Guz na jajniku i pytanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Guz na jajniku i pytanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Guz na jajniku i pytanie

Hej pytanie mam ktore mnie nurtuje,  kobiety ktore mialy guza na jajniku i zostal usuniety czy zmagalyscie sie z nadmiernym owlosieniem i czy po operacji sie uspokoilo lub nie odrasta .
Mam taka sytuacje ze w sobote usuneli mi cala lewa strone narzadow ciaza jajowodowa jajnik z guzem i przedrostek w stanie zapalnym.  o ciąży i guzu nie mialam pojecia az trafilam na pogotowie z ostrymi bólami i odrazu na stol bo krew lala sie juz do brzucha,  od kilku miesiecy widziałam ze cos szybko rosna mi wlosy na twarzy szyji brzuchu,  wlosy lecialy calymi pasmami ale nie wyszukiwalam w tym niczego bo myslqlam ze to nadmiar androgenow po operacji zaczelam czytac o tym guzie i wlasnie pisalo ze guz to wytwarza w nadmiarze,  mam ochote wrocic do domu i zgolic to maszynka ale niewiem czy to odrosnie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Guz na jajniku i pytanie

Moja mama miała usuwany jajnik, ale nie kojarzę zupełnie takich problemów, a byłaś z tym pytaniem u lekarza, czy jeszcze nie?

3

Odp: Guz na jajniku i pytanie

Polecam wizytę u ginekologa i wołać skierowanie do endokrynologa.Ja sama miałam usunięty guz jajnika wraz z jajnikiem i jedynym efektem ubocznym tego zabiegu jest przyspieszona menopauza(drugi jajnik sam odmówił współpracy)Żaden z objawów opisanych przez Ciebie mi sie nie przytrafił.

4

Odp: Guz na jajniku i pytanie

Ja nie miałam guza, ale miałam cystę usuwaną, a potem bylam operowana bo torbiel krwotoczna pękła mi na jajniku i też lala mi się krew. Ale owłosienie miałam wzmożone już od dawna, miałam lekko przekroczony hormon męski, ale po rozpoczęciu brania anty jakoś przestalam zauważac/przejmować się owłosieniem.

5

Odp: Guz na jajniku i pytanie

Hej ja już naczytałam się o tym jajniki wytwarzają też męskie hormony , przed usunięciem chyba mój rósł jakieś pół roku bo włosy leciały z głowy zrobił się zakola i właśnie widziałam że coraz wiecej meszku mam na twarzy , do lekarza idę za 4tyg

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Guz na jajniku i pytanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024