jak znaleźć znajomych - 30+ i zaczynając od zera - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » jak znaleźć znajomych - 30+ i zaczynając od zera

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 82 ]

39

Odp: jak znaleźć znajomych - 30+ i zaczynając od zera

sorry za brak polskich liter, chwilowo zabraklo :P

Zobacz podobne tematy :

40

czy wątek jeszcze jest aktualny... jestem sama w wielkim mieście - nie mam znajomych, towarzystwa do wyjść i rozrywek. Może ktoś ma jakieś wskazówki jak to zmienić  ?

41

To pisz jakie miasto bo może ktoś się tu odezwie. Sama też chętnie bym poznała nowe osoby, żeby móc się w końcu ruszyć z domu w towarzystwie bo tak to wiecznie sama. Jak mi ktos powie - to zapisz sie na siłownie albo idz na basen to go wysmieje bo od 8 lat chodze na silownie i nie poznalam tam nikogo bo kazdy skupia sie na swoim treningu, nawet jak probowalam czasem porozmawiac to na tej jednej rozmowie sie konczylo, od czasu do czasu ta nowo poznana osoba wymieniala ze mna jakies kilka zdan, ale nie mozna tego bylo nazwac przyjaznia, ani nawet znajomoscia, ot ktos kto mnie kojarzy pozytywnie i wie, ze moze porozmawiac bo chetnie odpowiem na wszystkie pytania.
Z kolezanek zostala mi tylko jedna naprawde "solidna", na ktora moge liczyc, ale jak kazdy teraz ma malo czasu. Ja tez nie mam go sporo, ale na wyjscie na miasto, kawe, impreze itp. znalazlabym czas, w koncu chodze 3 razy w tygodniu na silownie i jakos znajduje na to czas.
Dałam nawet ostatnio ogloszenie, ze szukam kolezanki, ktora moglaby chodzic ze mna na treningi, chetnie podziele sie swoja wiedza, a przy okazji moze sie zaprzyjaznimy, sport silowy to moja magiczna odskocznia od samotnosci, ale dziala tylko w dni treningowe dlatego tak fajnie by bylo gdyby sie ktos odezwal na serio, ale powoli trace nadzieje.
Do tej pory przez internet poznalam tylko jedna fajna kolezanke, z ktora mam kontakt do dzis, a to bedzie juz jakies 6 lat, ale niestety wiekszosc zainteresowan mamy roznych, wiec spotykamy sie glownie na kawie, chodz to zawsze cos.
Ja Gliwice-Zabrze, cwicze w SmartGym i PURE.

42

Oj szkoda ze jesteś z tak daleka  ( ja jestem z Łodzi) właśnie zapisałam  się na siłownię i prawda jest taka jak mówisz - każdy jest skupiony na sobie.

43

Jeszcze gorzej jest w małym mieście. Kobiety w moim wieku-35 lat- siedzą w domu z dziećmi i nie w głowie im poznawanie nowych ludzi. W ogóle zauważyłam że ludzie z   małych miejscowości są bardzo zamknięci na nowe znajomości.  Jedyne duze miasto w pobliżu mnie to Rzeszów i tam własnie szukam. A i tak to jest ok 50 km ode mnie:(

44

Jeśli jest ktoś z Krakowa to zapraszam do kontaktu ;)

45

Przez internet, dużo wychodząc, właśnie fora interentowe są bardzo dobrym miejscem. Dziś świat tak wygląda właśnie, że znajomości zawiera się przez sieć i nie ma co się temu dziwić.

46

szukam kolezanki okolice katowic tychy mam 50lat

47

podaje kontakt na gg5657408

48

Autorko,
Jestem w podobnej sytuacji, jestem 40+. W tym wieku też trudno wkręcić się w grupki znajomych. Niby lubią, są mili, ale jak dochodzi do konkretów, to na większe wyjścia czy wyjazdy są umówieni ze swoimi bliskimi znajomymi lub rodziną.
Tak więc nie podam ci rad, ale wiedz, że dużo jest wśród nas takich jak ja, ty ...

49

kk82 napisał/a:

Jeszcze gorzej jest w małym mieście. Kobiety w moim wieku-35 lat- siedzą w domu z dziećmi i nie w głowie im poznawanie nowych ludzi. W ogóle zauważyłam że ludzie z   małych miejscowości są bardzo zamknięci na nowe znajomości.  Jedyne duze miasto w pobliżu mnie to Rzeszów i tam własnie szukam. A i tak to jest ok 50 km ode mnie:(

A w jakim kierunku od Rzeszowa mieszkasz?
Ja też mam syna i obowiązki, więc nie prowadzę nadzwyczaj ożywionego życia towarzyskiego, ale te kontakty i znajomości, które mam, zaspokajają moje potrzeby. Mimo to nie mówię "nie" nowym ludziom :)

50

Hej dołączę się do wątku.
Ja również jestem 30+. A zaczęłam poszukiwania znajomych właśnie na tym forum. Myślę, że to dobry początek, zacząć od forum. Mimo, że nie jest oczywiście łatwo z nawiązywaniem kontaktów przez internet i będąc jednocześnie po 30-tce to mnie się jednak udało. Utrzymuję kontakt ze znajomą mimo, że mieszkamy daleko od siebie. Jesteśmy właśnie na etapie planowania spotkania. Zmieniłam też w międzyczasie pracę, a co za tym idzie - otoczenie i również dzięki temu poznałam nowe osoby. Miałam taką swoją małą technikę działania. Tak jak tu ktoś napisał, dobrze jest się "wychylić". Nawet jeśli się ma niezbyt przebojowy charakter i jest się nieśmiałą osobą, warto się przemóc. I zawsze dużo uśmiechu na ustach. Mnie to bardzo pomogło. Także śmiało można działać. Nie należy się poddawać. 30 i 30+ to nie koniec życia towarzyskiego.

51 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-03-05 10:24:50)

olive-olive napisał/a:

Hej dołączę się do wątku.
Ja również jestem 30+. A zaczęłam poszukiwania znajomych właśnie na tym forum. Myślę, że to dobry początek, zacząć od forum. Mimo, że nie jest oczywiście łatwo z nawiązywaniem kontaktów przez internet i będąc jednocześnie po 30-tce to mnie się jednak udało. Utrzymuję kontakt ze znajomą mimo, że mieszkamy daleko od siebie. Jesteśmy właśnie na etapie planowania spotkania. Zmieniłam też w międzyczasie pracę, a co za tym idzie - otoczenie i również dzięki temu poznałam nowe osoby. Miałam taką swoją małą technikę działania. Tak jak tu ktoś napisał, dobrze jest się "wychylić". Nawet jeśli się ma niezbyt przebojowy charakter i jest się nieśmiałą osobą, warto się przemóc. I zawsze dużo uśmiechu na ustach. Mnie to bardzo pomogło. Także śmiało można działać. Nie należy się poddawać. 30 i 30+ to nie koniec życia towarzyskiego.

Olive, ja Cię kocham za ten wpis! :)
Też tak robię i to naprawdę działa! Nie jestem superśmiałą laską, ale nieraz zauważyłam, że niektórzy tylko na to czekają, żeby się do ich odezwać, gdzieś ich zaprosić. Owszem wiele osób ma swoje obowiązki, brak czasu, ale przecież niemało jest ludzi pragnących towarzystwa. Widać to nawet na forum. Jak się nie próbuje, to się nie udaje.
Ja ostatnio byłam na spotkaniu w PTTK, gdzie aktywnie działa znajoma, którą znam z naszej biblioteki, jest wierną czytelniczka od lat. Zdawkowa wymiana zdań przerodziła nam się w pogawędkę od serca o małżeństwie, tzw. przejściach itd. Swoją drogą wydawało mi się, że ma takie fajne małżeństwo, a i jej nieobce rozterki. Takie nawet przelotne momenty bliskości sprawiają, że nie odczuwam samotności. Zresztą we własnym towarzystwie też lubię przebywać.
Kiedyś napisał do mnie kolega, że był na spacerze pod moim blokiem, żartobliwie zganiłam go, że nie wpadł na herbatę, więc następnym razem już zagościł u mnie, a potem powiedział: "Będę cię chyba częściej odwiedzał, bo smutno tak samemu w domu siedzieć". I odwiedza.
Kurde, da się!!!

52

Ja również ostatnio wiele znajomości zredukowałam mam grupkę znajomych z którymi parami się widujemy z moim narzeczonym ale bra mi jakiejś koleżanki od serca co odezwie się ie tylko kiedy czegos potrzebuje takim już podziękowałam, załozylam i tu post ale odzew znikomy tyle pojedyńczych watków o samotności a później cisza.... może to nie mój czas teraz by kogoś poznać nie wiem ale się nie poddaję :)

53

Uprzejmość ,szczerość, tolerancyjność to podstawowe cechy aby zawrzec z kimś znajomość na dluższy czas i zaprzyjaźnić się

54

Witajcie,
Nie powinno mnie to byc poniewaz nie mam nawet ukonczonych 18 lat ;) no jeszcze poczekam do stycznia. Nie wiem czemu zawsze wizualizowałem sobie życie kilka lat do przodu, ale napotkałem małą bariere w terazniejszości, tak samo jak autorka tematu, brak znajomych, niby chodze to szkoly sredniej i mam tam kilku znajomych ale jak juz po jakims czasie chce wyjsc na miasto to nagle nie ma nikogo, wtedy mi smutno, a jeszcze bardziej smutno mi wtedy ze jak chce sie przyłączyc do grupki osó starszych (w tym wypadku 3Hell yea fnatic wyszlo 1 a grupy na worldsach, yeraz grają na EDG bedzie to cieżki mecz ale jak wiadomo w lolu nic nie jest do nie wygrania. Wiec licze na moich faworytów 30+) to mają mnie jako dzieciaka. Macie może jakies rady co byście wy zrobili, nigdy nie sluchalem porad od rodziny, ale teraz jakos tak dotarło ze nie tylko ich musze słuchac.
Ps sory jak zepsułem tok rozmowy :/
Pozdrawiam

55

mar3 napisał/a:

Ja tez to potwierdzam ciezko wiekszosc ludzi ma juz kogos zwiazki pon slubach swoje zycie szkoda szukac na sile znajomi sie sami przez przypadek znajduja a jak nie to trudno zajmij sie soba, lepiej skupic sie na znalezieniu partnera niz kupe znajomych ktorzy moga sie okazac wcale nie tacu super jak by trzeba bylo.

I całe życie skupić na facecie? Bzdura. Gdybym tak robiła, dzis byłabym sama jak palec. Mam wspaniałych ludzi wokol siebie i uważam, ze o takie relacje jak przyjaźń rownież trzeba zabiegać i dbać w życiu.

Proponuje znaleźć sobie jakieś hobby i tam poszukać znajomych, zawsze to łatwiej jak jest sie w kręgu o tych samych zainteresowaniach.

less is more

56

Zapisałam się na angielski i do dyskusyjnego klubu książki i nic. Może jest tu ktoś samotny z Gdańska?

57

Szukam koleżanki,  choćby internetowej. Mam 46 lat.

58

znalazlam znajomych po 30, ale znajomi jak to znajomi raz sa a raz ich nie ma. przychodza i odchodza. jedyne co, to sa to ludzie mlodsi ode mnie. w moim wieku to kobiety siedza z dziecmi w domu, albo spotykaja sie z innymi mamami:/ :) rozumiem to i tez lepiej dogaduje sie z bezdzietnymi. w koncu co ja wiem o zyciu:)))))

59

Tak jak wyżej, dużo ludzi ma ten problem. Ja ze swojej strony polecam też wolontariat :) jeżeli lubisz pomagać innym ludziom i sprawia Ci to przyjemność.

60 Ostatnio edytowany przez Marthe (2019-01-03 21:47:08)

missnowegojorku napisał/a:

Zapisałam się na angielski i do dyskusyjnego klubu książki i nic. Może jest tu ktoś samotny z Gdańska?

Hej ja będę niedługo w Gdańsku i Gdyni :) i też poszukuję koleżanki :D jak chcesz się spotkać to daj znać :D. Często jeżdżę do Gdyni/Gdańska :D
Szkoda że tu nie można wysyłać prywatnych wiadomości. Możemy pochodzić po galeriach handlowych i coś zjeść np. Mam 40 lat. Mogę w sumie jeździć po Polsce jakby
ktoś był zainteresowany.

61 Ostatnio edytowany przez Marthe (2019-01-03 21:51:51)

Juliana2 napisał/a:

Co powiesz na mnie. Możemy spróbować a może spotkamy się wszystkie osoby z tego wątku gdzieś w jakimś mieście i zobaczymy co z tego wyjdzie :D.
Gdańsk jest fajny.

62

Marthe napisał/a:

Hej ja będę niedługo w Gdańsku i Gdyni :) i też poszukuję koleżanki :D jak chcesz się spotkać to daj znać :D. Często jeżdżę do Gdyni/Gdańska :D
Szkoda że tu nie można wysyłać prywatnych wiadomości. Możemy pochodzić po galeriach handlowych i coś zjeść np. Mam 40 lat. Mogę w sumie jeździć po Polsce jakby
ktoś był zainteresowany.

Oczywiście że można tu wysyłać prywatne wiadomości. Po galeriach nie znoszę chodzić.

63

Ty to Miss potrafisz do siebie zniechęcić :))

64

Mahika napisał/a:

To mam pisać że uwielbiam galerie? Boję się dużych powierzchni sklepowych, mam ataki paniki.

65

Ja jestem :)

66

Aga30 napisał/a:

Ja jestem :)

Naprawdę, no proszę. Ale miło.

67

Podepnę się- może ktoś z Zielonej Góry  :) ?

68

Mahika napisał/a:

To mam pisać że uwielbiam galerie? Boję się dużych powierzchni sklepowych, mam ataki paniki.

Rozumiem ja też mam wiele fobii i jakoś żyję... to była tylko sugestia bo akurat takiej nie mam, zawsze można wymyślić coś innego.

69

Dołączę, też stałam się jakimś odludkiem ze względu na partnera - cały mój wolny czas spędzaliśmy razem.

Jestem lekko stukniętą trzydziestką, szukam znajomych - do pogadania, do spędzenia czasu. Mieszkam w okolicach Katowic (Śląsk).

70

fdor napisał/a:

Dołączę, też stałam się jakimś odludkiem ze względu na partnera - cały mój wolny czas spędzaliśmy razem.

Jestem lekko stukniętą trzydziestką, szukam znajomych - do pogadania, do spędzenia czasu. Mieszkam w okolicach Katowic (Śląsk).

Ja chętnie pogadam. Lubię gadać o wszystkim. Zwłaszcza przez telefon :) Nie bój się, nie poderwę, jesteś w związku :)

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

71

Harvey napisał/a:
fdor napisał/a:

Ja chętnie pogadam. Lubię gadać o wszystkim. Zwłaszcza przez telefon :) Nie bój się, nie poderwę, jesteś w związku :)

Nie jestem w związku. Właśnie go zakończyłam i z tego powodu właśnie wylądowałam tutaj.

Pogadać jak najbardziej - wybacz, poderwać się nie dam ;)

72

Jakby ktos chcial popisac bez zobowiazan to chetnie. Nie poszukuje wrazen, ale chetnie popisze “o życiu”.

73

Markotny napisał/a:

Jakby ktos chcial popisac bez zobowiazan to chetnie. Nie poszukuje wrazen, ale chetnie popisze “o życiu”.

Markotny z całym szacunkiem, ale ten Twój nick nie zachęca do rozmowy z Tobą.

Możesz zdradzić dlaczego masz taki nick?

Szczerze, zwróciłam uwagę na ten temat przez Twój nick...a może to jednak chwytliwy nick? :D :D :D

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

74 Ostatnio edytowany przez Markotny (2019-01-08 14:53:51)

Rok temu pasował do sytuacji. Rozumiem, że kobiety oceniaja po charakterze, wygladzie czy portfelu. Ale z wyrabianiem sobie opinii po nicku jeszcze się nie spotkalem :) Wracam do siebie.

75

Juliana2 napisał/a:

Ja jestem w podobnym wieku. jeśli masz ochotę, to pisz na priv

76

Krejzolka82 napisał/a:
Markotny napisał/a:

Markotny z całym szacunkiem, ale ten Twój nick nie zachęca do rozmowy z Tobą.

Możesz zdradzić dlaczego masz taki nick?

Szczerze, zwróciłam uwagę na ten temat przez Twój nick...a może to jednak chwytliwy nick? :D :D :D

Mnie ten nick nie zniechęca. Jak masz ochotę, to pisz na priv

Posty [ 39 do 76 z 82 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » jak znaleźć znajomych - 30+ i zaczynając od zera

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018