Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 175 ]

77

Odp: Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Praca w soboty ogólnie nie jest zła, wszyscy są wtedy bardziej wyluzowani, można przyjść do biura w dresach  albo podartych jeansach i nikt się nie czepia. Tylko że jednak sama niedziela nie zawsze wystarcza żeby odpocząć.

Ja z kolei mam tak, że jak tylko wyjdę na lunchu na spacer to zawsze znajdę po drodze jakiś sklep i sobie coś kupię, a potem następnego dnia muszę iść i oddać, bo się okazuje, ze w ogóle takiego ciucha nie potrzebowałam. Też mam takie fazy że nic mi się nie podoba z ubrań i nie mogę znaleźć tego, co bym chciała. Teraz na przykład szukam zwykłej czarnej torebki, bo wszystkie mam jasne albo brązowe i nigdzie nie mogę znaleźć żadnej, która by mi się spodobała. Albo mają jakieś frędzle głupie albo dziwny kształt... Nie wiem gdzie się podziały fajne torebki.
Dopiero poniedziałek dzisiaj a ja już się nie mogę doczekać soboty...

Zobacz podobne tematy :

A to w sumie taki dzien na luzie nie jest taki zly smile

Ja ma to szczescie albo i nieszczescie, ze pracuje w takim miejscu, ze jak chialabym isc do jakiegokolwiek sklepu to trzeba samochodem jechac, a czasu zbytnio na to nie ma. I szczerze mowiac to nawet duzo lepiej dla mojego konta bo przynajmniej nie jest takie biedne smile

Nie wiem jakie sklepy macie w Slough, ale mnie udalo sie znalezc bardzo ladna torebki w Deichmann i TK Max. Tutaj w Strotford co tydzien jest weekendony bazar w centrum i tam zawsze jest stoisko z torebkami. Niektore ladne i niedrogie, wiec moze sprawdz jesli masz w okolicy.

Ja chcialabym zeby juz byla sobota za 2 tygodnie. Przynajmniej bede po egzaminie i w Southampton zeby obejrzec wszystkie samochody James'a Bond'a i nz programu Top Gear smile

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

79

Ostatnio zaczęłam ćwiczyć silną wolę i jak chodzę po sklepach to tylko oglądam i staram się nie kupować... czasem mi się udaje smile

Nie mamy Deichmann ale jest TK Max i nawet widziałam tam jedną torebkę na wystawie, która mi się podobała, więc będę się chyba musiała tam przejść jeszcze raz. Kiedyś kupowałam torebki w River Island ale teraz żadna mi się tam nie podoba.

Słyszałam o tym muzeum w Southampton, daj znać czy warto pojechać to może się kiedyś wybiorę. Jedziesz samochodem czy pociągiem?
Ja z kolei na tą sobotę miałam zaplanowane latanie samolotem! Mój manager ma swój własny mały samolot (taki na dwie osoby) i zaproponował, żebyśmy przyjechały do niego z dziewczynami z mojego zespołu i że będziemy się mogły przelecieć. Ale jak ostatnio sprawdzaliśmy prognozę pogody to nie wyglądało to zbyt dobrze i pewnie będziemy musieli to przełożyć.

Wiec powodzenia zycze w trenowaniu silnej woli. Na pewno jest to troche zdrowsze dla portfela smile

Co do torebek to nie wiem, bo wlasciwie ma pare i na tym sie konczy. Moj problem to buty... Mam ich tyle ze, ze kazdy dzien miesiaca moglabym ubierac inne smile

Dam znac. Jedziemy samochodem. Nie wiem jeszcze kto bedzie prowadzil, czy ja czy moj chlopak. Jedziemy tam z okazji jego urodzin, wiec chyba ja powinnam byc kierowca, ale on zawsze powtarza, ze woli byc kierowca. No coz, zobaczymy przed wyjazdem kto pierwszy zlapie za kluczyki do samochodu.
No pogoda kiepsa sie zapowiada, wiec na ladzie duzo bezpieczniej niz w powietrzu. Brat mojego kolegi jest pilotem helikoptera, wiec musze go kiedys poprosic o przejazdzke, podobno super przezycie smile

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

81

Ja z kolei butów mam tylko kilka par, najchętniej bym cały rok chodziła w tenisówkach, bo są wygodne. W sumie jak już sobie jakieś buty kupuję, to zazwyczaj z dobrej firmy, żeby były wygodne i mi na długo starczyły. Kilka razy kupiłam jakieś tanie w Primarku itd i strasznie mi stopy poobcierały a poza tym rozpadły się po dwóch miesiącach.

A można spytać czy twój chłopak jest Polakiem czy Anglikiem?
Też nie leciałam jeszcze nigdy helikopterem, a samolotami to tylko tanich linii lotniczych co jest zazwyczaj bardzo traumatycznym przeżyciem. Ten samolot mojego managera jest naprawdę mały, tylko na dwie osoby, więc ciekawa jestem bardzo jakie będę miała wrażenia. Mam nadzieję, ze do soboty pogoda się jeszcze poprawi...

Tenisowki i adidasy owszem bardzo wygodne. Ja jednak uwielbiam chodzic na obcasach smile

W Primarku zakupow nie robie, bo jak mowisz wszystko sie rozpada. Chociaz kupilam tak sukienke, ktora wcale tania nie byla, bo kosztowala mnie ponad ?20 i nadal dobrze wyglada. A to bylo dobre 3-4 lata temu juz i jeszcze sie z nia nic nie dzieje.

Moj chlopak jest Anglikiem.

To w ta sobote planujecie sie wybrac na latanie? W takim razie mam nadzieje, ze pogoda sie uda smile Ja od jutra az to srody bede z domu siedziec i sie uczyc, bo egzamin mam w czwartek... No ale to fajnie, ze przynajmniej niektorzy beda milo spedzac weekend. smile

83

Byłam dzisiaj latać i było to niesamowite przeżycie! Pogoda była świetna, wszystko było widać z góry i ogólnie bardzo polecam, jakbyś kiedyś miała okazję. O wiele przyjemniejsze doświadczenie niż lot tanimi liniami lotniczymi do Polski, a lądowanie było tak delikatne, że aż nie mogłam uwierzyć że już po wszystkim!

Kiedyś pracowałam w Primarku na customer services jeszcze jak byłam na studiach więc mogłam się przekonać na własne oczy jak nietrwałe są ich wszystkie produkty. Ludzie non stop coś odnosili, czasem było bardziej busy na customer services niż na kasach.

Nie wiem czy jestem jakaś dziwna ale zawsze jak się spotykałam z Anglikami to mi się wydawało że jest taka bariera językowa między nami i że bardzo bym chciała żeby mówili po polsku. Ale z kolei żadnego fajnego Polaka na emigracji jeszcze nie spotkałam więc tak źle i tak niedobrze.
Jak ci nauka idzie? Z czego masz ten egzamin w czwartek?

To fajnie, ze cie sie udal dzien. Szczerze mowiac to jestem zaskoczona, ze ladowanie mialas bezproblemowe. Ja jak latam to z odlotem nie mam problemu, ale ladowac nie lubie za bardzo, bo zawsze ten samolot jakos uderza o ziemie. Nawet nie jestem przekonana czy odwazylabym sie wsiasc do takiego samolociku. Jak jezdzimy do Alton Towers to mam stresa wielkiego nie tyle co na rollercosterach, co na kolejce linowej. Nie wiem czy bylas w alton towers, ale ta kolejka linowa jest przerazajaca, zwlaszcza jak ja zatrzymuja, bo ktos na wozku inwalickim musi wysiasc, a ze wagonik jest tylko na linie to zaczyna sie strasznie hustac i mnie az zoladek podchodzi do gardla...

Dlatego wiesz o czym mowie, aczkolwiek ta sukienka dalej sie trzyma, wiec jestem bardzo zadowolona smile

U mnie sie tak jakos zlozylo, ze niemalze wszyscy moi blizsi znajomi to Anglicy. Mialam znajomych Polakow, ale jakos wszystko sie porozchodzilo w swoje strony. Nie wiem dlaczego, ale teraz po prostu mnie odrzuca jak slysze gdzies Polakow na ulicy i co drugie slowo to przeklenstowo. Zwlaszcza, ze teraz wiekszosc Anglikow wiec co to znaczy, wiec od razu mi sie wstyd robi.

Nauka idzie jak po grudzie szczerze mowiac. Nawet sprzatanie wydaje sie przyjemniejsze niz nauka smile Firma dla ktorej pracuje, placi za kurs zebym zdobyla kwalifikacje z Chartered Institute of Purchasing and Suppy, a egzamin mam z tego jak utzrymywac dobre stosunki ze dostawcami.

Jak niedziela minela?

85

No właśnie też byłam bardzo zaskoczona, że tak gładko to lądowanie poszło.
Byłam w Alton Towers już kilka lat temu i bardzo mi się podobało! Lot takim małym samolotem to nic w porównaniu do tych wszystkich kolejek górskich. Najgorzej była jak kiedyś jeszcze w Polsce poszłam na jakiś festyn z koleżanką i wsiadłyśmy na taką kolejkę, która akurat się zacięła jak wisiałyśmy głowami w dół. Długo nie mogłam dojść do siebie po tym...

Ja na początku jak przyjechałam do Anglii to też miałam właśnie większość znajomych Anglików, ale teraz to się zmieniło. Odkąd się przeprowadziłam do Slough żaden z moich znajomych Anglików ani razu nie zrobił żadnego wysiłku, żeby się ze mą spotkać, zawsze ja muszę pierwsza napisać smsa, pierwsza zadzwonić itd i już zaczyna mnie to trochę irytować. Ze znajomymi Polakami jakoś nie mam takiego problemu. Ale może to po prostu tylko zbieg okoliczności.

W mojej firmie podobno też płacą jak się chce zrobić kurs z marketingu, ale znam dziewczynę, która zrobiła ten kurs już jakiś czas temu i do tej pory jej nie oddali za to pieniędzy, więc jestem trochę nieufna. W tej mojej firmie zawsze się trzeba dopominać o pieniądze niestety... W sumie chciałabym sobie taki kurs zrobić zwłaszcza że studiowałam psychologię, która nie bardzo się ma do marketingu.

Niedziela minęła stanowczo zbyt szybko... nawet nic szczególnego nie robiłam i nagle już był wieczór! Nie mam pojęcia jak to się stało.
Jak tam nauka mija? Stresujesz się przed tym egzaminem?

86

Karolina_Londyn napisał/a:

Trudno ot tak coś polecić... Zależy czego szukacie - czy chcecie poznać Polaka czy interesują Was portale dla wszystkich.

Przed moim chłopakiem spotkałam się tylko z jednym z portalu, ale nie przypadł mi do gustu jako partner... Czasem idziemy razem do kina (on już też ma dziewczynę) a nawet spotykamy się we czwórkę i robimy razem przyjęcia. Ja mam dlatego dobre skojarzenia z takimi portalami smile

Chciałabym jakiś portal dla Polaków... Najlepiej gdyby miał opcje wyszukiwania partnera wg moich preferencji smile Może być płatny, byle skuteczny.

87

Witam serdecznie smile Ja od dwoch miesiecy jestem w Niemczech, narazie smutnawo hmm brzydka pogoda, zerwanie z toksycznym chlopakiem i brak znajomych..

Aleeee dam rade big_smile

the less you give a damn the happier you will be.

88

Cześć dziewczyny! Pozwolicie że dołączę? Mieszkam w Anglii już od roku prawie:D niedaleko Brighton. I widzę ze nie ja jedna chłopaka Anglika posiadam smile

89 Ostatnio edytowany przez Beautiful Nightmare (2013-05-27 19:28:14)

Ewski wybacz opoznienie ale mialam dosc zajety tydzien. Egzamin poszedl jakos, teraz tylko czekac na wyniki.

Jesli ja utknelabym na kolejce glowa w dol to szczerze mowiac nie wiem czy kiedykolwiek wsiadlabym na jakakolwiek kolejke. Podziwiam, ze sie odwazylas.

Ja mam to szczescie, ze nie musze placic sama i czekac az firma mi odda, tylko pieniadze ida prosto z firmowego konta.

Czesc teczapoburzy! Widze, ze sporo sie sie stalo ostatnio, ale dobrze slyszec, ze sie nie poddajesz smile Co porabiasz w Niemczech?

Witam Gee! Im wiecej tym lepiej jak to mowia. Bardzo milo, ze napisalas smile Jak ci sie mieszka w Anglii? haha dokladnie, witaj w klubie smile

90

Nie narzekam, bardzo mi sie podoba:D lubię ten kraj, przynajmniej narazie. Tez spotkalyscie sie ze stwierdzieniem "z polski? Naprawdę? A taka miła jesteś/a pijesz piwo nie wódkę/jak to możliwe ze siedzisz tutaj z nami i z nikim sie nie awanturujesz"? W mojej okolicy to akurat nie dziwne, jest Bardzo duzo Polaków w stylu oslawionych dresow i czasami aż strach iść ulicą, jednak nigdy nie wiem jak sie zachować gdy słyszę coś takiego... Nie zawsze sie to pojawia ale jednak big_smile

91

Witam wszystkich!jestem tu nowa a już nalazłam sporo interesujących mnie postów:)od roku i 3m-cy mieszkamy z mężem w Niemczech w malutkiej miejscowości niedaleko Dortmundu. Zawsze byliśmy bardzo rozrywkowi i weekendy kojarzyły nam się ze spotkaniami ze znajomymi i wypadami na imprezy a teraz jesteśmy tu sami:( mój mąż jest kierowcą i 5 dni nie ma go w domu wraca dopiero w piątki.Śmieję się, że zbawieniem jest dla mnie skyp bo godzinami mogę rozmawiać z siostrą ale ona od czerwca wraca do pracy po macierzyńskim i już nie bedzie miała dla mnie każdego poranka:( zapisałam sie tu na kurs językowy jest sporo sympatycznych ludzi ale każdy na innym poziomie z językiem więc też ciężko nawiązać jakąś znajomość. A Wy jak radzicie sobie z poznawaniem nowych ludzi?pozdrawiam

92

Kurs językowy to bardzo dobry pomysł! Narazie ciężko ale poziom niedługo się wyrówna zapewne. poszukaj osób z podobnym poziomem językowym. Ja dużo ludzi poznałam przez facebooka a potem w pubie:).

93

Beautiful Nightmare jak się udała wycieczka do muzeum w Southampton? Jak ci minął długi weekend? Jak dla mnie był zdecydowanie za krótki smile

Witaj Gee! To właśnie dziwne , co ja bardzo rzadko spotykam się z negatywnymi komentarzami na temat Polaków, a głównie to tylko w gazetach. Może to dlatego że mieszkam w innej części Anglii...
Co do poznawania nowych ludzi ja ostatnio zapisałam się na zumbę, ale trochę się rozczarowałam, bo jak przyszłam na pierwsze zajęcia to same starsze panie tam były! Ale zobaczymy. Pochodzę to przynajmniej się trochę poruszam.

94

W moim mieście jest "nas" bardzo dużo i sama sie czasem ich boje:(. Zumba? Zawsze chciałam sie zapisać:) jak wyglądają zajęcia?

95

Mam nadzieję dziewczynki, że w końcu jakoś te znajomości zaczną się zawiązywać:)fitness to świetny pomysł a w dodatku poprawia humor i figurkę hehe niestety teraz to opcja nie dla mnie, spodziewamy się dzidziusia ale właśnie pomyslałam, że na pewno poznam jakieś młode mamy u lekarzy, w przedszkolu itd perspektywy nie są złe:)

teczapoburzy a Ty gdzie dokładnie przebywasz, w jakiej części Niemiec??

Gee moi znajomi uwazaja, ze dlatego ze jestem z Polski to powinnam pic wodke na sniadanie, a tak sie sklada, ze nie przepadam. Innych komentarzy sobie nie przypominam.

maja87 to bardzo fajnie, ze zapisalas sie na zajecia. Jak przyjechalam do Anglii to chodzilam na kurs jezykowy i poznalam tam wiele ciekawych osob. Znajomosci sie jakos rozeszly z roznych powodow, ale to bardzo dobry sposob zeby poznac nowych ludzi. Powodzenia.

Ewski wycieczka do Southampton sie nie udala, bo zostalismy w domu, poniewaz moj N. zlapal jakas grype i trzeba bylo przelozyc. Nastepnym razem sie uda mam nadzieje. Weekend minal spokojnie. Spotkalismy sie ze znajomymi w restauracji, pozniej kilka drinkow (dla mnie jako kierowcy tylko lemoniada), a i nawet udalo sie nam grila zogranizowac. A jak tam tobie?

Co do zumby, to chetnie bym sie wybrala, jednak nie jestem do konca przekonana czy chcialabym isc na pierwsze zajecia sama.

97

Gee mi sie te pierwsze zajęcia podobały, było bardzo fajnie. Było nas 10 osób w grupie i uczyłyśmy się kilku prostych układów. Przez cały czas się dobrze bawiłam i nie było to takie nudne jak chodzenie na siłownię i ciągłe robienie tych samych ćwiczeń. Ogólnie byłam pod wielkim wrażeniem bo ta babka co prowadziła zajęcia miała już pewnie ponad 40 lat i pod koniec zajęć nawet nie była zmęczona a ze mnie pot leciał wiadrami!

Beautiful Nightmare to szkoda, że nie mogliście pojechać do Southampton. Ja miałam bardzo udany weekend, przyjechali do mnie znajomi, połaziliśmy po Windsorze, poszliśmy na lunch a następnego dnia zrobiliśmy sobie grila. Było ciepło i słonecznie, nie to co teraz...
Wiem o czym mówisz z tą wódką na śniadanie, u mnie w pracy wszyscy uważają że ponieważ jestem Polką to potrafię wypić hektolitry wódki, ja już nawet czasem sobie żartuję i mówię im że mam schowaną wódkę w szufladzie pod biurkiem smile a tak się składa, że wódki tez specjalnie nie lubię, za to uwielbiam malibu

98

Hej panie moze jest jakas ze Slough????

99

No hej, ja jestem ze Slough wink

100

Leciałyście kiedyś do Polski z lotniska w Bournemouth? smile

101

OlkaNaEmigracji napisał/a:

Trudno ot tak coś polecić... Zależy czego szukacie - czy chcecie poznać Polaka czy interesują Was portale dla wszystkich.

Przed moim chłopakiem spotkałam się tylko z jednym z portalu, ale nie przypadł mi do gustu jako partner... Czasem idziemy razem do kina (on już też ma dziewczynę) a nawet spotykamy się we czwórkę i robimy razem przyjęcia. Ja mam dlatego dobre skojarzenia z takimi portalami smile

Chciałabym jakiś portal dla Polaków... Najlepiej gdyby miał opcje wyszukiwania partnera wg moich preferencji smile Może być płatny, byle skuteczny.

Dokładnie... niby tyle tych portali teraz jest, ale żaden, który byłby odpowiedni... Z drugiej strony, moze nie liczy się tak bardzo sam portal, tylko ludzie, którzy go odwiedzają:)

102

Czesc

Jestem tutaj nowa. Prawde mowiac wpisalam w google 'samotnosc w uk' i mi wyswietlilo to forum.
Mieszkam niedaleko Liverpoolu i Manchesteru. Nie znam tutaj absolutnie nikog. Przyjechalam do chlopaka i jest przerazajaco.

Najgorsze sa momenty klotni. Chcialabym trzasnac drzwiami, wyjsc a nie mam gdzie i do kogo. ;(

I to prawda. Ciezko znalezc zaufana osobe zagranica ;(

Czesc Ewski. Przepraszam ze tyle czasu zajelo mi odpisanie ale bardzo dlugo nia mialam kiedy wejsc na forum bo wiele spraw sie zwalilo na glowe w tym samym momencie. Jak ci minely ostatnie 2 miesiace? Pogoda swietna wiec spacery po pracy raczej udane?

Czesc Saoirse. Witam na forum. Dlugo juz tutaj jestes. Jak ci sie uklada z chlopakiem? Moze bedziesz miala okazje zapoznac sie z jego znajomymi?

104

Saoirse napisał/a:

Czesc

Jestem tutaj nowa. Prawde mowiac wpisalam w google 'samotnosc w uk' i mi wyswietlilo to forum.
Mieszkam niedaleko Liverpoolu i Manchesteru. Nie znam tutaj absolutnie nikog. Przyjechalam do chlopaka i jest przerazajaco.

Najgorsze sa momenty klotni. Chcialabym trzasnac drzwiami, wyjsc a nie mam gdzie i do kogo. ;(

I to prawda. Ciezko znalezc zaufana osobe zagranica ;(

Długo już jesteś u niego ?  Rozumiem,że nie pracujesz i siedzisz w domu?

~~~~Prawidziwi przyjaciele to tacy, którzy są przy Tobie gdy dobrze Ci się wiedzie, dopingują Cię, cieszą się z Twoich zwycięst. Fałszywi przyjaciele to Ci którzy pojawiają się TYLKO w tródnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawde twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu.~~~~

105

BetiBet napisał/a:

Dokładnie... niby tyle tych portali teraz jest, ale żaden, który byłby odpowiedni... Z drugiej strony, moze nie liczy się tak bardzo sam portal, tylko ludzie, którzy go odwiedzają:)

To jeśli liczą się ludzie, którzy odwiedzają portal to polecam Polish Souls. Mieszkam w UK i pozanłam tam Polaków, którzy też są na emigracji. Normalni ludzie szukający drugiej połowy, a nie jakieś oszołomy, co szukają przygód w sieci...

106

To muszę sprawdzić! smile Załapałam się jeszcze dziś na darmową rejestrację. A ten portal to tylko dla Polaków w UK jest czy to portal co działa też w PL?

107

To muszę sprawdzić! smile Załapałam się jeszcze dziś na darmową rejestrację. A ten portal to tylko dla Polaków w UK jest czy to portal co działa też w PL?

No niby działa fizycznie też w PL, ale skierowany jest do Polaków za granicą. Kiedyś myślałam, że szukanie miłości w necie to akt desperacji, ale w sumie przy moim trybie życia to ostatnio jedyna szansa żeby kogoś poznać... kto sie lepiej zrozumie, jak nie dwie osoby, z dala od domu, w obcym kraju...

108

Dziewczyny, ja też ostatnio za namową koleżanki zajrzałam na ten portal i muszę przyznać, że jest całkiem niezły. Fajnie, że niedługo wprowadzą wersję mobilną, wtedy będę mogła być na bieżąco z nowymi znajomościami smile

109

Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość wink. Znalazłam się tu, bo jak Wy podzielam problem samotności za granicą. Mimo, że to dopiero dwa miesiące i mieszkam z moim partnerem, to dotkliwie doskwiera mi w Brukseli brak babskiego, polskiego towarzystwa. Poza tym.. to nie to powietrze, twarze, mowa... gęsta zabudowa, gdzie czuję się jakbym się dusiła. Ale nie tracę wiary, liczę, że jakoś się przystosuję, znajdę jakiś magiczny sposób. Swoją drogą, może któraś przebywa w okolicach Brukseli i miałaby ochotę na spacer czy kawę, chętnie potowarzyszę smile Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego, ciepłego dnia!

110

Beautiful Nightmare napisał/a:

Czesc Ewski. Przepraszam ze tyle czasu zajelo mi odpisanie ale bardzo dlugo nia mialam kiedy wejsc na forum bo wiele spraw sie zwalilo na glowe w tym samym momencie. Jak ci minely ostatnie 2 miesiace? Pogoda swietna wiec spacery po pracy raczej udane?

Hej Beautiful Nightmare, u mnie dużo zmian, dostałam nową pracę, w tym tygodniu właśnie zaczęłam i przeprowadziłam się do Bracknell. Jest tutaj tylko jeden polski sklep niestety, a mieszkając w Slough byłam tak przyzwyczajona do polskich sklepów na każdym kroku...
Kilka tygodni temu byłam tez na wakacjach w Turcji z takiej agencji, która organizuje jazdę konną, było niesamowicie! Normalnie jeździliśmy po górach całymi dniami, naprawdę bardzo mi się podobało, zwłaszcza że ja nie lubię takich wakacji gdzie się tylko leży przy basenie i nic nie robi, wolę spędzać czas bardziej aktywnie.
Co u ciebie słychać, jakieś zmiany? Jedziesz na Święta do Polski?

Ewski napisał/a:

Hej Beautiful Nightmare, u mnie dużo zmian, dostałam nową pracę, w tym tygodniu właśnie zaczęłam i przeprowadziłam się do Bracknell. Jest tutaj tylko jeden polski sklep niestety, a mieszkając w Slough byłam tak przyzwyczajona do polskich sklepów na każdym kroku...
Kilka tygodni temu byłam tez na wakacjach w Turcji z takiej agencji, która organizuje jazdę konną, było niesamowicie! Normalnie jeździliśmy po górach całymi dniami, naprawdę bardzo mi się podobało, zwłaszcza że ja nie lubię takich wakacji gdzie się tylko leży przy basenie i nic nie robi, wolę spędzać czas bardziej aktywnie.

Hey, i znowu sie obijam z odpisaniem, ale czas strasznie szybko mi ucieka.
Wakacje w Turcji brzmía bardzo interesujaco. Dobrze sie bawilas?
U mnie wlasciwie bez zadnych zmian. Na swieta sie nigdzie nie wybieram, a ty? Zakupy juz porobione czy zostawiasz na ostatnia chwile?

112

Ewski napisał/a:

Hey, i znowu sie obijam z odpisaniem, ale czas strasznie szybko mi ucieka.
Wakacje w Turcji brzmía bardzo interesujaco. Dobrze sie bawilas?
U mnie wlasciwie bez zadnych zmian. Na swieta sie nigdzie nie wybieram, a ty? Zakupy juz porobione czy zostawiasz na ostatnia chwile?

Hej, wakacje były naprawdę udane. Teraz jak zaczyna się robić tak zimno też najchętniej bym się gdzieś wybrała w ciepłe kraje...
Ja na Święta jadę do Polski, tutaj nie mam żadnej rodziny więc nie wyobrażam sobie świąt spędzać w Anglii. Prezenty dopiero teraz kupuję, zazwyczaj staram się kupić wcześniej, ale teraz miałam tyle do roboty ze zmianą pracy i przeprowadzką, że nawet nie miałam kiedy myśleć o prezentach...
Rozumiem że ty na święta zostajesz w Anglii? Masz już jakieś plany na Sylwestra?

Ewski o pogodzie mi nawet nie mow. Wyszla dzisiaj z domu z psem, to tak sie wystraszyl wiatru, ze prawie wyladowalam twarza na chodniku jak mnie pociagnal w kierunku domu smile
Tak, na swieta nigdzie sie nie wybieram. Moi rodzice i brat sa tutaj, wiec nie mam po do jechac. Dalsza rodzine w Polsce mam, ale wyszlo tak, ze z nikim sie kontkatu nie utrzymuje. No ale coz.
Ja zaczelam kupowac wszystko w polowie Listopada i wiekszosc kupilam od razu, a dzisiaj zaplacilam za ostatni prezent. Teraz tylko czekac az dostarcza resztki i sie moge zabierac za pakowanie smile

114

Powstał nowy portal dla kobiet na emigracji alute.co.uk
Jest tam mnóstwo informacji o modzie, urodzie, dietach, biznesie i psychologii.
Warto poczytać, i też się spotkać, dziewczyny robią projekt 12na12
mozna poznac wielu nowych ludzi, zwlaszcza na ich na facebooku

Posty [ 77 do 114 z 175 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018