Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu

Pytanie do kobiet, które miały to nieszczęście stracić ciążę.. Gdzie odbierałyście wynik ? Bo mi robił zabieg lekarz do którego chodzę prywatnie i nie wiem czy iść po wynik do szpitala czy on będzie miał w mojej karcie w swoim gabinecie? Powiedział mi tylko tyle, że będzie on za 2 tygodnie ale nie da odpowiedzi dlaczego tak się stało... Nie wiem czy mam się się po ten wynik w ogóle zgłosić?? Jak Wy miałyście?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu

Ja na szczęsie nie miałam takiego zabiegu ale moim zdaniem powinnas zgłosić się do szpitala po wyniki i wejsc do pokoju lekarzy i się zapytac jakis lekarz na pewno ci odpowiedzi udzielic,wejdz może na wątek staraczek tam jest biedulka jak ty która miała to nieszczęście mieć ten zabieg,współuczje ci .

3

Odp: Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu

tak Małgosiu mi niestety nie było dane aby dzidzia była przy mnie sad
Ale trudno, staramy się znów . .
Wracając do tematu, moim zdaniem jak miałaś robiony zabieg w szpitalu to musisz zgłosić się do szpitala, też chodziłam prywatnie do mojego lekarza i też pani doktor robiła mi zabieg kazała zgłosic się po wynik do szpitala, a do niej po pierwszej miesiączce . .
Powiedz mi kochana jak się czujesz ? sad wiem jakie to trudne bo przeżyłam to samo tylko u mnie ciążą przestała się rozwijać zanim pojawil się zarodek i serduszko to było tzw puste jajo płodowe . .
Ja już jestem prawie 2 miesiące po zabiegu i staramy się znowu, a w tej chwili gdyby się tak nie stało byłabym w ok 4 miesiącu sad
Bardzo mi przykro sad

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024