Jak to rozegrać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Jak to rozegrać?

Nie wiem dlaczego ja mam takiego pecha i trafiam na takich facetów.
Obecny facet w piątek w zeszły piątek niby pojechał grać w piłkę ale okazało się że nie był nigdzie grać(po tym graniu zawsze przychodził bardzo późno,zawsze szli jeszcze do knajpy).Tego,że nie był w hali dowiedziałam się przez przypadek,ale mniejsza o szczegóły.
Nie wiedziałam co robić,ale nie dałam nic po sobie poznać i zaczęłam węszyć.W telefonie pusto,fejsbuka nie ma więc pozostało jedynie czekać na kolejny jego wypad.No i wczoraj znowu standardowo pojechał 'grać w piłkę'.
Wyszłam z mieszkania kilka minut przed nim,na dole już czekała koleżanka z pracy i pojechałyśmy jej autem za nim.Podjechał pod blok swojego kumpla i wszedł do niego razem z torbą,po kilkudziesięciu minutach wyszli razem przebrani - z domu wyjeżdżał w dresie.Pojechali gdzieś za miasto,w pewnym momencie ich straciłyśmy bo jechał jak wariat.

Domyślam się,że pojechali do jakichś lasek i co ja mam teraz robić?Już w nocy jak wrócił to zauważył że coś jest nie tak ale na razie nie domyślił się że coś wiem.Nie mam żadnych dowodów i wiem,że wszystkiego by się wyparł.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak to rozegrać?

Po prostu go zapytaj.

Może to nie to, co myślisz, a może to.

Jedno jest pewne, kłamstwa tolerować nie możesz.

3

Odp: Jak to rozegrać?

Nie rozumiem po co z Tobą jest skoro Cię okłamuje.

Wybacz, ale chyba robisz mu za kobietę dającą stały seks...

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018