problem - mały penis - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » problem - mały penis

Strony Poprzednia 1 2 3 4 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 338 ]

39

Odp: problem - mały penis

Wiem że temat może się lekko zdezaktualizował ale całkiem niedawno trafiłam na stronę opisująca pozycje idealne dla mężczyzn o krótkim członku (oczywiście idealne również dla ich kobiet) smile.

Opisali tam ich sześć z których każda zapewnia silne tarcie o ścianki pochwy i ogólnie poczucie ciasności.

w w w.powiekszacz.pl/6-pozycji-przy-krotkim-czonku.html

Polecam lekturę.

Zobacz podobne tematy :

40

Ja mam swoją prywatną "miarkę" i nie kalkuluje rozmiaru porównując do średniej krajowej, tylko do mojej budowy i fizyczności. Najważniejsze, to dopasowac się do siebie. Nie wiem, jak rozmiar mojego chłopaka ma się do typowej wielkości, ale mi imponuje i nie chciałabym, żeby był ani większy, ani mniejszy. Ważne jest też, jak się nim "posługuje" big_smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

41

Jak powiesz facetowi ze ma za małego to go mocno zranisz oj mocno wink Nawet jak ma dużego i mówisz tak dla zartu ze malutki jest (choc wie ze nie jest mały) to on od razu odpiera ataki i mówi ze jest duzy itd itd wink A jak jest naprawdę mały to ała wink

42

Tak. Niektórzy mają takie bariery i blokady z powodu swoich wymyslonych i nadmuchanych komplesów  że lepiej wogóle nie wchodzić na ten teren i dać sobie spokój sad

43

hehe pamiętam jak sie zawsze droczyłam z byłym tongue on mial 15 centymetrowego a ja zawsze mówiłam ze 14 tongue ale się wtedy wykłócał i o mało nie obrażał, a to chodziło tylko o 1 centymetr big_smile

To tylko ja..

44

Faceci są jakoś dziwnie przewrażliwieni na punkcie swoich penisów. Ja pamietam, że kiedyś powiedziałam coś o byłym, że miał dużego czy coś. Jej, jaka obraza była. Oni każdy tekst o penisie traktują poważnie, przecież nie wiązałam sie z penisem, tylko z facetem,. kocham go takiego jaki jest, o co im chodzi? A jakby co, można trochę powiększyć tym samym preparatem co piersi się robi smile

45

mając mniejszego penisa niż koledzy,człowiek spotyka się z trudnościami które go kształtują, kiedy miałem 10 lat nasza klasa zaczęła chodzić na basen, mieliśmy wspólną przebieralnie, kiedy się rozbieraliśmy jeden chłopiec spojrzał na mojego penisa i powiedział że jest mały, reszta też się zainteresowała i po chwili wszyscy patrzyli na mojego penisa i śmiali się, "ale mały". zawsze miałem mniejszego niż średnia, wtedy mógł mieć nawet 2-3 cm dł, teraz też jest mniejszy od średniej 6-8 zwiotczały, 13,5-14 w stanie erekcji. nauczyłem się przebierać z ręcznikiem i czułem że jestem mniej szanowany przez ten fakt, sądze że częściowo przez to poczucie odrzucenia (choć brak akceptacji przez ojca też socjopatę też miał w tym duży wpływ) nie wykształciłem więzi z ludzmi i stałem się płytki emocjonalnie. byłem prawiczkiem do 21 roku życia, choć podobałem się dziewczynom nie potrafiłem z nimi nawet rozmawiać, przez niskie poczucie wartości wywołane doświadczeniami w domu i szkole, rozprawiczyła mnie jak to często bywa w takich sytuacjach prostytutka. W wieku 22 lat spotykałem się z dziewczyną kilka tygodni, uprawialiśmy seks i za którymś razem powiedziała że mam małego ale jej to nie przeszkadza, po czym po dwóch dniach mnie rzuciła, dla jakiegoś "wysokiego kolegi" nie czułem się z tym najlepiej, ale oziębłość emocjonalna chroniła mnie przed cierpieniem. teraz mam 28 lat, zaliczone krótkie związki z ponad 15 kobietami, i dość wysokie mniemanie o sobie, wiem że człowiek zasługuje na szacunek nie dlatego że jest mądry, ładny czy ma dużego czy małego penisa, duże czy małe piersi, ale zasługuje na szacunek dlatego że się urodził, to niezbywalne prawo. penis nie zwiększa szans człowieka na przetrwanie, nie daje mu żadnej przewagi ewolucyjnej, nie zapewni pracy, domu, pieniędzy ani jedzenia, ułatwia jedynie podwyższenie swojej samooceny, a to właśnie samoocena daje człowiekowi przewagę.

46

14 to moim zdaniem wcale nie mało oO średnia krajowa.

47

Myślę że nie powinno się oceniać mężczyzny miarą jego członka ,tak samo jak my kobiety mamy różne kształty swoich narządów tak samo i panowie.Mój już były miał idealnego penisa chociaż czasem bolało tak jak również i po stosunku odczuwałam ból jednak doznania były lepsze nieco jak przy partnerze z którym jestem teraz ,dopiero poznajemy swoje ciała ,mężczyzna przystojny świetnie zbudowany interesujący jednak troszkę zaskoczyło mnie jego przyrodzenie smile zgadzam się że do orala nadaje się cudownie ,jednak już nie wszystkie pozycję są odczuwalne dogłębnie co troszkę irytuje no i jednak aspekt wizualny działający na wyobraźnię ,jak dla mnie penis nie musi być wielki wolałabym żeby był grubszy ,co prawda mało kiedy osiągam orgazm pochwowy ,mam tylko nadzieję że z czasem dopasujemy się i nie będzie to żadnym problemem smile Ciekawa jestem jak inne pary sobie z tym radzą ,bo ja spotykam się z tym po raz pierwszy i chętnie poczytam opinię ,porady innych .

48

10 cm to rzeczywiście nie za wiele ale jeśli jemu to nie wadzi to jest ok., gorzej z Tobą. Macie chyba tylko 2 wyjścia: nasadki przedłużająco-pogrubiające albo chirurg. A tak na marginesie to te bajki i baśnie o "bólu" podczas z dłuższym i grubszym są zabawne, żeby nie powiedzieć śmieszne. Nigdy żadna moja partnerka o czymś takim nie wspominała i zawsze były zainteresowane powtórką. Moja Żona również jest zadowolona i nic takiego nie powiedziała. Może najwyższy czas dać spokój tej hipokryzji o "technice", "bólu" etc.

Ave, Caesar, morituri te salutant

Gott mit Uns!!!

49

Tak sobie czytam i czytam...

Obecnie jestem z partnerem 8 miesięcy i ma "przyrząd marzeń". Podczas każdej pozycji czuję go głęboko, a to jest to co lubię najbardziej. Nawet seks oralny jest cudowny wink

Natomiast miałam też partnera powiedzmy z "naciąganym" 10cm. Masakra, totalnie nic nie czułam, zero przyjemności, to już wolałam jak palcami mnie penetruje. Jedyny plus, anal tak nie bolał tongue Związek przetrwał 2 miesiące, porażka na całej linii.

Wiem, że dużo osób uważa, że seks to nie wszystko w związku, ale seks napędza związek, dodaje romantyzmu, namiętności i pożądania, a jak się nie ma na seks ochoty, to i ochota na związek przechodzi.

Pozdrawiam

50 Ostatnio edytowany przez fajka2 (2013-01-14 13:04:21)

Kiedyś mnie kolega rozwalił stwierdzeniem, że może nie ma za małych penisów tylko są za duże waginy? w sumie zastanawiam się, czy są faceci, którzy zostawili kobiety bo stwierdzili, że są dla nich za duże, bez obwiniania się i zbędnego dołowania.

Glock możesz sobie wierzyć bądź nie, ale taki ból istnieje i jest on bardzo niefajny. Dziwie się, że możesz mieć co do tego wątpliwości. Koleżanka wyżej fajnie napisała, o tym że ma swoją miarę dostosowaną do swojej anatomii i z tym się zgadzam w zupełności.

51

Tak - są tacy. Nawet z bardziej błahych powodów potrafią odejść. Bo zbyt mokra, bo ma pasek, a on chce goluteńka itp. Niedowartościowane debile, ale przynajmniej nie dorabiają sobie wyszukanej filozofii do prostych kwestii.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

52

oj nie zrozumieliśmy się Jogurt tongue
"Kiedyś mnie kolega rozwalił stwierdzeniem, że może nie ma za małych penisów tylko są za duże waginy? w sumie zastanawiam się, czy są faceci, którzy zostawili kobiety bo stwierdzili, że są dla nich za duże, bez obwiniania się i zbędnego dołowania."
ja to napisałam w sensie pozytywnym. dla mnie niedopasowanie anatomiczne jest równoważne z niedopasowaniem charakterowym. raczej zastanawiałam się czy istnieją faceci, którzy realnie patrzą na swojego członka bez zbędnych dołów, że za mały, za brzydki, za krótki itp. którzy potrafią sensownie podejść do dopasowania i stwierdzić, że z tym rozmiarem WAGINY i CZŁONKA nic nie ugramy. a Ty tutaj z jakimiś debilami wyskakujesz tongue

53

właśnie, jaki rozmiar jest ok?
może nie powinnam tego mówić, ale miała styczność na razie tylko z jednym rozmiarem i jest to 18 cm.
więc teraz po zakończeniu związku boję się 'ujrzec' takiego 14 centymetrowego pana.. haha, głupio to brzmi, ale po prostu chyba będę patrzeć z uśmiechem na jego penisa.

mam zmienione konto z NETKOBIETA444 na 4444 smile

54

fajka2 - bo to jest debilizm. Nie ma czegoś takiego jak dopasowanie anatomiczne (nie licząc jakiś schorzeń i defektów). To mitologia. Wiele badań robiono na ten temat i wnioski są takie, że wystarczy ~5cm, aby zadowolić kobietę. Reszta to czysta psychologia i nic więcej.

55

ja gdzieś czytałam że to uzależnione jest też dużym w stopniu od kobiet, im kobieta miała wcześniej więcej partnerów tym później ma większe wymagania co do rozmiaru. yoghurt007 dobrze napisał że ~5 cm może wystarczyć,

56

Ale mając mikropenisa nie urzeczywistnisz pewnych pozycji seksualnych. Sam ma normalnego ale wolałbym mieć te 2-3cm więcej, aby móc inne pozycje wypróbować smile .

57

a ja myslalem , ze mam malego wink Podniesliscie mnie na duchu..Nie jest to smok , ale zawsze cos wink

58

tak tak tak, a 30 cm jest równie dopasowany co ten o połowę mniejszy. gadka o skrajnościach jest do bani, nawet tych popartych naukowo.

59

majszter napisał/a:

Ale mając mikropenisa nie urzeczywistnisz pewnych pozycji seksualnych. Sam ma normalnego ale wolałbym mieć te 2-3cm więcej, aby móc inne pozycje wypróbować smile .

hmmm a jaki to jest....normalny?

60

14cm przy tuszy jak jestem, jak byłem chudszy to do 16 dochodziło, chyba trzeba zacząć się odchudzać big_smile .

61 Ostatnio edytowany przez andre4+ (2013-01-14 16:50:01)

wink

62

Pomijając tą cała licytację dotycząca rozmiarów to poczytajcie sobie wypowiedzi różnych kobiet i porozmawiajcie z nimi. Najwięcej przyjemności mają z...ukochanymi partnerami w stabilnych związkach. Rozmiar schodzi wtedy na drugi plan, bo te 2-3cm w jedną czy w drugą stronę nie robi takiej różnicy. Co jeden to lepszy - 18cm jak nic każdy ma, nie? To jednak nie jest rozmiar "afrykański", a  sporo kobiet ma problemy przy członku tych rozmiarów.

Oral? Boli szczęka...

Anal? Zbyt bolesny...

Ostry seks? Ok, ale nie za często, bo boli...

Już tutaj pominę kwestie związane z niewystarczającym nawilżeniem, brakami w grze wstępnej itp, bo to wszystko również nie przemawia na korzyść większego rozmiaru. Podobnie pominę niewyćwiczone mięśnie prostaty czy Kegla. Dlatego to skrajności będą tylko faktycznie przeszkadzać i uniemożliwiać dobrą zabawę w różnych pozycjach. Ale pomijając te kwestie (wielkości/rozmiaru członka czy pochwy), to również kondycja, otyłość czy nierozciągnięte mięśnie/ścięgna (a to wszystko jest u nas w kraju bardzo częste, bo ludzie nie dbają o siebie) też będą uniemożliwiać różne pozycje...ale na to jakoś nikt nie płacze. Czemu?

63

Gdzieś czytałem że najlepsze rozmiary penisów (takie że super) to 11-14 cm. Nie są ani za duże, ani za małe. Nic nie boli bo nie są zbyt duże, a dają samą przyjemność gdy jest odpowiednia gra wstępna.
Faktycznie penisy małe, takie 8 cm i podobne to nieco zbyt mało, ale myślę że i dla takich znajdą się fajne pozycje które spełnią kobietę smile
Pranie mózgu robią głównie hejterzy i trolle opowiadając zmyślone historie że ktoś miał pensa 14 cm i to za mało, nic nie czuła, zresztą gdzie nie zajrzeć to jakieś reklamy viagry czy wydłużenia członka, ale w końcu na tym można zarobić, nieco kłamstw i forsa jest.
Oczywiście są też różne fetysze, np kobiety fantazjują o długich olbrzymich penisach, ale to chyba rzadki fetysz.

64

a ja się przyznam bez bicia, że mam 'małego', przynajmniej jeżeli chodzi o te wszystkie średnie europejskie (swoją drogą, skąd oni to biorą? nie znam nikogo, kogo zapytano o rozmiar do ankiety ^^), bo około 10cm. Mimo takiego pyrtka pierwszy raz z moja dziewczyna był dla niej strasznie bolesny, a przy seksie dochodzimy mniejwiecej w tym samym czasie, zalezy tez od dnia, wiadomo.

65

Temat rzeka smile Można powiedzieć, że mam "za sobą" kilku partnerów. Mieli mniejsze, większe itd ale z każdym przeżyłam tą przyjemność. Inna sprawa, że nie mam problemów z orgazmem smile Myślę, że jeżeli się kogoś kocha to fakt czy ma "małego" nie ma większego znaczenia. W końcu nie spędzimy całego życia z nim w łóżku, ważne są inne aspekty:)
Tak sobie myślę... ja mam akurat małe piersi, miseczka B czasami jest za duża. Nie przeżywam tego strasznie. Jednak nie chciałabym kiedyś usłyszeć, że nam nie wyszło bo mam małe piersi. Idiotyczne wink

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

66

No ale wybaczcie- 5cm penis to nie penis... Równie dobrze mógłbym kciukiem robić palcówkę... Przy 5cm długości przebrniesz przez całą Kamasutrę? No ni cholery, ograniczysz się do kilku pozycji a reszta będzie nieosiągalna. A jakie wnioski się nasuwają? Nuda i frustracja w łóżku bo np któryś z partnerów ma pewne fantazje/wymagania a nie da rady ich spełnić. Przecież w seksie chodzi również o innowacje, nowe tchnienie, zaskoczenie. A co z tak małym kikutem zdziałasz? Nic absolutnie.

67

majszter - jak nie masz polotu, wyobraźni i nie umiesz rozpalić kobiety to choćbyś miał wacka idealnego, to twoja kobieta i tak będzie niezadowolona...i znajdzie sobie kochanka

68

Polot polotem ale bez sprzętu nic nie zdziałasz. Taka jest moja osobista opinia.

69

Jeżeli chodzi o długość penisa to rzeczywiście utarło się że liczą się umiejętności i jest to prawda, tylko wielu facetów traktuje to jak wymówkę, pocieszenie lub ucieczkę od tematu. Tak jak rozmawiam z moimi kolegami to nieraz jestem w ciężkim szoku jak słyszę co mówią, albo o jak wielu rzeczach nie wiedzą. Moim zdaniem facet z odpowiednimi umiejętnościami zaspokoi kobietę zawsze smile

70

wedate.pl napisał/a:

Moim zdaniem facet z odpowiednimi umiejętnościami zaspokoi kobietę zawsze smile

Umiejętności bez narzędzi są psu na budę.

"...przyj naprzód, zrób wyłom w liniach wroga i po drodze niszcz wszystko, co się rusza, a oddziały, które idą za tobą, będą tylko sprzątać. Twoim celem jest dostać się za linie nieprzyjaciela  w końcu na tym polegała taktyka kawalerii  i zaatakować jego tyły..."

To zasady jednego z ostatnich 100% samców.

71 Ostatnio edytowany przez Swanen (2013-01-15 03:18:11)

Niestety, ale rozmiar ma znaczeniei jak to juz ktoś tu napisał, ważne jest też, by był grubszy raczej niż chudszy. Wszystko w granicach, za duży tez niefajnie, ale nie można mówic, że rozmiar się nie liczy. No chyba, że któraś chce się całe życie poświecac.

72

W końcu kobiety stanęły po mojej stronie. Bo chciałbym poznać opinię kobiet, które miały facetów z przysłowiowym 5cm wzwodem. Mam linijkę w ręku i aż nie mogę uwierzyć, że któraś kobieta byłaby zadowolona z takiego rozmiaru.

Tak samo z piersiami- tzw "zerówki" to sorry ale wolałbym swoje pomacać niż kobiety. Kobieta musi mieć czym oddychać i na czym siedzieć.

73

majszter napisał/a:

Kobieta musi mieć czym oddychać i na czym siedzieć.

To prawda pod warunkiem, że ma talię osy a nie beczki na kapustę.

"...przyj naprzód, zrób wyłom w liniach wroga i po drodze niszcz wszystko, co się rusza, a oddziały, które idą za tobą, będą tylko sprzątać. Twoim celem jest dostać się za linie nieprzyjaciela  w końcu na tym polegała taktyka kawalerii  i zaatakować jego tyły..."

To zasady jednego z ostatnich 100% samców.

74

wielokrotnie już pisałam o swoich doświadczeniach i nadal nie wiem co w tej kwestii penisowej jest prawdą. fakt, faktem różnic dużych nie przerobiłam
1- ok 13 cm, nawet w porywach 13- nie czułam nic, zupełnie nic i jeszcze myślałam, że to moja wina. nie czułam ocierania się. Zero, jakby w ogóle go we mnie nie było. chociaż fakt, pierwszy raz był bolesny, ale to przez moją błonę. I zawsze na początku seksu, też mnie z nim bolało, a potem właśnie nic nie czułam (zawsze uważałam, ze rozmiar nie ma znaczenia, a technika się liczy)
2- 16 cm i duuużo grubszy, było rewelacyjnie i żadne śpiewki o zaufaniu i miłości, bo to był chłopak z którym żadnych kwiatków, motylków i serduszek nie było, ot po prostu się trochę lubiliśmy. Od tego momentu, zaczęłam uważać, że rozmiar ma znaczenie
3- powracamy do 13 cm, no może 13,5 cm, też na początku, żadnych kwiatków, miłostek i uczuć, a seks świetny. Od razu go czułam i co najważniejsze z nim mnie nic nie boli na początku. mogę spokojnie cieszyć się seksem.
I co? rozmiar ma znaczenie, aby osiągnąć orgazm?- nie wiem
czy miłość wpływa na odczuwanie orgazmu?- nieeee
czy technika się liczy?- nie mam pojęcia, z każdym teoretycznie seks był pod względem technicznym taki sam i to z tym najmniejszym, bezorgazmowym bardziej fikuśny w różnych pozycjach. Z dwoma pozostałymi tylko w misjonarskiej. Zatem pozycja też nie ma wpływu.
Zatem co ma wpływ? Może rzeczywiście psychika... Ale tego nie wie nikt

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

75 Ostatnio edytowany przez majszter (2013-01-15 01:38:56)

Nirvanka87 ale ja ciągle szukam kobiety, która miała faceta z 5cm penisem w wzwodzie.

76

majszter napisał/a:

Nirvanka87 ale ja ciągle szukam kobiety, która miała faceta z 5cm penisem w wzwodzie.

no wiem, ale chyba trudno o takiego. ja w tej kwestii nie pomogę, bo nie mam zamiaru szukać, żadnego faceta, mam swojego idealnego i jest rewelacyjnie smile

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

Posty [ 39 do 76 z 338 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » problem - mały penis

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018