Nasze typy osobowości-test osobowości - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nasze typy osobowości-test osobowości

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 80 ]

39

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

No nuda Wilczysko totalna, coś o tym wiem big_smile

Rh kogo Ty chcesz testować? Hahahah....póki co to sam jesteś poddawany testom, wzdłuż i wszerz tongue wiem dlaczego nie lubisz testów psycho, bo kiepsko w nich wypadasz big_smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-06-20 16:19:10)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
lody miętowe napisał/a:

No nuda Wilczysko totalna, coś o tym wiem big_smile
Rh kogo Ty chcesz testować? Hahahah....póki co to sam jesteś poddawany testom, wzdłuż i wszerz tongue wiem dlaczego nie lubisz testów psycho, bo kiepsko w nich wypadasz big_smile

Nie nuda... nie sądzę, że się nudzicie... macie wszędzie Wam podobnych tutaj... pokażcie mi właśnie więcej typowych ekstrawertyków. Same introwertyki smile Testy psycho nie są najważniejsze big_smile

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

41

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Tutaj nie da się nudzić, istna "mieszanka wybuchowa" charakterów i osobowości, dlatego tak milusio big_smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.
Reklama

42 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2017-06-20 22:08:55)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Tego jeszcze nie było - choć nie wszystko pasuje:
TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:
“DYSKUTANT”
(ENTP-A)

Typ osobowości Dyskutanta to prawdziwy adwokat diabła, dla którego sens życia stanowi rozrywanie na strzępy argumentów i przekonań w jak najbardziej spektakularny sposób. W przeciwieństwie do osób o bardziej ukierunkowanych osobowościach Dyskutanci nie robią tego, aby osiągnąć jakiś głębszy lub strategiczny cel, lecz dlatego, że sprawia im to przyjemność. Mentalne sparingi nikogo bardziej nie cieszą niż Dyskutantów, ponieważ dają im szansę na wykazanie się przychodzącym im bez trudu szybkim dowcipem, rozległą wiedzą i zdolnością do łączenia najodleglejszych idei, aby udowodnić swoje argumenty.

U Dyskutantów występuje pewne osobliwe zestawienie cech: są oni bezkompromisowo uczciwi, niezmordowanie jednak potrafią dowodzić racji czegoś, w co w istocie nie wierzą, przyjmując perspektywę kogoś innego, aby bronić prawdy z innego punktu widzenia.

Dyskutanci stale poszukują wiedzy, a czyż istnieje lepszy sposób na jej zdobycie niż atakowanie i obrona wybranej idei z każdego punktu widzenia, z każdej strony?

43

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

“Logistyk” (ISTJ-a)
Introwertyk 100%
Realistyczny 77%
Kierujący się logiką 55%
Planujący 96%
Asertywny 79%


    “Z moich obserwacji wynika, że jeśli dane zadanie uchodzi za odpowiednie dla jednej osoby... jeśli wykonują je dwie, praca przebiega gorzej, a jeśli jest ich trzy lub więcej, rzadko kiedy zostaje doprowadzone do końca.”
    George Washington

Nadal nuda?

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu
Reklama

44 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2017-06-28 15:27:32)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Zrobiłam test z ciekawości, a opis działacza pasuje w 100% do mnie. To zdumiewające. Skąd "ten ktoś" wie co mam w głowie. big_smileTyp osobowości - Działacz

ekstrawertyk 94%
intuicyjny 85%
kierujący się zasadami 75%
poszukujący 72%
czujny 82%    “Nie interesuje mnie jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć, wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie, ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca.”
    Oriah Mountain Dreamer

Ludzie o osobowości Działacza to prawdziwe wolne duchy. Często są duszami towarzystwa, bardziej jednak niż zwykła ekscytacja i przyjemność chwili pociągają ich więzi społeczne i emocjonalne, które nawiązują z innymi. Obecność tych czarujących, niezależnych, energicznych i empatycznych osób, które stanowią 7% społeczeństwa, łatwo można odczuć w grupie.

Jeden pomysł może zmienić świat
Nie chodzi im jednak tylko o błyszczenie w towarzystwie. Działaczy kształtuje ich wizjonerska natura, która pozwala im czytać między wierszami z energią i zaciekawieniem. Zazwyczaj postrzegają życie jako ogromną, złożoną układankę, w której wszystko jest ze sobą powiązane, w odróżnieniu jednak od osobowości z grupy Analityków, dla których ta układanka to seria operacji systemowych, Działacze patrzą na nią przez pryzmat emocji, współczucia i mistycyzmu, zawsze poszukując głębszych znaczeń.

Działacze są zdecydowanie niezależni i znacznie bardziej niż stabilności i poczucia bezpieczeństwa potrzebują kreatywności i swobody.

Wiele innych typów osobowości uważa te cechy za niezwykle pociągające, natomiast Działacze, jeśli znajdą coś, co rozbudza ich wyobraźnię, potrafią zaangażować się z energią, która sprawia, że trafiają w samo centrum uwagi, a pozostali towarzysze uznają ich za przywódców i guru – choć nie zawsze jest to położenie, które najbardziej odpowiada kochającym wolność Działaczom. Jeszcze gorzej jest, gdy osobowości te wpadną w wir żmudnej rutyny i zadań administracyjnych, które często wiążą się z rolą lidera. Samoocena Działaczy zależy od ich zdolności do tworzenia oryginalnych rozwiązań, muszą też wiedzieć, że mają swobodę innowacyjności – mogą szybko stracić cierpliwość lub zniechęcić się, gdy wpadną w pułapkę nudnej roli.

Nie trać tej “drobnej iskry szaleństwa”

Na szczęście ludzie o osobowości Działacza wiedzą, jak się zrelaksować i z pełnego pasji i entuzjazmu idealisty w pracy potrafią stać się wulkanem wyobraźni na parkiecie, często z nagłością, która potrafi zaskoczyć nawet najbliższych przyjaciół. Poczucie przynależności daje im też szansę na nawiązanie więzi emocjonalnych w innymi, dzięki czemu zdobywają cenne informacje o motywacjach swoich znajomych i kolegów z pracy. Uważają, że każdy powinien poświęć trochę czasu na poznanie i wyrażanie swoich uczuć, a ich empatia i towarzyska natura sprawiają, że emocje to dla nich naturalny temat do rozmów.

Ludzie o osobowości Działacza muszą jednak zachować ostrożność – jeśli za mocno zaufają swojej intuicji, zbyt wiele zakładają lub antycypują w odniesieniu do motywacji znajomych, mogą mylnie zinterpretować sygnały i zniweczyć plany, które przy przyjęciu prostszej taktyki byłyby łatwe do zrealizowania. Tego typu stres społeczny to prawdziwy postrach spędzający sen z powiek tych osób, tak ceniących harmonię. Działacze są bardzo emocjonalni i wrażliwi, a gdy kogoś rozdrażnią, odczuwają to obie strony.

Poświęcają wiele czasu na badanie relacji społecznych, uczuć i pomysłów, zanim rzeczywiście znajdą coś dla siebie. Lecz gdy już odnajdą swoje miejsce w świecie, ich wyobraźnia, empatia i odwaga mogą przynieść niesamowite rezultaty.

16.08.2018 Tak, teraz to widzę, moje rady to niejednokrotnie prowadzenie ślepego przez ślepego.
Jeden jest Nauczyciel i jedna Prawda.
Przepraszam za raniące słowa.
Posyłam do Was Wszystkich Znak Pokoju.

45 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2017-07-16 18:02:04)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Fajny temat, wiec sie dopisze. Mi wyszedl posrednik i do mnie tez idealnie pasuje. Zawsze mi tak wychodzi.Jestem wlasnie raczej introwertyczka, czesto skupiam sie na emocjach, jest we mnie duzo empatii tak mysle. Jestem tez faktycznie troche idealistka pisze troche, bo staralam sie troche realniej spojrzec na pewne sprawy, bo z idealizmu wynika tez troche naiwnosci moim zdaniem przynajmniej u mnie. Teraz jest chyba z tym lepiej ale ogolnie typ osobowosci wiadomo ten sam.

85 % introwertyk
70 % intuicyjny
91 % kierujacy sie zasadami
67 % poszukujacy
72 % czujny

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

46

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Protagonista”
(ENFJ-t)

Ekstrawertyk-61%
intuicyjny 58%
kierujący się zasadami 69%
planujący 91% big_smile
czujny 53% (mało,mało,myślałam,że będzie więcej:D)

Idę poczytać.

47

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

No to ze mnie jest w takim razie protagonistka.

Ekstrawertyk 68procent.
Kierujący się zasadami.54%
Planujący 70procent
Asertywny 78%


    “Wszystko, co w danej chwili robisz, oddziałuje i wpływa na innych ludzi. Twoja postawa może rozjaśniać Twe serce lub przekazywać uczucie niepokoju. Twój oddech może emanować miłością lub pogrążać otoczenie w depresji. Twoje spojrzenie może wzbudzić radość. Twoje słowa mogą inspirować do wolności. Każdy Twój czyn może otwierać serca i umysły.”
    David Deida

"Protagoniści to naturalni liderzy, pełni pasji i charyzmy. Stanowią około dwa procent społeczeństwa(...)" - no coz, widac ze mnie rzadki okaz, ha ha :-).

48

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Rzeczniczka

Introwertyczka 54%
Intuicyjna    69%
Kierująca się zasadami 54%
Planująca 82%
Asertywna 87%

49

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

POŚREDNIK
introwertyk 83%
intuicyjny 60%
kierujący się zasadami 87%
poszukujący 68%
czujny 65%

Angielski z pewnością (r)
Lekcje na YouTube

50 Ostatnio edytowany przez Marek_24 (2017-10-19 14:54:54)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

INTJ - A

I  - 78%
N - 65% 
T - 73 %
J -  25 %

Eneagram: 5w6

Robiłem kilka testów nawet na zagranicznych stronach, przeczytałem nawet kilka ksiązek o mbti i INTJ i się w 100% zgadza.

Polecam też strony: https://personalityjunkie.com/more-type-profiles/
https://personalityjunkie.com/myers-bri … -function/

https://www.truity.com/view/types


Zauważyłem że na forum jest w wiekszości: INFP, INFP, ale też ISFJ, INTP, ciekawe gdzie najbardziej powszechny typ wsród kobiet  ESFJ.

51

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Fajny test Wizualnie nienudny przez te kropki różnej wielkości.
Rozwiązalam. Jednak osobowość kształtuje się w młodości i niewiele zmienia.
Tylko czemu taka brzydka nazwa. DZIAŁACZ? big_smile

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

52

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Ela... ostatnio to modne słowo... podobno aktualne pokolenie to pokolenie 'doersów' big_smile Czyli po polskiemu to by było, że działaczy big_smile

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

53

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
rh72 napisał/a:

Ela... ostatnio to modne słowo... podobno aktualne pokolenie to pokolenie 'doersów' big_smile Czyli po polskiemu to by było, że działaczy big_smile

Wolałabym jakieś bardziej romantyczne nazwy. W stylu Tanczaca z Wilkami czy Buszu jąca w zboźu..

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

54

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Może 'dźwigający teraźniejszość'? big_smile

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

55 Ostatnio edytowany przez vicky85 (2017-10-23 22:46:20)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

swietny test, dzieki za linka!

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:
“PROTAGONISTA”
(ENFJ-A)

100 % ekstrawertyk
78 % realistyczny
91 % kierujacy sie logika
73 % planujacy
73 % asertywny

zgadza sie, zgadza

eeeej rh zobacz, jakie podobne:))) a sadzilam ze sie ttaaaaaak mocno roznimy;p

Odkrycie naukowe nie jest może lepsze od seksu, ale satysfakcja trwa dłużej. S. Hawking:* Spoczywaj w pokoju wielki czlowieku...

Czy znacie uczucie bycia nieszczęśliwym tak zupełnie bez powodu? To możecie być szczęśliwi, też zupełnie bez powodu. Johnny Soporno
Życie jest w połowie czarne, w połowie białe, w wielu miejscach szare... i w tych odcieniach musimy być szczęśliwi. Gary;p

56

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
vicky85 napisał/a:

eeeej rh zobacz, jakie podobne:))) a sadzilam ze sie ttaaaaaak mocno roznimy;p

Witaj w klubie ekstrawertyków i ... tak, tak.. manipulatorów big_smile Wiesz, co piszę, wiesz... Vicky. I dlatego się nie bardzo różnimy big_smile Gary swoją spójnością, intelektem i przewrotnością mnie też pociągał. Ja miałem łatwiej i bardziej jestem zimny, logiczny choć moja warstwa emocjonalna też jest bardzo wybujała tongue big_smile Ciekawe, które z nas jest bardziej zaburzone? Hihihi big_smile

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

57

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
rh72 napisał/a:
vicky85 napisał/a:

eeeej rh zobacz, jakie podobne:))) a sadzilam ze sie ttaaaaaak mocno roznimy;p

Witaj w klubie ekstrawertyków i ... tak, tak.. manipulatorów big_smile Wiesz, co piszę, wiesz... Vicky. I dlatego się nie bardzo różnimy big_smile Gary swoją spójnością, intelektem i przewrotnością mnie też pociągał. Ja miałem łatwiej i bardziej jestem zimny, logiczny choć moja warstwa emocjonalna też jest bardzo wybujała tongue big_smile Ciekawe, które z nas jest bardziej zaburzone? Hihihi big_smile

Nooo, na to pytanie moglabym ci odpowiedziec tylko w przypadku, gdybym poznala cie tak dobrze jak Garego:) Wtedy mialabym porownanie. Ale ze przybilismy sobie sztame...... a warunki tejze sztamy byly takie a nie inne.... a ja sie raczej nie powstrzymam.... ;p hmmmm to nie wiem, chyba sie juz nigdy nie dowiesz, kto z nas jest najbardziej zaburzony;p

;p mala wkretka nie jest zla, co?

Odkrycie naukowe nie jest może lepsze od seksu, ale satysfakcja trwa dłużej. S. Hawking:* Spoczywaj w pokoju wielki czlowieku...

Czy znacie uczucie bycia nieszczęśliwym tak zupełnie bez powodu? To możecie być szczęśliwi, też zupełnie bez powodu. Johnny Soporno
Życie jest w połowie czarne, w połowie białe, w wielu miejscach szare... i w tych odcieniach musimy być szczęśliwi. Gary;p

58

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Wiem to Vicky big_smile Taki lajf... to te lepsze momenty jednak wbrew wszelkim pozorom tongue

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

59 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-23 23:30:42)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Tak się zastanawiam - kto kogo na końcu ostatecznie przechytrzy - skoro wszyscy to tacy asy wywiadu... big_smile tongue wink

Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę iść.

60

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
SonyXperia napisał/a:

Tak się zastanawiam - kto kogo na końcu ostatecznie przechytrzy - skoro wszyscy to tacy asy wywiadu... big_smile tongue wink

kazdy przechytrzy sam siebie, jak to w real life.

Rh... standardowo - nie rozumiem cie:)
"to te lepsze momenty jednak wbrew wszelkim pozorom"

kurcze no nie rozumiem co ty masz chlopie na mysli:)

Odkrycie naukowe nie jest może lepsze od seksu, ale satysfakcja trwa dłużej. S. Hawking:* Spoczywaj w pokoju wielki czlowieku...

Czy znacie uczucie bycia nieszczęśliwym tak zupełnie bez powodu? To możecie być szczęśliwi, też zupełnie bez powodu. Johnny Soporno
Życie jest w połowie czarne, w połowie białe, w wielu miejscach szare... i w tych odcieniach musimy być szczęśliwi. Gary;p

61

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
vicky85 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Tak się zastanawiam - kto kogo na końcu ostatecznie przechytrzy - skoro wszyscy to tacy asy wywiadu... big_smile tongue wink

kazdy przechytrzy sam siebie, jak to w real life.

Rh... standardowo - nie rozumiem cie:)
"to te lepsze momenty jednak wbrew wszelkim pozorom"

kurcze no nie rozumiem co ty masz chlopie na mysli:)

vicky To i tak jest nic w porównaniu z jego rozkminami podczas imprezy u siąsiada spod... 111 big_smile wink

Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę iść.

62

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Tak jest... nie siedzisz mi w głowie Vicki... to moje myśli tylko, nie zawsze muszą być aż tak czytelne. Czasami czytaj je jak chcesz a więc jak Ci się wydaje. Włóż w to co chcesz aby tam było big_smile Chyba jednak ja jestem bardziej pokręcony tongue

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

63

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
SonyXperia napisał/a:
vicky85 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Tak się zastanawiam - kto kogo na końcu ostatecznie przechytrzy - skoro wszyscy to tacy asy wywiadu... big_smile tongue wink

kazdy przechytrzy sam siebie, jak to w real life.

Rh... standardowo - nie rozumiem cie:)
"to te lepsze momenty jednak wbrew wszelkim pozorom"

kurcze no nie rozumiem co ty masz chlopie na mysli:)

vicky To i tak jest nic w porównaniu z jego rozkminami podczas imprezy u siąsiada spod... 111 big_smile wink


hahahaah wiem wiem bo ja tam sobie czasem wchodzilam, jak jeszcze na nockach pracowalam. Pamietam ze czasami pytalam sama siebie "ja malo spie, to moze nie czaje... ale ten gosciu chyba ku&wa w ogole nie spi skoro nie wie co pisze:D:D:D"

przy calej sympatii dla Rafala:)

Odkrycie naukowe nie jest może lepsze od seksu, ale satysfakcja trwa dłużej. S. Hawking:* Spoczywaj w pokoju wielki czlowieku...

Czy znacie uczucie bycia nieszczęśliwym tak zupełnie bez powodu? To możecie być szczęśliwi, też zupełnie bez powodu. Johnny Soporno
Życie jest w połowie czarne, w połowie białe, w wielu miejscach szare... i w tych odcieniach musimy być szczęśliwi. Gary;p

64 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-10-23 23:38:23)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
SonyXperia napisał/a:
vicky85 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Tak się zastanawiam - kto kogo na końcu ostatecznie przechytrzy - skoro wszyscy to tacy asy wywiadu... big_smile tongue wink

kazdy przechytrzy sam siebie, jak to w real life.

Rh... standardowo - nie rozumiem cie:)
"to te lepsze momenty jednak wbrew wszelkim pozorom"

kurcze no nie rozumiem co ty masz chlopie na mysli:)

vicky To i tak jest nic w porównaniu z jego rozkminami podczas imprezy u siąsiada spod... 111 big_smile wink

Kici, kici, kici... nie broń się Sony, kochasz mnie... a kłamstwo powtarzane wiele razy... big_smile

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

65

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
rh72 napisał/a:

Tak jest... nie siedzisz mi w głowie Vicki... to moje myśli tylko, nie zawsze muszą być aż tak czytelne. Czasami czytaj je jak chcesz a więc jak Ci się wydaje. Włóż w to co chcesz aby tam było big_smile Chyba jednak ja jestem bardziej pokręcony tongue


ok, moge je sobie dowolnie interpretowac, ale przy mojej bujnej wyobrazni oraz slabosci do pokreconych ludzi... to nie wiem, czy naprawde nie wolisz jednak sam wytlumaczyc, co masz na mysli:)

pytalam po prostu z troska o ciebie:)

Odkrycie naukowe nie jest może lepsze od seksu, ale satysfakcja trwa dłużej. S. Hawking:* Spoczywaj w pokoju wielki czlowieku...

Czy znacie uczucie bycia nieszczęśliwym tak zupełnie bez powodu? To możecie być szczęśliwi, też zupełnie bez powodu. Johnny Soporno
Życie jest w połowie czarne, w połowie białe, w wielu miejscach szare... i w tych odcieniach musimy być szczęśliwi. Gary;p

66

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
rh72 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
vicky85 napisał/a:

kazdy przechytrzy sam siebie, jak to w real life.

Rh... standardowo - nie rozumiem cie:)
"to te lepsze momenty jednak wbrew wszelkim pozorom"

kurcze no nie rozumiem co ty masz chlopie na mysli:)

vicky To i tak jest nic w porównaniu z jego rozkminami podczas imprezy u siąsiada spod... 111 big_smile wink

Kici, kici, kici... nie broń się Sony, kochasz mnie... a kłamstwo powtarzane wiele razy... big_smile

A nie mówiłam, że to obłęd big_smile Wszędzie to wkleja big_smile

Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę iść.

67

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
vicky85 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
vicky85 napisał/a:

kazdy przechytrzy sam siebie, jak to w real life.

Rh... standardowo - nie rozumiem cie:)
"to te lepsze momenty jednak wbrew wszelkim pozorom"

kurcze no nie rozumiem co ty masz chlopie na mysli:)

vicky To i tak jest nic w porównaniu z jego rozkminami podczas imprezy u siąsiada spod... 111 big_smile wink


hahahaah wiem wiem bo ja tam sobie czasem wchodzilam, jak jeszcze na nockach pracowalam. Pamietam ze czasami pytalam sama siebie "ja malo spie, to moze nie czaje... ale ten gosciu chyba ku&wa w ogole nie spi skoro nie wie co pisze:D:D:D"

przy calej sympatii dla Rafala:)

Też Ciebie lubię... ciekawe, czy tylko ja brałem te witaminki? big_smile I czy inni mieli problem ze zrozumieniem, może zniosłem ich do mojego poziomu i... tak wiem, wiem... tongue

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

68

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
vicky85 napisał/a:

ok, moge je sobie dowolnie interpretowac, ale przy mojej bujnej wyobrazni oraz slabosci do pokreconych ludzi... to nie wiem, czy naprawde nie wolisz jednak sam wytlumaczyc, co masz na mysli:)

Przecież to piszę... Go ahead... big_smile

vicky85 napisał/a:

pytalam po prostu z troska o ciebie:)

Dziękuję smile

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

69

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
SonyXperia napisał/a:

A nie mówiłam, że to obłęd big_smile Wszędzie to wkleja big_smile

Miłość to obłęd, stan na pewno mocno nierozsądny tongue

Panie i panowie, mówi wasz kapitan. Mamy mały problem. Wszystkie cztery silniki przestały działać. Robimy co w naszej mocy, aby je uruchomić. Wierzę, że nie jesteście bardzo zestresowani

70 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2017-12-12 22:32:11)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Testowałam się z rok temu.
Marzyciel jestem smile INFP:


Introwersja: wyraźna - wskaźnik 16 (na 25 możliwych)
Intuicja: bardzo wyraźna - 24
Odczuwanie: bardzo wyraźne - 25
Obserwacja: wyraźna - 17

W gruncie rzeczy wynik mnie nie zaskoczył. Ale z ciekawości może test powtórzę.
Podobno rzadki ze mnie okaz smile

Charakterystyka typu INFP

"Osoby typu INFP skupiają znaczną część swojej energii na świecie wewnętrznym, zdominowanym przez intensywne uczucia i wartości. Pragną życia, które pozostaje w zgodzie z tymi wartościami. Typ INPF charakteryzuje się lojalnością wobec ludzi, którzy są istotną częścią ich życia. INFP potrafi szybko dostrzec możliwości realizacji swoich planów. Osoby te pragną zrozumieć siebie i innych, stąd są zgodne i elastyczne, z wyjątkiem sytuacji, gdy ich wartości są zagrożone.

Dystans jaki stwarzają osoby typu INFP, może najpierw utrudnić ich poznanie. Cieszą ich jednak rozmowy, szczególnie z kimś nietypowym. Kiedy INFP są w towarzyskim nastroju, tryskają humorem i wdziękiem. Odrzucając ludzi, których nie tolerują i unikając konfliktów, osoby te stwarzają sobie bardzo przyjazne środowisko."

Zgadza się co do joty.

71 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2017-12-12 22:31:18)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Hmmm, ciekawe.
Tym razem wyszło mi to:


"Twoim typem osobowości jest:“Działacz” (ENFP-a)

Ekstrawertyk - 58%
Intuicyjny - 73%
Kierujący się zasadami - 83%
Poszukujący - 93%
Asertywny - 58%

    Nie interesuje mnie jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć, wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie, ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca.
    Oriah Mountain Dreamer

Ludzie o osobowości Działacza to prawdziwe wolne duchy. Często są duszami towarzystwa, bardziej jednak niż zwykła ekscytacja i przyjemność chwili pociągają ich więzi społeczne i emocjonalne, które nawiązują z innymi. Obecność tych czarujących, niezależnych, energicznych i empatycznych osób, które stanowią 7% społeczeństwa, łatwo można odczuć w grupie."No, no, pochlebia mi ten opis. Parę miesięcy temu też zaglądałam na tę stronę i też wyszedł mi dzialacz.
Marzyciel pochodzi z innej strony i ciekawa jestem powtórnej konfrontacji.                                                                     ***


Ciekawostka: na tej drugiej stronie znowu wyszedł mi marzyciel smile

72 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2017-12-12 16:19:21)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Co ciekawe, i z jednym, i z drugim się zgadzam. Choć z marzycielem chyba jednak bardziej.
Z tą ekstra, intro-wersją sprawa dyskusyjna. Doszłam swego czasu do wniosku, że po prostu jestem tzw. ambiwertyk smile Potrzebuję i ludzi, i chwil tylko dla siebie.

73

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

"Mamuniu chwolą nas. Kto córuniu? Ty mnie, ja was."
Najlepszym testem jest samo życie, a te teoretyczne dobre są na poprawę samopoczucia.

Idź do->Rozmowa o samotności z happy endem
Idź do->Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic W-wy
Jeśli uważasz, że to co piszę to dla mnie prawdy absolutne, to znaczy, że absolutnie mnie nie rozumiesz.

74 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2017-12-12 22:29:37)

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Iryd, tu nie wolno bluzgać, więc się powstrzymam, ale odkrochmal Ty się, mędrcze nad mędrcami.

75

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości
Piegowata'76 napisał/a:

"Obecność tych czarujących, niezależnych, energicznych i empatycznych osób, które stanowią 7% społeczeństwa, łatwo można odczuć w grupie."
No, no, pochlebia mi ten opis. Parę miesięcy temu też zaglądałam na tę stronę i też wyszedł mi dzialacz.

Piegowata'76 napisał/a:

Iryd, tu nie wolno bluzgać, więc się powstrzymam, ale odkrochmal Ty się, mędrcze nad mędrcami.

„Odkrochmalam” się czarująca, empatyczna Damo Piegowata (nie mylić  z zezowatą).

Idź do->Rozmowa o samotności z happy endem
Idź do->Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic W-wy
Jeśli uważasz, że to co piszę to dla mnie prawdy absolutne, to znaczy, że absolutnie mnie nie rozumiesz.

76

Odp: Nasze typy osobowości-test osobowości

Wobec Ciebie nie żywię empatii smile Żegnam.

Posty [ 39 do 76 z 80 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nasze typy osobowości-test osobowości

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018