Jak wyleczyć się z miłości? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak wyleczyć się z miłości?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Agazon (2015-01-18 23:00:24)

Temat: Jak wyleczyć się z miłości?

Może wyda się wam to głupie, ale nie mogę wyleczyć się z uczucia do byłego męża. Nawet rozwód bez orzekania o winie dalam mu z miłości. A on dwa dni po zabrał nasze dzieci do kina i przedstawił im nową dziewczynę. A ja co siedze w domu i płacze. Bo dzieci powiedzialy ze ładna i bardzo mila.
Może ktoś zna jakieś lekarstwo bo ja dołuję się tym coraz bardziej.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez slońce1 (2015-01-19 12:40:49)

Odp: Jak wyleczyć się z miłości?

nie ma lekarstwa, niestety. Jedyne sposoby to zająć się sobą i dziećmi by nie myśleć.

3

Odp: Jak wyleczyć się z miłości?

Mogłaś pochopnie się z nim związać i nie zauważałaś tego przez lata, więc przyszło zaskoczenie. Są bardzo drobne oznaki, które lekceważymy, że coś bardzo złego dzieje się w relacjach. Należy nauczyć się je rozpoznawać i reagować natychmiast.

4

Odp: Jak wyleczyć się z miłości?

Trochę może to nie na temat, ale nigdy nie decydowałbym się na robienie dziecka będąc w takiej trudnej sytuacji życiowej. Ona pewnie była trochę lepsza wcześniej, ale i tak nie była wystarczająco dobra żeby mieć dziecko. Dziecko jest dla ciebie rozrywką, rodzajem mówiącej zabawki? Oczywiście że dziecko będzie miało trudne życie w przyszłości gdy będzie chciało założyć własny związek, po tym co przeszło w tej rodzinie.

5

Odp: Jak wyleczyć się z miłości?
MrSpock napisał/a:

Mogłaś pochopnie się z nim związać i nie zauważałaś tego przez lata, więc przyszło zaskoczenie. Są bardzo drobne oznaki, które lekceważymy, że coś bardzo złego dzieje się w relacjach. Należy nauczyć się je rozpoznawać i reagować natychmiast.

Ja go kochalam i kocham nada mimo tego ze mnie zostawił dla innej. Byliśmy razem prawie 20 lat to cale moje dorosłe życie.  Ja byłam pewna swoich uczuć. Może on pochopnie podjął decyzje o ślubie a teraz znudziło mu się udawać, że życie ze mną to spełnienie jego marzeń.
Tak naprawdę to nie chce rozczulać się nad tym w czym lePsza jest ode mnie. Bardzo bym chciała zrobić jakiś krok na przód. Ale ciągle w sercu żal i ból, a przede wszystkim tęsknota.
Powiedzie czy czas pomoże stłumić te straszne uczucie ?

6

Odp: Jak wyleczyć się z miłości?

Lekarstwa na Twoją chorobę:
1. Zacznij dbać sama o siebie. Tylko dla siebie przyjemności.
2. Wyrzuć wszystkie pamiątki po nim
3. Czas
4. Nowa miłość (wiem, wiem...)

7

Odp: Jak wyleczyć się z miłości?
emilab87 napisał/a:

Lekarstwa na Twoją chorobę:
1. Zacznij dbać sama o siebie. Tylko dla siebie przyjemności.
2. Wyrzuć wszystkie pamiątki po nim
3. Czas
4. Nowa miłość (wiem, wiem...)

Nie mogę wyrzucić pamiątek bo dzieci.
Staram się dbać o siebie i właściwie wszyscy twierdza ze wygladam lepiej niż przedtem.
Jeśli chodzi o przyjemności i nowa miłość to myślę o tym ale dzieci i tak malo maja mnie dla siebie bo wir pracy mnie pochłania a i siły mi juz brak.
Liczne chyba najbardziej na czas, oby jednak mnie nie dobił.

Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Odp: Jak wyleczyć się z miłości?
MrSpock napisał/a:

Trochę może to nie na temat, ale nigdy nie decydowałbym się na robienie dziecka będąc w takiej trudnej sytuacji życiowej. Ona pewnie była trochę lepsza wcześniej, ale i tak nie była wystarczająco dobra żeby mieć dziecko. Dziecko jest dla ciebie rozrywką, rodzajem mówiącej zabawki? Oczywiście że dziecko będzie miało trudne życie w przyszłości gdy będzie chciało założyć własny związek, po tym co przeszło w tej rodzinie.

Chyba trochę pochopnie oceniasz autorkę, niby w którym miejscu ona napisała, że dziecko to dla niej zabawka? Poza tym takie jest życie, ludzie się schodzą, rozstają, nikt przecież nie zakłada z góry, że to związek na jakiś określony czas i potem siema, więc nie ma co czynić autorce wyrzutów o pochopną decyzję. Była miłość, okazało się, że jednostronna - bywa. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się potoczy.

A do Ciebie autorko powiem tylko tyle - hobby i przede wszystkim nie szukania 'zapchajdziury'. Szczęście przyjdzie samo w nieoczekiwanym momencie, na szczęście na to nie ma limitów smile Człowiek jest w stanie zakochać się wiele razy w ciągu życia, a następnym razem po prostu miej więcej dystansu i najpierw się upewnij, że to ten właściwy, zanim podejmiesz jakieś wiążące decyzje. Zastanawiałaś się nad wizytą u psychologa? Mnie bardzo taka terapia pomogła po jednym z trudnych rozstań, chociaż dzieci i męża jeszcze nie miałam. Teraz jestem w szczęśliwym związku od roku i jestem wdzięczna byłemu za to, że mnie zostawił i dał możliwość poznania naprawdę wartościowego mężczyzny smile Powodzenia Ci życzę i dużo wytrwałości.

Odp: Jak wyleczyć się z miłości?

No i trudno tu mówić o pochopnej decyzji po 20 latach razem. Znudził się i mu odbiło. Nie chcę Ci robić złudnych nadziei, ale skoro tyle lat byliście razem, to bardzo możliwe, że ten nowy związek wyjdzie mu jeszcze bokiem i zatęskni. Ale dobrze by było, gdybyś już nie dała się w to wkręcić ponownie. Będziesz wyleczona i usatysfakcjonowana, jeśli pożałuje. Na pewno jeszcze kogoś spotkasz, tylko nie dąż do tego na siłę smile Mnie zawsze najlepsze rzeczy w życiu spotykają, kiedy nie szukam ich panicznie. Nie mówię, żeby zamknąć się w domu i czekać na cud, ale wiesz co mam na myśli - desperackie szukanie faceta smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak wyleczyć się z miłości?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024