Masaż erotyczny dla kobiet zakończony orgazmem. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Masaż erotyczny dla kobiet zakończony orgazmem.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 283 ]

77

Odp: Masaż erotyczny dla kobiet zakończony orgazmem.

osobiście nie potrafię sobie wyobrazić, że można masować piękną kobietę i nie reagować, no ale to jest profesjonalność- czego z tego miejsca gratuluję wink

I racja jak kobieta nie dostanie tego czego chce to zacznie szukać, ale czasem trudno zgadnąć czego tak naprawdę chce... chociaż godzinny masażem na pewno nie pogardzi. Bo kto by nie chciał, żeby zajmować się jego ciałem przez godzinę wink

Oczywiście popieram też odwrotną formę, kiedy to kobieta masuje big_smile:D

"Czasem nagle smutniejesz
To jakby dnia ubywa
I nie wiem jak ci pomóc
Więc tylko proszę wybacz..."
Zobacz podobne tematy :

78

Czy ginekolog ma erekcję przy każdej pacjentce? Jak będziesz przez kilka lat oglądał kobiece ciała, to z czasem przywykniesz. Nie przeczę, że czasami zdarzała się piękna pacjentka, ale myślałem wtedy o pracy i o tym co robię a nie o jej ciele jako o obiekcie pożądania smile.

79

miniek napisał/a:

Czy ginekolog ma erekcję przy każdej pacjentce? Jak będziesz przez kilka lat oglądał kobiece ciała, to z czasem przywykniesz. Nie przeczę, że czasami zdarzała się piękna pacjentka, ale myślałem wtedy o pracy i o tym co robię a nie o jej ciele jako o obiekcie pożądania smile.

więc ponownie gratuluję profesjonalizmu wink

"Czasem nagle smutniejesz
To jakby dnia ubywa
I nie wiem jak ci pomóc
Więc tylko proszę wybacz..."

80

miniek napisał/a:

Myślę, że nie przy każdej. Jednak, jak ma pod rząd starsze, śmierdzące, to jak przyjdzie młoda, to jest odetchnięcie i zadowolenie. Całe szczęście moja żona nie zadowala żadnego ginekologa :-)

Jeżeli chodziłoby o zdrowie lub życie mojej żony, to nie przeszkadza mi jaki jest lekarz. Przeszkadza mi jedynie dobrowolny wybór lekarza mężczyzny.

81

Jak dla mnie ginekolog to zupełnie inna sprawa. Nie sądzę żeby podniecał go sam widok cipki, którą traktuje jako obiekt medyczny - w samym jej widoku i ogólnie w sytuacji, nie ma w tym nic podniecającego. Jednak masażysta widzący całe nagie ciało kobiety, z jej piersiami, pupą, widząc jej orgazm - to już zupełnie inna bajka, wymagająca chyba o wiele większej wytrzymałości u faceta.

82

Pamiętaj, ze to co dla jednego jest podniecające, dla innych wcale może nie być.

Jeżeli chodziłoby o zdrowie lub życie mojej żony, to nie przeszkadza mi jaki jest lekarz. Przeszkadza mi jedynie dobrowolny wybór lekarza mężczyzny.

83

Wielki_Kot napisał/a:
miniek napisał/a:

Myślę, że nie przy każdej. Jednak, jak ma pod rząd starsze, śmierdzące, to jak przyjdzie młoda, to jest odetchnięcie i zadowolenie. Całe szczęście moja żona nie zadowala żadnego ginekologa :-)

A Ty znowu swoją  krucjatę prowadzisz?
Nudne to już, jak flaki z olejem.

84

moniaCo napisał/a:
Wielki_Kot napisał/a:
miniek napisał/a:

Ale tylko ty interweniujesz zawsze w tej sprawie.

85

Wielki_Kot napisał/a:
moniaCo napisał/a:
Wielki_Kot napisał/a:

Bo inni juz się poddali, diagnozując Ciebie jako przypadek beznadziejny.  Ale ja jestem wytrwała big_smile

86

moniaCo napisał/a:
Wielki_Kot napisał/a:
moniaCo napisał/a:

Bo inni juz się poddali, diagnozując Ciebie jako przypadek beznadziejny.  Ale ja jestem wytrwała big_smile

Nie, ty nie jesteś wytrwała big_smile Ty nie możesz znieść myśli, że mojej żonie to nie przeszkadza big_smile

87

Wiesz co Wielki_Kot! Nie mam nic przeciwko temu,  że twojej żony ginekolog nie może dotykać -- to wasza sprawa. Ale faktycznie jest to trochę irytujące, że obnosisz się z tym po różnych wątkach, bo wygląda to co najmniej tak jakbyś chciał promować inne obyczaje (np. jak parada homoseksualistów). Ja to ignorowałem, ale podobnie jak MoniaCo uważam, że już dość tego, wiemy, że taką masz opinię i już nie chcemy o tym słuchać, akceptujemy Cię takim jaki jesteś. Staję po stronie MoniaCo.

Lepiej kochać i przegrać, niż nie kochać nigdy. Prawdziwa miłość daje wolność. Seks bez miłości jest łatwiejszy niż miłość  bez seksu. To dlatego że mnie kochasz tak wiele ode mnie chcesz? 

88

Wielki_Kot napisał/a:
moniaCo napisał/a:
Wielki_Kot napisał/a:

Nie, ty nie jesteś wytrwała big_smile Ty nie możesz znieść myśli, że mojej żonie to nie przeszkadza big_smile

To nie jest kwestia tego, czy ja to mogę znieść czy nie. Nie moje życie, a Ty na szczęście nie jesteś moim facetem.
Zal mi jej tylko dlatego, że ją oszukujesz, bo nie postawiłeś sprawy jasno, nie powiedziałeś swojej zonie całej prawdy. Ona nie zna Twojej definicji zdrady...i jeśli kiedyś, nie daj Bóg pójdzie do ginekologa faceta, bo akurat nie będzie innej możliwości Ty to uznasz za zdradę!
Przypomnij sobie swoje "punkty zdradowe" i miej jaja żeby pokazać je swojej żonie.
Bądź wreszcie uczciwy i szczery w swoim związku.
Ale ten wątek jest o czym innym.....a Ty z uporem maniaka zawsze znajdziesz pretekst, żeby dopiec kobietom, które według Ciebie zdradzają mężów z ginekologami, rozkładają przed nimi nogi, podniecają tychże ginekologów....itp, itd.

89

kenobi napisał/a:

Wiesz co Wielki_Kot! Nie mam nic przeciwko temu,  że twojej żony ginekolog nie może dotykać -- to wasza sprawa. Ale faktycznie jest to trochę irytujące, że obnosisz się z tym po różnych wątkach, bo wygląda to co najmniej tak jakbyś chciał promować inne obyczaje (np. jak parada homoseksualistów). Ja to ignorowałem, ale podobnie jak MoniaCo uważam, że już dość tego, wiemy, że taką masz opinię i już nie chcemy o tym słuchać, akceptujemy Cię takim jaki jesteś. Staję po stronie MoniaCo.

Dzięki kenobi big_smile

90

Kolejny stereotyp pada tu - kobietom chce się wiecznie seksu czy erotycznego masażu a faceci w małżeństwach w pewnym wieku to mają brzuchy i nic im się nie chce. Cóż przeważnie masażyści się ogłaszający to właśnie panowie z brzuchami, albo szukający seksu i niech babka za to jeszcze zapłaci albo zwykli napaleńcy, często gabinet masażu mają we własnym domu.

A masaż to przy odrobinie chęci może zrobić każdy facet i to bardzo dobry. Wiem, bo takowy robię wink

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

91

rafko napisał/a:

eehhhh dodałem tu wpis i widzę że wywołałem mała burzę w temacie.
dobra najwyżej mnie wywalicie z forum,albo tekst nie pójdzie

Pruderia i obłuda nadal w Polsce panuje.
Ludzie ,co z Wami,czy Wy już nie potraficie mieć własnego zdania ?
Autorka tego tematu podjęła odważny krok,dzieląc się swoimi potrzebami i
fantazjami z innymi jako SINGIELKA na tym forum.I co - z wypowiedzi wynika,że tak
na prawdą to powinna być potępiona za takie rzeczy.Napisała ten temat
w końcu dziale seks,więc można by przypuszczać,że ludzie,co tu zaglądają
zdają sobie sprawę,że mogą spotkać różnorodność tematów.

Ja osobiście jestem za wolnością wynikającą z naszych potrzeb,marzeń i fantazji.
Przeglądając tematy i wypowiedzi w dziale seks,ale tylko w tym i tylko na tym forum,dochodzę do wniosku,że dalej pomstuje w Nas przekonanie,że nie można wyrażać,tak do końca swych poglądów i wychylać się samemu - bo mnie - inni zaraz źle ocenią.W myśl zasady
NIE bo NIE ! to ON - ONA kamieniem w NIEGO - NIĄ ! panie władzo o co chodzi,mogę być ŚWIADKIEM !
Kolejny naszych fenomenów -zobaczyć,przeczytać,nie wychylać się - bo
inni mnie zobaczą i będzie wstyd

Reasumując - stwierdzam obiektywnie,że jesteśmy :
ponuraki,malkontenci,mało tolerancyjni i daleko nam jeszcze do wolności słowa,oczekiwań i przekonań.A w sprawach seksu,to już totalnie

EROTOMANI - GAWĘDZIARZE

A tak swoją drogą to z racji tego że wykonuje taki zawód jaki wykonuje wcale nie czuję się jako ,,Świętoszek,,mając w swej ofercie i taki masaż -widocznie jest i taka potrzeba,a jako terapeuta nie mam sobie nic do zarzucenia.

Tekst ten napisałem pod wpływem impulsu,nie ma on na celu urazić czyjeś uczucia lub przekonania - szanuję je.
Ale więcej dystansu do siebie i innych,otwartości,swobody - obudźmy i cieszmy się życiem,czego sobie i państwu życzę.

Piękny jest ten KRAJ tylko dlaczego jeszcze taki DZIKI

lubię to! wink

Też uważam, że nasze społeczeństwo jest sto lat za murzynami.

Mnie to najbardziej śmieszy fakt, że osoby, które sieją taką zgrozę też nie są święte, tylko przecież o tym nie napiszą. Nie ma ludzi idealnych. Jeden kradnie, drugi zabija a trzeci masuje sobie penisa/cipkę. Z tych trzech to chyba najmniejsze przestępstwo wink Życie jest różne i nie każdy miał dne mieć idealnego partnera, idealne życie, ale dlaczego ma z tego powodu cierpieć na wszystkich płaszczyznach? W końcu jeśli ktoś się podejmuje takich rzeczy to chyba jest świadom konsekwencji (w przypadku gdy ma partnera) Nikt tu nie ma 5 lat, każdy za siebie odpowiada, więc nie rozumiem takiego umoralniania. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia i to się ZAWSZE sprawdza, więc polecam niektórym odrobinę dystansu, bo nigdy nie wiadomo, co kogo spotka.

A może macie kogoś godnego polecenia z Lublina? Interesuje mnie taki masaż wykonany przez kobietę. Wolałabym u niej.

92

kenobi napisał/a:

Kolego masażysto! Dzięki za posta.

Jak ja masuję żonę, to się często zastanawiam, czy ona woli abym zmienił ruchy, czy jest jej tak dobrze, że woli, aby robić dalej to samo. Czy Ty też tak czasem masz/miałeś? Albo inaczej... czy w czasie masażu lepiej zmieniać co chwilę scenariusz, czy jednak długo powoli i cierpliwie robić to samo...

Zdaję sobie sprawę, że te pytania są trochę prymitywne, ale w głowie czasem rodzi się takie pytanie... czy dalej masować uda, bo jej się podoba, czy przejść na plecy, bo masowanie ud zamiast budować atmosferę tylko spowoduje spadek napięcia.

Ech, żeby mój partner myślał o tym, czy ma mi wymasować stopy, uda, czy kark hmm Ja na pytanie czy mi pomasuje plecy słyszę tylko "Ciebie to ciągle coś boli".....

93

Ja się zajmuję takim masażem. Często udaje mi się doprowadzić kobiety do wytrysku (i jeszcze częściej jest ich to pierwszy i ostatni w życiu). Aktualnie uczę się jako biomasażysta ale w przyszlości otworzę tak interes z masażem tantrycznym. Oczywiście się tutaj przypomnę wink

94

snusmumriken napisał/a:

Ja się zajmuję takim masażem. Często udaje mi się doprowadzić kobiety do wytrysku (i jeszcze częściej jest ich to pierwszy i ostatni w życiu). Aktualnie uczę się jako biomasażysta ale w przyszlości otworzę tak interes z masażem tantrycznym. Oczywiście się tutaj przypomnę wink

Hmmm, kolejny marzyciel-gawędziarz?

Ale nie mniej w przyszłości  o informację prosimy smile

95

Jestem masażystką, która wykonuje m.in. masaże relaksacyjne. Profesjonalny masaż relaksacyjny trwa godzinę czasu. W większości wykonuje masaże mężczyznom i właśnie z elementami masażu lingam, czyli ze strefami erogennymi do pełnej satysfakcji. Jeżeli ktoś jest sam, potrzebuje odprężenia, takiego właśnie do samego końca, to wybiera sobie taki masaż. Niestety dużo jest oszustów, którzy oferują inne usługi, nie tylko masaż, a masaż to tylko przykrywka!!! Masażyści o tym wiedzą, bo są w temacie:-)
Masaż sam w sobie powinien być sztuką. Masaż tantryczny również:-)

96

Tylko gdzie takich szukać sad ogłoszeń brak, raczej same prostytutki się ogłaszają...ech

97

Ogłoszenia są. Sama je daję:-) Ale masz rację. Sama jestem zła o to, że prostytutki kuszą masażem. Nawet robią sobie zdjęcia na tle łóżka do masażu...
Ale są męskie fora erotyczne i również kategoria masaż. Opisują tam mężczyźni miejsca, które odwiedzili. I przekazują sobie informacje czego można się spodziewać. Poczytaj sobie. To tyle, co mogę doradzić:-):-):-)

98

A w jaki sposób ustrzec się przed oszustem? Jak go rozpoznać po ogłoszeniu?

99

Nie wiem.... Wszystkie mówią to samo....powtórzę-zajrzyj na forum męskie. Nie mogę chyba podać jakie, bo mnie ktoś tu usunie:-):-):-) poza tym trochę inicjatywy!!!! nie podam Cię do siebie,choć podobno wykonuję jedne z najlepszych masaży i nie podam Ci pod nos konkurencję:-)....nic więcej nie pomogę. A jestem tu w innej sprawie:-)

100

Jestem tu...bo sama wykonując takie masaże nie wierzę,że mężczyzna mając przed sobą atrakcyjna kobietę i ją masując...nie ma z tego przyjemności...nie porównujcie tu lekarzy...czy was pogięło? To inny temat! Musi Was zbadać i to to robi!!! Koniec tematu. A masaż...to klimat...to odpłynięcie...Ja wykonując taki masaż skupiam się na tym,żeby osoba masowana czuła to!!!! to coś...same techniki nie wystarczają... Nie wiem co odpowiadać na pytanie typu,,Czy Panią to nie rusza,,- wszystkim  mam ochotę powiedzieć,że nic.... bo...jestem tu dlatego,żeby dać przyjemność,odreagowanie, profesjonalizm i najlepszy masaż. To nie ja odczuwam bodźce,które ktoś otrzymuje...tak mam. No kobiety, czy was podnieca golas typu facet? Na faceta działamy...ale golizna faceta? dla mnie to nic. Czy ja jestem inna , czy też tak macie?

101

Dziękuję pierwszej dziewczynie...za to , że dała ten temat. Ale chyba się skończył... Powiem tak:piszcie , pytajcie.....poznałam ten temat dawno i odpowiem na każde pytanie:-)...Jestem masażystką. I też jetem normalną kobietą:-) Pozdrawiam wszystkich:-)

102

borko! A w jaki sposób dbacie o higienę? Facet bierze prysznic i w co się wyciera? Ten sam ręcznik co "wszyscy"?

Lepiej kochać i przegrać, niż nie kochać nigdy. Prawdziwa miłość daje wolność. Seks bez miłości jest łatwiejszy niż miłość  bez seksu. To dlatego że mnie kochasz tak wiele ode mnie chcesz? 

103

NinaLafairy zgadzam się w całej rozciągłości we wszystkich wypowiedziach w tym temacie. Dla niektórych kurwa = galerianka.

104

Dawno temu zajmowałem się zawodowo robieniem masaży leczniczych a z czasem relaksacyjnych, widok nagiego ciała nie robił na mnie większego wrażenia, w czasie masażu człowiek się skupia na wykonywanej pracy a nie na tym by się podniecić i próbować coś ugrać na swoją stronę, między masażem relaksacyjnym jest cieka granica do masażu erotycznego, a granicę tę można łatwo przekroczyć widząc to po zachowaniu masowanej osoby, nie raz zdarzało mi się robić masaż relaksacyjny a kobiety odlatywały. Był wątek zdrady ok. a co powiecie na to jak wielokrotnie byłem zapraszany na taki masaż w obecności partnera, wiele razy było tak że to facet dzwoni i prosi o masaż dla swojej żony-partnerki, ja w masażu czyli dawaniu relaksu nie widzę. Pozdrawiam Wszystkich masujących i masowanych.

105

A skąd jest ta kobieta od masażu erotycznego chętnie skorzystam

106

Chciała bym skorzystać z masażu erotycznego dajcie namiary Ale żeb. To była kobieta

107

Dajcie namiary na masazystke we Wrocławiu dla kobiet

108

Aichabur, skoro nikt nie odpowiada, to może nikt nie zna masażystki erotycznej dla kobiet we Wrocławiu? Może sama poszukaj, bo to, że napiszesz więcej postów niewiele pomoże, skoro po pierwszych dwóch nikt nie odpowiedział.

109

Na miejscu autorki zrobiłabym dokładnie to samo. Jeśli jest się singlem,  nie widzę w tym absolutnie nic niewłaściwego.

Co innego, kiedy jest się w związku.

110 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-06 00:45:36)

Hallo jest tu kto jeszcze?:) Autorko jesteś? Szukam kogos podobnego a nawet miejsca, jakiegos salonu gdzie wykonuja owe masaże;) Teraz ludzie po mnie pojadą, ale ja szukam dla siebie i męża:) Marzy nam się taki wspólny masaż. Macie jakies sprawdzone miejsca? Najlepiej w małopolsce:)
A czy w takim gabinecie  jak spam te masaże wyglądają podobnie? I czym się różni masaż erotyczni relaksujący od tantrycznego?

111

Zdrada jest wtedy, gdy się ukrywa przed partnerem a jeśli jest się z nim/nią szczerym i druga strona na to przyzwala to ja nie widzę zdrady w korzystaniu z takich usług. Ja swojej byłej sam chciałem kiedyś zafundować coś takiego. Zafundować w sensie dosłownym, bo masaże erotyczne jej robiłem, ale miałem myśli by wynająć profesjonalistę który na pewno dopieści ją jeszcze lepiej niż ja.
A jeśli ktoś jest singlem to już w ogóle żadnego problemu nie widzę. Jeśli ktoś nie chce chodzić na randki, to po co miałby udawać że jest inaczej, przymuszać się w udawanie przed sobą i drugą osobą. Ludzie mają swoje potrzeby a tu płaci, wymaga i ma.

112

Witajcie
Pzreczytałam caly watek na temat masazu erotycznego i stwierdzam ze to cos dla mnie...czy znacie kogos takiego w Krakowie?

113

Przyznam ,ze zaintrygowal mnie ten temat smile

114

kurczakwa napisał/a:

Kiedyś jak rozstałem się z partnerka i nie miałem dłuższy czas dziewczyny, wpadłem na pomysł by rozładować napięcie, ale bałem się iść do agencji na prostytutki,
bałem się chorób tego że będzie dziwnie, że może mi nie stanie ze stresu, że dziewczuna będzie brzydka itd itp i poszedłem do gabinetu masażu erotycznego.
Zaczęło się po prostu masażem a skończyło na orgaźmie, wielkim i naprawdę takim że mimo że nie wydaje z siebie raczej dzwięków wtedy jęczałem jak by mi ktoś krzywdę robił, masaż zrobiła mi tajska dziewczyna która śmiesznie mówiła i mimo że niby znała polski ciężko było coś zrozumieć, jak jeszcze leżałem na brzuchu niezręcznie było przez chwilę gdy poczułem masowanie dziurki, nie wiedziałem czy powiedzieć by tam nie masowała ale wstyd i ciekawość nie pozwolił mi na to by się sprzeciwić... tak więc czułem się nieswojo (aczkolwiek miło) gdy palec masażystki naoliwiony i ciepły poczułem jak zagłębia się w pupie. Dziwne bo nigdy nie miałem podobnych doznań, penis od razu stanął na baczność, chwilkę pomasowała mnie od środka kazała obrócić się i połozyć na plecach, masowała po całym ciele,
kończąc oczywiście ruchami swoją drobną dłonią na moim penisie , najlepsze że w ostatniej chwili nakryła go taką śmieszną husteczką i dzieki temu nie nabrudziłem smile Było cudownie nigdy tego nie zapomnę ciekaw jestem tylko ile miała lat i zastanawiałem się jakby to było gdyby zamiast jej rączki wskoczyła na mnie i pogalopowała na mnie smile

heh, fajna opowieść smile Masaż dla mężczyzny.. inaczej walenie konika wink

Posty [ 77 do 114 z 283 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Masaż erotyczny dla kobiet zakończony orgazmem.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018