pożyczka bankowa - gdzie? jak? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » pożyczka bankowa - gdzie? jak?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: pożyczka bankowa - gdzie? jak?

cześć!

mam pytanie odnośnie pożyczki bankowej. konto mam w Millennium od grudnia. przy zakładaniu konta miła Pani poinformowała mnie, że po pół roku aktywnej współpracy z bankiem otrzymam pożyczkę bez formalności. minęło pół roku, pożyczki nie ma. W banku ciągle słyszę, że nie ma dla mnie oferty albo mam przedstawić zaświadczenie o pracę, którego niestety nie posiadam i w najbliższym czasie nie zdobę. niedawno zostałam mamą, przeprowadziłam się do innego miasta, nie dostanę pracy na umowę z dnia na dzień, a pożyczka jest nam niezbędna na zmianę mieszkania. partner pracuje na czarno od długiego czasu. wypłatę wpłacamy na moje konto, dostaje tam również alimenty i rodzinne, mamy również częste wpływy ze sprzedaży na portalach typu allegro, olx. miesięczny dochód jaki osiągamy na koncie to ok. 3500zł. gdzie i jak możemy starać się o pożyczkę? chwilowki nie wchodzą w grę, potrzebujemy większej kwoty na dłuższy okres czasu. dwie znajome mego partnera dostały pożyczki w wyżej wymienionym banku na dochody nie przekraczające 500 zł i bez umów o pracę, na oświadczenie. ile razy do banku pójdę, pytają o pracę, gdy mówię, że nie pracuję, rozładaja ręce. próbowałam w innych bankach pytać o pożyczkę na wyciąg z konta. też bez pracy nic nie mogę. co jeszcze mogę zrobić? gdzie się zgłosić?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » pożyczka bankowa - gdzie? jak?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018