WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Hej smile

Potrzebóję pomocy. Z narzeczonym chcemy wyjechać na wakacje. Chceby własnie aby to było polskie morze. W tamtym roku byliśmy w Karwi i jesteśmy zadowoleni, super odpoczynek. Ale mnie brakowało życia w tej wiosce. Wioska typowa dla rodzin z dziećmi, cicho spokojnie, a po godzinie 22 cisza, wioska zamiera wszystko się zamyka. Więc dlatego szukam takiej miejscowości gdzie wieczorem/nocą coś siędzieje. Jakieś restauracje, puby z muzyką na żywo albo karaoke. Żeby można było sobie zamówić drinka albo piwko ciastko i posiedzieć posłuchać idp.

A nad Morzem byłam osobiście już w kilku miejscowości. W Łebie, Międzyzdrojach i Władysławowie. I może z tąd to moje zamiłowanie do tego że wieczorem nic nie zamiera tylko sie dzieje muzyka i wgl. Ale chciałabym jednak jakąś inną miejscowość, wiem też że przez młodzież jest oblegane Mielno, ale nie wiem czy nie jest ono własnie za bardzo oblegane przez tak młodych ludzi. Nie wiem może jestem za bardzo wybredna. Ale są może jeszcze inne fajne i  miłe miejscowości gdzie wieczorami zawsze sie coś dzieje ?? smile Liczę na pomoc.

Pozdrawiam i za wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne przepraszam big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA
m_jak_magda napisał/a:

szukam takiej miejscowości gdzie wieczorem/nocą coś siędzieje. Jakieś restauracje, puby z muzyką na żywo albo karaoke. Żeby można było sobie zamówić drinka albo piwko ciastko i posiedzieć posłuchać idp.

W takim razie polecam Pobierowo, które tętni życiem w nocy. Aczkolwiek uprzedzam - do południa zatrzęsienie ludzi na plaży, wieczorem na ulicach i w knajpkach.

3

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Ja byłam w Ustce chyba z 4 razy pod rząd i bardzo miło wspominam to miasto smile Ewentualnie do sprawdzenia też Kołobrzeg - nieduża miejscowość, ale nie można narzekać na nudę

4

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Kołobrzeg i rewelacyjna dyskoteka w hotelu Aqarius !

5

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Potwierdzam, że Pobierowo tętni życiem niemal przez całą dobę, ale też w pełni sezonu jest bardzo zaludnione. Nudzić się nie będziesz, ale czy odpoczniesz?

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Hej smile ja od zawsze jezdze nad polskie morze. W tym roku wybralismy ze znajomnymi Krynice Morska a dokladniej hotel continental. Jedziemy z dziecmi wiec szukalismy miejsca w ktorym bedzie co robic jesli pogoda sie zepsuje i bedzie blisko dl plazy no i jak znalazl smile)

7

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Ja polecam ze swojej strony Łebę, tam zawsze coś się dzieje smile Od kilku lat jeździmy tam na wakacje. Ale w tym roku szukamy czegoś spokojniejszego. Czy możecie coś polecić? Ważne żeby morze było niedaleko, bez zatrzęsienia ludzi smile

8

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA
madziama napisał/a:

Ja polecam ze swojej strony Łebę, tam zawsze coś się dzieje smile Od kilku lat jeździmy tam na wakacje. Ale w tym roku szukamy czegoś spokojniejszego. Czy możecie coś polecić? Ważne żeby morze było niedaleko, bez zatrzęsienia ludzi smile

Jako gdańszczanka proponuję część mojego miasta - Wyspę Sobieszewską. Piękne plaże, prawie nie ma dużych hoteli. Jeśli wybierzecie zamiast samego Sobieszewa - Świbno, to będzie jeszcze bardziej kameralnie.

A osobom szukającym miejsc tętniących życiem mogę (oprócz Trójmiasta) polecić miejscowości na Półwyspie Helskim.

9

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Daaawno nie byłam nad polskim morzem.
Akurat pod koniec sierpnia mam kilka dni wolnego, wiec - morze, Kołobrzeg- hotel Marine, nad samym morzem.

10 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-06-10 18:56:13)

Odp: WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Zarezerwowałem dla nas dwojga, na przełom sierpnia i września domek w lesie w Pogorzelicy, dwieście metrów od plaży zaledwie!
Będzie ciszej i mniej tłoczno. No i domek, jak spod igły. Nowiutki! smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » WAKACJE 2016! MORZE BAŁTYCKIE POLSKA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024