Wazektomia pomaga czy psuje?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Wazektomia pomaga czy psuje??

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 81 z 81 ]

77

Odp: Wazektomia pomaga czy psuje??

Nie mieszajmy dwóch systemów walutowych. Nie bądźmy peweksami.

Wazektomia to nie kastracja. Zatkać sobie dziurki w nosie to nie ucięcie tegoż.

Zobacz podobne tematy :

78 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-17 21:40:46)

Jestem świeżo po wazektomii (metoda kanadyjska) - wykonanej w klinice SPAM param pam pam.
Tego, że nie będę miał dzieci wcale się nie bałem - już swoje odchowałem, więcej nie chce. Poza tym metoda jest odwracalna, a nawet jeśli się nie uda, zawsze można pobrać plemniki bezpośrednio i inVitro - ale takie rozważania według mnie są totalnie bez sensu. To nie jest tak, że ktoś Ci jądra wycina.

Najbardziej jako facet bałem się bólu - sama perspektywa, że tam cię będzie coś bolało trochę mnie powstrzymywała. Ale powiem szczerze, że sam zabieg był w sumie mniej bolesny niż wizyta u dentysty na znieczuleniu. Lekkie ukucie w skórę przy znieczulaniu i w zasadzie tyle. Dr. Kulik bardzo profesjonalnie wszystko załatwił, miło się z nim rozmawiało. Zabieg jest dosyć szybko - znowu, jak wizyta u dentysty.

A co potem? Przez jakiś czas czujesz, że masz jądra. To nie ból, ale takie uczucie, że tam są. Może lekki dyskomfort. Dostałem proszki przeciwbólowe, ale były całkiem niepotrzebne. Po jakichś 6-7 dniach wszelkie uczucia dyskomfortu zniknęły. Teraz tylko czekam na przepisowe 90 dni (czas życia plemników) aby się przebadać. Żona nie może brać pigułek, bardzo się boi, że prezerwatywa pęknie i bardzo nie chce mieć dzieci. Więc seks teraz będzie na pewno bez stresu. A nie czuję, żeby mi libido spadło :)

Never give up, never surrender.

79

misiando napisał/a:

Nie mieszajmy dwóch systemów walutowych. Nie bądźmy peweksami.

Wazektomia to nie kastracja. Zatkać sobie dziurki w nosie to nie ucięcie tegoż.

Niby oczywiste, ale nie dla wszystkich. Często to nie jest kwestia wiedzy, ale kultury.

80

Wazektomia nie uszkadza w żaden sposób penisa i po zabiegu (no, po kilku tygodniach) jest on w pelni funkcjonalny. Tylko bezplodny :P

81 Ostatnio edytowany przez Gościnnie (2018-11-22 19:50:24)

Witam.
To ja już po. Zabieg spoko. Nie wiem czy spędziłem w gabinecie chociaż 20 minut. Po tym jak zeszło znieczulenie coś tam czuć, ale nie nazwałbym to bólem. Bardzo do zaakceptowania dyskomfort. Póki co polecam i czekam z niecierpliwością 12 tygodni aż będę po drugim badaniu zawartości plemników :-)
Pozdrawiam.

Posty [ 77 do 81 z 81 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Wazektomia pomaga czy psuje??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018