Specyficzna przeszlosc dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Czesc wszystkim, chcialbym zebyscie z boku ocenili ta sytuacje.

Mam 26 lat moja dziewczyna 28 lat, nie jestem typem zazdrosnika, ufam dziewczynie w 100%. Myslalem tez ze przeszlosc seksualna nie ma zadnego znaczenia dla mnie ale widoczenie sie mylilem.

Wczoraj wieczorem jakos dziewczyna zaczela sama mowic o swojej przeszlosci seksualnej, ja o nic nie pytalem wczesniej.
Majac 14 lat miala partnera ktory mial 22 lata. Nie dosc tego ze to byl syn takiego nauczyciela do ktorego chodzila prywatnie na lekcje. Jej rodzice tez ja pchcali, nie chronili. Chcieli zeby z nim byla bo chca miec go w rodzinie. Raz nawet jej ojciec przyszedl do niej i dal jej tabletki antykoncepcyjne i powiedzial ze ma robic to co dziewczyna powinna z nim, pomimo ze miala 14 lat i wygladala jak dziecko! Zaczeli tez uprawiac seks. Byla z nim od 14 do 18 lat. Gdy to mi powiedziala mnie poruszylo, ta cala sytuacja, odrazu mi sie z pedofilia skojarzylo!

Na dodatek jeszcze pozniej powiedziala ze to i tak nie wszystko, bo bylo kilka sytuacji duzo wiekszych pozniej, ale obiecala ze tego nigdy nikomu nie powie!!

Doceniam jej szczerosc tylko poco mi to mowila, teraz caly czas mi ta zlosc siedzi we mnie i na dodatek jeszcze chce sie dowiedziec jakie to byly inne sytuacje.

czy mam prawo dowiedziec sie o tamtych sytuacjach( jezeli mi juz o tym wspomniala, ja wczesniej nie pytalem!) z drugiej strony nie chce jej ukarac za to ze mi sie otworzyla, ale wiem ze jezeli to jest cos gorszego to chce wiedziec i albo zaakceptuje lub sie rozstaniemy!

Co o tym myslicie?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Witaj. Jeżeli dziewczyna opowiedziała Ci o takich trudnych dla niej przeżyciach, to widać, że Ci bardzo ufa i czuje się przy Tobie bezpiecznie. Inaczej byś się nie dowiedział o tym. Zrozum, że dla 14 letniej dziewczynki musiało być to okropne przeżycie. Nie miała u nikogo wsparcia, rodzice sami zachęcali ją do tego, żeby spotykała się z dorosłym mężczyzną. Daj dziewczynie czas, bo to, że to Tobie powiedziała, musiało być dla niej bardzo trudne. Chciała się komuś zwierzyć z tej trudnej sytuacji i wybrała Ciebie, doceń to. Jeśli pokażesz, że ma w Tobie wsparcie i nie będziesz zachowywał się agresywnie, tylko podejdziesz do tego w miarę spokojnie, to powie Ci o pozostałych sprawach - może jeszcze dla niej trudniejszych. Ale pokaż, że jesteś z nią i że może na Ciebie liczyć.

3

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Dzieki za odpowiedz.
Wydaje mi sie ze dla niej to nie bylo ciezkie i to bylo cos normalnego, bo jeszcze powiedziala to w kontekscie ze juz byla taka dorosla majac 14 lat z usmiechem bo miala 8 lat starszego chlopaka. Musze sie uporac troche z ta zloscia w srodku i wtedy bede mogl myslec bardziej logicznie. Chcialbyms sie dowiedziec o tamtych rzeczach bo np gdyby uprawiala seks za pieniadze, to wydaje mi sie ze jezeli chcemy zbudowac zwiazek na szczerosci to powinienem to wiedziec, a wtedy mozemy decydowac dalej

4

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Hej Autorze,
Temat przeszlosci seksualnej to delikatna sprawa... I ciezko Ci doradzic bo sam wiesz najlepiej co czujesz. Jak rozumiem, nie interesowało Cie wcale to co robiła wczesniej, ale sama Ci opowiedziała, w dodatku mówiąc ze miała jeszcze gorsze sytuacje niz seks z dorosłym mężczyzna gdy sama miała 14 lat. Nie dziwie Ci sie ze sie niepokoisz.
Wielu ludzi uwaza ze przeszlosc nie ma znaczenia, ja sie zgadzam z jednym wyjątkiem - zalezy jaka to przeszlosc. Jesli faktycznie miałaby w przeszlosci cos, czego Ty absolutnie nie akceptujesz to chyba powinieneś wiedzieć teraz, tym bardziej ze sama ten temat wywołała. Kazdy ma inny próg tolerancji. To prawda ze kazdy człowiek gdy jest wolny moze robic co chce jesli nikogo nie krzywdzi, ale liczyć sie tez trzeba z tym, ze w przyszłości potencjalny partner nie bedzie chciał byc z osoba, ktora np uprawiała seks za pieniądze, czy robiła cos ekstremalnego w seksie czego większośc społeczeństwa nie akceptuje. To ze uprawiała seks w wieku 14 lat w dodatku niby rodzice ją w to wepchnęli - szczerze to ciezko mi w to uwierzyć. Nawet jesli, to była dzieckiem, nie wiedziała do końca co robi, za to bym jej tak nie winiła. To przeciez smutne... Ale jesli np juz bedac pełnoletnia świadomie robiła cos czego byś nie akceptował, to juz inna sprawa. Wtedy chyba faktycznie trzeba wiedzieć by mieć szanse ocenić, czy jestes w stanie zyc z taka osoba. Tak samo jak kazdy z nas ma prawo zyc jak chce i spac z kim chce, tak samo mamy prawo odmówić bycia z kims, kto żył w sposob ktorego nie akceptujemy. Kazdy ma prawo wyboru. smile Ja tak uwazam. Powodzenia smile

5

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

No wlasnie! Wiem ze miala ciezkie zycie. Napewno uprawiala i to bardzo mozliwe ze rodzice ja do tego sklonili jak ona mowi, chociaz niewiem. dziwne jest to dla mnie ze np nagrali plyte razem gdy miala 17 lat. Jej rodzice to straszni ludzie, nie do wyobrazenia. Matka popelnila samobojstwo w tym roku w domu gdzie mieszkala! Ojciec zostawil matke i cale dziecinstwo terryzowal moja dziewczyne w strasznie okrutny sposob! Tylko jak z nia o tym porozmawiac jak sie uparla ze nikomu tego w zyciu nie powie i powiedziala ze to co robila porownujac do samobojstwa jej matki to mala sprawa.....

6

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Nie wiem... Ja nie mam pojęcia co Ci doradzic.
Moze zastanow sie, czego najbardziej sie obawiasz, co mogłaby robic. I czy gdyby zrobiła taka rzecz - czy mimo wszystko byłbys w stanie o tym nie myslec i z nią zyc ? Jesli tak, moze spróbuj nie myslec o tym co miała na mysli. Ale wiem ze to bardzo trudnie... Chyba nie sposob Ci jednoznacznie doradzic hmm

7

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Zaczalem czuc ta zlosc dopiero wczoraj, tak jakby otworzyla puszke Pandory. Wczesniej juz przez kilka miesiecy nie bylem wogole o nia zazdrosny i o nic nie pytalem, a teraz chodzi o ta glownie niepewnosc co to bylo, jak juz zbudowala tak napiecie. Wolalbym wiedziec juz najgorsza prawde i wtedy zdecydowac jak sobie z tym poradze. Dokladnie, mysle ze z takich rzeczy ktore bym raczej nie zaakceptowal to bylby seks za kase. Dzieki!

8

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Powodzenia. Mam nadzieje że jakos ta sytuacja sie rozwiąże smile

9

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

No to zapytaj czy była prostytutką...

10

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny
michaelfring napisał/a:

Majac 14 lat miala partnera ktory mial 22 lata.
Raz nawet jej ojciec przyszedl do niej i dal jej tabletki antykoncepcyjne i powiedzial ze ma robic to co dziewczyna powinna z nim, pomimo ze miala 14 lat i wygladala jak dziecko! Zaczeli tez uprawiac seks. Byla z nim od 14 do 18 lat. Gdy to mi powiedziala mnie poruszylo, ta cala sytuacja, odrazu mi sie z pedofilia skojarzylo!

Bardzo dobrze Ci się skojarzyło. Seks dorosłego faceta z 14-letnią dziewczynką to przestępstwo. Wiek legalnej zgody to 15 lat. Nawet jeśliby ten facet jej się podobał, to byłoby to zrozumiałe - jednakże rodzice powinni ją chronić, a nie jeszcze namawiać do seksu z nim. To jest wykorzystanie seksualne.



michaelfring napisał/a:

Doceniam jej szczerosc tylko poco mi to mowila, teraz caly czas mi ta zlosc siedzi we mnie i na dodatek jeszcze chce sie dowiedziec jakie to byly inne sytuacje.

czy mam prawo dowiedziec sie o tamtych sytuacjach( jezeli mi juz o tym wspomniala, ja wczesniej nie pytalem!) z drugiej strony nie chce jej ukarac za to ze mi sie otworzyla, ale wiem ze jezeli to jest cos gorszego to chce wiedziec i albo zaakceptuje lub sie rozstaniemy!

Ona Ci mówiła, bo to jest dla niej ciężar - została wykorzystana seksualnie, zmuszona do czegoś na co nie była gotowa. Ufa Ci i chciała Ci powiedzieć.

Na kogo jesteś zły? Na nią?? Wierz mi, to nie jest sytuacja, w której dziewczyna mówi chłopakowi o swojej bujnej przeszłości seksualnej i o przygodach. To jest sytuacja, w któej dziewczyna mówi partnerowi, któego kocha i któremu ufa o czymś złym, co jej się przytrafiło. To nie na nią powinieneś być zły, tylko na jej rodziców, na tego 22-letniego kolesia, który sobie poużywał małolaty.

To ona zdecyduje, czy, co i kiedy Ci opowie, stopniowo. Ona się otworzy, jeśli będzie widzieć, że można Ci ufać. Osobiście uważam, że nie bardzo. Nie ogarniasz tematu, wyobrażasz sobie, że trafiłeś na jakąś zdemoralizowaną puszczalską, zupełnie nie dopatrzyłeś się tutaj wykorzystania.

Gdyby było tak, jak mówię - że została wykorzystana - to co byś o niej myślał? Wydawałaby Ci się gorsza, brudna itp?

11

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Podszedłeś do spraw jak typowy samiec - patrząc na to przez pryzmat seksu i przeszłosci seksualnej Twojej kobiety.
Wyłącz na chwile takie myślenie. Popatrz na problem inaczej - Twoja dziewczyna potrzebuje odreagowania  wszystkiego tego złego co jej sie przydarzyło w życiu za sprawą rodziców. Uznała Ciebie za godnego zwierzeń, zaufała Ci. Mimo bolesnych treści jakie Ci przekazała nie mozesz jej odrzucić/karać/dąsać sie na nią. Jesteś w tej chwili jej "terapeutą", przy ktorym zapomina co przeżywała a otwierajac się i opowiadajac o tym ma szanse pozbyć sie tych wspomnień, które w niej siedzą, bo to juz będą nie tylko jej wspomnienia. Dzieląc się nimi, w dużej mierze pozbywa się tego ładunku, o którym chce zapomnieć. Nie zawiedź jej, pomóż jej.

12

Odp: Specyficzna przeszlosc dziewczyny
katarina napisał/a:

Podszedłeś do spraw jak typowy samiec - patrząc na to przez pryzmat seksu i przeszłosci seksualnej Twojej kobiety.
Wyłącz na chwile takie myślenie. Popatrz na problem inaczej - Twoja dziewczyna potrzebuje odreagowania  wszystkiego tego złego co jej sie przydarzyło w życiu za sprawą rodziców. Uznała Ciebie za godnego zwierzeń, zaufała Ci. Mimo bolesnych treści jakie Ci przekazała nie mozesz jej odrzucić/karać/dąsać sie na nią. Jesteś w tej chwili jej "terapeutą", przy ktorym zapomina co przeżywała a otwierajac się i opowiadajac o tym ma szanse pozbyć sie tych wspomnień, które w niej siedzą, bo to juz będą nie tylko jej wspomnienia. Dzieląc się nimi, w dużej mierze pozbywa się tego ładunku, o którym chce zapomnieć. Nie zawiedź jej, pomóż jej.

A co on matka Teresa jest? Tutaj na tym forum zawsze pisza ze jakby facet mial takie problemy to musi nad soba pracowac a nie wchodzic w zwiazek. Wiec co hipokryzja? Po drugie moze mu przeszlosc dziewczyny nie odpowiada, tez nie ma prawa wybierac z kim bedzie zyl, tylko ma sie litowac na biedna pokrzywdzona? Sorry ale to smieszne...

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Specyficzna przeszlosc dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024