Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 261 do 325 z 370 ]

261

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hej smile
Wszyscy ogromnie zajęci, no cóż tak bywa.
Wczoraj byłam na zumbie, wyskakałam się, było fajnie.
Dzisiaj idę na poszukiwanie fryzjerki, która potrafi ścinać
włosy, a to rzadka umiejętność, którą one posiadają, niestety.

Pozdrawiam wszystkich smile

                      http://wgrajo.pl/img/rgjg.gif

Zobacz podobne tematy :

262

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hej Jaga, Lena Piktor smile
Egzamin zaliczony big_smile. Dziękuję za trzymanie kciuków.
Jaga, super masz z tą zumbą smile Pewnie przychodzisz do domu przyjemnie zmęczona tego dnia.
Z fryzjerami tak właśnie jest, trudno jest trafić na takiego z którego później jest się zadowolonym. A tak na marginesie, masz jakiegoś fajnego, który przy okazji nie spali i nie wysuszy włosów?
Pogoda za oknem paskudna, barowo łóżkowa.  Masakra.
Sernik bez cukru??? Wow, w życiu nie jadłam. Nie piekłam również, ale ja z pieczeniem i gotowaniem mam na bakier big_smile Jednak wolę sprzątać big_smile
Przygotowania do wyprawy w toku big_smile Muszę sobie spisać sprawy do załatwienia i do pamiętania. Przyszły tydzień będzie dynamiczny.
Po powrocie musimy się koniecznie spotkać Jaga smile
Pozdrawiam wszystkich.

263

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hej smile
Kolia gratulacje http://wgrajo.pl/img/deposisgs.jpg
Koniecznie musimy się spotkać, liczę na obszerną relację z wyprawy smile
Dobra fryzjerka to skarb, jestem na etapie poszukiwań, w poniedziałek wybieram się na Wieczorka,
ale na efekty trzeba poczekać. Jeszce raz gratuluję zdania egzaminu. Wpadnij przed wyjazdem i napisz
kiedy wracasz, żebyśmy Cię tu oczekiwali big_smile Przed Tobą sporo przygotowań, ciekawa jestem ekipy,
z która się wybieracie, domyślam się, że to tacy sami pasjonaci podróży, nie może być inaczej. smile

Pozdrawiam Wszystkich cieplutko smile
Pogoda paskudna smile

264

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile Cześć a wlasciwie dobry wieczór! smile
Kolia!  Gratulacje!!!  No to teraz mozesz spokojnie sie pakowac:)))
Jaga,  do jakich utworkow tanczycie? Rzucilabys chociaz jednym tytulem?:)
Piktor!!! A Tobie  co???  Przelecialam wzrokiem trzy ostatnie strony postów , to twoja częstotliwość bycia tutaj byla chyba większą! ? Ale moge sie mylić; ). A tak ciekawie piszesz...:)

No a ja dzisiaj znowu przegielam. Fakt. Dzien ciezki ...no ale zeby spac do 19:00???

Pozniej siedzę. ..nadrabiam...no i widzicie sami o jakiej porze tu wpadam:))).A Wy zapewne na drugi boczek sie przerwacacie;)))))
No to tez idę; )))) Pozdrawiam smile

265

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć dziewczyny !

Kolia Gratuluje zaliczenia kursu i życzę udanej wyprawy, turystycznej.

Lena Słonko są takie okresy, że z braku czasu. nie wchodzę do neta ale pamiętam o was.
Lena - takie dłuższe posty to tylko pisze jak jestem przy komputerze, na telefonie i tablecie nie lubię pisać.
Ciesze się, że Ci się podobają.

Jaga kiedyś lubiłem sernik ale teraz, bardziej lubię ciasto jogurtowe, najbardziej takie,
które nie ma polewy owocowej na górze, nie wiem czy ono jest z cukrem czy erytrytolem ale jest dobre.

Miałem i mam trochę kłopotu z samochodem, tak o niego dbałem a on się popsuł, a poza tym, że się popsuł to jeszcze coś wchodzi
pod maskę i gryzie przewody zapłonowe (podejrzewam, że to może być kuna). Wczoraj kupiłem piąty komplet w ciągu półtora roku.
Wymyśliłem, że zrobię przynętę - Wziąłem od mamy tabletki nasenne, zamierzam tabletkę zetrzeć na proszek i dodać do kiełbasy.
Kiełbasę umieszczę pod maską auta - jak drań zje i uśnie to go włożę do pudełka i wywiozę gdzieś daleko.

Teraz zapewne słodko śpicie a ja się szwendam po necie.     Miłych snów wszystkim życzę.

266

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

To znowu ja.
Za chwilę zmykam spać, pomyślałem sobie, że wstawię wam króciutki klip filmowy - znalazłem go w necie.
Może co niektórym się spodoba.

View My Video

Pozdrawiam.

267

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć Kolia, Lana, Piktor smile

Pogoda paskudna, zimno i ciapa. W poniedziałek jestem umówiona do fryzjera,
zobaczymy czy fachowo przeprowadzona rozmowa, pokryje się z rzeczywistością.

Lana nie umiem podać tytułów utworów do których hopsamy na zumbie,
są to latynoskie melodie, rumba, samba, tego typu muzyczka. Lana Ty śpiochu big_smile
W dzień się wyśpisz i w nocy buszujesz big_smile

Piktor świetny pomysł z tabletkami nasennymi, ja mam problem z sikającym kotem
na moje drzwi, choć ostatnio nie widzę skutków odwiedzin delikwenta, może to za przyczyną
octu, którym spryskuję drzwi. W desperacji już myślałam o truciźnie, ale nie miałabym sumienia
tego zrobić. Szkoda, że nie mam tabletek nasennych, tylko ziołowe, ale może kotu to wystarczy,
chyba spróbuję, jeżeli znowu zauważę zaznaczone drzwi. Masz rzeczywiście problem, może pomysł
z uśpieniem intruza to jakieś sensowne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o filmik, to nie trafiłeś w mój gust.
Ani muzyka, ani podskoki obleśnego młodego człowieka, nie wywołały nawet uśmiechu na moich ustach.
To musi być jakiś desperat, w moim odczuciu nie było to nawet zabawne. smile

Kolia smile

Trzymajcie się cieplutko smile

268

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile)) Hej!
Ale jakoś tempo nam się zwolnilo... Zrzucam to na pogodę smile. Zgodzicie się ze mną? 
Nie wiem co jest, ale tak mi się popoludniami chce spać,  że  nawet nie protestuje... kocyk i 2 godzinki wyłączenia smile). Potem siedzie do 1:00...2:00...
Ale Piktor mnie ostatnio przebil!!!:))) Coś po 3:00  było a potem chyba o 5:00 sie kładł smile). Noooo... o takiej porze to mnie tutaj nie bylo:)))
Oj, muszę zaczac szukac ladowarki....;)

269 Ostatnio edytowany przez piktor (2016-02-22 13:12:46)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć dziewczyny

Spałem dobrze i jestem już po śniadanku.
Tak sobie myślę, że pisałem wam już na forum o różnych rzeczach: o muzułmańskiej inwazji na Europę, o epidemii w Wrocławiu i żaden z tematów, które poruszyłem, nie porwał was do dyskusji.
Myślę że powinienem dalej próbować, trafić w jakiś punkt, który was zainteresuje. Więc dziś będzie.

Krwawa hrabina.
Seryjna morderczyni, siostrzenica polskiego króla, której zarzuca się setki bestialskich zbrodni, popełnionych na swoich służebnicach.
Przyszła na świat 450 lat temu w rodzinie Batory.
Na imię dano jej Elżbieta.
Dorastająca Elżbieta, była dziewczyną o nietuzinkowej urodzie - młoda dama, jednak łatwo wpadała w złość.
Kiedy już stała się dorosłą zamężną kobietą, mieszkała w zamku na terenie obecnej Słowacji.
Szybko owdowiała, w dość niejasnych okolicznościach.
Młode dziewczyny do posługi na zamku, werbował dla niej zaufany karzeł.
Dziewczyny, wkrótce po rozpoczęciu służby, były beztialsko torturowane, ich przerażające krzyki, było słychać daleko poza murami zamczyska, świadczy to, że bardzo cierpiały puki nie skonały.
Elżbieta dla zachowania, młodości i urody, brała kąpiele w rozcieńczonej krwi swoich ofiar, których ciał pozbywał się ten sam karzeł, który je werbował.
Jak podają źródła ofiar było około sześćset.
Karzeł wraz z jedną z zaufanych dworek, która pomagała hrabinie i wymyślała wyrafinowane  tortury, zostali przez sąd skazani na śmierć.
Hrabina zgodnie z wyrokiem sądu, została zamurowana, w jednej z komnat swojego zamku.
W murze zostawiono mały otwór, przez który podawano hrabinie posiłki.
W zamurowanej komnacie pozostała do końca życia.

Ciekawi mnie jakie wy robicie zabiegi w celu zachowania , zdrowej cery i młodego wyglądu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Buziolki

270

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile Hej!
Nooooo... jak mam czas...to lampka wina ... i lazienka przez godzinę jest moja!:))))

Jaga, Kolia, Piktor !
Pozdrawiam:)

271 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-02-22 19:16:33)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witajcie smile

Wróciłam dzisiaj z niczym, tzn. pani fryzjerka się rozchorowała, chyba na myśl o mojej wizycie big_smile
Nic to poczekam tydzień w końcu nie ma pośpiechu nie mam żadnych wielkich wyjść.
To a propos pielęgnacji urody, o którą Piktor zapytał. Mam słabość do włosów big_smile całe życie walczę
o długie włosy z fryzjerkami i dlatego rzadko odwiedzam salony fryzjerskie. Jestem taką Zosią samosią big_smile
uważam, że wszystko zrobię najlepiej, ale coś w tym jest, sama najlepiej ułożę sobie włosy, a czasami
przychodzę do fryzjerki z ułożonymi włosami i zawsze mnie komplementują, ale powtórzyć tego nie potrafią,
szkoda, że sama nie potrafię się strzyc. Dawno przestałam eksperymentować z cudownymi kremami i już
na mnie nie działają reklamy kremów z kwasem hialuronowym, ponieważ to wielka ściema. Nigdy nie miałam
większych problemów z cerą, zawsze malowałam oczy, a bardzo późno zaczęłam używać pudrów.
Ale nawet rano po bułki, czy zaraz po wstaniu z łóżka  pierwsze kroki kieruję do łazienki i muszę od rana
mieć "zrobione oko" i muszę być uczesana, tak by sama siebie się nie przestraszyć big_smile Czasu nikt nie zatrzyma
i nie ma sensu za wszelką cenę tego robić, ważne jest dobre samopoczucie i należy czuć się ze sobą dobrze.

Piktor i na co Ci to było big_smile ja mogłabym jeszcze długo pisać na ten temat smile
Zachowania owej hrabiny nie posłużyły jej urodzie, ani szczęśliwemu życiu. Cierpiała do końca swojego życia w osamotnieniu
i dobrze jej tak. smile

Lana fajnie jest się odprężyć w wannie, to potwierdzi każdy, spróbuj zamiast spania po południu
wskoczyć do wanny z pianką, na pewno postawi Cię to na nogi. Ja codziennie truchtam i w ogóle
nie jestem ospała, kiedyś też tak chodziłam i odbijałam się od ścian. smile

Kolia pewnie jesteś już w ferworze przygotowań. smile

Pozdrawiam Was cieplutko smile

272

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Jaga jeśli chodzi o Twoje powiedzenie, że "czasu nie da się zatrzymać" to ja tak nie uważam.
Stosowanie różnych zabiegów - mam na myśli złuszczanie naskórka kwasami, peeling oraz używanie kosmetyków,
choćby takich najprostszych jak tonik oraz odpowiedni krem.
Sprawia, że skóra wygląda, zdrowiej, młodziej i jest lepiej odżywiona.
Mnie pomaga w doborze kosmetyków koleżanka, zazwyczaj poleca mi kosmetyki z średniej półki,
które posiadają parabeny o małej szkodliwości.
Jaga i jak się tak ogarnę to przeważnie każdy mówi, że mam pięć lat mniej jak w rzeczywistości.

Pozdrawiam wszystkich.

273 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-02-23 21:05:29)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witam ponownie smile
A to świństwo mnie wylogowało sad Napisałam cały elaborat i pofrunęło w kosmos sad

Piktor miło słyszeć, że dbasz o siebie. Masz rację jest wiele sposobów na spowolnienie
uciekającego czasu. Ja nie przesadzam z dbaniem o siebie. Takie podstawy, o których piszesz,
to i owszem. Napisałam jeszcze o swoich odczuciach z czasów gdy dojeżdżałam do pracy autobusem.
Mnóstwo ludzi nie używa mydła i najtańszych dezodorantów, nie zmieniają przepoconych ubrań,
nie mówiąc już o tym, że nie myją zębów, o zgrozo. To tak w skrócie, bo się zezłościłam sad

Lana, a Ty co? Znowu śpisz, jak tu ma tętnić życie jak się wymigujesz? http://wgrajo.pl/img/budzikbudc.gif
Chcesz mieć takie budzenie smile

Kolia wpadnij się pożegnać, bo ja oczywiście zapomniałam kiedy wyruszasz w świat.
No w tym wieku mam prawo zapomnieć big_smile big_smile

Pozdrawiam smile

274

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Jaga nawiązując do tego co piszesz, że pewne osoby nie używają mydła.
Przypomniałem sobie, że kiedyś była taka epoka - nazywała się BAROK.
W Baroku ludzie wyżej urodzeni, chodzili w pięknych zdobionych strojach, na głowach tak panny jak i panowie nosili peruki.
Barok między innymi, charakteryzował się tym, że ludzie się nie myli.
W tych pięknych perukach, które nosili na swoich dostojnych głowach, lęgły się wszy.
Radzili sobie z tym problemem w taki sposób, że wymyślano specjalne pazurki z drutu.
Kiedy już insekty, bardzo dokuczały, można było wsunąć pazurki pod perukę i się podrapać.
Były też specjalne młoteczki do zabijania tych owadów,
im obywatel był zamożniejszy to posiadał młoteczek z bardziej szlachetnego metalu.
Tłukli się ochoczo tymi młoteczkami po głowach, zabijając weszki a głowy nie umyli.
Jeśli chodzi o panny to miały jeszcze większy problem, ponieważ w włosach łonowych, lęgły się wszy łonowe.
Chemicy żeby niewiastom pomóc, wymyślali różnego rodzaju proszki, żeby zatruć to draństwo.
Co zamożniejsze panny nosiły pod pięknymi rozkloszowanymi sukniami, w wiadomym miejscu, porcelanowe pułapki na te owady.
W zamkach i pałacach wydawano huczne przyjęcia, na których było dużo jadła i trunków ale w zamkach nie było toalet.
Więc kiedy towarzystwo pojadło i popiło, załatwiało się w ciemnych korytarzach i na krużgankach.
Fetor był okropny.
Nie mycie intymnych części ciała, potęgowało mnożenie się owadów,
Z tego co pamiętam, pierwszy umył się król Francji - któryś z Ludwików.
Kiedy się umył poczuł, że towarzystwo w okół niego śmierdzi. Po głębokim zastanowieniu, wydał nakaz mycia się.
Początkowo myślano, że Ludwik zwariował ale jakoś poszło i do tej pory przytłaczająca większość Europejczyków mydła używa.

Pozdrawiam

275

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

:)Hej!
Jaga! Cos Ty, nie śpię smile))... mam full pracy i tak wymyślam różne rzeczy,  żeby te konkretne zrobic nie co później smile. Co do dbania o siebie to ja tak bardzo zbliżeniowo do Jagi:). Nie przeginam smile. Aczkolwiek lubię ładnie wyglądać, w tym sensie, że jestem zwolenniczką delikatnego makijażu i subtelnego zapachu:). Lubię tez usłyszeć,  ze nie wyglądam na tyle lat co mam:)). Ale czy tak powiedziany komplement jest szczery??? Na to jakos nie potrafie sobie odpowiedzieć smile. Dlatego też,  komplement komplementem , jest to mile, a ja dbam o siebie tak jak dbałam, czyli bez przesady:)
Nooo ale Piktor mnie zaskakuje:)!  Mało który facet kojarzy słowo "parabeny". Tak mi się przynajmniej wydaje;))))
Ale fajnie, że o siebie dbasz , Piktor:)) Super!:)
Kolia, faktycznie napisz nam jak tam przygotowania. A moze Ty juz w drodze???

Jaga! Mozesz mnie budzic na maxa!!! smile))
Rano, wieczorem, wszystko jedno o której godzinie; )))
Pozdtawiam Was serdecznie:)

276 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-02-23 23:15:41)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Piktor czytałam o tych pięknych czasach big_smile
Tak jak napisałeś, smród rozchodził się po całym zamku i dodam jeszcze,
że kiedy wszystkie możliwe kąty były już "zaznaczone", szanowne towarzystwo
zbierało się i wyjeżdżało do następnej posiadłości, a służba doprowadzała
do porządku zanieczyszczony zamek. I tak sobie podróżowali i bawili się do woli. big_smile
bleee to było straszne. A przecież w starożytności korzystano z toalet, tylko
jakoś później o nich zapomniano. Ciekawe dlaczego?

277 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-02-23 23:25:57)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Lana podobno my Polki nie potrafimy przyjmować komplementów.
Coś chyba w tym jest. Przeważnie jest tak, że zamiast po prostu podziękować,
zaczynamy się tłumaczyć, np. tę bluzkę kupiłam już 5 lat temu big_smile Tak jakby komplement
był czymś wstydliwym, może to wynika z braku pewności siebie, albo czujemy, że brakuje
w tym szczerości. Nie potrafimy przyjąć komplementu jako zwykłą uprzejmość. Ale wszystko
przed nami tzn. Polkami i jeszcze się tego nauczymy, tak jak przyjęło się pozdrowienie
"Miłego dnia" jest teraz wszechobecne. I nie wymyślaj sobie tyle roboty, życie jest za krótkie,
więcej czasu spędzaj na przyjemnościach big_smile big_smile

A tak na marginesie moim nr 1 zapachem jest Eternity Calvina Kleina. Zmieniałam już na różne inne zapachy
ale zawsze wracam do tych pierwszych, jakoś nie mogę się od nich uwolnić.
A jakie Ty lubisz?

278 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-02-23 23:34:13)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Piszę w oddzielnych postach, żeby znowu mi nie uciekło big_smile
Piktor zdradź nam Twój ulubiony zapach.

Oglądaliście film pt. "Pachnidło"? Jest to mroczna historia człowieka obdarzonego genialnym węchem,
który mordował kobiety, aby stworzyć unikatowy zapach perfum.


Miłego wieczoru Wszystkim życzę smile

Dobranoc http://wgrajo.pl/img/dobransys.jpg

279

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witam wszystkich !

Jaga nie wiem czy mam ulubiony zapach - ostatnio kupiłem większy zapas  Giordani Man bo było w promocji.
Zapach przyjemny, być może kupię ponownie.

Lena zdradź czym się zajmujesz, ze masz tyle pracy.

Pozdrawiam

280

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witam wszystkich wieczorkiem smile

Piktor nie znam tego zapachu o którym napisałeś, najważniejsze, że Tobie się podoba. smile
Ciekawa jestem czy widziałeś film "Pachnidło" ?
Dzisiaj byłam w galerii handlowej i spotkałam dziewczyny, które zachęcały do skorzystania
z klubu fitness, który się tam znajduje. Wcześniej, kilkukrotnie podpowiadałam im o stworzeniu
zajęć dla kobiet w mojej grupie wiekowej i doczekałam się big_smile Umówiłam się na zajęcia piątkowe
zumby, będę miała zdecydowanie bliżej, ale na razie nie zrezygnuję z czwartkowych zajęć
w miejscu do którego teraz chodzę. Zależy mi również na kontaktach z kobietami, które już poznałam.
Takie mam problemy z nadmiarem wolnego czasu, ale oby tylko takie. smile

Piktor chyba pułapka na intruza, który podgryza kable w Twoim samochodzie, coś nie zadziałała.
Jestem ciekawa efektów, bo pomysł dobry. smile

Dziewczynki Kolia i Lana pozdrawiam i Ciebie Piktor również smile

281

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile)Hej!
Jaga, widzę że tak Cię zajecia z zumby wkręciły, że tylko patrzeć jak przy desce do prasowania oplatasz się kabelkiem tańcząc przy latynoskich rytmach...:))) Tylko uważaj,  bo żelazko bywa gorace!;)))
Ale masz fajnie!:)
Kolia, chyba nie pozostaje nic innego jak pomachac  Ci chusteczka...
Piktor:), sorki ale ja jestem z tych przewrazliwoinych. ... i tutaj za duzo o sobie wolalabym nie pisac:). Prywatnie ok. Nie mam z tym problemu, ale tutaj mam obawy... i nie chodzi mi o Was:). Wy jestescie ok:).
A co do zapachu... znam...znam... i jest przyjemny:). To ile tych buteleczek kupiles w tej promocji???;)))
Słuchajcie,  znikam. O 6:00 pobudka:)
Miłych snów Wam życzę:)

282

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Dzień dobry smile
Lana znowu drzemałaś w dzień !!! Co tu robiłaś o tak późnej porze ! Przecież musisz rano wstać. big_smile
Lana jakbyś mnie widziała przy żelazku big_smile big_smile A film pt. "Pachnidło" widziałaś? To chyba nie tajemnica big_smile
Jakie perfumy lubisz? Ciągle Cię trzeba ciągnąć za język big_smile big_smile Popraw się dziewczyno big_smile No o czymś musimy pisać big_smile
Piktor dzielnie podrzuca nam tematy, ale jakoś tak wszystko się urywa. smile

Piktor smile

Pozdrawiam cieplutko wszystkich smile

283

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Kolia chyba nie masz czasu tu zajrzeć smile

Gdybyś jeszcze nie wyruszyła - Życzę Ci pięknej przygody, wspaniałych wrażeń i szczęśliwej podróży smile

Paaaaaaaaaaaaaa smile

284

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć dziewuchy smile

285 Ostatnio edytowany przez piktor (2016-02-25 18:37:43)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć dziewczyny

Myroad Witam nową koleżankę - jestem Marek.
Stronka pouczająca przeczytałem.

Lena Miałem cztery flakoniki wody, kupiłem w promocji od osoby, która rozprowadza produkty firmy Oriflame.
Teraz została już niepełna jedna.
Lena Słonko nie chciałem Cię zestresować pytaniem wiec je wycofuje. Choć jestem bardzo ciekaw.

Jaga Film pachnidło widziałem dawno temu. Wiem, że to był facet, który mordował dziewczyny w celu zrobienia pachnidła ale
Ponieważ film nie przykuł mojej uwagi więc, nie zapamiętałem wszystkiego dokładnie.

Koli życzę miłych wrażeń na wycieczce.

Będe przy kompie więc co jakiś czas do was zaglądnę.

286

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile Cześć!

Myrogan! Witaj:). Jak milo, ze nas coraz więcej:)
Piktorku drogi:), wcale mnie nie stresujesz takimi pytaniami. Ja tak mam, że wychodzę z założenia,  iż lepiej być ostrożnym.
Nie dalej jak wczoraj wpadlam na post, a potem  zaczęłam czytac caly wątek ...i okazalo się, że szybko wszyscy osobę a wlasciwie osoby tak skojarzyli, ze wiele rozmych rzeczy wyszlo na jaw... No trochę byłoby mi glupio gdyby mnie tak ktoś pokojarzyl...itd. No dobra, koniec tematu:).
Piktor , no nieźle dajesz z tymi flakonikami:))). Tez zaopatruje się w zapachy z Oriflame albo Avon. Mam swoje ulubione.
Jaga, Ty mnie chyba pytałaś o moj ulubiony zapach. Najbardziej lubie Rarr Pearls z Avon. Chociaz zmienili niedawno vuteleczke i niestety zapach tez stracil na trwalosci. Jakis taki dziwny zbieg okoliczności.  Aczkolwiek tak lubie ten zapach, ze wyczailam krem do ciala z tej serii i kurcze ... podoba mi sie!:)
Teraz w Oriflame jest Giordani dla kobiet zapach wg mnie taki ....mmmmm... mający cos w sobie:). Poczrkam az bedzie jakaś okazja cenowa i tez sie skuszę smile
Jaga, Pachnidla nie ogladalam. Ja tak bardziej guatuje w filmach z wątkiem romantycznym, wiec gdyby tam takowy byl to pewnie bym pamietala:).
No nic ...ide spac...jesli zasnę. ..a jesli nie to wrócę tu...i cos Wam tu podeślę,  bo ostatnio nic nie wrzucalam muzycznego:))))
Miłej nocy:)))))!

287 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-02-26 12:14:40)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Dzień dobry smile
Dzisiejszej nocy źle spałam, ale nadrobiłam tę stratę i ostatecznie spałam do 9, a potem nie chciało mi się wstać.
Słońce świeci, ciekawe czy temperatura na zewnątrz też tak zachęca do życia. big_smile
Już tak dobrze bawiłam się na zumbie, a tu ciach, zmiana choreografii i znowu nóżki się plątały big_smile
Dzisiaj też idę pokicać, lecz w nowe miejsce.

Piktor a mnie bardzo podobał się wspomniany film, natknęłam się na niego przypadkiem,
a jeszcze potem widziałam go ze dwa razy. No ale, ile ludzi tyle upodobań i dobrze, musi być
w życiu różnorodnie. smile

Lana miałaś jakieś wyjątkowe "szczęście" natrafiając i rozpoznając ludzi, których znasz w realu.
Lana razem z Piktorem zaopatrujecie się w kosmetyki firmy Oriflame, bardzo dawno temu też korzystałam
z ich produktów. Bardzo nie lubię zmian i też jestem wściekła, jak polubię np. pomadkę do ust, a potem
nie można jej kupić, to są jakieś dziwne praktyki, tym bardziej zmieniając opakowanie zmienia się produkt.
Ja tam średnio lubię filmy romantyczne, chyba, że komedie. Najbardziej na świecie nie lubię filmów familijnych,
nawet jako dziecko ich nie lubiłam szczególnie tych z gadającymi zwierzakami ludzkim głosem. I nie lubię czytać
harlekinów, a już najbardziej nie znoszę muzyki disco polo. Oj to się rozgadałam big_smile

Kolia smile

Do miłego smile

288

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile Cześć!
Właśnie walczę z porządkami . ... gdyby nie to, ze jest zimno to chyba bym jeszcze na okna wskoczyła:)
Pozdrawiam Was serdecznie i idę powalczyć dalej... z kuchnią tym razem;)
Miłej soboty! smile

289 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-02-27 18:33:46)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hej, hej smile
Byłam wczoraj na zumbie w nowym miejscu, ale mnie ta dziewczyna nabrała, oczywiście były
same młode dziewczyny, poskakałam z nimi ale nie wykupię karnetu, wolę dojeżdżać,
ponieważ chcę być wśród rówieśniczek. Dzisiaj byałm z moimi młodymi na zakupach, a potem
na obiedzie i tak zleciał dzionek. Teraz tv i sjesta big_smile Obejrzę "Małych gigantów" o 20, bardzo
lubię popisy dzieci, szczególnie tych najmłodszych.


Lana widzę dzisiaj masz natchnienie do porządków, też tak mam,
jak trafię dobry dzień to chcę sama siebie zajechać, a wieczorem padam
na dziób big_smile

Piktor co porabiasz w weekend ? Praca czy odpoczynek ? smile

Bawcie się dobrze smile paaaa

290

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witam wagarowiczów smile
Co to Lana z Piktorem na wagarach? W taką paskudną pogodę?
No chyba, że pojechaliście z Kolią do Afryki? hmmm

Pozdrawiam smile

291

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

:)Hej!
Oczy mi się same zamykaja...jestem okropnie zmęczona. ..ale piszę do Was, bo jeszcze wyjdzie na to , że Lana z Piktorem gdzies razem...;)))). Kolia to wiadomo gdzie pojechała:))
Takze Jaga, ja jestem!  No ale Piktor to dal plamę. .. no chyba, ze chory biedak leży. .. nos czerwony... cieknacy... w szalu...pod kołderka ...
Może da jakis znak...
Jaga!Jak tam pogoda u Was? Tutaj posypalo...i juz w zasadzie po sniegu... ale za to krokusy widzialam i przebisniegi!   I tu wiadomo o ci chodzi!:))))
Pozdrawiam!:)

292

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hej smile Tyle dni nie dawaliście znaku życia, to i trochę się zastanawiałam
się co się z Wami dzieje. Mam nadzieję, że Piktor jest zajęty lub znudzony,
a nie chory. Lana dużo ludzi chodzi umęczonych jak zombi. Ja odkąd truchtam
i chodzę na zumbę, powiem Ci, że w ogóle nie czuję tego otępienia i zmęczenia.
Potwierdza się fakt, że ruch powoduje lepszą kondycję, nie tylko fizyczną.
Dzisiaj syn z dziewczyną przychodzą na obiad, wstałam skoro świt big_smile
Pogoda jak wszędzie marcowa big_smile śnieg, na dachach i trawie, brrrr, byle do wiosny smile

Pozdrawiam smile
Piktora również smile

293

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile
No popatrz Jaga ...a Piktorka jak nie bylo tak nie ma!
Wiesz co! On chyba hasła zapomnial ! Coś mi się kojarzy, że miał już takie zdarzenie, gdzieś to u Niego czytalam.  A jesli to nie o hasło chodzi???  No to pewnie chory! Albo przygotowuje kolejną opowieść  i nas zaskoczy!:))
Milego dnia!

294 Ostatnio edytowany przez piktor (2016-03-02 18:50:55)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć dziewczyny !

Żyje, nie jestem chory, mam trochę problemów z mamą, ma 93 lata i coś się z nią dzieje.
Czasem jak by mnie nie poznawała, rozmawia ze mną i mówi w taki sposób jak by rozmawiała z kimś innym o mnie.
teraz mieszka u mnie, chyba już nie będzie mogła wrócić do siebie.
A jak będzie u mnie to sam nie wiem.


Teraz troszkę historii

Wczoraj był dzień 1 marca to dnień żołnierzy wyklętych "Niezłomnych"

http://images76.fotosik.pl/369/c8e8b30872fb0d11.jpg

Żołnierze wyklęci to żołnierze, którzy po zakończeniu wojny nie złożyli broni, walczyli nadal.

Tworzyli, antykomunistyczny niepodległościowy ruch stanowiący opór.
Walczący z komunistami, tępili nacje żydowskie, ukraińskie, rosyjskie. Walczyli o to żeby Polska była rządzona przez Polaków.

Zygmunt Szendzielarz, pseudonim Upaszka, był Majorem, jednym z oficerów Narodowych Sił Zbrojnych czyli żołnierzem wyklętym.

http://images77.fotosik.pl/368/0f886e00581497bf.jpg

Rodzice Zygmunta Szndzielarza - ojciec był urzędnikiem na koleji, a matka nie wiem.

http://images77.fotosik.pl/368/90533832a8b1be70.jpg

Tak wam na ten temat wspomniałem w ogromnym skrócie.


Lenuś rzeczywiście masz nosa - gromadzę w głowie materiał do dłuższego posta.
Hasło pamiętam, dlatego, że moje hasło jest takie jak nazwa jednego z księżyców Jowisza.

Jaga Udanego obiadu z synem i przyszłą synową.

Pozdrawiam buzolki

295 Ostatnio edytowany przez Lana44 (2016-03-02 22:12:49)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile)
Ufffffff... Jak miło,  że Piktorek cały i zdrowy! !!
Przykre to, że osoby które są dla nas ważne,  tak podupadają na zdrowiu a my jestesmy bezsilni:(. Ale tak czytam...93 lata..piekny wiek! Także Piktorku, wytrwałości w opiece nad mamą. ..
Jaga! Jak obiadek z najblizszymi? Co tam przygotowalas?
Idę dzisiaj wczesnie spac...ciekawe czy zasnę. ...
Dobranoc smile

296 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-03-03 10:58:36)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Dzień dobry smile

Dzisiaj odpoczywam i zbieram siły na zumbę big_smile Syn z dziewczyną od poniedziałku
przychodzą do mnie na obiad. Dziewczyna poparzyła ręce domestosem w sobotę,
i żal mi się jej zrobiło, jest na zwolnieniu, ale jest już dobrze. Tak na marginesie,
to kto używa takich paskudnych środków bez rękawiczek, no ale "jak się nie przewrócisz,
to się nie nauczysz". Wczoraj były kotlety z piersi kurczaka w panierce z białym i czarnym sezamem,
ziemniaki i surówka z selera i ananasa, a i zupa krem z brokułów, ciasto kupne na deser.

Lana i co udało się zasnąć o tak wczesnej, jak dla Ciebie porze? Ja dzisiaj spałam jak suseł,
ale rzadko się to zdarza. smile

Piktor trudno było nie dostrzec tego dnia "Żołnierzy Wyklętych" od kilku dni mówiono o tych
wydarzeniach w mediach. Lepiej późno niż wcale. Ciekawe jak wyglądają obecne podręczniki historii,
oj zagmatwana ta nasz ojczyźniana przeszłość.
Twoja mam dożyła jak to się zwykło mawiać "pięknego wieku". Tylko czy aby ten wiek jest naprawdę
piękny? Pewnie, każdy chce żyć jak najdłużej i jak najdłużej chce mieć przy sobie swoich najbliższych,
ale bezradność i uciążliwość starości jest nieubłagane. Życzę Ci dużo siły i wytrwałości. smile

Pozdrawiam Was cieplutko smile

297 Ostatnio edytowany przez piktor (2016-03-03 20:39:59)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć dziewczyny !

U mnie bez zmian, nerwowa sytuacja z mamą. Tylko pogoda mnie troszkę lepiej nastraja, śnieg znikł i zanosi się na cieplejsze dni.
Napisałem wam post, bo musiałem czymś czas wypełnić.

Jaga, Lena, Kolia Pozdrawiam buziaczki cieplutkie

Historia

Naga prawa o PRLu i Polakach !

W Polsce Ludowej, wszystkie tematy, które dotyczyły: nagości, erotyzmu, poczęcia potomstwa, były skrzętnie pomijane.
Rewolucja dotarła do PRL dopiero w latach siedemdziesiątych.

Wtedy właśnie spore grupy ludzi, ruszyły na plaże, opalać się nago.
Wśród ludzi bywających na plażach naturystów, byli amatorzy nagiego opalania, wymieszani z ludźmi
dla których zdjęcie majtek, było manifestem idei wolnościowych i demokratycznych.
Walka o prawo do nagiego opalania nie była łatwa.
Naturystów ścigała "Milicja Obywatelska", "Urząd Morski" oraz najbardziej zajadła grupa - tak zwani "Textylni".

http://images77.fotosik.pl/388/7e02a515090e6013.jpg

Naturyści jednak nie zważając, na dręczenie przez wyżej wymienione instytucje, ani na "Trójki Parafialne", które cyklicznie patrolowały plaże,
nadal opalali się nago i regularnie organizowali wybory "Miss Natura".

http://images75.fotosik.pl/388/78f4d371ccd88f36.jpg

Rewolucja zaczęła zataczać coraz szersze kręgi.
Zbigniew Wodecki śpiewał piosenkę "Chałupy"
Na księgarskich półkach ukazała się książka Wisłockiej "Sztuka Kochania".
A małolatom - przestano wciskać ciemnotę, że dzieci roznosi bocian.
Kaganek oświaty nieco bardziej się rozświetlił i zaczęto nieśmiało wprowadzać do szkół edukację seksualną.

http://images78.fotosik.pl/387/408930e74d6f84d1.jpg

298 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-03-05 11:03:41)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Dzień dobry smile
I ja rzuciłam się w wir porządków przedświątecznych. Ostatnio jestem zalatana,
ciągle coś się dzieje. Marzec to taki intensywny miesiąc, dużo imprez typu imieniny
czy urodziny, czas płacenia podatków, rozliczania PIT -ów i święta za pasem.

Lana a Ty co zarobiona big_smile czy sen Cię zmorzył. Halo wiosna nadchodzi smile

Piktor no popatrz, na początku ludziska nago biegali, a ubierali się tylko
z powodu zimna i nikogo to nie szokowało. Aż nadszedł czas, oczywiście trwało to chwilkę big_smile
gdy nagle nagość stałą się tabu. Co by nie mówić nagość jest naszą naturą, obserwując mała dzieci,
one chętnie ganiają na golaska i nie chętnie zakładają ubranka. Ja jestem za tym, aby każdy
robił to co lubi, chciałabym, żeby świat był otwarty na wszystkich ludzi, ale to niestety niemożliwe. smile
Piktor oj będzie Ci teraz ciężko pogodzić opiekę nad mamą i pracą. Oh życie, życie. smile

Pozdrawiam smile

299

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

http://wgrajo.pl/img/usmiech2.jpg

300 Ostatnio edytowany przez Lana44 (2016-03-07 20:53:13)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

sad Przepraszam, że się ociagam z pisaniem. Ale kurcze. ... wychodzi mi bokiem -mycie okien:(. 
A jeszcze mi trochę ich zostało. ..;)
No ale cóż robić....popijam jakieś GRIPEXY czy inne "rarytasy";)  i do pracy!:)

Jaga, Piktor, Kolia! Pozdrawiam serdecznie!:)))

301

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Dzień dobry
           http://wgrajo.pl/img/8marcaihi.jpg

302 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-03-08 10:11:50)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hej Lana i Piktor smile

Wczoraj byłam w galerii na zakupach, miałam nieodpartą chęć na jakieś babskie zakupy big_smile
I nic nie przypadło mi do gustu, nawet żadne buty nie wpadły mi w oko, gdzie często
idąc po ciuchy wracałam z butami big_smile

Lana ja też ganiam ze szmatą, to taki czas, ale na szczęście choroba mnie omija,
tfu, byle nie wypowiedzieć w złą godzinę. Nie daj się chorobie i oby prace porządkowe
poszły Ci migusiem . Lana miłego świętowania smile

Piktor pozdrawiam. Pewnie zajęty jesteś swoją mamą, poza codziennymi obowiązkami smile

Kolia beztrosko sobie podróżuje i nie obchodzą jej przyziemne problemy big_smile

Paaaaa smile

   http://wgrajo.pl/img/11261dsks.jpg

303 Ostatnio edytowany przez piktor (2016-03-08 17:38:49)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć dziewczyny !

W dniu waszego święta składam Wam najserdeczniejsze życzenia.
Radości pomyślności, spełnienia marzeń,
żebyście na swojej drodze życia spotykały tylko miłych ludzi.
Cieplutkie buziaki gdzie która chce.

http://i68.tinypic.com/98evkj.jpg

U mnie standarcik dużo zajęć i nic nowego.

304

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Dzień dobry smile

Piktor pięknie dziękuję za życzenia i śliczne kwiaty. smile

Pozdrawiam smile

305 Ostatnio edytowany przez kolia1 (2016-03-21 21:41:11)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witam wszystkich smile
Co tak tu pusto? Wszyscy zajęci przygotowaniami do świąt czy też porzuciliście ten wątek?
Pozdrawiam wszystkich cieplutko smile

306

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witaj Kolia smile Miło Cię widzieć, wróciłaś mam nadzieję, że przywiozłaś
mnóstwo wrażeń. Jestem bardzo ciekawa Twoich relacji z wyprawy. smile
Pusto, no cóż, ja zawsze na posterunku big_smile chętna na każdy odzew.
Mam nadzieje, że po świętach, jak się ogarniesz, spotkamy się i opowiesz
o swoich wojażach. smile
Bardzo cieplutko Cie pozdrawiam smile

Lana, Piktor smile

307 Ostatnio edytowany przez kolia1 (2016-03-22 00:31:04)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hej Jaga smile
Jasne że się spotkamy big_smile. Wrażeń całe kopy big_smile
I tych pozytywnych i tych troszkę mniej. Ale zobaczyłam mnóstwo nowych krain tak różnych od naszych. Przepiękne widoki oraz zupełnie różną kulturę od naszej. Nie chcę oceniać -  lepszą czy gorszą. I był piasek we włosach big_smile
Jestem jeszcze zmęczona po tak intensywnym życiu. I zmarznięta big_smile
Afryka to strasznie zimny kontynent o gorącym słońcu.
Pozdrawiam serdecznie smile

308

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile))
No to i ja się melduje! wink))
Jaga, rzeczywiście Ty zawsze na posterunku smile. I fajnie! I tak trzymaj !
Kolia, super ze wróciłas!:) Na pewno widziałaś dużo pięknych miejsc ale jestem ciekawa czy możesz potwierdzić stare powiedzonko , że "wszędzie dobrze ale..."?;)
Piktorku,  a z Tobą co się dzieje...:(?
Pozdrowienia dla Was:) i idę juz spać smile

309

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witajcie smile

Kolia a ja Ci zazdrościłam ciepełka, uciekłaś zimie na jeden miesiąc,
a Ty piszesz, że zmarzłaś sad Mam nadzieje, że nam wyjaśnisz to odczucie,
ale faktycznie na pustyni noce są zimne. Domyślam się, że podczas
tak długiej i dalekiej podróży muszą wydarzyć się przeróżne sytuacje.
Ciekawe kiedy wracasz do pracy, przypuszczam że będzie Ci ciężko
przystosować się do dawnego trybu życia. smile

Lana czekam na wszystkich, aż powychodzą z ukrycia.

Piktor jak sobie radzisz z mamą? Pozdrawiam. smile

Lecę na targ, muszę kupić bukszpan.

Miłego dnia smile

310

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim wszystkiego dobrego, spokoju, zdrówka, pozytywnej energii i radosnych świąt smile
Niech wam się darzy smile

311

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych smile. Pozdrawiam smile

312

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Kolia   Lana    Piktor


              WESOŁYCH  ŚWIĄT

http://wgrajo.pl/img/kartkasxs.jpg

313

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć Dziewczyny !

Życzę wam miłych radosnych świąt - mokrego śmingusa,

Wpadnę na forum po świętach, pozdrawiam serdecznie. Buziolki

314 Ostatnio edytowany przez kolia1 (2016-03-27 21:00:09)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hej wszystkim smile
Jak spędzacie święta? Dzisiaj  była śliczna pogoda. Wykorzystałam czas na spacer po lesie Jaga big_smile. Zaczyna być czuć wiosnę smile
jeśli się uda wstawię kawałeczek filmiku z Afryki.
Pozdrawiam cieplutko

315 Ostatnio edytowany przez kolia1 (2016-03-27 22:14:20)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

https://dysk.onet.pl/multilink/d9c66dca … 37792970a3
chyba się udało smile ale zdjęć nie umiem dodać sad

316

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile Cześć dziewczynki i chłopczyku! wink
Święta. ..święta. .. I po świętach. . .. na podsumowanie świąt lampka wina i powrót do szarej rzeczywistości dnia powszedniego;)
Kolia, próbowałam otworzyć filmik i mi się nie udało.  Podejrzewam,  że dlatego  iż działam w tel. Na lapku  pewnie  nie byłoby problemu. Ale co się od odwlecze.
..;)
Jaga, gdzieś po drodze wpadłam na Twój wpis. .. jak szybko przeczytałam tak szybko się zalogowałam i tu jestem:)))) . Ciekawe czy się skapniesz o jaki wpis chodzi;).
Piktor, co tam u Ciebie? Radzisz sobie jakoś?   
Znikam ale wpadnę; )

317

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witajcie:)
Za krótkie te święta sad minęły bardzo szybko..
A ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy big_smile. Po takiej przerwie czułam się jak na początku..
Trzeba było zmusić szare komórki do pracy.
Lena, żeby obejrzeć film należy go pobrać na swój komputer. Później odtworzyć.
Jaga jakoś zamilkłaś nagle. Mam nadzieję że wszystko u Ciebie OK.
Piktor smile
Pozdrawiam cieplutko smile

318

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Witam Was cieplutko smile
U mnie duże zawirowania świąteczno rodzinne, a do tego jeszcze mam kilka spraw
urzędowych do załatwienia, a wszystko ograniczone terminami, potrwa to do czwartku,
myślę, że od piątku moje życie wróci na swoje nudne big_smile tory. Kurcze chyba wolę swój
nudny poukładany świat big_smile

Kolia filmik obejrzałam, łałłł to świat jak z przed kilku tysięcy lat wstecz.
Wrażenie opuszczonych domów, porzuconych po jakimś konflikcie wojennym.
W konfrontacji z tym co dzieje się dzisiaj na świecie, wszędzie widzę zagrożenie,
ja bałabym się takiej podróży, ale to powierzchowne wrażenie, tym bardziej, że wróciliście
cali i zdrowi, i chyba zadowoleni, z całym bagażem pięknych wspomnień. Jak się ogarnę,
liczę na spotkanie i opowieści z egzotycznej wyprawy. Nie widziałam lasu od ostatniej naszej przechadzki big_smile
ale i to nadrobimy, wiosna dopiero nieśmiało wkracza w naszą codzienność. smile

Lana mogę się tylko domyślać, na jaki wpis trafiłaś big_smile ważne, że wzięłaś sobie do serca big_smile
i zameldowałaś się pięknie na naszym wątku big_smile Ale czy nie mam trochę racji? Wiesz ludzie skaczą
z wątku na wątek i nic z tego nie wynika. z drugiej jednak strony faktem jest, że trzeba się zgrać i polubić,
żeby chcieć się spotykać w wirtualnym świecie i nie tylko. smile

Piktor pozdrawiam smile

Pozdrawiam smile

319

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile
Tak Jaga, masz rację!  Zawsze wchodząc zazdrościlam innym, z jaką to łatwością potrafią  wkręcić się w jakiś temat czy  włączyć się na jakimś forum. Ja akurat u was jakoś miałam łatwe wejście smile. Od razu poczułam , że będzie tutaj miło i jest! No bywa, że są postoje. Ale wiadomo jak to w życiu bywa.... czasami się nie da...a czasami człowiek pada ...
No i właśnie musze zniknąć. ...
Ale pozdrawiam Was serdecznie:)
Kolia, Piktorku,  Jaga! smile))

320 Ostatnio edytowany przez Lana44 (2016-03-30 16:21:14)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Czyżbym się powtarzała? wink)))

321

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Uff. ..zdawało mi się smile Już myślałam,  że  przez chwilę ze mną źle; )

322

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Hejka smile
Cieszę się Jaga że u Ciebie wszystko w porządku smile
Bo już się martwiłam,że coś złego się dzieje... Ty, zawsze na posterunku i nagle cisza.... 
Ale strachy na Lachy smile
Wow, za 2 dni weekend smile To lubię smile
Stwierdzam stanowczo, że czekam na jakieś promocje emerytalne smile Czasami, a w zasadzie coraz częściej, czuję się wypalona zawodowo sad
Jest tyle fajnych spraw, którymi mogłabym się zająć...choćby podróżami big_smile
Jaga, filmiki robią wrażenie, ale.... rzeczywistość dopiero smile
Było zimno ale co tam. Liczy się to co się zobaczy i poczuje...
Pozdrawiam serdecznie smile

323

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

smile
Jaga! Czy ja dobrze widzę,  że Cię widzę? ???;)))

324

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

... I już Jagi nie ma.

325 Ostatnio edytowany przez Jaga5 (2016-03-31 11:22:53)

Odp: Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Cześć smile
Sprawy urzędowe załatwione. Teraz jeszcze zostało odgruzowanie mieszkania
po świętach, straszny rozgardiasz się zrobił, ciekawe czyja to zasługa:D
Dzisiaj czeka mnie zumba, ale jestem jakaś ospała i nie wiem czy się ogarnę
i pójdę poskakać.

Lana miło słyszeć, że dobrze czujesz się w naszym towarzystwie.
Tak jak piszesz, przestoje wynikają z wielu czynników. Jest nas tu trochę mało,
to też jest przyczyna małej frekwencji. Ale jak to mówią jakość jest lepsza
aniżeli ilość. smile

Kolia domyślam się, że po takiej długiej przerwie trudno powrócić
do szarej rzeczywistości i tylko myśl o weekendzie trzyma Cię przy życiu big_smile big_smile
Pewnie żyjesz jeszcze wspomnieniami. Do promocji emerytalnej, jesteś druga
w kolejce, Piktor jest pierwszy big_smile Już od dawna puka do zusu big_smile ale nie chcą
go wpuścić big_smile big_smile

Lana chyba dobrze widziałaś, to ja tu sobie cichutko skrobię, ale Ty zwiałaś. big_smile

Piktor smile

Miłego dnia smile

Posty [ 261 do 325 z 370 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gliwice - Dziewczyny 50+ łączmy się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024