Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

Jestem z mezem od 20 lat, od 14 jako malzenstwo. Przez te wszystkie lata bylo miedzy nami dobrze, wiadamo jak to w zwiazku raz lepiej raz gorzej. Wszystko zaczelo sie psuc , gdy wyjechalismy za granice. Po roku pobytu okazalo sie , ze jestem w ciazy. Postanowilismy wspolnie, ze w takim razie ja zrezygnuje z pracy i zostane w domu, bo byla juz trojka dzieci w domu i nie dalabym rady sama ze wszystkim. Po urodzeniu syna w ramach odstresowania(?!) zafundowalam mezowi bilet na koncert jego ulubionej kapeli. Pojechal i ... mial chyba pecha bo obudzilam sie jak wrocil i chowal do szafki kondony... zapytalam sie po co je bral ze soba i ile zuzyl. A on na to, ze nie zuzul zadnego i nie wie po co wzial. Byla awantura , kajanie sie pieknego i moja glupota, ze pozwolilam mu zostac. Potem nie widzialam, albo nie chcialam widziec jak zaczyna mnie ignorowac, nie liczyl sie z moimi uczuciami.
Od roku jednak jest nie do wytrzymania.Wiem ,ze wine ponosze tez ja , bo zrobilam sie bardzo nerwowa, niekiedy bez powodu krzycze i wpadam w gniew. Ale on mnie w niczym nie wspiera. Dwa miesiace temu mnie pobil tak, ze wpadlam w histerie i ucieklam do kolezanki. Ona jak nie zobaczyla to powiedziala: no wiesz, po wszystkich bym sie spodziewalam, ale nie po nim.
Bo moj maz dla wszystkich na zewnatrz jest mily, uprzejmy, pomocny.
Potem uderzyl mnie w twarz (przy corce) tak, ze wybil mi zeba, ale oczywiscie to byla moja wina, ze doprowadzilam do takiej sytuacji.
Ostatnio zabral mnie do pubu...szkoda slow... pokazalam mu dziewczyne , ktora byla zgrabna i ladna, na dodatek super tanczyla. Po prostu sama zwrocilam na nia uwage... Nie jestem zazdrosna jak sie oglada za innymi kobietami, ale wyszlam z pubu , bo gdy dziewczyna zniknela to sie mnie zapytal : a nie wiesz gdzie ona jest? ... i poszedl jej szukac(?!) Jeszcze stwierdzil, ze jestem idiotka i powinnam sie leczyc bo jestem chorobliwie zazdrosna.
Najlepszy motyw zrobil w rocznice slubu. Jechalismy ze znajoma samochodem, ona prowadzila, on oczywiscie usiadl obok niej, mnie wywalil do tylu. Przez cala droge smial sie, opowiadal jakies historyjki. Do mnie slowem sie nie odezwal, ona zreszta tez.Tak jakby mnie tam nie bylo. Gdy sie zapytalam czemu tak zrobil to powiedzial, ze jestem popierdolona i zebym wypierdalala od niego.
Jeszcze jedna historia: zadzwonila do niego nasza znajoma, ktorej niekiedy pilnowalam dziecka, z pytaniem czy ON moglby przyjsc do niej na noc przypilnowac jej dziecka , bo ona chce wyjsc... Gdy to uslyszlam to sie zdenerwowalam , a on na to ze w czym ja widze problem?

Wiem, ze pisze bardzo chaotycznie, ale wyrzucam to z siebie i nie moge dobrze pozbierac mysli.
Co mam zrobic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

krótko i na temat odejść. dla niego jak widać to żona nie ma żadnej wartości jako kobieta. bije poniża wobec innych. czy to normalne?

3

Odp: Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

Uciekaj !!! Teraz już tylko będzie gorzej, uwierz mi.

4

Odp: Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?
Zlakobieta73 napisał/a:

Co mam zrobic?

Rozwieść się, wnieść o alimenty, i żyć spokojnie. smile

5

Odp: Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

Co z tymi 20 latami? Pomyśl lepiej co z tymi 20 (lub więcej) kolejnymi.
Jak one mogą wyglądać jeśli pozostaniesz w tym małżeństwie?
Jak mogą wyglądać jeśli odejdziesz?

6

Odp: Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

To jakas katastrofa,nie dosc ze nie okazuje ci uczucia to dodatkowo poniza cie i bije .Moja droga w dzisiejszych czasach takie rzeczy ,to po prostu kompletne dno.Moja tesciowa przeszla to samo,uciekla od niego z 4 dzieci gdy ja uderzyl i nigdy dla spokoju dzieci nie zalowala.

7

Odp: Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

Odejdz od męża nie może cię tak traktować bić i poniżać a szczególnie ze dzieci widzą jak ojciec bije mamę tak nie może być nie daj sie tak traktować rozwiedz się z nim dość poniżania i bicia nie wiń się co by nie było nawet jeśli w nerwach coś meżowi powiedziałaś to on nie ma prawa cię bić i przy tobie wyrywać laski każdy by sie wkurzył na twoim miejscu po rozwodzie bedzie tylko lepij ułożysz sobie życie na nowo i oddychniesz od męża tyrana a wraz z tobą dzieci.








DASZ RADE GŁOWA DO GÓRY ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA NOWE BEZ MĘŻA TYRANA TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE ;-)

8

Odp: Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i pomoc. Dzisiaj nadszedl ten dzien i sie wyprowadzil. Tylko, ze zamiast sie cieszyc to zaczynam sie bac , ze sobie nie dam rady...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Co z tymi 20 latami? Odejsc czy zostac?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024