Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 175 ]

Odp: Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

ElNi na lato to chyba juz wszyscy czekaja. Ja tez juz mam dosyc tych szarych poraknow i ciemnych wieczorow. Ale jedna rzecz na ktora nie moge zbytnio narzekac to temperatura. W tym roku zima dziwnie ciepla jest, deszczowa, ale ciepla smile
A co do sylwestra, to jak najbardziej udany. poszlismy do pubu grupa okolo 15 osob, wiec przelalo sie duzo alkoholu i smiechu bylo co nie miara. A jak tam tobie sie udal?

Pozdrawiam

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."
Zobacz podobne tematy :

40

patka0426 napisał/a:

dziewczyny w kanadzie maja jakis dziwny tok myslenia , jakos nigdy nie potrafilam utrzymywac z nimi kontaktu na dluzsza mete. oczywiscie ne trwierdze ze wszystkie takie sa, jednak na moje nieszczescie wszystkie ktore poznalam sad

odnosze podobne wrazenie niestety sad mimo iz nie mieszkam w Kandadzie, tylko w UK.

41

malina15 napisał/a:

a jest ktos  z Londynu?

ja akurat w Londynie mieszkam smile

42

Witam wszystkich. A ja dla odmiany mieszkam w POLSCE smile Mój mąż wyjeżdża na ciągłe delegacje za granicę a ja wychowuję naszą córę. Niedawno przeprowadziłam się do nowego domu i w okolicy nie mam zbyt wielu znajomych. Ale wiecie co znalazłam pomysł na szukanie znajomych z całego świata - bez znaczenia na kraj przebywania. Współpracuje z Polską firma która ma swoje oddziały w 50 krajach na całym świecie. Pracuję przez internet, poznaję nowych ludzi no i oczywiście całkiem nieźle zarabiam. Gdyby któraś z Was była zainteresowana dodatkowym dochodem, chciała efektywnie wykorzystać wolny czas poznać ciekawych ludzi zapraszam do kontaktu. W racji tego że jesteście w bardzo różnych zakątkach świata - możemy porozmawiać np. przez SKYPE.

43 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-03 21:59:28)

Również jestem emigrantką, z tym że w Belgii. Jednak dzięki wizycie w wirtualnym gabinecie psychologicznym pozbyłam się tęsknoty za ojczyzną. Wystarczyło odwiedzić spam i napisać maila. Przy dobrych wiatrach popiszemy sobie gratis, nie za każdą wiadomość się płaci.

Serdecznie polecam

44

witam kobietki,
wydawło mi sie ze tylko ja odczuwam samotnosc w UK, jestem tu sama, nie mam nikogo, niby sa znajomi ale...  myślałam ze mam kolezanki ale okazuje sie za jak mam problem to nie mam nikogo....a rodzina, moi przyjaciele i znajomi daleko w PL. Odczuwam czasami wielka samotnosc, puste wieczory.... brak chceci i motywacji do wszystkiego... moje noce zmieniły sie w jedna wielka rozpacz.... ale kiedys tak nie było, nie wiem co sie stało... moze powinnam zmienic otoczenie, prace, znajomych... mam 5 lat ta sama prace tych samych znajomych... odczuwam wielka potrzebe z kims porozmawiac... 

puste zycie emigranta

pozdrawiam K

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale w końcu na pewno tam dotrzemy!

45 Ostatnio edytowany przez Beautiful Nightmare (2013-02-08 23:06:26)

Witaj nesta86

Jesli chcesz pogadac to pisz tutaj, czy moze wolisz przez email. Chetnie cie wyslucham smile

Pozdrawiam

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

46

dziekuje Beautiful Nightmare za odpowiedz, jest mi przykro ze szukam wsparcia w internecie, bo moje kolezanki mnie zawiodły, prawda jest to ze nie masz tu  w uk kolezanek, heh sa ale takie zebyc była ty przy nich i zyła ich problemami a one przy tobie juz nie koniecznie, jak czujesz ze potrzebujesz sie wygadac potrzebujesz wsparcia, bo czujesz ze cos sie z toba dzieje to one ci powidza ze twoje problemy to nic...
pogadamy na priv?

pozdrawiam K.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale w końcu na pewno tam dotrzemy!
nesta86 napisał/a:

dziekuje Beautiful Nightmare za odpowiedz, jest mi przykro ze szukam wsparcia w internecie, bo moje kolezanki mnie zawiodły, prawda jest to ze nie masz tu  w uk kolezanek, heh sa ale takie zebyc była ty przy nich i zyła ich problemami a one przy tobie juz nie koniecznie, jak czujesz ze potrzebujesz sie wygadac potrzebujesz wsparcia, bo czujesz ze cos sie z toba dzieje to one ci powidza ze twoje problemy to nic...
pogadamy na priv?

pozdrawiam K.

Właśnie wysłałam ci email ;-)

48

''jest mi przykro ze szukam wsparcia w internecie, bo moje kolezanki mnie zawiodły, prawda jest to ze nie masz tu  w uk kolezanek, heh sa ale takie zebyc była ty przy nich i zyła ich problemami a one przy tobie juz nie koniecznie, jak czujesz ze potrzebujesz sie wygadac potrzebujesz wsparcia, bo czujesz ze cos sie z toba dzieje to one ci powidza ze twoje problemy to nic...''

Kurcze, wiesz? - Tak jakbym slyszala sama siebie smile Wiedz, ze nie jestes sama tu na obczyznie w swoim osamotnieniu i nie tylko Ty sie tak wlasnie czujesz. Nie zalamuj sie tylko ta sytuacja, bo nie warto. I to zadna ujma szukac kontaktu z osobami o podobnych rozterkach w sieci... Pozdrawiam wink

49

Witajcie, a ja mieszkam we Francji. Czy może któraś z Was tez mieszka we Francji a może niedaleko mnie tzn. ja jestem w Corr?ze (departament 19)

50

Witam ja mieszkam w Derby i również szukam bratniej duszyczki....takiej która nie jest zainteresowana moim mężem,nie chce również wygryżć ze stanowiska.....kto mieszka w Uk jakiś czas wie o czym piszę Pozdrawiam

51

Widzę ,że koleżanki na emigracji już znalazły bratnie dusze i wirtualne znajomości się pogłębiły. Ja jestem z POLSKI i na pogaduchy jestem otwarta.Pozdrawiam cieplutko

52

Oxx napisał/a:

Nie wróce bo stale liczę na to, że się przystosuje. Wyjechalam nie tyle co do pracy, bardziej żeby poznać kulturę i jezyk i zeby zdecydować   co chce dalej robić w zyciu, jestem au pair. Planowo mam byc tu rok, ale jest po prostu ciezko.

Ja też mieszkam we Włoszech. Jakbyś chciała pogadać, to zapraszam na maila.

53

Ja przekonałam sie jak jest w Anglii i powiem Wam,że nigdy i nigdzie przedtem  nie doświadczyłam takiego smutku i poczucia wyobcowania jak własnie tu...

54

Hej dziewczyny.Ja mieszkam w Niemczech (Kassel)jestem tu z partnerem i dziecmi (2)od 5 miesiecy.Po pierwszym dniu chcialam wracac do Polski,lecz tlumaczylam se ze to poczatki i zawsze jest turudno,jednak jest coraz gorzej syn (4latka) caly czas mowi ze teski za swoja kochana babcia do taty ma pretensje ze go rozlaczyl z babacia.Najgorsze jest to ze partner sie tutaj zmienij i to na gorsze,chodzi na imprezy na dyskoteki i wcale sie nie przejmuje tym ze my siedzimy sami w domu,jak mowie mu ze chcemy wraca do Polski to odpowiada to se wracaj ale bez dzieci,albo JA WAS ZAWIOZE ALE MNIE JUZ NIE ZOBACZYCIE (jezeli chodzi o mnie to mogloby go nie byc juz nie chce z nim byc)o mowi ze zadnych pieniedzy na dzieci nie posle a mamy jeszcze coreczke (13mies)i z tego wzgledu nie moge isc do pracy i jego pieniadze bylyby nam niezbedne.Juz nie weim co mam robic,moze cos doradzicie??

55

Hej
Dziewczyny szukam z koleżanka pracy w Anglii możecie napisać czy łatwo jest coś znależc itak ogólnie jak się żyje i mieszka w Angli,pozdrawiam

56

Do malaa152

Mam pytanie a gdybyś wróciła do Polski to masz na pomoc choćby rodziców,bo jesli tak ja bym sie nie zastanawiala tylko wracała do kraju bo z tego co napisalas to osobs z ktora jesteś i tak Ci w niczym nie pomaga a wręcz bym powiedziala,że swym zachowaniem wszystko utrudnia,wiec po co z kims takim być,dziewczyno podejmij szybko jakąś decyzje bo inaczej oszalejesz,wierze ,że Ci sie wszystko ułoży i bedziesz scześliwa,pozdrawiam

57

Ja mieszkam w Londynie i mimo takiej ilości ludzi, też czuję się samotna... Nie wiem jak poznać ludzi poza pracą. Myślałam o jakimś portalu randkowym. Korzystałyście z tego?

58

Ja korzystałam z portali randkowych i uważam, że w obecnych czasach to fajny sposób na poznawanie ludzi... Nie wszystkie znajomości oczywiście kończą się wielką miłością, ale można poznać też przyjaciół. Ja przez takie portale poznałam wspaniałego chłopaka, z którym byłam aż 3 lata!

59

Karolina_Londyn napisał/a:

Ja korzystałam z portali randkowych i uważam, że w obecnych czasach to fajny sposób na poznawanie ludzi... Nie wszystkie znajomości oczywiście kończą się wielką miłością, ale można poznać też przyjaciół. Ja przez takie portale poznałam wspaniałego chłopaka, z którym byłam aż 3 lata!

Nieźle! A ile randek miałaś przed nim? smile Ciekawe czy są portale tylko dla Polaków, bo mnie obcokrajowcy nie interesują:)

60

Karolina_Londyn napisał/a:

O proszę! smile Przywracasz mi wiarę wink

A możesz polecić jakiś sprawdzony portal?

61

No właśnie - też jestem ciekawa jakiś poleconych portali smile Chętnie poznałabym kogoś, z kim mogę spędzić miło wolny czas, bo póki co trochę mi tu smutno...

62

Trudno ot tak coś polecić... Zależy czego szukacie - czy chcecie poznać Polaka czy interesują Was portale dla wszystkich.

Przed moim chłopakiem spotkałam się tylko z jednym z portalu, ale nie przypadł mi do gustu jako partner... Czasem idziemy razem do kina (on już też ma dziewczynę) a nawet spotykamy się we czwórkę i robimy razem przyjęcia. Ja mam dlatego dobre skojarzenia z takimi portalami smile

63

Heej
Ja juz 4 rok siedze w Irlandii, nie mialam wyjscia musialam przyjechac. Moglam wrocic po 2 latach ale przyjechal do mnie moj partner i jakos zostalismy na kolejne dwa lata. Niedawno sie rozstalismy a ja widze i czuje jaka tutaj jestem sama. Do Polski czuje ze nie mam po co wracac, brak znajomych (stracilam kontakt przez wyjazd) i brak perspektyw. Jakby ktos chcial pogadac, to jestem chetna wink

64

cześć dziewczyny!Jestem w szocji od 4 miesiecy i tez czuje sie  samotna:( niby mieszkam z chlopakiem ale jednak rozmowa z kobieta to calkiem co innego! chetnie poznam kolezanki z okolic!piszcie smialo!

65

Hej dziewczyny!
Ja też niestety przekonałam się jak to jest być samotną w Anglii. Parę miesięcy temu dostałam nową pracę i przeprowadziłam się do innego miasta gdzie nikogo nie znam. Miałam partnera ale niedawno się rozstaliśmy i teraz po pracy wracam do pustego mieszkania i nawet nie mam do kogo się odezwać... mam jakieś znajome w pracy, ale żadna z nich nie jest Polką i czasem bardzo mi brakuje, żeby z kimś po polsku pogadać albo wyskoczyć na kawę. Jakby któraś z was chciała pogadać to piszcie! smile

Ewski napisał/a:

Hej dziewczyny!
Ja też niestety przekonałam się jak to jest być samotną w Anglii. Parę miesięcy temu dostałam nową pracę i przeprowadziłam się do innego miasta gdzie nikogo nie znam. Miałam partnera ale niedawno się rozstaliśmy i teraz po pracy wracam do pustego mieszkania i nawet nie mam do kogo się odezwać... mam jakieś znajome w pracy, ale żadna z nich nie jest Polką i czasem bardzo mi brakuje, żeby z kimś po polsku pogadać albo wyskoczyć na kawę. Jakby któraś z was chciała pogadać to piszcie! smile

To gdzie teraz pomieszkujesz jesli mozna wiedziec?

67

Do Beautiful Nightmare

Jasne, że można smile Teraz mieszkam w Slough,a można wiedzieć, gdzie ty?

Ewski ja mieszkam w Stratford-upon-Avon. Nie wiem czy slyszalas?

I jak cie sie Slough podoba?

69

Beautiful Nightmare wiem że Stratofrd jest niedaleko Birmingham, tak? W sumie to wszystko co wiem na temat Stratofrd. Mieszka tam dużo Polaków?

Szczerze mówiąc Slough jest brudne i śmierdzące przynajmniej w centrum. No i w nocy raczej bym się bała sama wyjść z domu. Ale za to niedaleko jest Windsor gdzie jest po prostu ślicznie, zwłaszcza teraz na wiosnę, jak zaczyna się robić zielono. Jest zamek, rzeka, łabędzie, jest naprawdę pięknie. Jakbym mogła to mieszkałabym w Windsorze, ale tam jest o wiele drożej niestety.

To wlasnie ten Stratford. Niewielkie miasteczko turystyczne. Moim zdaniem bardzo ladne. Polecam zwiedzenie kiedys ;-) Polakow jest tutaj owszem sporo, ale to chyba tak samo jak wszedzie.

W slough nigdy nie bylam I po takim streszczeniu chyba sie nie wybiore. Aczkolwiek windsor moznaby odwiedzic kiedys skoro tak tam ladnie.
To czym sie zajmujesz na codzien jesli mozna wiedziec?

71

Ja pracuję w firmie marketingowej, zajmujemy się różnego rodzaju promocjami np rozdawanie ulotek, demonstracje, sampling, hostessy itd. Moje biuro jest właśnie w Windsorze i teraz jak zrobiło się ciepło i jest jeszcze widno jak kończę pracę mogę wracać do domu pieszo przez park. Przynajmniej mam trochę ruchu po całym dniu siedzenia za biurkiem.
A ty czym się zajmujesz? Długo już jesteś w Anglii?

Ja mieszkam tutaj juz prawie 7 lat. Pracuje w firmie elektronicznej gdzie zajmuje sie zakupem wszystkich niezbednych czesci. Czyli w sumie placa mi za robienie zakupow wiec narzekac nie moge.

Ja tez powinnam sie troche ruszac oo dniu za biurkiem ale jakos ochoty nie ma. Chodze z psem na spacery I tyle mi na razie wystarczy ;-)

73

To fajnie, też bym chciała, żeby mi płacili za robienie zakupów smile

Super, że masz psa! Przynajmniej to jakiś pretekst, żeby wyjść na dwór. Ja jestem bardziej zwolenniczką kotów smile Jak mieszkałam w Polsce miałam ślicznego czarnego kota, ale wyjechałam i kot musiał zostać z moimi rodzicami. Tu gdzie teraz wynajmuję pokój niestety nie wolno mi mieć żadnych zwierząt, ale parę lat temu zanim się przeprowadziłam, przygarnęłam kota na całą zimę, landlord nic o tym nie wiedział. Później jak tylko zrobiło się ciepło, kot sobie poszedł i już go więcej nie widziałam...

Jeszcze tylko musze zmienic firme za jakis czas zebym mogla kupowac buty, torebki i kosmetyki, zamiast jakis czesci elektornicznych i wtedy bedzie duzo lepiej smile

No wlasnie ja do kotow nie jestem tak bardzo przekonana. Gdybys przygarnela pieska to nie poszedlby sobie jak sie tylko cieplo zrobi.

Jak weekend mija?

75

Jakby nie było doświadczenie w robieniu zakupów już masz, teraz tylko musisz znaleźć odpowiednią firmę, gdzie będą potrzebować kogoś, żeby kupował torebki i kosmetyki smile

Weekend za szybko mija, a wczoraj jeszcze musiałam iść do pracy, bo mam w kontrakcie, że muszę 9 sobót w ciągu roku przepracować... więc tylko niedziela mi została z weekendu. Chciałabym jeszcze jutro mieć wolne, żeby sobie poleżeć w łóżku i odpocząć. Fajnie by było jakby królowa miała znowu urodziny i by zrobili następny bank holiday smile
A tobie jak weekend minął?

Kolejny bank holiday juz za 2 tygodnie wiec glowa do gory smile

Raz na jakis czas tak pracowac w sobote to chyba nie jest najgorzek, przynajmiej nie musisz tego robic tydzien w tydzien.
A moj weekend spokojnie. Wczoraj co tygodniowe sprzatanie domu, scieranie kurzy, pranie itd., a dzisiaj zabralam mame na zakupy bo ma urodziny. Nie planowalam sobie nic kupic, a tutaj wyladowalam z nowym sweterkiem, sukienka i kolejna para butow. Teraz potzrebuje tylko znalezc jakas konkretna szafke na te moje wszystkie buty. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, czy moze jednak nie jest to tylko moje wyobrazenie, ale chodzac dzisiaj po sklepach jakos nie widzialam wlasciwie zadnych fajnych ciuchow. Nie dosc, ze wszystko wyglada beznadziejnie, to jeszcze ceny coraz wieksze, a jakos materialow leci w dol. Nie wiem czy tez to zauwazylas?

Posty [ 39 do 76 z 175 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018