Zakochałem sie w kuzynce. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zakochałem sie w kuzynce.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Zakochałem sie w kuzynce.

Zakochałem się w kuzynce, co mam zrobić? Ona odwazajemnia to, chcemy robić ze sobą wszystko: całować sie itd. Nasi dziadkowie byli braćmi. Co możemy zrobić? Kocham ją bardzo.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Black_dragon (2014-05-07 16:55:57)

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

No zdarza się. W mojej rodzinie od strony taty jest dużo bardzo bardzo ale to bardzo atrakcyjnych ludzi. A nie znam ich dobrze, tato ma dużą rodzinę ale jak się rozwiedli z mamą spotkałam się z niektórymi z nich może 3x, więc ich nie znam. No i kiedyś tato dawał fotki do przeglądania rodzinne a tam mój kuzyn, OMG jak boski!!! Zakochałam się w kuzynie xD Tzn. w jego wyglądzie tongue Ideał faceta i to taki wymarzony, wymarzony xD A teraz rada- spróbujcie na razie ukrywać się ze związkiem, póki nie potrwa on dłużej, wtedy będziecie mogli stwierdzić czy to na poważne jest. A potem po prostu hmmm po prostu trzeba przezwyciężyć wszystko i nie dać się obrzydzić sobie innym, nie patrzeć na to co oni mówią. Może się mylę, ale słyszałam, że od strony prawnej związek nawet z najbliższym kuzynem/kuzynką nie jest zakazany. Można wziąć ślub cywilny, nie można kościelnego. Myślę, że moja rada jest prosta ale dobra.

3

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

Ok, dzięki:)
Ale Ja ją coraz bardziej Kocham, pragne jej na każdym stopniu i w każdej chwili. Pragnę jej, chodzi nam nawet sex po głowie i oboje tego chcemy. Chociaż z tym poczekamy i to będzie raczej nie możliwe.

4

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

Zgadzam sie...raczej nie ma zadnych przeszkod zebyscie mogli byc razem..chociaz waszej rodzinie moze sie to nie spodobac i na poczatku moga tego nieakceptowac..
Ze strony prawnej nie ma zadnych przeszkod zeby sie zwiazac smile
Powodzenia:)

5

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

To nie jest takie łatwe, tylu znajomych jak tego się dowie to ciekawe jak to będzie...
A dzieci? My chcemy mieć dzieci i wspólny dom, być z Sobą do śmierci.

6

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

Co wiosna, to wysyp na miłości kuzynowskie... Ile macie lat?

7

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.
Teo napisał/a:

Co wiosna, to wysyp na miłości kuzynowskie... Ile macie lat?

Stanislaw to wyglada, ze jakies 700 z hakiem:) Moze stad ten saks spacerujacy mu po glowie;)

Z punktu prawnego to moze i nie jest zakazane, ale z medycznego to troche bym jednak uwazala. Chociaz w przypadku pokrewienstwa nie w pierwszej ani drugiej generacji ryzyko stopniowo maleje. Niemniej warto miec swiadomosc, ze istnieje.

8

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

Mamy ponad 16 lat.
Może ktoś pomyśli że to jeszcze nie miłość, ale jeśli tak ktoś myśli to jest w błędzie, to na pewno jest miłość. To takie uczucie, robilibyśmy z Sobą wszystko najróżniejsze rzeczy, prace domowe itd. Kocham ją!!

9

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

Włączył mi się troll alert.

10

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

Oj, chłopaku wink Ponad 16 lat, to znaczy, że jeszcze tyyyle czasu przed Tobą - i prawdopodobnie wiele zauroczeń Cię czeka, póki  nie spotkasz kogoś, z kim spędzisz resztę życia. Nie chcę tu bynajmniej bagatelizować Twojego uczucia z powodu Twojego wieku  - sama do starych nie należę i swoimi problemami miłosnymi się przejmuję, ale wiesz, wydaje mi się, że trzeba zachować trochę zdrowo - rozsądkowego podejścia i nie śpieszyć się z wielkimi deklaracjami. (I wybacz, ale argument o robieniu wspólnie zadań domowych mnie rozłożył na łopatki, choć rozumiem, że chciałeś ukazać, że na zainteresowaniu sferą fizyczną się wasza relacja nie kończy big_smile )

Ja byłabym ostrożna z tym "nie daj jej sobie obrzydzić, nie słuchaj, co ludzie mówią". Pewnie, zapałanie uczuciem do kuzynki to wcale nie taka niespotykana sprawa i nie ma co wpadać w panikę, ale radzę Ci się z niczym za bardzo nie śpieszyć. Z tej prostej przyczyny, że kuzynka / kuzyn , nawet jeśli od innego dziadka, to dość bliska rodzina i na pewno nie zdecydowałabym się na taki związek. A póki co Wasza relacja jest świeża, ale wszystko się może zmienić i  za parę lat możecie tego po prostu bardzo żałować. (U mnie wspomnienia z okresu bycia razem budziłyby niesmak, jak podejrzewam.) Nawet gdybyście przetrwali razem do ślubu - warto narażać dzieci na choroby, których ryzyko nie jest tak duże, jak przy bliższym pokrewieństwie, ale jednak istnieje?

11

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.
oksydaza napisał/a:

warto narażać dzieci na choroby, których ryzyko nie jest tak duże, jak przy bliższym pokrewieństwie, ale jednak istnieje?

warto rezygnować z miłości życia (w przypadku autora nie wiadomo czy to ta, no ale załóżmy) tylko ze względu na dzieci? Dziecko można adoptować ;]

12

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

Myślę, że odpowiedź na to pytanie, czy warto, leży w gestii Stanisława wink Pewnie, że dziecko można adoptować.

Ja na Twoim miejscu bym się w to nie "pchała", niemniej Twoje życie, Twoje decyzje, Autorze.  Jeśli prawo taką sytuację dopuszcza, a Ty nie czujesz moralnego zagubienia, to życzę szczęścia.

13

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.

Łatwo napisać ''dziecko można adoptować''. W pewnym wieku człowiek chce mieć swoje. Każdego to dopada prędzej, czy później.

Autorze, jesteście jeszcze młodzi i chociaż życzę Wam jak najlepiej, wiele się jeszcze może zdarzyć w Waszych życiach. Z punktu prawnego nie ma żadnych przeciwwskazań.

Też się kiedyś kochałam w moim kuzynie. Miał 26 lat, a ja 12 i mówię Wam... uważałam, że z nim będę aż do śmierci.

14 Ostatnio edytowany przez Black_dragon (2014-05-09 22:39:57)

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.
Cynicznahipo napisał/a:

Łatwo napisać ''dziecko można adoptować''. W pewnym wieku człowiek chce mieć swoje. Każdego to dopada prędzej, czy później.

Rzecz w tym, czy dziecko jest naprawdę ważniejsze niż miłość. Bo chcesz je mieć z osobą, którą kochasz, a jeśli kochasz kuzyna to rzucać miłość życia tylko ze względu na dziecko? Mieć dziecko z kimś kogo nie kochasz? A wtedy ono będzie miało po części geny osoby której wcale nie kochasz? Ja już bym zaryzykowała.. Miłość to podstawa

15

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.
Stanisław1379 napisał/a:

Mamy ponad 16 lat.
Może ktoś pomyśli że to jeszcze nie miłość, ale jeśli tak ktoś myśli to jest w błędzie, to na pewno jest miłość. To takie uczucie, robilibyśmy z Sobą wszystko najróżniejsze rzeczy, prace domowe itd. Kocham ją!!

Stanisław powoli , nie tak szybko . Ja i Moje siostry też byłyśmy daaaaawno temu zakochane w kuzynie . Ale to naprawdę mija , uwierz Mi .

16

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.
Black_dragon napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

Łatwo napisać ''dziecko można adoptować''. W pewnym wieku człowiek chce mieć swoje. Każdego to dopada prędzej, czy później.

Rzecz w tym, czy dziecko jest naprawdę ważniejsze niż miłość. Bo chcesz je mieć z osobą, którą kochasz, a jeśli kochasz kuzyna to rzucać miłość życia tylko ze względu na dziecko? Mieć dziecko z kimś kogo nie kochasz? A wtedy ono będzie miało po części geny osoby której wcale nie kochasz? Ja już bym zaryzykowała.. Miłość to podstawa

Być może zmienisz zdanie, jak urodzisz dziecko. Faceci przychodzą i odchodzą - dziecko nigdy. To zupełnie inny rodzaj miłości.
Ja ją poczułam, gdy pierwszy raz zobaczyłam mojego synka. Niesamowite uczucie.

17

Odp: Zakochałem sie w kuzynce.
Black_dragon napisał/a:

No zdarza się. W mojej rodzinie od strony taty jest dużo bardzo bardzo ale to bardzo atrakcyjnych ludzi. A nie znam ich dobrze, tato ma dużą rodzinę ale jak się rozwiedli z mamą spotkałam się z niektórymi z nich może 3x, więc ich nie znam. No i kiedyś tato dawał fotki do przeglądania rodzinne a tam mój kuzyn, OMG jak boski!!! Zakochałam się w kuzynie xD Tzn. w jego wyglądzie tongue Ideał faceta i to taki wymarzony, wymarzony xD A teraz rada- spróbujcie na razie ukrywać się ze związkiem, póki nie potrwa on dłużej, wtedy będziecie mogli stwierdzić czy to na poważne jest. A potem po prostu hmmm po prostu trzeba przezwyciężyć wszystko i nie dać się obrzydzić sobie innym, nie patrzeć na to co oni mówią. Może się mylę, ale słyszałam, że od strony prawnej związek nawet z najbliższym kuzynem/kuzynką nie jest zakazany. Można wziąć ślub cywilny, nie można kościelnego. Myślę, że moja rada jest prosta ale dobra.

Slub koscielny tez jest mozliwy z najblizszym kuzynostwem, tylko, trzeba miec dyspense od Ks. Biskupa.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zakochałem sie w kuzynce.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024