Szukam przyjaciółek w okolicy Rybnika - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam przyjaciółek w okolicy Rybnika

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Szukam przyjaciółek w okolicy Rybnika

Witam wszystkich smile mam 22 lata, od kilku miesięcy mieszkam z mężem koło Rybnika... I czuję się samotna. Moją rodzinę i przyjaciół dzieli ode mnie 400km. Obecnie jestem bezrobotna, ciężko jest mi tutaj poznać nowych ludzi, bo nie mam ku temu zbyt wielu okazji, jak mąż jest w pracy to siedzę sama w domu. Szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać na wszystkie tematy, czasem wybrać się gdzieś razem... Nie jestem typem imprezowiczki, ale chętnie wybrałabym się z kimś na kawę, do kina, spacer czy babskie zakupy, bo przecież mąż nie może być dla mnie całym światem smile.

Boję się złej samotności i kiedy odchodzisz wariuje. Zamykam drzwi i okna, po ścianach w pokoju rysuję. I wtedy mnie masz Dante, wtedy mnie masz, dopiero wtedy jestem Twoja...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam przyjaciółek w okolicy Rybnika

Zapewniam cie,ze znalezienie pracy w minimalnym stopniu gwarantowalo by znalezienie jakiejs znajomosci

3

Ah wiem, pracowałam już w dwóch miejscach. W jednej pracy złapałam kontakt z dziewczyną w moim wieku, ale to było w Rudzie Śląskiej, po przeprowadzce w okolice Rybnika ta znajomość praktycznie umarła. A w kolejnej pracy współpracownica próbowała mnie okraść i grzebała w moich rzeczach, więc zrezygnowałam z takiej znajomości. Od początku roku jestem bezrobotna i szukam pracy, i znajomych...

Boję się złej samotności i kiedy odchodzisz wariuje. Zamykam drzwi i okna, po ścianach w pokoju rysuję. I wtedy mnie masz Dante, wtedy mnie masz, dopiero wtedy jestem Twoja...

4

Możemy razem się wspierać w temacie poszukiwania pracy :-) bo ja od początku roku też zasilam szeregi bezrobotnych;-)

"Bo największym wyzwaniem jest zmiana na lepsze,nie świata,lecz SIEBIE"

5

Mam nadzieję, że jak najszybciej coś znajdziemy smile chociaż nie jest lekko, bo większość pracodawców potrzebuje albo studentów, albo osób z orzeczeniem o niepełnosprawności...

6

Teraz to trzeba miec jakies doswiadczenie i miec papier do zawodu,a tak to trudno o prace no chyba ze po znajomosci

7

witam !!1 czytam wasze komentarze , myślę ze czas się bardzo zmienił
.Gdy ja byłam w waszym wieku  pracy było wbrod . .Teraz młodzi nie maja za wiele do radości  .aby jakoś żyć trzeba być bardzo operatywnym  i to czasem nie wystarcza  Ja moim wieku myślę co robić z wolnym czasem  jak podołać samotności . Ale młodym być to jest wspaniale . do widzenia pa pa  Maria śląskie.

8

Takie czasy, trzeba się dostosować smile albo wyjechać... Ja bym z chęcią wyjechała, bo rodzinę i tak mam daleko i rzadko ją widuję. Ale mój mąż póki co chce zostać w kraju.

9

hej ! Też jestem z okolic Rybnika i też niedawno się przeprowadziłam.. Nie mam tutaj praktycznie znajomych.. Poszukuje bratniej duszy, która potrafi słuchać i odpowiadać, i na odwrót która mówi i chce odpowiedzi smile big_smile

10

jestem samotna . czytam .internet telewizja ,ale szukam osoby do porozmawiania  lub siedzenia w ogrodzie , okolice Jaworzna lub dalej . wiek  około 70 . pozdrawiam Maria 123.

11

witam smile u mnie również ten problem. moja jedyna przyjaciółka na stałe wyemigrowała. Zdałam sobie sprawę ,że prócz narzeczonego nie mam wokół siebie nikogo na typowe babskie ploteczki jak i kogoś komu można zaufać. Mam 21 lat, mieszkam w Rybniku. mój mail: madziarbk małpa op .pl

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam przyjaciółek w okolicy Rybnika

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018