Infekcja a wspolzycie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Infekcja a wspolzycie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Infekcja a wspolzycie

ostatnio zlapalam jakas infekcje,lekarz mi przepisal globulki
dopochwowe i kazal brac przez 10 dni.Powiedzial,aby w trakcie leczenia
nie wspolzyc.JEdnak ja zastanawiam sie: czy w prezerwatywie tez nie mozemy?
Bo przeciez chodzi o to,zeby nie zarazic partnera i stad moje pytanie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Infekcja a wspolzycie

Pamietam jak mojej qmpeli lekarz przepisal wlasnie takie globulki dopochwowe, lekarz jej nie powiedzial jak je uzywac, nie mowil ze sa  dopochwowe,  i ona nie czytajac ulotek je lyka, dopiero po ktoryms razie cos jej nie pasowalo i przeczytala ulotke....  ale ona wogole jest taka inteligentna.. myslalaze slask to miasto...

Ajezeli chodzi na temat, to trudno mi powiedziec.  Moze lepiej zadzownic do lekarza i zapytac?

3

Odp: Infekcja a wspolzycie

Jezeli jest to infekcja to lepiej sie wstrzymac te 10 dni.
Prezerwatywa moze dodatkowo podraznic - przynajmniej mi sie tak wydaje..

4

Odp: Infekcja a wspolzycie

Ja też na Twoim miejscu bym przeczekała. A współżyliście ostatnio? Koleżanka, gdy złapała infekcje dostała też receptę na maść dla chłopaka. Twój facet też może być zarażony.

5

Odp: Infekcja a wspolzycie

Jeśli masz tą infekcję to nie dlatego masz się nie kochać ze swoim partnerem, żeby go nie zarazić, ale też musisz dać odpocząć i wyzdrowieć swoim miejscom intymnym.
Przecież chyba lepiej odczekać te 10 dni i żyć w "celibacie", niż później się jeszcze dłużej męczyć.

Pomyśl sobie jak będziecie siebie spragnieni po upływie tego czasu i jak będzie wspaniale.

6

Odp: Infekcja a wspolzycie

Oczywiscie,ze nie powinno sie wtedy wspolzyc.
Przeciez chodzi o to aby wyleczyc to co jest chore.10 dni to nie jest wiecznosc.A zreszta -nie boli Cie nic ,nie szczypie?

7

Odp: Infekcja a wspolzycie

juz jest lepiej,nie boli,nie szypie,ale chyba jednak sie powstrzymamy.
O ile damy rade;)))

8

Odp: Infekcja a wspolzycie

Wiesz, może zaproponuj swojemu chłopakowi żeby od czasu do czau smarował swoje miejsce intymne maścią Clotrimazolum.. czytałam, że mogą stosować też faceci... Nie zaszkodzi mu, a pomóc może.. Wiem, że to Ty masz infekcję, ale w przyszłości profilaktycznie stosować możecie oboje.. zapobiega szczypani i w  ogóle.

9

Odp: Infekcja a wspolzycie
Amelia* napisał/a:

ale chyba jednak sie powstrzymamy.
O ile damy rade;)))

Amelio jeśli aż tak Was "rozpiera energia" może pomyślicie o innego rodzaju doznaniach, aby rozładować swój popęd seksualny, niekoniecznie seks, abyś mogło w pełni się wyleczyć.

10

Odp: Infekcja a wspolzycie

Amelia, nie przesadzaj, to 10 dni nie 10 lat. Uwierz, wiem, ze trudno jest "nie":) ale zdrowie Wasze jest wazniejsze niz przyjemnosc seksualna (!) To nie koniec swiata...

Karina, zasmialam sie jak przeczytalam Twoj post haha Fajna kolezanka big_smile

11

Odp: Infekcja a wspolzycie
hopeforlife napisał/a:

Wiesz, może zaproponuj swojemu chłopakowi żeby od czasu do czau smarował swoje miejsce intymne maścią Clotrimazolum.. czytałam, że mogą stosować też faceci... Nie zaszkodzi mu, a pomóc może.. Wiem, że to Ty masz infekcję, ale w przyszłości profilaktycznie stosować możecie oboje.. zapobiega szczypani i w  ogóle.

tak,wiem,on sie smaruje a mascia...tak na wszelki wypadek;)
i dalam rade;) nie kochamy sie.

12

Odp: Infekcja a wspolzycie

To zaledwie 10 dni...Jak nie możecie wytrzymać to np pobawcie się niekoniecznie musi dojść do zbliżenia...

13

Odp: Infekcja a wspolzycie

czasami nie tak łatwo te 10 dni wytrzymać hehe
ale ja bym się wstrzymała.
tak na wszelki wypadek.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Infekcja a wspolzycie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024