Jaki mam zawod?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Jaki mam zawod??

Witam,
czesto pytaja mnie o zawod a ja nie wiem co odpowiedziec, gdyz ukonczylam licencjat z pedagogiki opiekunczej i socjalnej, mialam staz jako pomoc w przedszkolu, pracowalam tez jako magazynier i specjalista do spraw marketingu i handlu... wiec jaki zawod mam wpisac?? Glupie pytanie ale napawde nie wiem...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki mam zawod??
MamaMajki napisał/a:

Witam,
czesto pytaja mnie o zawod a ja nie wiem co odpowiedziec, gdyz ukonczylam licencjat z pedagogiki opiekunczej i socjalnej, mialam staz jako pomoc w przedszkolu, pracowalam tez jako magazynier i specjalista do spraw marketingu i handlu... wiec jaki zawod mam wpisac?? Glupie pytanie ale napawde nie wiem...

Powinno się wpisywać zawód wyuczony potwierdzony odpowiednim dokumentem np. świadectwem, dyplomem.
Ukończyłaś licencjat z pedagogiki to jesteś pedagogiem.

Czasami pytają o zawód wyuczony i zawód wykonywany. Np. kobieta która ukończyła studium ekonomiczne w zawodzie "technik ekonomista" a pracuje jako kasjerka w supermarkecie wpisała sobie do wymaganych dokumentów oba ponieważ były dwie rubryki. Jedna na zawód wyuczony, druga na wykonywany.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Odp: Jaki mam zawod??

dziekuje bardzo za odpowiedz, bardzo mi pomogla !
a jesli chodzi o zawod wykonywany to podaje sie ten ostatnio wykonywany (jesli obecnie nie pracuje, nie wykonuje zadnego zadowu), czy ten ktory mi pasuje z mojego doswiadczenia??

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018