walczyć czy odpuścić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » walczyć czy odpuścić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: walczyć czy odpuścić?

Witam,  kilka lat temu poznałem cudowną kobietę,  to była taka miłość od pierwszego spojrzenia , zamieszkalismy razem i było cudownie.Od kilku miesięcy poprzez mój konflikt z jej rodzicami zaczęliśmy się od siebie oddalać. Była rozmowa o rozstaniu ze ona musi wszystko przemyśleć czy mnie kocha itp. Teraz odkryłem ze spotyka się z kimś.  Mówi ze chyba miłość do mnie wygasła a ja nie chcę jej stracić.  Co robić walczyć czy odpuścić.  Wiem ze ona tez chyba do końca nie jest pewna co zrobić czy zostać ze mną czy z tamtym.  Proszę poradźcie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: walczyć czy odpuścić?

Eh, kolejny podobny temat.
O co Ty chcesz walczyć? Znalazła sobie zastępstwo za Ciebie. Chciałbyś żeby wróciła tylko dlatego, że z tamtym jej nie wyszło?
Trochę szacunku do siebie..

3

Odp: walczyć czy odpuścić?

Chciałbym żeby wróciła bo nadal ją kocham. Nie ma chwili żebym o niej nie myślał, nie mogę spać spokojnie,  żarcie mi nie wchodzi normalnie w jakąś depresję chyba popadłem

4

Odp: walczyć czy odpuścić?

Jeśli pod pojęciem "walka" rozumiesz męczenie jej i błaganie żeby wróciła to daj sobie spokój. Ona sama ma poczuć, że chce wrócić.
Daj jej za sobą zatęsknić. Czy naprawdę zatęskni? Tego nie wie nikt wink ale nic więcej zrobić nie możesz.

5

Odp: walczyć czy odpuścić?

Tylko że boję się że jak sobie odpuszczę to ją stracę i będę miał wyrzuty sumienia że nie walczyłem o nią żeby ją zatrzymać

6

Odp: walczyć czy odpuścić?

No to walcz. Efekt będzie taki, że na sama myśl o Tobie będzie miała odruch wymiotny.

Postaw się w jej sytuacji. Nie chcesz jakieś laski ale ona mimo to Ci ciągle zawraca gitarę. Co o niej pomyślisz? Jej męczenie sprawi, że się w niej zakochasz? No chyba nie bardzo.

Jak ja lubię to słowo "walka". Pojawia się prawie w każdym wątku o rozstaniu. Ale ludzie, żeby walczyć to trzeba mieć z kim.. a jednostronna walka o związek przynosi zawsze odwrotne efekty od zamierzonych.

7

Odp: walczyć czy odpuścić?

Wiesz tylko że my cały czas razem mieszkamy i śpimy w jednym łóżku...

8

Odp: walczyć czy odpuścić?

czasami odpuścić znaczy walczyć... daj jej szansę poukładac sobie w głowie i w sercu wszystko. Jesli wróci znaczy,że kocha... jeśli nie nie warto rozpaczać smile

Odp: walczyć czy odpuścić?
zawiedziony13 napisał/a:

Wiesz tylko że my cały czas razem mieszkamy i śpimy w jednym łóżku...

A ona jednocześnie spotyka się z innym?
Nie pozwalają się tak szmacić, nikt nie jest tego wart...

10

Odp: walczyć czy odpuścić?

Wiesz tylko sytuacja wygląda tak że ja mieszkam u niej i ona nie potrafila by mi powiedzieć tak z dnia na dzień wypieprzaj lub śpij na podłodze dlatego taka sytuacja jest i to trochę się różni od innych podobnych tematów czy warto walczyć bo przeważnie inne byle pary mieszkają osobno i dlatego jestem taki zagubiony i nie wiem co robić

11

Odp: walczyć czy odpuścić?
zawiedziony13 napisał/a:

Wiesz tylko że my cały czas razem mieszkamy i śpimy w jednym łóżku...

Nie ma jak szacunek do partnera smile
Matko jedyna gdzie tu miłość?

12

Odp: walczyć czy odpuścić?
zawiedziony13 napisał/a:

Wiesz tylko sytuacja wygląda tak że ja mieszkam u niej i ona nie potrafila by mi powiedzieć tak z dnia na dzień wypieprzaj lub śpij na podłodze dlatego taka sytuacja jest i to trochę się różni od innych podobnych tematów czy warto walczyć bo przeważnie inne byle pary mieszkają osobno i dlatego jestem taki zagubiony i nie wiem co robić

Bredzisz.
Tym bardziej, że mieszkacie razem to tak nie powinno być a Ty świadomie się na to godzisz, poniżasz się.
Nad czym się tu w ogóle zastanawiać.
A może ten drugi do was dołączy i razem sobie będziecie mieszkać?

13

Odp: walczyć czy odpuścić?
zawiedziony13 napisał/a:

Wiesz tylko sytuacja wygląda tak że ja mieszkam u niej i ona nie potrafila by mi powiedzieć tak z dnia na dzień wypieprzaj lub śpij na podłodze

a Ty nie masz jaj żeby to zrobić?

O co chcesz walczyć? Przecież ona się jasno okresliła

14 Ostatnio edytowany przez zawiedziony13 (2015-01-18 13:30:30)

Odp: walczyć czy odpuścić?

No to pojechalyscie po mnie kobietki wink
Może faktycznie ją sobie odpuszczę bo widzę że nikt tu nie jest za tym żeby o nią walczyć

15

Odp: walczyć czy odpuścić?

ale o co chcesz walczyć? Powiedziała wprost, ze nie wie czy Cię kocha, a to oznacza, ze nie kocha. Dodatkowo się z kimś spotyka. No sorry to są fakty.

16 Ostatnio edytowany przez maniek_z_maniek (2015-01-18 13:30:07)

Odp: walczyć czy odpuścić?
zawiedziony13 napisał/a:

Wiesz tylko że my cały czas razem mieszkamy i śpimy w jednym łóżku...

To oznacza ze Cie zdradza a TY się na te zdrade godzisz. Nie szanujesz siebie jako partner i jako mezczyzna. Nie wiem wiec co niby mozna Ci tu odpowiedzieć. Gdybys watek zatytulowac bardziej adekwatnie np. jak zatrzymać szmate, z która mieszkam a która spotyka się z innym to wtedy może i odpowiedzi bylby bardziej adekwatne. Jeśli tak postawisz pytanie to chętnie Ci odpowiem bo na sile można. Ale moim zdaniem ważniejszy jest szacunek. Piszesz o milosci ale to co opisujesz nie jest miloscia. Może to wlasnie czeste bledne pojecie o milosci wynika z braku przykladow milosci, przede wszystkim wyniesionych z domu.

17 Ostatnio edytowany przez kinderDELICE (2015-01-18 13:35:46)

Odp: walczyć czy odpuścić?

hej. No jasne ze nikt nie jest za tym żebyś byl z nia , nie walcz , odejdz , miej jaja. Szukaj innej , wartosciowej. Kwestia czasu jak tamta zacznie za tobą latac , tylko wtedy sie nie daj. Olecj ja po calosci.Twardym bądz smile

Naparawde wez sobie do serca to co napisala reszta w twoim temacie. Siedze tu chwile i tez swoje przeszedlem i powiem ci ze to co pisza to swieta prawda to stare wygi na tym forum i mają 100% racji.

18

Odp: walczyć czy odpuścić?

Szok... Odpuść , nikt nie zasługuje na takie traktowanie.

Zobaczysz , że jak odpuścisz, ona będzie żałować. Na razie ma was dwóch, czego jej więcej brakuje?

19 Ostatnio edytowany przez zawiedziony13 (2015-01-18 13:44:38)

Odp: walczyć czy odpuścić?

No to mam teraz mętlik w głowie.  Rozum podpowiada "odpuść" a serce "walcz".  Nikt z czytających nie miał takiej historii że wbrew wszystkim zawalczyl i odzyskał straconą miłość?

20

Odp: walczyć czy odpuścić?

to ona ma byc z tobą z łaski  ? z litosci ? Obie strony mają wlaczyc o zwiazek a nie jedna , ocknij sie .

21

Odp: walczyć czy odpuścić?

Chłopie
poczytaj tu watki zdradzonych kobiet i facetów, mężów, żon. Wiesz do czego prowadzi takie bezjajeczne zachowanie, do tego ze po pewnym czasie stajesz się podnóżkiem, ta druga osoba traktuje Cię jak szmatę, traci do Ciebie szacunek i nie dość ze nic nie zyskujesz, to zaczynasz tracić szacunek do samego siebie.

22

Odp: walczyć czy odpuścić?
zawiedziony13 napisał/a:

No to mam teraz mętlik w głowie.  Rozum podpowiada "odpuść" a serce "walcz".  Nikt z czytających nie miał takiej historii że wbrew wszystkim zawalczyl i odzyskał straconą miłość?

Ja zawsze odzyskiwalam eksow jak odpuscilam i zawsze to ja juz nie chcialam wracac mimo ze wczesniej plakalam blagalam i sie ponizalam. Chłopak mnie zdradził ja blagadam go o powrot potem poznalam kolejnego faceta który niestety juz jest moim eks :-( ale właśnie w momencie jak poznalam i odpuscilam z tamtym oj zaczął błagać mnie o powrót grozić ze sie zabije itp a laskę z która mnie zdradzał kopnął w tylek. Juz miałam dwa razy taka sytuacje ze jak ja odpuscilam oni chcieli powrotu.

23

Odp: walczyć czy odpuścić?

Zrozum to w końcu.  TUTAJ NIE MA ŻADNEJ WALKI. Żeby mówić o walce o związek to potrzebne są do tego chęci OBU STRON.

24

Odp: walczyć czy odpuścić?
zawiedziony13 napisał/a:

No to mam teraz mętlik w głowie.  Rozum podpowiada "odpuść" a serce "walcz".  Nikt z czytających nie miał takiej historii że wbrew wszystkim zawalczyl i odzyskał straconą miłość?

Skoro serce Tobie tak podpowiada, to walcz... Moim skromnym zdaniem (mając na uwadze przedstawione fakty ) niepotrzebny wysiłek ale... najważniejsze, żebyś dokonywał wyborów zgodnych z własnymi przekonaniami wink Pamiętaj też, żeby ewentualną porażkę przyjąć na klatę z godnością i w przyszłości nie obwiniać za nią nikogo innego... Czujesz, że musisz ? Próbuj smile

25

Odp: walczyć czy odpuścić?

Jeśli masz trochę pierwiastka męskiego to czym prędzej się wyprowadzzisz i zamkniesz wszelkie relacje z tą kobietą.

26

Odp: walczyć czy odpuścić?

Hmmm, pewnie macie rację że nie warto ale to że tak wyszło to chyba głównie moja wina. Ona twierdziła ze ją odtrącilem pierwszy i później ona dala sobie na luz.Do tego to wspaniała dziewczyna i czuję że drugiej takiej nie znajdę. Kuźwa nie mogę przez tę sytuację normalnie funkcjonować.  Wiem że napiszecie że to minie i że z  czasem zapomnę o niej ale problem w tym że razem pracujemy w jednej firmie...

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » walczyć czy odpuścić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024