Spotkanie po rozstaniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Spotkanie po rozstaniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Spotkanie po rozstaniu

Witam Was ..

Zerwała ze mna dziewczyna miesiac temu na odległosc , byla na wymiany studentów erasmus , czekalem na nia z 3 misiacy a pozniej stwierdzila 3 tygodnie przed przyjazdem do Polski ze juz mnie nie chce bo odzwczyla sie ode mnie i ze jestem starszy ode mnie 8 lat i ze ta roznica wieku zaczyna jej to przeszkadzac , jej siostry starszy ode niej mnie nie akceptuje itp , po powrocie czyli 3 dni tem spotkamlem sie znnia , widac bylo ze nie do konca jest pewna przynajmniej tak czulem , mowila mi ze jak mnie zobaczy z inna to szlak jej bedzie trafiac , i caly czas mowila mi ze nie chcialby wiedziec czy ja z kims sie spotykam czy nie i raz mnie w prost , ale ja sie usmchnielem i nic nie mowilem , powiedzialem ze nie mam zalu do niej , i tez nie pokazywalem sie ze zalezy mi na nia , i na koniec spotkanie czulem ze nie chce mnie opusciec i caly czas patrzyla mnie w oczy , i od spotkanie ani ona do mnie nie pisala a nie ja , zero kontaktu , nie wiem czy na nia czekac czy odpusciec sobie czy  dac jej czas czy odzywac do niej , prosze o pomoc ..


pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spotkanie po rozstaniu

Sam sobie dałeś odpowiedź. O tutaj:

mowila mi ze jak mnie zobaczy z inna to szlak jej bedzie trafiac

urzeczywistnij jej koszmar.

P.s.

Nie wiem czy po pijaku pisałeś ale tego się czytać nie da.

3

Odp: Spotkanie po rozstaniu

Przepaszam ale nie jestem Polakiem , i pijany nie jestem smile

4

Odp: Spotkanie po rozstaniu

Czyli mam sie spotykac z inna i niech patrzy na nas ?? czy mam czekac az sie odezwie czy mam do niej pisac ? sam juz nie wiem , nic nie wiem po prostu...

5

Odp: Spotkanie po rozstaniu

tak dokładnie, niech Cię zobaczy z inną, ale lepiej po prostu olej dziewczynę i znajdź sobie kogoś kto będzie cie szanował i nie zrywał z byle powodu wink

6

Odp: Spotkanie po rozstaniu
rockwoman7 napisał/a:

tak dokładnie, niech Cię zobaczy z inną, ale lepiej po prostu olej dziewczynę i znajdź sobie kogoś kto będzie cie szanował i nie zrywał z byle powodu wink

Potwierdzam.

7

Odp: Spotkanie po rozstaniu

najgorszy w tym ze ciagle o niej mysle i patrze na tel czy cos napisala , zalezy mi na naia bradzo , czekam z nadzieja ze cos napisze i bedzie chciala powrotu ...

8

Odp: Spotkanie po rozstaniu

daj sobie spokój. Jest jak pies ogrodnika sama nie chce komuś nie da.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Spotkanie po rozstaniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024