1 Ostatnio edytowany przez bialy_kot (2016-01-17 14:56:26)

Temat: Słodkie perfumy poszukiwane!

Hej, zwracam się do Was w sprawie perfum. Chcę kupić słodkie, ale niezbyt duszne, lżejsze perfumy. Dość trwałe, nie za drogie (maksymalnie mogę wydać 180zł za buteleczkę 100ml).
Chcę zapach dobry na drugą połowę zimy i na wiosnę, a także lato.
Co polecacie?
Czaiłam się od dawna na Calvin Klein in2u, ale może polecicie coś lepszego? Lubię CK (obecnie mam Truth, które już mi zbrzydły i miałam słodkie One Shock), bo naprawdę długo je czuć na ubraniach i na ciele.

I zapytam jeszcze czy orientujecie się w obecnych promocjach w sklepach stacjonarnych oraz internetowych?
I czy w Super-Pharm dostanę perfumy dobrej jakości?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Słodkie perfumy poszukiwane!

Wiesz, najlepiej iśc do perfumerii i popróbować i zapytać obsługi. Zapachów jest tak wiele jak gustów i ciężko tak coś doradzić

3

Zawsze możesz też zamówić w wielu perfumeriach internetowych takich jak perfumeria.pl próbki perfum, np. wspominanych przez Ciebie CK. Dzięki temu łatwiej będzie CI wybrać wink A swoją drogą sklep polecam, bo mają bardzo fajne i konkurencyjne ceny wink

4

Od kilku lat jestem wierna zapachowi Flora Gucci.  A że jest dość drogi jak na moją kieszeń, to ratuje się próbkami kupowanymi w necie.

5

najbardziej słodki zapach jaki mi przychodzi na myśl to Angel T. Muglera. Wielbicielki słodkości ponoć go uwielbiają.

6

rudadagusia napisał/a:

Zawsze możesz też zamówić w wielu perfumeriach internetowych takich jak perfumeria.pl próbki perfum, np. wspominanych przez Ciebie CK. Dzięki temu łatwiej będzie CI wybrać wink A swoją drogą sklep polecam, bo mają bardzo fajne i konkurencyjne ceny wink

Szukam na stronie i nie widzę gdzie można otrzymać darmowe próbki. sad

7

Temat jest stary, ale zawsze można doradzić coś innym osobom równiez poszukującym słodkich perfum. Od siebie polecam C-thru blooming sense.

8

Ja używałam perfum Katy Perry w takim flakoniu o kształcie kryształu i byłam bardzo zadowolona. Są słodkie i niedrogie. Dużo osób mi mówiło, że bardzo ładnie pachną smile

9 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-07-04 14:19:43)

chicka94 napisał/a:

Ja używałam perfum Katy Perry w takim flakoniu o kształcie kryształu i byłam bardzo zadowolona. Są słodkie i niedrogie. Dużo osób mi mówiło, że bardzo ładnie pachną smile

Zapach nie utrzymuje się długo. Miałam i to była porażka.

Z tańszych mogę polecić Amore Mio - tylko nie wiem, czy dostaniesz w polskich drogeriach, a z droższych La Panthere Cartiera, tylko to drugie odpada, jeśli nie przepadasz za zapachem piżma, bo tam jest taka nutka.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

10

Najlepszy jest mandarynkowy Clinique Happy Man. Niby jest on męski, ale według mnie kobieta jest z powodzeniem może go używać. Mi się bardzo podoba i mojemu chłopakowi też smile Długo się utrzymuje i nie jest jakoś mega drogi ... ale tani też nie.

Karolcia

11 Ostatnio edytowany przez izulll (2016-07-08 12:53:18)

jak w dobrej cenie, mega słodkie i bardzo trwałe to jedyne co mi przychodzi na myśl to Beyonce Heat rush (te pomarańczowo-żółte) smile

12

Moje ulubione słodkie to naf naf-w czarnym pudełku,
Charlie silver
Benettona-esence of woman
i Let's love.
Wszystkie są poniżej stówki.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

13

Mademoiselle <3

14

Rare Gold z Avonu jest bardzo słodki, ciężki i trwały smile Ewentualnie Hypnose - Lancome albo może Lady Million?

15

ze skłodkimi perfumami kojarzę od razu Beyonce Heat Rush i Calvin Klein Summer smile

16

osobiscie moge polecic cala palete escady, szczegolnie limitowane sezonowe edycje, kiedys je kochalam, potem sie przeslodzilam smile

17 Ostatnio edytowany przez Kate8989 (2016-09-18 19:00:18)

Polecam Yodeyma Adriana smile
za 100ml- 94zl, mozna tez zamowic np na allegro 15ml na sprobowanie za ok 20zl smile
Sama ich uzywam i jestem bardzo zadowolona zarowno z trwalosci jak i samego zapachu:)

Z Yodeymy jeszcze polecam Cheante jest to najlepszy odpowiednik Chanel Mademoiselle , a przetestowalam juz wiele smile

18

Ze słodkich zapachów mogę polecić Giorgio Armani - Si, Paco Rabanne - Lade Milion, Hugo Boss - Orange, a także Dolce & Gabbana - The One. Na lato sprawdzą się także świeże zapachy takie jak: Calvin Klein - Euphoria, Giorgio Armani - Emporio czy Lancome - Miracle. Wszystkie te oraz wiele innych można zakupić na zapachowiec.pl. Zawsze zakupuję od nich perfumy i są świetnej jakości, trwałe i nie różnią się od oryginałów niczym poza ceną. Polecam smile

19 Ostatnio edytowany przez lovelylife (2018-06-30 16:38:21)

smile

20

For away z avonu na pewno są bardzo słodkie.

21

a np DKNY? Jest słodki ale i świeży smile

Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę.

22

Zarkoperfume - Pink Molecule, są genialne smile

23

ja kupilam w naturze takie za 20 zl Veronesse Cirstallo Bellezza takie w wysokim prosokątnym flakoniku lekko rózowawe i są naprawde mega tak mi sie spodobaly ze teraz uzywam tylko ich,a wyczailam je w biedronce bo mieli tego takie male próbki

24

Słodkie, śliczne: Jimmy Choo, La vie est belle - Lancome, Si - Armani. Najlepsze smile

25

Ewentualnie Little Black Dress Weekend. smile

26

Ze słodkich perfum polecam: Ysl - Opium; JPG - Scandal; Jimmy Choo; Coco Chanel - Mademoiselle; D&G - The only one; Paco Rabanne - Pure XS; Gucci - Guilty.

No.. albo uwielbiane przez większość kobiet, którymi pachnie połowa miast w PL: Armani - Si, Lancome - La vie est belle, choc ja osobiście ich nie lubie.

less is more

27

KENZO LE MONDE EST BEAU   i oczywiśćie Givenchy Ange ou Demon te klasyczne

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

28

Christian Audiger - Ed Hardy for Women, różowe opakowanie smile
najlepsze na świecie, lekko słodkie, nie duszące, owocowe. Dałam 150zł za 200ml.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

29

Red Door/ Elisabeth Arden. Uzywam od 20 lat i nic innego mi nie pasuje. Zapach boski!!!!!!!!!!!!!!!!!

30

Jaipur Bracelet Boucheron? Viktor&Rolf Flowerbomb - Fragrantica?