
Chciałabym móc porozmawiać z moim Tatą (nie żyje).
Chciałabym mieć dom na wzgórzu na wsi, z widokiem na całą okolicę poniżej.

10

Chciałbym się kiedyś przespać z jakąś dziewczyną.

11

Pomijając mało poważne a według niektórych autorów, również "dowcipne" wypowiedzi chciałbym, bym mógł odejść ze świadomością, że moja partnerka poradzi sobie beze mnie. A moje dzieci stały się na tyle okrzepłe w dorosłym życiu, by przestały mnie potrzebować, zanim odejdę. smile

facet po przejściach

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Czego pragniesz najbardziej na świecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021