39

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja także garnier fructis - lubię orzeźwiający zapach ;] i dlatego smile

Zobacz podobne tematy :

40

przez bardzo długo był to szampon nivea, potem zmieniłam na Shamtu a teraz używam i jestem bardzo zadowolona z Timotei zarówno szamponu jak i odżywki. ktoś z Was używa?

41

ja uzywam elseve i jestem zadowolona:)
fructis tez jest dobry a timotei nie bardzo(szybko mi sie wlosy po nim przetluszczaja).

42

Pantene ProV - uzywam od wiekow, ale nie wiem, czy jest az taki super, troche boje sie go zmienic, bo skora sie przyzwyczaila, nie mam lupiezu, a kiedys mialam z tym ogromny problem

43

Ja ma dwa ulubione szampony firmy Loreal - Elseve Volume Stop - powiększający objętość  oraz szampon Pat@Rub Objętość i wzmocnienie. Oba sobie chwalę, jednak gdyby nie cena Pat&Rub używałabym go non stop,  bo dla moich włosów jest on rewelacyjny. Co ważne, nie zawiera on w sobie probenów, składników szkodliwych dla organizmu.

44

Nie raz lepiej wydac więcej bo włoski szybko wypadają, ale zdecydowanie wolniej odrastają. Ja juz dawno przekonałam sie że kosmetyk dobry  i skuteczny nie może kosztowac 5 zł - samo opkaowanie może tak ale nie zawartośc. Pat&rub ma swoja cenę, ale ekologi kosztuje. Zdrowa żywność tez jest droga a wydajeme na nia fortune. Dzisiaj jestesmy swiadomi ze wiekszosc naszych chorob wynika z tego co jemy i co stosujemy. Ostatnio od jakiegos czasu stosuje szamopn regeneracyjny z kozieradką pat&rub i ilośc włosów wylawianych z wanny po kąpieli znacznie się zmniejszyła. Dla mnie to ewidentny znak że moje włoski potrzebowaly zdrowia nie chemii - a ja już podejrzewałam u siebie jakąś chorobę, a wystarczył tylko dobry kosmetyk. Niewielka cena za zahamowanie wypadania włosów.

45

Nivea 2w1, z odżywką do włosów :]

Chodzić swoimi ścieżkami...

46

John Frieda BRILLANT BRUNETTE ? - w ogóle John Frieda to super marka, poznałam ją przypadkiem będąc u brata za granicą. Chyba w tym roku weszli dopiero do Polski, wcześniej mi brat wysyłal z Irlandii - ostatnio kupiłam ich w Douglasie, włosy genialnie sie układają a odzywki i kremy do stylizacji sprawiają ze włosy sa jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Nie znam lepszej a przetestowałam na włosach chyba wszytsko smile

47

Head & Shoulders

48

Ja nie mogę używać żadnych szamponów pochodzenia owocowego (czyli Fructisy i Shamtu kategorycznie odpadają), bo dostaję dzikiego uczulenia na skórze głowy.

Dla moich włosów i skóry najbezpieczniejsze są wszystkie Gliss Kury i Pantene Pro-V. Po Dove miałam piekielnie naelektryzowane włosy i już więcej nie tykam się tej marki. Raczej nie eksperymentuję z markami i najczęściej kupuję różne typy szamponów i odżywek z tych dwóch marek.

49

Dove, Schauma.

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

50

Moja koleżanka najbardziej lubi szampon firmy Gliss Cur do włosów farbowanych. Podobno włosów po nim są lśniące, jedwabiste, przyjemne w dotyku, fajnie się układają. szampony tej serii bardzo dobrze utrzymują kolor oraz nabłyszczają włosy. Muszę spróbować.

51

Dove, Nivea!!!:D

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

52

Używałam Elseve do włosów farbowanych (czerwony) i Pantene na objętość. To są moje najlepsze typy smile A jeśli chodzi o Gliss Kur to tylko i wyłącznie odżywki smile Fructis ładnie pachnie, ale moje włosy po umyciu nim bardzo się elektryzują i są oklapnięte.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

53

Obecnie używam i jak na razie sobie chwalę szampony z Avonu te z kolorowymi wieczkami...
Od jakiegoś czasu testuje rózne szampony, ale nie znalazłam jeszcze najlepszego ;p

54

Garnier do włosów farbowanych albo elseve. Nivea też jest ok.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

55

Majka_ napisał/a:

od wczoraj ponieważ od pewnego czasu wypadają mi włosy i to bardzo stosuję Radical firmy Fermona
włosy rzeczywiście wyglądają lepiej ale czy zmniejszy to ich wypadanie - zobaczymy

Na taki problem szczerze polecam szampon Neril do włosów wypadających. Przyznam, że ja już prawie przestałam wierzyć, że cokolwiek jest mi w stanie jeszcze pomóc (włosy po chorobie wychodziły całymi niemal garściami), a ten szampon w połączeniu z tonikiem z tej samej serii dał zaskakujący efekt. Dziś mam na głowie mnóstwo nowych włosków smile. Trzeba niestety sporo cierpliwości i systematyczności, ale naprawdę warto. Cóż, aby być piękną trzeba czasem pocierpieć smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

56

timotei i herbal essenses . : D

57

Mam kilka ulubionych swoich szamponów do włosów podam pare tych najlepszych dla moich włosów-Garniger,Syoss,Gliss Kur,Dove,Herbal esseences,Nivea,Elseve.Frutcis,i do tego koniecznie odżywki lub maseczki.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

58

timotei, garnier:)

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

59

Babydream, to łagodny, dziecinny szampon, bez parabenów, po myciu w nim przestały mi się przetłuszczać włosy, w dodatku atrakcyjna cena ok. 3 zł.

60

Ziaja smile pantene pro v i gliss kur też są dobre, ale ziaja przebija je ceną i jestem z niej bardzo zadowolona:) z odzywki zresztą też.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

61

ja używam lawendowego z ziaji jestem bardzo zadowolona zapach długo sie utrzymuje i włosy sa piekne.

przytulanie - najlepsza forma dziękowania za obecność

62

Mi się bardzo podobają szampony z serii wella, gliss kur i elseve. Włosy po umyciu sa milutkie w dotyku i ładnie pachną. smile Ciekawa jestem jeszcze dove. Chyba sobie zakupię, bo nigdy go nie próbowałam.

63

oj, kiedyś elseve nutri blask, teraz syoss, zdecydowanie!

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

64 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-08-12 00:29:47)

Ulubione ?
Head and Shoulders ( najbardziej ten chłodzący, te z cytryną) , Ziaja Czarna Rzepa , Lawendowy .

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

65

Ja mam dwa ulubione szampony: Paul Mitchell Super Strong i Senscience Silk Moisture!

66

Ja uzywam od dawna Timotei i powiem ze wlosy sie dobrze rozczesuja,dobrze myje ten szampon i jest razem z odzywka 2w1 ,zauwazylam tez ze nie wypadaja mi tak wlosy i ze jak wyschna to nie stercza na wszystkie strony tylko są tak ulozone jak je zostawisz.ja mam do wlosow przetluszczajacych sie i tylko ten szampon skutecznie daje rade moim wlosom.a jak fajnie lsnia,jak... ;-))

1)Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni! 2)Z idiota nie ma co dyskutowac,najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona zdobytym tam doswiadczeniem!

67

Ja lubię Elseve. Ma bardzo ładny zapach.

68

hmmm wadą większości tych produktów sklepowych jest to że zawierają amoniak który niszczy nasze włosy , ja używam maski oraz szampony profesjonalne ze sklepów fryzjerskich,chociaż ostatnio stosowałam szampon oraz maskę czarnego gliss kur .Ale drogie Panie zakochałam się w pewnym szamponie big_smile i chyba się z nim nie rozstanę ,będąc u fryzjerki myła mi tym głowę i zachwycona jestem ,nie wiem czy ma jakieś specjalne właściwości odżywcze ale ma tak cudny zapach ....obłędny jest to szampon londy do włosów koloryzowanych pachnie chyba wiśnią ale tak cudnie że ahhh....:) wyłącznie w sklepach fryzjerskich

69

timotei wysuszaja mi wlosy, pantene fajnie je nawilża, dove slicznie pachnie smile

70

ELSEVE i HEAD&SHOULDERS

71

ja używam szamponu timotei i odżywki elseve. Miałam różne połączenia ale ta mi najbardziej odpowiada

Najlepiej jest milczeć

72

Ja używam Syoss Szampon i odżywka . Wszystkie mocno nawilżające. Podobają mi się z tego powodu , że regenerują mocno włos , ładnie pachną i włosy sa miłe w dotyku . A i fajne jest to że są bardzo wydajne bo taka butelka 500 ml szamponu starcza mi na 5 miesiecy a odżywka jeszcze dłużej . Zaznaczę że włosy mam do ramion .

Wszystko przemija ? ludzie, miejsca i daty
To twoja droga tylko twoja, nic poza tym
To twój rachunek, twoje zyski i straty
Bo możesz nie mieć nic, ale czuć się bogatym

73

ja od czasu do czasu kupuję szampon mineralny marki lady mineral do włosów suchych na morzeurody.pl, jest naprawdę fajny i porządnie nawilża no i jest ze składników naturalnych, a ja typuję mocno w takie kosmetyki. Polecam sobie kiedyś wyszperać coś tej marki na spróbowanie, ze względu na to, że są to kosmetyki z minerałami z morza martwego i jest to chyba najtańsza marka kosmetyków które są faktycznie z izraela.

74

nivea ten do włosów prostujących taki różowy cudownie pachnie tak samo jak pomarańczowy:)
i Elseve różowy:)

Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. ... To cI DaJe sEtKę PoWoDów, AbY żYć ....Ja iCh nIe mAm.

75

Ktoś fajnie napisał,że szampony Dove ślicznie pachną,natomiast Pantene dobrze nawilżają i jest w tym trochę prawdy,ponieważ stosowałam obydwa. Póki co mam z Joanny z wrzosem i jestem z niego zadowolona.

76

Polecam Nivea ten diamentowy smile plus odżywka tej samej serii..lubię też Pantene proste i gładkie i KOCHAM jedwab Biosilk !