77

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

zwykły pokrzywowy ;p

Zobacz podobne tematy :

78

Ja używam szamponu który poleciła mi fryzjerka - muszę przyznać, że jestem z niego zadowolona. Wypróbowałam już wiele szamponów ale ten jest dla mnie najlepszy... Szampon którego używam to: OSMO DEEP MOISTURISING SHAMPOO - firmy Osmo.

http://sklep.osmoikon.pl/168-182-thickbox/deep-moisturising-shampoo-1000ml.jpg

Jak dla mnie rewelacja.

Wszyscy chcą stać przy sterze. Nikt nie chce wiosłować...

79

Od jakiegoś czasu jestem wielką fanką szamponów Nivea,które nie tylko ładnie pachną,ale są do tego bardzo skuteczne. Zarówno jeżeli chodzi o linię męska jak i żeńską. Wcześniej stosowałam Joanne jak pisałam powyżej,ale w końcu co jakiś czas trzeba przecież coś urozmaicać jeżeli chodzi o kosmetyki i pielęgnację:)

80

A często zmieniacie szampony cz raczej jesteście wierne jednej marce? Bo moje włosy już chyba za długo przyzwyczaiłam do jednego szamponu i pora go zmienić.

81

Używam szamponu i odżywki do włosów kręconych Nivea (niestety wycofali szampony z tej serii nad czym bardzo ubolewam :( )
Czasem zdarza mi się używać też John Frieda Brilliant Brunette szampon i odżywkę.
No i kocham jedwab na włosy BioSilk :)
Czasem też używam szamponów z Dove, bo naprawdę fajnie skręcają mi włosy :)
I chyba wszystkie wyżej wymienione szampony i odżywki do pielęgnacji włosów mogę zaliczyć do moich ulubionych, bo używam ich często naprzemiennie.

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

82

używałam prawie wszystkiego, co zostało wyżej wymienione.
najbardziej spodobał mi sie nabłyszczający herbal essences za zapach (nektarynkowy bodajże), który utrzymywał się na włosach baaardzo długo
ostatnio odkryłam ziaję do włosów cienkich - rewelacja :D

live your life.

83

Ja używam  szamponu NATURIA JOANNA -z miętą i wrzosem - niska cena , piękny zapach i piękne włosy :) stosuje od dłuższego czasu :)

84

Nie mam ulubionego. Służyły mi szampony z Alterry.

85

Elseve lub Dove :)

86

Przekonałam się do Joanny i teraz szampony i odżywki z tej firmy mam.

87

Garnier Ultra Doux Siła Pięciu Roślin - bardzo fajnie wygładza i odżywia włosy, a poza tym jest bez silikonów :)

88 Ostatnio edytowany przez magniffika (2012-11-13 20:33:32)

Miałam problem z moimi włosami, które bardzo szybko się przetłuszczały. Wypróbowałam chyba milion szamponów, od najtańszych po te z najwyższej półki. Robiłam płukanki z ziół i nic. W końcu moja znajoma powiedziała mi, że to przetłuszczanie może być spowodowane ilością kosmetyków, jaką stosowałam przy stylizacji ( może przesadzałam, ale musiałam je jakoś ułożyć, czyż nie?) Szukałam rozwiązania, aż w końcu trafiłam na szampon Toni&Guy głęboko oczyszczający. Na początku nie wierzyłam, że szampon może coś zmienić... ale bardzo miło się zaskoczyłam :) Stosuje raz na półtora tygodnia i efekty są świetne :) Mój problem zniknął :) Dlatego zaliczam ten szampon do moich ulubionych! :)

89

Aktualnie Fructis Sensation pomarańczowy - kupiłam po obejrzeniu reklamy, ale przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczył. Włoski są miękkie i dobrze się układają. Widziałyście ten filmik tak btw?

90

hej dziewczyny :) gdzie mozna kupic szampon Pat&Rub  ?? :) pierwszy raz slysze o tej nazwie i bardzo bym chciała go sprawdzic czy sie nadaje na moje wlosy ?? Mam dlugie i troszke koncowki krecone ale czesto ma i proste . Strasznie mi wypadaja i nie wiem jaki szampon jest na moje wlosy najlepszy
doradzcie :)

Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwi­la która trwa, może być naj­lep­szą z twoich chwil.

91

John Frieda do wlosow blond

92

Garnier z żurawiną i olejkiem arganowym. Cudowny zapach.

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

93

mam ulubionych kilka, ale mam ochotę troche postestować inne - może znajdę coś jeszcze lepszego, ale po lekturze tematu trochę zgłupiałam :/

94

Ja od niedawna zaczęłam sprawdzać skład szamponów. Unikam szamponów z zawartością SLS. Z racji tego że póki co nie mogę sobie pozwolić na te całkiem naturalne, to szukam choćby z SLES. Zawsze to już trochę mniej wysusza włosy ;) Bo moje wiecznie suche były...

"Mądrego widać, głupiego słychać."

95

Majka_ napisał/a:

używałam fructis, dove , nivea
od wczoraj ponieważ od pewnego czasu wypadają mi włosy i to bardzo stosuję Radical firmy Fermona
włosy rzeczywiście wyglądają lepiej ale czy zmniejszy to ich wypadanie - zobaczymy

Na wypadanie włosów dobre są tabletki Vitapil, zaczynają działać po mniej więcej miesiącu. Sprawdziłam i polecam. Bez recepty, w aptekach.

96

Do moich włosów ciężko było mi wybrać odpowiedni szampon, po timotei i syoss moje włosy były zupelnie bez życia oklapnięte i w ogóle straszne , kiedyś stosowałam szamponów z sunsilka i byłam zadowolona jednak już dawno nie widziałam tych produktów , teraz stosuję szampon który znalazłam w rossmanie salon color moje włosy się po nim błyszczą i wyglądają cudownie;)

choć ucieknijmy stąd , nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem.

97

Alberto Balsam, bo uwielbiam i zapach i włosy błyszczą ładnie po nich, nie mam łupieżu i głowa mnie nie swędzi

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

98

comeandsaveme napisał/a:

Do moich włosów ciężko było mi wybrać odpowiedni szampon, po timotei i syoss moje włosy były zupelnie bez życia oklapnięte i w ogóle straszne , kiedyś stosowałam szamponów z sunsilka i byłam zadowolona jednak już dawno nie widziałam tych produktów , teraz stosuję szampon który znalazłam w rossmanie salon color moje włosy się po nim błyszczą i wyglądają cudownie;)

a próbowałaś coś co sie nazywa T&G

99

obecnie używam Pantene, ale kiedyś dostałam od koleżanki szampon z serii K-Pax i musze przyznać, że był świetny, ale niestety cena troche odstrasza. Wiem że w UK można kupić w fajnych cenach jak ktoś ma okazje to polecam.

100

Jak szampon do włosów to tylko ten- szampon nadający włosom objętości HB. Mam dość cienkie włosy, więc szukałam czegoś co je zagęści. Trafiłam właśnie na ten i póki co z niego nie zrezygnuję :)

101

Ja używam szmponu Vichy mineralnego na zmianę z Joanną fioletową, żeby mi sie włosy nie przyzwycziły:)

102

tylko ze vichy jest po prostu drogi :/ muszę coś innego znaleźć

103

hmm to niestety jego minus, ale jest bardzo wydajny - butelka 400ml starcza na długo..
Czasem można znaleść go w jakieś promocji, ja kupuję w sieci aptek gemini przy zamówieniu internetowym, ale osobistym odbiorze i wychodzi znośnie.
Wcześniej używałam szamponu EMOLIUM cena ok 18 zł za 200 ml - tez mogę go polecić.
I jak wcześniej wspominałam całkiem zadowolona jestem z szamponów Joanna -seria  Z apteczki babuni za niecałe 7 zł - warto spróbować;)
Pozdrawiam:)

104

Ja też jestem zwolenniczką Dove

105

gagatka85 napisał/a:

hmm to niestety jego minus, ale jest bardzo wydajny - butelka 400ml starcza na długo..
Czasem można znaleść go w jakieś promocji, ja kupuję w sieci aptek gemini przy zamówieniu internetowym, ale osobistym odbiorze i wychodzi znośnie.
Wcześniej używałam szamponu EMOLIUM cena ok 18 zł za 200 ml - tez mogę go polecić.
I jak wcześniej wspominałam całkiem zadowolona jestem z szamponów Joanna -seria  Z apteczki babuni za niecałe 7 zł - warto spróbować;)
Pozdrawiam:)

elmolium to dla dziecka kupowałam 400ml za 21 zł :) jest u mnie taka tania apteka, a co do szamponu dla siebie to cały czas szukam kompromisu cena/jakość

106

amelia100 napisał/a:

Ja też jestem zwolenniczką Dove

Podzielam zdanie,a le wybieram  tylko jeden model Dave. ten do ochrony przed wysoką temperaturą (tylko ten, a właściwie odżywna nadaje włosom miękkość).

107

a mi ten dove w żaden sposób nie może przypaść do gustu :/

108

"Vidal Sasoon Wash & Go" -- ciekawe czy ktoś pamięta to cudo :)

109

nie a co to takiego?

110

Za komuny reklamowali ten szampon... to był taki hit pokomunistycznej Polski. Jeszcze pamiętam pumeks "Puro Color" i "Co za zapach jaki smak soki Donald Duck"... hehheh... masakra.

111

heh, dobre, a swoją drogą jest teraz sporo ładnie pachnących szamponów

112

byłe też taki płyn do kąpieli co jedynym jego zadaniem, cechą było barwenie wody na zielono :)

113

DX2 ostatnio :D

114

a na co ten dx2?