Język włoski i włoskie piosenki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Język włoski i włoskie piosenki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Język włoski i włoskie piosenki

Czy jest na forum ktoś kto zna język włoski?
Ja jestem bardzo zafascynowana tym językiem i pilnie się uczę, ale jak na razie znam tylko podstawowe zwroty. Najlepszym sposobem nauki są dla mnie włoskie piosenki. I właśnie dlatego mam pytanie. Czy zna ktoś piosenkę Elisy i Ligabue "Sono qui per l'amore"? Chciałabym żeby ktoś napisał mi tekst tej piosenki, bo ja ze słuchu jeszcze nie dam rady jej napisać, a chciałabym sobie przetłumaczyć.

Może macie inne propozycje włoskiej muzyki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Język włoski i włoskie piosenki

Ja co prawda nie mam piosenek ale mam słownik i kurs ( książka + cd), więc jakbyś potrzebowała, napisz do mnie na e-mail. smile

3

Dziękuję za odzew:)

4

A moze by tu umieszczac teksty, ktorych nie rozumiemy (ja nie znam wloskiego wystarczajaco), a ktos chetny, kto sie uczy i mu sie chce, tlumaczylby je w wolnej chwili? Co o tym myslicie?

5

Ja wiem, że to troszkę odbiega od tematu ale z Włoch to ja najbardziej lubie mężczyzn, a najbardziej Stefano wink
http://www.youtube.com/user/88marianne# … UYLp52LtPA

6

Jak najbardziej ucz się z piosenek, bo to najfajniejsza i bardzo, bardzo skuteczna metoda smile Polecam starą, dobrą Rominę Power i Al Bano smile

7

Ja się uczę. Wybieram się na filologię.
Wprawdzie na początek idę na germanistykę ze szwedzkim, ale na drugi kierunek idę właśnie na hiszpański z włoskim. Mam babcię we Włoszech. : )
Język najlepszy, kocham ten kraj zdecydowanie!

8

No język jest przepięęęękny smile I łatwo przyswajalny dla Polaków.

9

Język włoski jest cudowny . Ja polecam od siebie film Scusa ma ti chiamo amore  , w polskim tłumaczeniu Wybacz,ale będę do Ciebie mówić kochanie . Piosenki z tego filmu też dość fajne i dosyć proste.

10

OTWORZ YOU TUBE  WLOSKIE PIOSENKI PO POLSKU ZNAJDZIESZ WSPANIALE PIOSENKI

11

zabka napisał/a:

Czy jest na forum ktoś kto zna język włoski?
Ja jestem bardzo zafascynowana tym językiem i pilnie się uczę, ale jak na razie znam tylko podstawowe zwroty. Najlepszym sposobem nauki są dla mnie włoskie piosenki. I właśnie dlatego mam pytanie. Czy zna ktoś piosenkę Elisy i Ligabue "Sono qui per l'amore"? Chciałabym żeby ktoś napisał mi tekst tej piosenki, bo ja ze słuchu jeszcze nie dam rady jej napisać, a chciałabym sobie przetłumaczyć.

Może macie inne propozycje włoskiej muzyki?

... tak, ucz się z włoskich piosenek. Głębia tekstu pozwoli zrozumieć głębię duchową przeciętnego Włocha.

a tę piosenkę znajdziesz na tekstowo.pl

12

Po włosku fajnie śpiewa zespół zero assoluto smile

13

Tak mi się przypomniało Gino Paoli - La gatta jak zaczęłam sobie odświeżać italiański język tongue

14

Mój brat zna bardzo dobrze język włoski, nawet się napala jak Włosi gdy rozmawia czasem po włosku. Śmiesznie to wygląda jak macha rękami smile. Z piosenek włoskich chyba najbardziej znana jest ta

azzurro czyli niebieski

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Język włoski i włoskie piosenki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023