Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 175 ]

1

Temat: Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Jestem juz kilka lat w Australii, ale czuje sie samotna.
Czy jest tutaj ktos kto chcialby sie zaprzyjaznic ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Pisz śmiało, co prawda mieszkam w UK zaledwie 5 lat, jednak wiem co to znaczy być sama w tłumie, cieżko znaleść tutaj przyjaciol a Ci co zostali w Polsce jakoś są juz w lekkim oddaleniu, brak kontaktu naprawde doskwiera. Mieszkam z mężem,on jest moim przyjacielem ale bywają dni,gdy chciałabym pogadać z kimś jeszcze. Nie mamy jeszcze dzieci, moze to coś zmieni w przyszlosci. Nie jestem zamknięta w sobie, wręcz odwrotnie kocham ludzi, tylko większość tutaj jakoś ucieka w swoje własne wymowie i sprawy, pozdrawiam Cie serdecznie, jak Ci mija dzisiejszy dzien.

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
? Jan Twardowski

3

Witam! Ja tez jestem w UK a tak prawde mowiac to w szkocji. ale wracam 6 kwietnia do polski.

4

Lunafly napisał/a:

Pisz śmiało, co prawda mieszkam w UK zaledwie 5 lat, jednak wiem co to znaczy być sama w tłumie, cieżko znaleść tutaj przyjaciol a Ci co zostali w Polsce jakoś są juz w lekkim oddaleniu, brak kontaktu naprawde doskwiera. Mieszkam z mężem,on jest moim przyjacielem ale bywają dni,gdy chciałabym pogadać z kimś jeszcze. Nie mamy jeszcze dzieci, moze to coś zmieni w przyszlosci. Nie jestem zamknięta w sobie, wręcz odwrotnie kocham ludzi, tylko większość tutaj jakoś ucieka w swoje własne wymowie i sprawy, pozdrawiam Cie serdecznie, jak Ci mija dzisiejszy dzien.

Luna a gdzie mieszkasz w UK?

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

5

Witaj Sadie, mieszkam na południu w Southampton - mieście Titanica ;-)

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
? Jan Twardowski

6

Kurcze, wszyscy daleko...

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

7

Opalu smile a masz może e-maila ??? smile chciałabym coś Ci napisać:)

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

8

Sadie napisał/a:

Kurcze, wszyscy daleko...

No a gdzie Ty mieszkasz,ze tak daleko ode mnie do Ciebie.

? Jan Twardowski

9

Lunafly napisał/a:

Witaj Sadie, mieszkam na południu w Southampton - mieście Titanica ;-)

Szkoda, że wcześniej nie pisałaś smile
Swego czasu mieszkałam w B'mouth wink

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. Zatrzymać je przy sobie można tylko ciężką pracą i wiarą.

10

Witam Cię OPAL... Mieszkasz w pięknym kraju w którym miałam przyjemność przebywać.Domyślam się jak musisz być samotna ale trzymaj się jakoś i życzę ci z całego serca powodzenia... Pozdrawiam serdecznie:))

11

OPAL  jeśli przeczytasz moją wiadomość i będziesz mieć ochotę to proszę odezwij się do mnie na emeil ...

12

Witaj :-) domyślam się jak się czujesz ... sama w tamtym roku przebywałam w Wiedniu niestety tylko parę miesięcy ,potem musiałam wrócic do domu ze względów zdrowotnych .Na chwilę obezcną bardzo chciałabym tam znaleśc pracę niestety nie ma mi kto pomóc a bez osoby życzliwej ,mieszkania itp.jest bardzo ciężko:-(

13

Jestem w Uk od 4 lat i przyznam szczerze to bardzo trudno jest tutaj znalezc jakas bratnia dusze ktora bylaby szczera i nie mialaby jakiegos celu w przyjazni z Toba ( zdarzylo mi sie tak dlatego tak napisalam) Chetnie kogos poznam i nie przeszkadza mi to ze ktos dalej mieszka ode mnie bo w sumie jak dla mnie ekscytujace jest pisanie do siebie emaili:) Pamietam jak bylam duzo mlodsza to uwielbialam pisac listy czy z kuzynkami czy kolezankami poznanymi gdzies na wakacjach- to byla frajda i to oczekiwanie na list smile

Don't be afraid of tomorrow
Just take my hand, I'll make it feel so much better tonight

14

dla mnie samotnosc to najgorsze co moze byc na obczyznie, wiem jak to jest... sad mam chlopaka i mam kilku znajomych lecz niestety sami faceci, dziewczyny w kanadzie maja jakis dziwny tok myslenia , jakos nigdy nie potrafilam utrzymywac z nimi kontaktu na dluzsza mete. oczywiscie ne trwierdze ze wszystkie takie sa, jednak na moje nieszczescie wszystkie ktore poznalam sad

15

Czesc

Jestem nowa na forum. Mieszkam w uk juz ok 8 lat i samotnosc dosyc mi doskwiera. Jestem tu praktycznie sama. Mialam partnera ale sie rozstalismy. Teraz spotykam sie od czasu z jakimis znajomymi ale to nie to samo. Najbardziej doskwiera mi ze jestem z daleka od swojej rodziny(rodzicow) znajomych i sasiadow w Polsce. Tu jednak czlowiek nie jest u siebie. Jesli ktos chcialaby sie zaprzyjaznic, piszac do  meile(tak jak kiedys sie pisalo listy do przjaciol) niech sie do mnie odezwie na forum. Mieszkam teraz w Birmingham.

16

Witam, ja mieszkam w Manchesterze od 5 lat. Mimo ze nie jestem sama tu bo mam meza i 2 synow ,to czasami potrzebny jest ktos bezinteresowny do pogadania.

17

To jeszcze raz ja moje gg 40582192 piszcie.

18

OPAL ja tez chętnie popisze poznam się chuć cały czas mieszkam w Polsce. może mi coś poopowiadasz jak jest u Ciebie smile

pora na zmiany...
Piotrus ur 14.09.2013 Moj skarb

19

Witam

Mieszkam w Birmingham. Juz pisalam wczesniej. Zostawiam tu swoj numer gg jakby ktos chcial popisac czasem:40637926

Pozdrawiam

Joanna

20

a jest ktos  z Londynu?

21

Mieszkam w Niemczech kolo Düsseldorfu i choc mam meza i dziecko to czuje sie samotna...samotna wsrod ludzi...chetnie nawiaze kontakt z rodaczkami ....

22

hej maca mozesz napisac meila do mnie smile

pora na zmiany...

23

Czuję, że trafiłam w idealne miejsce. Najgorsze sa noce jak leżę i myśle o rodzinie i przyjacielach co zostali w Polsce i ta świadomość, ze jestem tu na wlasne zyczenie. Mam 23 lata i mieszkam obecnie we Włoszech. Niby w Polsce jest źle, szaro i smutno, ale wiecie czuje, że moje serce jest tam i tam chce być.

24

to czemu nie wrócisz?

pora na zmiany...

25

Nie wróce bo stale liczę na to, że się przystosuje. Wyjechalam nie tyle co do pracy, bardziej żeby poznać kulturę i jezyk i zeby zdecydować   co chce dalej robić w zyciu, jestem au pair. Planowo mam byc tu rok, ale jest po prostu ciezko.

Hey dziewczyny!
Widze ze za granica wszystkim troche samotnosc doskwiera. Ja mieszkam w UK juz ponad 6 lat i szczerze mowiac tez mi czasem brakuje przyjaciolki do pogadania.
Jakby ktoras z was potrzebowala kiedys z kims pogadac to piszcie smile

Pozdrawiam smile

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

27

Ja rowniez sie podpisuję. Mieszkam w UK od jakiegos czasu, zanosi się, ze raczej juz na stałe. Gdyby ktos chciał kiedys pogadac, spotkac sie, jestem otwarta smile moj nr gg 6360348

28

Ja rowniez sie podpisuję. Mieszkam w UK od jakiegos czasu, zanosi się, ze raczej juz na stałe. Gdyby ktos chciał kiedys pogadac, spotkac sie, jestem otwarta smile moj nr gg 6360348

29

halo hallo Cypr z tej strony sie klania smile wiec jesli ktos z tych rejonow to piszcie smialo 6537122 GG. Do UK chcialabym sie udac po nowym roku albo sie uda to jeszcze w tym roku wiec z checia dowiem sie wszystkiego co i jak. Jak mozna zarejestrowac swoj pobyt tam? jaki jest rynek pracy? itd itp wszystko... mieszkania, praca, zycie ogolnie smile Pozdrawiam

30 Ostatnio edytowany przez Gemini (2012-09-30 17:52:22)

Ech to zycie na emigracji wink
Ja rowniez chetnie nawiaze nowe znajomosci z dziewczynami, ktore mialyby ochote pogadac a moze nawet i spotkac sie i porobic cos ciekawego smile
Mieszkam w UK (Kent) od 4 lat z mezem i wciaz sie aklimatyzuje. Podoba mi se tutaj ale jednak brakuje troche tych znajomosci, bo ciagnie mnie do ludzi.

31

ale fajnie wiekszosc z Was mieszka w UK ja jestem z niemiec (wieksze miasto to Münster, Rheine), puki co nie czuje sie samotna mam tu towarzystwo ale co z tego jak ja nie rozumiem nic po niemiecku a jak jestesmy w wiekszym gronie to Oni mowia po niemiecku a ja sie ladnie przygladam i usmiecham, odrazu mowie ze jestem tu dopiero 2,5 tygodnia czekam az mi sie miejsce na sprachkurs´ie zrobi zebym mogla zaczac sie uczy jezyka i niby jest wszystko OK i nawet mam prace na pelen etat i kupilam sobie autko i wogole uklada sie jak z bajki ale caly czas mam wrazenie jakiejs takiej sztucznosci w tym wszystkim...do Polski na bank nie wroci mi sie tu bardzo podoba i tlumacze to tym ze to poczatki ze to sie zmini jak zaczne mowic po niemiecku chociaz troche...jestem bardzo dobrej mysli w sumie mozna powiedziec ze jest to moj pierwszy zly dzien I WKURZA MNIE NIEMIECKA KLAWIATURA ktora ma pozamieniane "z" z "y" miejscami tongue hehe

pozdrawiam Was i glowy dziewuchy do gory ^^

Spokojnie mozna sie ze mna kontaktowac mailowo smile

32

I jak tam kondycja kobitki??
ja tez popadam w jakas depresyjke ale to chyba glownie z powodu pogdy...jest okropna zimno, mokro ogole blee...

Spokojnie mozna sie ze mna kontaktowac mailowo smile

33

Psychicznie dobrze, fizycznie jestem przeziebiona smile
Ale na depresje nie cierpie. Niby czemu bym miala?
MAm udane zycie, prace, kariere, rozwijam sie. Generalnie jest mi dobrze.

Większość tu co prawda z UK, ale myślę, że tęsknota za domem wszędzie doskwiera tak samo ;-) Ja jestem w Niemczech od kilku miesięcy dopiero, ale już mam pierwszy kryzys... Zawsze byłam bardzo związana z rodziną i rozłąka mnie bardzo dużo kosztuje. Chciałabym mieć tu jakąś bratnią duszę, ale obawiam się, że będzie to bardzo trudne ze względu na tak różną mentalność... Nie lubie uczucia tęsknoty, bo ono odbiera przyjemność ze wszystkiego co normalnie by mnie bardzo cieszyło... Powiedzcie mi czy wyjazd na kilka dni do domu pomaga czy właśnie jeszcze gorzej, bo nie chce się wracać?

Mieszkam w Niedersachsen, rejon Munster-Osnabruck i chętnie nawiążę kontakt z jakąś Polską duszą smile)

35

hej dziewczyny wink a ja jestem w Islandii ...juz prawie 7 lat. mialam przyjechac na pol roku ale jakos sie zeszlo dluzej.

36 Ostatnio edytowany przez Beautiful Nightmare (2013-01-01 22:57:08)

Wow ElNi 7 lat, a pol roku to lekka roznica tongue

Jak ci sie mieszka w Islandii?

Sabina_Niedersachsen jak ci sie teraz w Niemczech powodzi? Dalej tesknisz za domem? Podejrzewam, ze pewie pojechalas na swieta, wiec moze juz nie tak bardzo.

A tak w ogole, to zastanawialam sie czy ktoryms z was udalo sie zaprzyjaznic czy spotkac?

Pozdrawiam wszystkie emigrantki smile

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

37

Opal napisał/a:

Jestem juz kilka lat w Australii, ale czuje sie samotna.
Czy jest tutaj ktos kto chcialby sie zaprzyjaznic ?

Nie szukaj wirtualnych, tylko realnych :-)

38

Witam w Nowym Roku !

Beautiful Nightmare no jakos tak zeszlo tongue mieszka sie calkiem niezle jak na te warunki pogodowe, ciemno caly czas teraz jest, no moze z wyjatkiem paru godzin kiedy jest szarawo ale czekam na lato z utesknieniem bo wtedy non stop slonce swieci wink
Jka tam po Sylwestrze, udany ?

Posty [ 1 do 38 z 175 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018