Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec?

Witam wszystkich uzytkownikow i uzytkowniczki.
Mam na imie Andrzej i mam 18 lat. Chodze do 3 lo.

I mam problem z laska z klasy rownoleglej. Jakies pol roku temu jak ja zobaczylem to od razu mi sie spodobala. No to zasiegnalem jezyka. Okazalo sie ze moja klasowa kolezanka to jej dobra znajoma. No i troszke pomagala mi w podrywie. To byl pierwszy blad. Kto wie moze sama jej wygadala. Gdybym ja mial odwrotna sytuacje z kumplem to na pewno byl cicho do konca nie byl big_smile
Drugim bledem bylo niezdecydowanie wobec tej laski. To byl moj taki pierwszy prawdziwy podryw. i ciezko mi bylo. No ale nie wazne. Dobrze ze to za mna.

Po tym jak dostalem od niej kosza to w sumie zerwalem z nia kontakt. Raz czy dwa sie zdarzylo wyjsc gdzies razem w grupie znajomych ale wtedy z nia gadalem o byle czym. Zeby glupio nie bylo? Na korytarzach szkolnych to tylko "czesc" i wszystko. Gorycz wziela górę. Staram sie jej unikac. Przez pewien czas nawet wybieralem okrezna droge do szkoly byle tylko jej nie spotkac. Straszne.
No i bardzo mi na niej zalezalo i ciezko mi zapomniec. Nadal. Bo nie widze wsrod kolezanek moich innych alternatyw. Inna sprawa ze nie ma ich zbyt wiele. Do 18 lat nie czulem zadnej potrzeby posiadania partnerki. Teraz tak jakos. Moze to sprawka mojego zioma ktory ostatnio wlasnie znalazl i on wywiera taki wplyw wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec?

Nowa kobitka skutecznie Cię wyleczy, przecież Ty jej nawet nie poznałeś.

Odp: Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec?

Posiadać to możesz, ale 50 zł w kieszeni a nie kobietę...

4

Odp: Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec?

Ludzie mają gorsze problemy od Ciebie i dają rade, Ty jej nawet nie znasz jak u góry wspomniał MaciekM. Następnym razem po prostu do niej podejdź i zagadaj, a nie robisz bezsensowne podchody, masz 18 lat i 3 lo to nie gimnazjum, tu już dziewczyny inaczej podchodzą do tego tematu jeżeli wciąż tego nie zauważyłeś.

5

Odp: Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec?
Kubasiewicz napisał/a:

Ludzie mają gorsze problemy od Ciebie i dają rade, Ty jej nawet nie znasz jak u góry wspomniał MaciekM. Następnym razem po prostu do niej podejdź i zagadaj, a nie robisz bezsensowne podchody, masz 18 lat i 3 lo to nie gimnazjum, tu już dziewczyny inaczej podchodzą do tego tematu jeżeli wciąż tego nie zauważyłeś.

Nie rozumiem po co mam z nią gadać. Chyba bedzie lepiej do tego nie wracac. Moze znajde inna laske. Jesli sie trafi jakas fajna. Nie warto szukac na sile.

6 Ostatnio edytowany przez Mycha91 (2014-09-23 18:36:00)

Odp: Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec?

Tą sobie odpuść , ale następnym razem nie popełniaj tego samego błędu smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dostałem kosza i nie umiem sie podniesc. Jak zapomniec?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024