1

Temat: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Witajcie,

Dziewczyny ponieważ od miesiąca jestem na diecie, ćwiczę i bardzo chciałabym schudnąć ok 10 kg. Przez ten miesiąc schudłam tylko kilogram a niestety takie tempo mnie nie zadowala. zastanawiam się nad zakupem suplementu diety wspomagającego odchudzanie. jednak kompletnie nie mam o tym pojęcia. Może doradzicie mi w który środek warto zainwestować oraz taki, który faktycznie przynosi efekty? Bardzo proszę o waszą pomoc:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

1 kg na miesiąc to bardzo dobre tempo, przede wszystkim dlatego, że takie powolne efekty z reguły zachowują się na długo i nie prowadzą do efektu jojo.

Jeśli chcesz przyspieszyć odchudzanie to jedz mniej lub ćwicz więcej albo jedno i drugie. To co wydałabyś na suplementy (a nie jest to tania zabawa, na niewielu rzeczach zarabia się tak dobrze jak na desperatkach chcących schudnąć) możesz lepie wydać na jakąś fajną bluzkę o rozmiar mniejszą niż dotychczas.

Jak często i co ćwiczysz?

3

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Może i masz rację, ale bardzo zależny mi, żeby efekt odchudzania był szybciej widoczny i obawiam się, że kupno za małej bluzki mi nie pomorze. naprawdę jem zdrowo i w małych ilościach, raz w tygodniu chodzę na basen i co drugi dzień wskakuje na steper na 30 min. Może to faktycznie za mało, ale jestem na tyle zdesperowana że jestem w stanie spróbować tych suplementów mimo wszystko. Tylko nie wiem który wybrać. Proszę doradźcie coś!!!

4

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Stanowczo za mało, 30 minut to naprawdę nie dużo. Basen to już lepsza sprawa, o ile jest to godzina pływania a nie moczenie tyłka w dużej wannie. Warto czasem wprowadzić inne zmiany. Zamienić samochód lub publiczne środki transportu na rower lub chodzenie piechotą.
Nie chodziło mi o kupno za małej bluzki ale odłożenie pieniążków i kupienie mniejszej gdy już się schudnie smile Takie zakupy naprawdę motywują.
Może jeszcze jakieś dodatkowe ćwiczenia? Np. hula - hoop przy ulubionym serialu, lub w ogóle przy oglądaniu tv, daje bardzo fajne efekty. Tylko zwykłe, sportowe nie z jakimiś magicznymi wypustkami magnezami czy innymi służącymi do masowania.

5

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Na rower to już stanowczo za zimno. Codziennie do pracy chodzę na pieszo a mam ok 2 km do przejścia, chodząc na basen intensywnie pływam a nie tylko mocze kuper w wodzie smile Chce schudnąć ponieważ czuję się nie atrakcyjna we własnych oczach oraz mojego męża. Stąd  moje pytanie dotyczące waszych porad o suplementach na odchudzanie. Chciałabym do grudnia schudnąć ok 10 kg i zaskoczyć rodzinę zgrabna figurą podczas Wigilii smile
HELP

6

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Do sportu na dworze nigdy nie ma złej pogody, co najwyżej są złe ubrania.
Czasem lepiej schudnąć 5 zamiast 10 kg. Teraz mogłabyś zastosować ostrą dietę i faktycznie zaskoczyłabyś rodzinę nową sylwetką - 10 kg na wigilię, a na święta wielkanocne zaskoczyłabyś ich jeszcze bardziej nowa wagą plus 20 kg.
Na odchudzaniu "zjadłam" zęby, nie można szybko schudnąć bo to zawsze się na czymś źle odbije a przede wszystkim z trwałością efektów jest kiepsko.
To tak jakbyś próbowała podać wykwintny obiad gościa wkładając w to tyle wysiłku i czasu ile wymaga zalanie chińskiej zupki.
Nie tędy droga, trzeba zainwestować czas i wysiłek, wyrzec się kilku rzeczy, zmienić trochę nawyków i czekać na efekt, czasem dość długo, ale warto. Gdyby istniały cudowne tabletki na odchudzanie wszyscy byliby szczupli i piękni a siłownie i kluby fitness straciłyby połowę klientów.

7

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Moje drogie Panie:)
Nie stosujmy żadnych suplementów bez ruchu i diety, one niestety nic nie pomogą a tylko obciążą nasz portfel smile

8

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Ja do wspomagania odchudzania jako suplement diety użyłabym błonnika. Naturalny wspomagacz i nie tylko w odchudzaniu, ale i w poprawie funkcjonowania organizmu. Wspomaga prawidłową pracę jelit. Stosuje i bardzo fajnie się sprawdza. Kupuje w większym opakowaniu od konsultanta z Cambridge i tak jak jest zalecane mniej więcej używam 2 łyżeczki od herbaty dziennie. Dodaje do picia lub też do jogurtu. A kupuje taki:

http://www.aptekanet.pl/zdjecia/cambridge_blonnik_4936.jpg

Wydaje mi się to najbardziej naturalnym suplementem wspomagającym odchudzanie.

9

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Dzięki za wszystkie wasze rady. Błonnik również stosuję. Jem również jogurt Aktivia oraz  len mielony, bo również przyspiesza perystaltykę jelit. Przez weekend w wolnej chwili poczytałam w necie o tych wszystkich suplementach. Dziewczyny, naprawdę myślicie, że to takie zło? Oczywiście rożne są opinie- niektórzy się zachwycają i piszą, że to naprawdę działa a inni znów nie. Myślicie, że Ci co się faktycznie zachwycają i polecają suplementy na odchudzanie są podstawieni? Ceny są najróżniejsze od 30- 40 zł do 120-150 zł. Stosowałyście jakiś suplement i odradzacie czy tylko tak czysto hipotetycznie piszecie, ze to nie działa? Jesli stosowałyście to podzielcie się prosze nazwą- będę wtedy wiedziała na co zwrócić szczególną uwagę smile

10

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Hej, widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji, bo ja też się za siebie wzięłam z myślą o wigilii i sylwestrze smile
Może opiszę jak sprawa wygląda u mnie smile
Mając w wakacje wagę 59kg...przy 164cm wzrostu uznałam, że troszkę za duży brzuszek mam...no i zaczęły się diety internetowe itp. ale na wiele się nie zdały niestety...:/ Ostatecznie wyszło, że jednej z przyjaciółek troszeczkę poprawiła się figura no i zapytałem jak do tego doszła w tak krótkim czasie;p Dowiedziałam się od niej, że to dzięki jakiemuś suplementowi z internetu właśnie, wcale jakoś więcej przy tym nie musiała ćwiczyć i się mordować na żadnej siłowni.
No dobra to teraz jak ma się to do mnie. Zaczęłam troszkę jeszcze ten internet przeszukiwać w celu różnych opinii i nie napotkałam żadnych negatywnych. Koleżanka go sprowadzała wcześniej, ale teraz z polskiej strony już można go zamówić. Z racji tego, że jej się skończył prawie to postanowiłam zamówić razem z nią (po prostu taniej nam wyszło bo jakaś promocja jest). Stosując ten suplement od ok półtora miesiąca udało mi się pozbyć 6kg. Jestem bardzo zadowolona z efektów, tak jak koleżanka nie męczyłam się na siłowni ani nic z tych rzeczy, zwykła przyjemna aktywność taka jak spacerki, basenik, rowerek wystarczyły. Mam nadzieję, że uda mi się pozostać na tych 53kg ^.^

Czytając te opinie często natrafiałam na jakieś proste 'polecam' i nazwa produktu. To chyba tacy ludzie tylko piszą o których wspomniałaś.
Nie wszystkie te specyfiki są dobre, tabletki szczęścia nie istnieją, które zrobią z nas idealnie piękne istotki, one mają tylko pomóc w zasadzie.
Ostatecznie podpiszę się pod tym produktom go-slim, w moim przypadku zadziałał smile

Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki za to żebyś zrobiła dobre wrażenie w wigilię wink

11

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

LittleLady, jaki to preparat jeśli możesz powiedzieć?

12 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-10-29 11:20:57)

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Już pisałam ;p 'Go! slim', zamawiałyśmy z tej strony->spam smile

13

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
olkaa_ao napisał/a:

LittleLady, jaki to preparat jeśli możesz powiedzieć?

To zwykła reklama, osoba do której piszesz zarejestrowała się na forum niedawno a wszystkie jej posty dotyczą tego preparatu  smile

14

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Tak, niedawno zarejestrowana, i wiesz co? Wątpię żeby ktokolwiek się męczył tyle pisząc reklamując coś. To nie jest reklama, tylko moja opinia na ten temat, że mi pomogło to się tym dzielę po prostu z tymi którzy o to pytają/proszą. Jeśli widzisz w tym coś złego to już Twój problem, myślę że ktoś reklamujący coś zrobił by sobie jakieś kopiuj wklej i już tu więcej nie zaglądał tracąc czas (bo logicznie rzecz biorąc Ci ludzie zarabiają zależnie od tego ile napiszą...) A moja odpowiedź jest jak najbardziej na temat. Nie jest Ci to potrzebne to możesz sobie to uznać za reklamę Twoja sprawa...a na złość jeszcze raz POLECĘ produkt go-slim ;*
To tyle z moich odpowiedzi w tym temacie, bo zrobi się zaraz tu spam na temat yyyy... reklamy ^.^

Pozdrawiam, Lady smile

15

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Oj meczą się, męczą, piszą długie wywody, nie na zasadzie kopiuj-wklej smile

16

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
agnik napisał/a:

Oj meczą się, męczą, piszą długie wywody, nie na zasadzie kopiuj-wklej smile

Nie rozumiem dlaczego tak atakujesz Lady? Dla mnie bardzo fajnie, że napisała o takim produkcie, bo w sumie zakładając ten watek oczekiwałam, że ktoś własnie napisze, że polce taki a taki suplement a zupełnie inny jest do bani. uważam, ze czasem same ćwiczenia nie wystarczą, potrzeba równie wspomagacza. Nawet jeśli dany środek okazałby się być dla nas tylko placebo, to mimo wszystko nasza psychika tak zadziała, że faktycznie możemy zrzucić parę kilo.
Także dzięki za pocenie tego środka.Poczytam możne znajdę więcej informacji na ten temat. Skoro twierdzisz, ze Tobie i Twojej koleżance pomógł to może w takim razie i ja go zakupię.

17

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Nie atakuje, wyciągam wnioski na podstawie tego co wcześniej widziałam na tym forum.

AnnaRe, piszesz, że szukasz suplementów wspomagających, może warto poświęcić trochę czasu na znalezienie tych samych składników w bardziej naturalnej formie, nie trzeba łykać tabletek. Można napić się herbaty: czerwonej, zielonej,  z bratka, yerba mate, z białej morwy. Wszystkie w różny sposób wspomagają proces odchudzania. Dołączyć do diety składniki, które wspomagają ten proces. Wszystko to co znajduję się w suplementach można znaleźć w normalnie spożywanych produktach. Piszesz o lnie, który jest naprawdę świetny przede wszystkim ze względu na zawartość wysoka zawartość tłuszczy omega 3. Co prawda nigdy nie stosowałam jego zmielonej wersji, ale dodaje całe ziarno do domowego pieczywa.

18

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Angik wydaje mi sie, że nie potrzebnie tak ostro zaatakowałaś i skrytykowałaś Ladies. Z ciekawości wczoraj poszperałam w necie i znalazłam strone tego Go-silm. Naprawdę wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałam nawet zadzwonic na ich infolinię, ale było juz za późno powiewaz działa ona tylko do 17:30. Może dziś zadzwonię bo mam do nich kilka pytan. Poza tym wczoraj rozmawiałam na skypie z moim kuzynem z USA i on mi powiedział, że u mnich ten produkt robi furuorę i jest naprawdę skuteczny. Chociaż sam nie próbował, ponieważ ma to szczęscie, że ma świętna przemianę materii i wcale nie tyje.Ale jego koledzy stosowali i bardzo chwalili. Wiec skoro odchudził Amerykanów moze i na mnie zadziała? :)Także coraz bardziej sie zastanawiam nad zakupem tego produktu. Znadm wam relacje po rozmowie z ich konsultantem smile

19

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

4 z 5 postów Lady zawierają wzmiankę o preparacie. Jeden, jedyny nie dotyczący suplementu został napisany, po moim stwierdzeniu, że jest to reklama. Preparat jest na Polskim rynku nowością, wszelkie wzmianki na forach pochodzą z października tego roku. Dziwne, mamy 28 październik a Lady udało się już schudnąć.
Sama strona preparatu jest chwytliwa i kolorowa. Zawiera trochę dobrych ogólnie znanych porad ale też bzdury typu "nie jedz po 19". Wszystkie historie opowiadające o tym jak osoby ze zdjęć schudły, brzmią jakby pisała je jedna osoba.
Dodam też, że nie widzę składu preparatu ani jego dawkowania. Od kolejna próba żerowania na zdesperowanych osobach.
W Ameryce furorę robi wiele rzeczy, nie jest to jednoznaczne z tym, że są one dobre.

20

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Ja pierwszy raz w życiu odchudzam się zgodnie z radami dietetyków. 5 posiłków - 4 malutkie jeden większy przed czternastą. Jem otreby w małych miskach i nie mam napadów głodu i napadów na słodycze. Na obiad mięso gotowane, bardzo pikantne zupyi tyle. Zobaczymy za miesiąc na razie jest bardzo o.k
Zawsze głodowałam nawet mi sie udawało dużo zejść ale potem wchodziłam na nowo.

21

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

I jeszcze jedno obok jakich tam herbatek na wyszczuplanie stosowałam jagodę gai czy jakoś tak. Brak efektu a preparat był drogi. Do tego jak wspominałam zdarzało mi się głodzić i nawet dobrze mi szło ale potem nawet po miesiącach wracały kilogramy. Cóż teraz próbuje tak jak się powinno- zobaczymy.
Z suplementów polecam błonnik bo z tego co wiem nie zaszkodzi i właśnie zieloną herbatę. Co dalej kurkuma, chili, pierz podobno przyśpieszają przemianę materii.
Napiszę coś o tym za miesiąc dwa. Jeżeli macie jakieś w miarę dobre sposoby to podajcie swoje.

22

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
agnik napisał/a:

AnnaRe, piszesz, że szukasz suplementów wspomagających, może warto poświęcić trochę czasu na znalezienie tych samych składników w bardziej naturalnej formie, nie trzeba łykać tabletek. Można napić się herbaty: czerwonej, zielonej,  z bratka, yerba mate, z białej morwy. Wszystkie w różny sposób wspomagają proces odchudzania. Dołączyć do diety składniki, które wspomagają ten proces. Wszystko to co znajduję się w suplementach można znaleźć w normalnie spożywanych produktach. Piszesz o lnie, który jest naprawdę świetny przede wszystkim ze względu na zawartość wysoka zawartość tłuszczy omega 3. Co prawda nigdy nie stosowałam jego zmielonej wersji, ale dodaje całe ziarno do domowego pieczywa.

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Co do omega-3 to nadmienię tylko, że len owszem, jest bogaty w omega-3, ale mielony szybko traci swoje zdrowotne właściwości, dlatego nie należy go przechowywać, tylko mielić na bieżąco. Olej lniany natomiast jest dość niestabilny, szbyko jełczeje i nie nadaje się do smażenia, ale zamiast niego można używać olej rzepakowy - 2 łyżki pokrywają dzienne zapotrzebowanie w kwasy omega-3 - mało kto o tym wie smile

23

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
tartinka napisał/a:
agnik napisał/a:

AnnaRe, piszesz, że szukasz suplementów wspomagających, może warto poświęcić trochę czasu na znalezienie tych samych składników w bardziej naturalnej formie, nie trzeba łykać tabletek. Można napić się herbaty: czerwonej, zielonej,  z bratka, yerba mate, z białej morwy. Wszystkie w różny sposób wspomagają proces odchudzania. Dołączyć do diety składniki, które wspomagają ten proces. Wszystko to co znajduję się w suplementach można znaleźć w normalnie spożywanych produktach. Piszesz o lnie, który jest naprawdę świetny przede wszystkim ze względu na zawartość wysoka zawartość tłuszczy omega 3. Co prawda nigdy nie stosowałam jego zmielonej wersji, ale dodaje całe ziarno do domowego pieczywa.

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Co do omega-3 to nadmienię tylko, że len owszem, jest bogaty w omega-3, ale mielony szybko traci swoje zdrowotne właściwości, dlatego nie należy go przechowywać, tylko mielić na bieżąco. Olej lniany natomiast jest dość niestabilny, szbyko jełczeje i nie nadaje się do smażenia, ale zamiast niego można używać olej rzepakowy - 2 łyżki pokrywają dzienne zapotrzebowanie w kwasy omega-3 - mało kto o tym wie smile

Olej rzepakowy. Super, masz jakieś publikacje na temat kwasów omega3?

24

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Molly11, mam, pewnie, tylko że nie mogę tu wrzucić linku, bo będę posądzona o spam smile Zajrzyj jednak na stronę "pokochaj olej rzepakowy" gdzie znajdziesz wiele informacji na ten temat.

25

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Dzięki :-)

26

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Cześć Dziewczyny,
A używałyście kiedyś Herbalife albo innych tego typu gotowych koktajli? To jest drogie, ale może warto? Napiszcie, proszę. Dzięki:)

Pozdrawiam.

27

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Szczerze mówiąć nigdy nie ufałam tym wszystkim chemicznym specyfikom, jakoś nie wierzę że moga pomóc...

28

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Są mocne i skuteczne spalacze tłuszczu, ale żeby je stosować trzeba być w 100% zdrowym i raczej nadają się na ostateczną dorzynkę, a nie na początku drogi. Pierwsza sprawa przy odchudzaniu to konsultacja ze specjalistą - bardziej trenerem personalnym (praktykiem) niż dietetykiem (teoretykiem), bo jeden mały element może blokować odchudzanie np.: smażenie w panierce. Zdrowo można tracić ok. 1 kg tygodniowo chociaż przy dużej otyłości może lecieć nawet 1.5 - 2 kg, ale tylko na początku. Tym co można bezpiecznie stosować jest czerwona herbata Pu-Erh w dużych ilościach, czyli 3 razy dziennie podwójna dawka. Ja straciłem 5 kg w ciągu może dwóch tygodni z tym, że to było przy okazji zaprzestanie słodzenia.

29

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Czerwona herbata? Zielona to tak ale czerwona? Chętnie spróbuje.

30

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Ta czerwona herbata to preparat z apteki?
Nie powoduje np. pobudzenia czy czegoś innego o czy warto wiedzieć?

31

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Ja stosowałam zieloną  kawę,naprawdę skuteczna i wszędzie widoczna w reklamach na necie.Polecam,nie trzeba ćwiczyć a efekty są.

32

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

@Molly11, miałem na myśli czerwoną herbatę Pu-Erh, którą można kupić w markecie. Nie słyszałem o tabletkach. U mnie efekty były rewelacyjne. Skutków ubocznych nie zauważyłem, a wręcz przeciwnie. Pobudza lepiej niż kawa, bo to nie jest nabuzowanie, ale więcej energii przez cały dzień. Do tego przyspiesza metabolizm i wspomaga pracę całego układu pokarmowego.

Poczytaj więcej w necie. Nie chcę wrzucać linka, bo nie wiem czy mogę. Temat jest bardzo dobrze opisany w różnych miejscach.

33

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Marioosh, a ja piję herbatę z Herbapolu Figurea 1.
W smaku nawet, nawet jak na coś czego nie można posłodzić. wink
Niby pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej, ale aby uzyskać efekt dobrze jest ją pić 3x dziennie.
Ja dopiero zaczynam, więc na efekty cierpliwie czekam. smile

34

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Marioosh, a ja piję herbatę z Herbapolu Figurea 1.
W smaku nawet, nawet jak na coś czego nie można posłodzić. wink

Wolę być bliżej natury, a z cukru całkowicie zrezygnowałem. Do kawy mam Stevię. Poza tym zero cukru i sztucznych słodzików.

35

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Ty wolisz być bliżej natury- ja jak najdalej od zbędnego zbierania tłuszczu na moim ciele. wink
Jakieś rady dla świeżynki? smile

36

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Ty wolisz być bliżej natury- ja jak najdalej od zbędnego zbierania tłuszczu na moim ciele. wink

Rzecz w tym, że zbędny tłuszcz w Twoim ciele jest efektem pewnych nawyków i przekonań, a nie problemem samym w sobie.

P. S. Kiedyś byłem na kawie z dziewczyną, która miała trochę zbędnych kilogramów co raczej dodawało jej uroku... Sama mi powiedziała, że to genetycznie i po mamie. Czy wiesz co było dalej? Jak dostaliśmy kawę i dowiedziała się, że nie słodzę to zwinęła mój cukier i swój cukier, czyli w efekcie wsypała sobie chyba 6 saszetek albo więcej do kawy wink Genetycznie!

37

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Róznica Mariooshu jest taka, że ja nigdy nie twierdziłam, że jakikolwiek zbędny kilogram na moim ciele jest wynikiem uwarunkowań genetycznych. smile
Tak jak pisałam na jednym z wątków. Po ciąży zaniedbałam dietę i ruch i stąd takie, a nie inne skutki.

Nie jem słodyczy, nie piję napoi gazowanych czy słodkich, staram się jeść mniej. Cudów nie ma, więc cierpliwie czekam na efekty.

38

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

@Nataluszek, efekty przyjdą smile Dieta i ruch to podstawa. W sumie cała zabawa polega na przyspieszeniu metabolizmu, a najlepiej na stałym otrzymywaniu go na tym poziomie.

Poszukaj pod hasłem: "naturalne termogeniki".

Znajdziesz listę produktów, których powinno być jak najwięcej w pożywieniu. Mi to pomaga utrzymać wagę pomimo obżerania się od czasu do czasu. W ogóle dieta dla mnie to mądry sposób odżywiania, a nie chwilowe ograniczenia.

39

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Wiesz w teorii wszystko jest łatwe, ale w praktyce sprawa ma się gorzej.
Cóż, chciało się jeść byle co, to teraz trzeba trochę pocierpieć.
Tyle, że po ciąży jest ciężej (bynajmniej mi) z niewiadomych powodów, stracić jakikolwiek kilogram...

40

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Cóż, chciało się jeść byle co, to teraz trzeba trochę pocierpieć.
Tyle, że po ciąży jest ciężej (bynajmniej mi) z niewiadomych powodów, stracić jakikolwiek kilogram...

Nie jesteś wyjątkiem... Na siłowni w której kiedyś trenowałem otworzyli specjalne miejsce gdzie można zostawić dziecko, żeby wymówek nie było wink Zapotrzebowanie jest ogromne smile

Jak jeszcze karmisz dziecko to może tutaj leży przyczyna. Natura dla o to, żeby miało pokarm. Odchudzanie może poczekać smile

41

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Spokojnie. Moja Mysza ma już 10 miesięcy, więc już nie karmię jej piersią.
Wiadomo, córka i zajmowanie się Nią to priorytet, ale nigdy nie jest za wcześnie na dbanie o siebie. Muszę się wziąć za siebie i nie ma tu mowy o wymówkach. wink

42

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Nie karmisz, ale możesz jeszcze być na tych "obrotach". 10 miesięcy to nie jest tak dużo. Dzisiejszy tryb życia wymusza inne zachowania niż optymalne.

U kobiet dochodzi jeszcze kwestia hormonów i odchudzanie jest trochę trudniejsze.

Na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną nigdy nie jest za wcześnie chociaż moim zdaniem trochę za bardzo się "spinasz", żeby już były efekty.

43

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Fakt. Założyłam sobie, że do lata chciałabym wyglądać dobrze. Po prostu.
Ty może tak tego nie rozumiesz, ale chyba lubisz obejrzeć się za ładną, zadbaną kobietą, z fajną figurą. A nie na taką, która ma tyłek i ramiona jak trzydrzwiowa szafa. Tak czy nie?
A w lato najbardziej widać każdy zbędny centymetr ciała. Nie wspomnę już o wyjeździe nad wodę czy wizycie na basenie.

44

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Fakt. Założyłam sobie, że do lata chciałabym wyglądać dobrze. Po prostu.

Moje znajome brały się za siebie na poważnie jak dziecko miało 3 - 4 lata. I wtedy były efekty. Nie wiem jak to biologicznie wygląda, ale na pewno jakiś czas na regenerację po ciąży i tych pierwszych miesiącach jest potrzebny. Może spróbuj powoli, czyli najpierw zdrowe pełnowartościowe jedzenie i jakaś forma aktywności, którą najbardziej lubisz, żeby się wzmocnić i wskoczyć na wyższe obroty. A jak poczujesz, że masz nadmiar energii to zaczniesz na poważnie smile

Nataluszek napisał/a:

Ty może tak tego nie rozumiesz, ale chyba lubisz obejrzeć się za ładną, zadbaną kobietą, z fajną figurą.

Lubię, ale co to ma wspólnego? Chcesz spełnić moje fantazje... Wszystkie? wink

Nataluszek napisał/a:

A nie na taką, która ma tyłek i ramiona jak trzydrzwiowa szafa. Tak czy nie?

Akurat ja wolę trochę większe. Za chudą czy szczupłą na pewno się nie obejrzę. Najbardziej podoba mi się typ zwany lekko puszysta, czyli wszystko trochę większe niż to pokazują modelki. smile

45

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Zaczynam swoją przygodę z czarną herbatką i myślę że to może działać.
Jest tak obrzydliwa w smaku że nikt o zdrowych zmysłach nie pił by jej na daremno:-)

46

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
marioosh666 napisał/a:
Nataluszek napisał/a:

A nie na taką, która ma tyłek i ramiona jak trzydrzwiowa szafa. Tak czy nie?

Akurat ja wolę trochę większe. Za chudą czy szczupłą na pewno się nie obejrzę. Najbardziej podoba mi się typ zwany lekko puszysta, czyli wszystko trochę większe niż to pokazują modelki. smile

Oby więcej takich jak Ty, a kobiety będą szczęśliwsze! big_smile

47

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
tartinka napisał/a:

Oby więcej takich jak Ty, a kobiety będą szczęśliwsze! big_smile

Bóg mnie nagrodził i w zeszłym roku kazał jednemu ze swoich sług stworzyć serwis, który codziennie raczy mnie nową porcją zdjęć z modelkami i zwykłymi dziewczynami o kształtach i rozmiarach jakie lubię najbardziej smile

Linka tutaj podać nie mogę, ale znajdziesz pod hasłem - Prawdziwe Kobiety Mają Krągłości smile

P. S. Jak należysz to tej kategorii to chcę tam zobaczyć Twoje zdjęcie. wink

48

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Marioosh, nieładnie! smile
Nie Twoje fantazje. Po prostu widzę i z mojego zmysłu obserwacji wynikło, iż to te szczuplejsze kobiety mają powodzenie, choć np. 'puszysta' jest ładniejsza z twarzy. smile

Nie jestem jakimś skrajnym tłuściochem, ale tu i ówdzie przydałoby się zgubić zbędną tkankę tłuszczową. wink

49

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Po prostu widzę i z mojego zmysłu obserwacji wynikło, iż to te szczuplejsze kobiety mają powodzenie, choć np. 'puszysta' jest ładniejsza z twarzy. smile

Szukasz potwierdzenia dla swoich przekonań, więc je znajdujesz. Jak byłaś w ciąży to pewnie widziałaś dookoła same kobiety w ciąży. smile A tak poza tym to - jesteś wolna?

Nataluszek napisał/a:

Nie jestem jakimś skrajnym tłuściochem, ale tu i ówdzie przydałoby się zgubić zbędną tkankę tłuszczową. wink

http://zrozumiecfaceta.eksiazki.az.pl/wp-content/uploads/2012/06/roznica-pomiedzy-kobieta-a-mezczyzna1-jpg.jpg

50

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Hahaha. big_smile Mam rozumieć, że ja jestem tym drugim przypadkiem? wink

Marioosh, nie jestem wolna. Jestem szybka. wink

51

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Hahaha. big_smile Mam rozumieć, że ja jestem tym drugim przypadkiem? wink

Którym drugim? Jesteś standardowym przypadkiem. smile

Nataluszek napisał/a:

Marioosh, nie jestem wolna. Jestem szybka. wink

Chcesz, żeby się za Tobą oglądali i mieć powodzenie, więc się zastanawiam - o co chodzi?

52 Ostatnio edytowany przez Nataluszek (2013-12-09 11:29:24)

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Nie, nie, nie.
Nie chcę, aby ktokolwiek się za mną oglądał. Nie na tym rzecz polega. smile

Chcę się czuć dobrze. Sama ze sobą. Opinie innych po mnie spływają, ale ja sama dla siebie chciałabym wyglądać fajnie a co za tym idzie, czuć się lepiej. smile
Powodów jest dużo np. zdrowie czy moja własna samoocena, ale na pewno nie to, że faceci się za mną nie oglądają.

Z tym oglądaniem się to był czysto hipotetyczny przykład, aby zobrazować Ci całą tę sytuację. smile

53

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Chcę się czuć dobrze. Sama ze sobą. Opinie innych po mnie spływają, ale ja sama dla siebie chciałabym wyglądać fajnie a co za tym idzie, czuć się lepiej. smile
Powodów jest dużo np. zdrowie czy moja własna samoocena, ale na pewno nie to, że faceci się za mną nie oglądają.

W takim razie zrzuć to co masz na sobie, podejdź do lustra i znajdź przynajmniej 20 potwierdzeń na to, że już dzisiaj wyglądasz fajnie smile Wtedy poczujesz się dobrze sama ze sobą, samoocena się podniesie, a opinie innych będą spływać po Tobie naprawdę smile Nie możesz uzależniać poczucia własnej wartości od aktualnego wyglądu, bo wtedy będziesz się spinać i podświadomie trzymać zbędne kilogramy. Paradoksalnie dopiero, kiedy rozdzielisz te dwie kwestie otworzysz sobie możliwość zrzucenia tego co niepotrzebne... dla zdrowia smile

54

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Ciężko będzie. Najpierw kilogramy, potem lustro. wink
W innym przypadku mogłoby pęc i narobić niezłego bałaganu. smile

55 Ostatnio edytowany przez marioosh666 (2013-12-09 14:19:27)

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Ciężko będzie. Najpierw kilogramy, potem lustro. wink
W innym przypadku mogłoby pęc i narobić niezłego bałaganu. smile

Jak chcesz. Twoje życie. To co napisałem to tylko i aż optymalna i wielokrotnie sprawdzona kolejność smile

Kiedy przez to przejdziesz to przestaniesz przywiązywać się do swoich kilogramów i podświadomie ich bronić. Będziesz Ty i określona ilość tłuszczu do zwalenia. Tak łatwiej znaleźć skuteczny sposób smile

Pierwszym krokiem do zmiany jest akceptacja chyba, że lubisz walczyć - krok do przodu i dwa kroki do tyłu - czasem odwrotnie...

56

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Lubię walczyć. smile
Nie jestem jakąś zakompleksioną smoczycą, tylko kobietą, która świadoma swoich wad (na które sama sobie zapracowała) chce się ich pozbyć.
Ot cała filozofia.
I nie widzę potrzeby nadawania temu jakiejś ideologii z zakresu psychologii. smile

57

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Lubię walczyć. smile

Chyba, że tak smile

Nataluszek napisał/a:

Nie jestem jakąś zakompleksioną smoczycą, tylko kobietą, która świadoma swoich wad (na które sama sobie zapracowała) chce się ich pozbyć.

Między tymi dwoma skrajnościami jest bardzo dużo miejsca...

Nataluszek napisał/a:

Ot cała filozofia.
I nie widzę potrzeby nadawania temu jakiejś ideologii z zakresu psychologii. smile

Nie chodzi o filozofię i ideologię, ale o praktyczne narzędzia. Do umysłu instrukcji obsługi nie dają. wink Widzę trochę więcej między wierszami, więc się tym dzielę - miejsce jest odpowiednie. smile

58

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Oczywiście. smile
Jednak nie lubię nadawania bezsensownych ideologii czemuś, co jest (w moim przypadku) zupełnie jasne i oczywiste. wink

Nie ma co spekulować. Albo się wezmę w garść i się uda, albo będę nadal zwlekać i się nie uda.
Albo, albo. smile

59

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie
Nataluszek napisał/a:

Albo się wezmę w garść i się uda, albo będę nadal zwlekać i się nie uda.
Albo, albo. smile

Albo się wezmiesz w garść i się uda albo się wezmiesz w garść + będziesz sabotować swoje działania i się nie uda. wink

60

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Jakoś to będzie. wink
Pożyjemy, zobaczymy.

Dam znać kiedyś, jak będą efekty. tongue

61

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Suplement diety nie rozwiaze problemu. Trzeba tu powaznie pomyslec o zmianie nawykow zywieniowych to jest podstawa bez ktorej zadnego efektu sie nie osiagnie. Jesli brak Ci samozaparcia i wytrwalosci pomysl o badaniach ktore pozwla okreslic jakich produktow nie toleruje Twoj organizm. Czesto jest to powodem problemow z zachowaniem dobrej wagi pomimo rozsadnego zywienia.

62

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Może suplement nie wykona za nas całej pracy, ale może pomóc nam w procesie odchudzania. Wystarczy trochę zmodyfikować nawyki żywieniowe, podjąć aktywność fizyczną, a waga może ruszyć szybciej dzięki odpowiednim składnikom naturalnym zawartym w suplemencie. Ja polecam 2Be Slim, sama jestem w trakcie przyjmowania i widać efekty. Zresztą, już skład jest obiecujący. Są oddzielne tabletki na dzień i na noc, różniące się działaniem. Te pierwsze zawierają np. regulującą procesy energetyczne l-karnitynę czy kontrolującą poziom cholesterolu i glukozy zieloną herbatę. Te drugie za to mają m.in. wspierającą metabolizm lipidów i węglowodanów gorzką pomarańczę. Opakowanie wystarcza na miesiąc i kosztuje ok. 20 złotych, więc bez wyrzeczeń mogę sobie na nie pozwolić.

63

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Te wszystkie suplementy w moim odczuciu są za drogie a przynoszą efekt po długim stosowaniu....

64

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Polecam sok z buracków z sokiem z marchwi.

65

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Żaden preparat na dłuższa metę Ci nie pomoże. Zmniejsz kaloryczność posiłków i zwiększ wysiłek fizyczny. To powinno dać efekt.