1

Temat: Detox+Cholester na toksyny

Cześć chętnie poznam opinie osób, które miały styczność z tym suplementem. Ma dość ciekawy skład i już w kilku miejscach trafiłam na tą nazwę. Widziałam też, że jest w aptekach domyślam się więc, że jest to w miarę popularne. Interesuje się ostatnio bardzo dietami, zdrową żywnością, co jest eko co nie itd. Poczytałam trochę o tym co gromadzi się w naszych organizmach i no cóż, stąd też moje pytanie tongue

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Detox+Cholester na toksyny

Hej, ja stosuje od dwóch miesięcy. Babki mi w aptece to zasugerowały, chciałam coś ogólnie na oczyszczenie organizmu i żył - bo cholester generalnie jest preparatem na cholesterol, a w detoxie masz do tego składniki wymiatające toksyny m.in. chlorelle. Nie robiłam żadnych badań "przed i po" więc żadnymi matematycznymi wnioskami Ci nie rzucę, stosuje sobie profilaktycznie. Czuje się dobrze i wydaje mi się, że to dobry wybór, opinie ma bardzo pozytywne.

3

Czyli mowa tu o preparacie na spadek cholesterolu czy na oczyszczanie organizmu z toksyn?

4

Getra napisał/a:

Czyli mowa tu o preparacie na spadek cholesterolu czy na oczyszczanie organizmu z toksyn?

No generalnie jest to suplement wspomagający obniżenie cholesterolu, ale ta wersja, o której tu mowa ma jeszcze składniki wspomagające oczyszczanie smile

5

Ja stosuje ten Cholester, z tego typu supli chyba najlepszy skład ma. Mam taką pracę, że często po prostu nie ma opcji żeby zdrowo zjeść czy wypić, dodatkowo też palę niestety a skoro nie potrafię rzucić to chociaż staram się wykorzystać każdy łatwy sposób na wyrzucenie metali ciężkich z organizmu. Oczywiście jak tylko jest możliwość to jem warzywa i owoce (czyli jakby nie było też źródło toksyn z oprysków...) i generalnie zdrowiej ale jak pisałem, nie zawsze się da hmm

6

cholester jest dobry, warto zacząć go brać odpowiednio wcześnie jak się pierwsze odchylenia od normy złego cholesterolu pojawią, do tego warto zadbać też o dobre źródło kwasów tłuszczowych omega - najlepiej jakiś dobry olej roślinny lub orzechy. taka kombinacja będzie prawdziwą bombą na cholesterol nawet jeśli z dietą niehalo - co nie znaczy, że temat diety można sobie odpuścić.

7

szyszunia napisał/a:
Getra napisał/a:

No generalnie jest to suplement wspomagający obniżenie cholesterolu, ale ta wersja, o której tu mowa ma jeszcze składniki wspomagające oczyszczanie smile

Tak się pytam, bo mojemu facetowi wybiło teraz taki wynik:
Cholesterol 270 [ Z. ref. poniżej 200 poziom pożądany]
HDL 54.8 [Z.ref. powyżej 55 poziom pożądany]
LDL 204 [Z ref. poniżej 129 poziom pożądany]
triglicerydy 120 [ Z.ref. poniżej 200]

i trochę się niepokoimy. Zawsze miał trochę wysoki no ale teraz to już jest dość mocno w górę sad
Czy branie suplementów wystarczy żeby to zbić?

8

Warto iść najpierw do lekarza, żeby obejrzał sobie wszystko bo może się okazać, że w tym przypadku już jakieś syntetyki będą potrzebne, chociaż nie wydaje mi się, aby ten poziom był aż tak drastyczny, chociaż jest za wysoko i to znacznie.
Wiadomo, że lepiej naturalne suplementy typu właśnie cholester lub coś podobnego, ja osobiście unikam wszelkich chemicznych leków jak mogę i przyjmuje tylko naturalne środki no ale różnie to bywa. Co do pytania czy wystarczy, no to mi się wydaje, że nie. Suplement dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników, których potrzebujesz do walki ze złogami cholesterolowymi ale jeżeli nie będzie odpowiedniego odżywiania to zapomnij bo to tak jak wybierać wodę z miski, do której wciąż ktoś dolewa.
Tak więc zdrowe odżywianie, suplementacja i jeszcze najlepiej żeby dodać do tego aktywność fizyczną i na pewno zbijesz smile

9

Getra napisał/a:

Tak się pytam, bo mojemu facetowi wybiło teraz taki wynik:
Cholesterol 270 [ Z. ref. poniżej 200 poziom pożądany]
HDL 54.8 [Z.ref. powyżej 55 poziom pożądany]
LDL 204 [Z ref. poniżej 129 poziom pożądany]
triglicerydy 120 [ Z.ref. poniżej 200]

i trochę się niepokoimy. Zawsze miał trochę wysoki no ale teraz to już jest dość mocno w górę sad
Czy branie suplementów wystarczy żeby to zbić?

Mój ojciec bierze cholester i na niego działa ale stanęłam także na głowie żeby mu zmienić sposób odżywiania się. Bo on to najchętniej flaczki, żeberka itd. Lubi też niestety słodycze a jego sposób słodzenia herbaty nas wpędzi do grobu. Od czasu jak wprowadziliśmy suplementy i zdrowe zmiany to spadła mu połowa nadwyżki big_smile Tak więc myślę, że sam cholester zadziała ale w parze ze zdrowymi zmianami może dojść do dobrej rewolucji smile

10

tissa napisał/a:

Mój ojciec bierze cholester i na niego działa ale stanęłam także na głowie żeby mu zmienić sposób odżywiania się. Bo on to najchętniej flaczki, żeberka itd. Lubi też niestety słodycze a jego sposób słodzenia herbaty nas wpędzi do grobu. Od czasu jak wprowadziliśmy suplementy i zdrowe zmiany to spadła mu połowa nadwyżki big_smile Tak więc myślę, że sam cholester zadziała ale w parze ze zdrowymi zmianami może dojść do dobrej rewolucji smile

dokładnie. zdrowe zmiany przede wszystkim, powodzenia! smile

11 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-29 17:38:12)

Jesie napisał/a:

Cześć chętnie poznam opinie osób, które miały styczność z tym suplementem. Ma dość ciekawy skład i już w kilku miejscach trafiłam na tą nazwę. Widziałam też, że jest w aptekach domyślam się więc, że jest to w miarę popularne. Interesuje się ostatnio bardzo dietami, zdrową żywnością, co jest eko co nie itd. Poczytałam trochę o tym co gromadzi się w naszych organizmach i no cóż, stąd też moje pytanie tongue

Jeżeli, tak jak piszesz, interesujesz się ostatnio dietami i zdrową żywnością to sprawdź sobie także Dobrą Wagę niedozwolony link też ma fajny skład i dobre opinie krążą

12

Polecam Prodetox Activ. Dobry suplement na oczyszczanie