Gazety, magazyny - co czytujecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Gazety, magazyny - co czytujecie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Gazety, magazyny - co czytujecie?

Od czasu do czasu kupuję gazety - rzadko, bo coraz bardziej się nimi rozczarowuję. Kiedyś kupowałam regularnie Twój Styl, Sens czy Charaktery, dziś sporadycznie.

A Wy? Co czytujecie ; czy gazety zmieniają się z czasem? Jeśli tak, to na lepsze czy gorsze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?

Nie kupuję gazet, wolę zainwestować w książkę.

3

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?

Ja także zdecydowanie książka, swego czasu czytałam Twój Styl, Cosmo, Newsweeka- po niego czasami siegam ale w tych gazetach jest tyyyyle reklam, treści coraz mniej, w wiekszości pierdoły. Fakty o 19, prasówka w pracy przy kawie w necie i wiem co jest grane.

4

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?

Jedynym czasopismem, jakie regularnie kupuję (albo prenumeruję) jest "Nieznany Świat". Czytuję go właściwie odkąd nauczyłam się czytać i rozumieć słowo pisane wink Na inne gazety szkoda mi pieniędzy - większość z nich jest dla mnie nieinteresująca i niewarta czytania, a jedyne gazety interesujące, czyli Charaktery i Sens, mają zdecydowanie za wysoką cenę. Już wolę kupić książkę albo poczytać coś w necie.

5

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?

Kiedyś regularnie kupowałam Charaktery, teraz sporadycznie. I to tyle. Wolę wydawać na książki.

6

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?

Jedynymi czasopismami jakie regularnie prenumerowałam były Wiedza i Życie, Nowa Fantastyka i Działkowiec, ale odkąd jest internet to prenumerowanie jakby straciło sens...

Czasem kupuję Newsweeka jeszcze i różne czasopisma muzyczne, ale nieregularnie - tylko jak mnie zainteresuje jakiś artykuł.
I jeszcze czasem czytam New Yorkera, ale tylko dlatego, ze ktoś w pracy u nas prenumeruje i zostawia go na wspólnej półce po przeczytaniu big_smile to nie wiem czy to się liczy big_smile

7

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?
Iceni napisał/a:

Jedynymi czasopismami jakie regularnie prenumerowałam były Wiedza i Życie, Nowa Fantastyka i Działkowiec

Ach, zapomniałam - Nową Fantastykę też czasami czytuję, ale nie kupuję, tylko tak przy okazji, bo mój nieślubny kupuje wink

8

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?

Niestety większość miejsca w gazetach zajmują reklamy. Poza tym kwestie przedstawiane w gazetach typu "Pani" czy "Twój Styl" nijak odpowiadają temu, co jest mi bliskie ACZKOLWIEK niektóre artykuły są naprawdę rewelacyjne.

9

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?
Catwoman napisał/a:

Od czasu do czasu kupuję gazety - rzadko, bo coraz bardziej się nimi rozczarowuję. Kiedyś kupowałam regularnie Twój Styl, Sens czy Charaktery, dziś sporadycznie.

A Wy? Co czytujecie ; czy gazety zmieniają się z czasem? Jeśli tak, to na lepsze czy gorsze?

Czasem też kupiłam "Sens", ale nieczęsto, bo moim zdaniem mimo dobrej treści za drogi, więc jak już to poluję go teraz na stoiskach z tanią, trochę starszą gazetą, "Charaktery" podobnie. A tak czasem kupuję "Świat kobiety", "Kobieta i życie", "Olivię", "Claudię". Wszystkie w nich mają coś, co vywa warte przeczytania, coś o kosmetykach, o zdrowiu, coś psychologicznego, coś o modzie itp wink Lubię je wink A regularnie kupuję "Świat wiedzy", uważam, że to świetne czasopismo popularnonaukowe, a 6 zł wydać na nie na miesiąc to warte tej ceny i dosyć tanie smile

10

Odp: Gazety, magazyny - co czytujecie?

Kiedyś dużo kupowałam czasopism a teraz tego nie robię, ponieważ w większości powtarzają się te same tematy, coraz mniej jest ciekawych artykułów a dużo w nich reklam. Wszystko staje się po prostu nudne...

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Gazety, magazyny - co czytujecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024