ITC grupa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: ITC grupa

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia za agencją ITC grupa? W internecie znalazłam trochę niepochlebnych informacji z przed kilku lat jednak nie udało mi się znaleźć nic bardziej aktualnego.
Obecnie czekam na wypłatę ale po tym co przeczytałam mam spore wątpliwości. Tym bardziej, że musiałam wystawić im rachunek ile mają mi zapłacić, poodliczać jakieś składki etc. i nie mam pojęcia czy dobrze to zrobiłam. Wysłałam im to ponad tydzień temu ale, nie ma żadnego odzewu. Dostałam od nich jednego smsa z przypomnieniem, jednak nikt mi nie odpisał żeby wyjaśnić moje wątpliwości co do tego rachunku, dodzwonić się też nie mogłam, a w przed podjęciem pracy i w trakcie pracy nie było problemu z kontaktem. Dlatego coś mi tu śmierdzi.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez LeeBee (2015-01-10 16:29:52)

Odp: ITC grupa

A za jaki miesiąc jest to wypłata? Agencje pracy zazwyczaj wypłacają wynagrodzenia dosyć późno, czyli gdzieś w okolicach 25 dnia miesiąca (choć nie twierdzę że wszystkie) . Dodatkowo jeśli pojawi się jakiś problem i komuś wypłata nie pójdzie (z jakichś powodów) to często trzeba znowu czekać,  gdyż wypłaty następują w określonych dniach (trzeba zadzwonić dopytac). 

Swego czasu jako pośrednik pracy współpracowałam z itc i w sumie nie przypominam.sobie żeby się ktoś na tą firmę skarżył
Ale też dużo zależy od pracowników danego oddziału firmy

3

Odp: ITC grupa

ok ok

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024