Przy ktorych piosenkach czujecie sie ZMYSLOWO SEKSOWNIE.... ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Przy ktorych piosenkach czujecie sie ZMYSLOWO SEKSOWNIE.... ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Przy ktorych piosenkach czujecie sie ZMYSLOWO SEKSOWNIE.... ?

Przy ktorych utworach muzycznych ,czy takie istnieja przy ktorych po wlaczeniu czujecie sie zmyslowo,seksownie,macie takowe ?

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przy ktorych piosenkach czujecie sie ZMYSLOWO SEKSOWNIE.... ?

Brithney spears -tocix/slave 4 u
Shakira na pewno !!
Beyonce -single ladies i pare innych

Kaś

3

Oczywiście- Tom Jones i jego "Sex Bomb" wink

4

Przy tej piosence zawsze mam ochotę zacząć się powoli rozbierać na oczach mojego faceta tongue

"Do you believe in forever? I don't even believe in tomorrow. The only thing that lasts forever are memories and sorrow.
Out of sight, out of mind - the motto of betrayal. The prophets preach to forgive and forget ... I'm sorry but I am unable."

5

https://www.youtube.com/watch?v=PMTu86K-IhI

Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia <rotfl>
"Dziewczyny,miejcie troche empatii.A co to jest empatia?Ja cos slyszalam,to taka zupa z Azji" Lejdis

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Przy ktorych piosenkach czujecie sie ZMYSLOWO SEKSOWNIE.... ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018