VICHY NORMADERM - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » VICHY NORMADERM

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: VICHY NORMADERM

na dzien,   jest on do niedoskonalosci.. Czy jest dobry??  Pytam bo cena za 50 ml to 65 zl w mojej aptece.. wiec wole sie najpierw zapytac, czy sa rzeczywiscie  rezultaty po 4 tygodniach.....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: VICHY NORMADERM

Szczerze mówiac jak dla mnie ten krem był całkiem niezły , ale musisz wiedzieć ze dużo nie wolno go nakładać bo roluje się , a poza tym jest super jeżeli chodzi o zapach i nawilżenie skóry , nie nadaje się pod makijaż bo niestety się także roluje . Kupiłam go dwa razy i nie żałuję !!! Dobry jest jeżeli chodzi o trądzik ale usisz pamiętać żeby on lepiej działał to powinnaś używać z tej serii jeszcze kosmetyków oczyszczających skórę a wtedy będzie lepszy rezultat. Takie jest moje zdanie , zrobisz jak zechcesz.

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

3

ja słyszałam ... ale nie ma w tym nic mojego doświadczenia że kosmetyki z vichy uzależniają i jeszcze przestanie sie ich używać to cera jest gorsza ale to tylko czyjaś opinia smile

Czasem gdy wszystko wiruje,a cała szpetność oddala się
w głęboki sen. Przychodzi przebudzenie
a reszta jest prawdą. Gdy ciało niszczeje
duch rośnie w siłę. - Jim Morrison

4 Ostatnio edytowany przez Bubu (2009-04-01 18:18:05)

Ja używam Normaderm juz od roku. mam krem, tonik, zel do mycia twarzy. Kosmetyki drogie, ale naprawdę skuteczne!
Troche mnie martwi to co napisała AnkaAnka, bo ostatnio skończył mi sie krem, nie używałam go przez ok tydzień i niedoskonałości wróciły hmm

Boże, chroń mnie przed "przyjaciółmi". Z wrogami poradzę sobie sama.

5

ojj nieprawda dziewczyny, zaczelam stosowac kosmetyki vichy, gdy mialam 15 lat, stosowalalm tonik zel i krem na dzien, teraz stosuje tylko zel, bo mydlem nie lube myc twarzy i tylko z tego wzgledu, ale, gdy mi go braklo i byl okres np 2 tyg ze nis stosowalalm nic nie wracalo.
co do ich ceny, zajrzyj na allegro, kremy mozna kupic juz do 50 zl z przesylka
a co do ceny zelu to wlasnie mi sie konczy, ale czekam na nowa cene, bo niestety w aptekach ejst jeszce stara smile

6

jak to sie roluje???    chyba jeszcze nigdy nic mi sie nie rolowalo hehe

7

Ja Wam powiem dziewczyny, że od zawsze byłam fanką kosmetyków Vichy, ale odkryłam coś nowego, co szczerze mogę powiedzieć, że jest praktycznie jak Vichy. mIałam problemy ze skórą, czerwona, wysuszona i narażona na czynniki zewnętrzne. W aptece kupiłam odżywkę Nonabase; naprawdę jak Vichy tylko sporo tańsza. Skórę mam gładszą i nawet jak chodzę na solarium, nie czuję efektu :ściągania" twarzy. polecam, bo warto:)

8

i jak jej uzywasz ? normalnie 2 razy dziennie tj takie jak krem ?? czy raczej cos w stylu maseczki

9

Vichy123. Nonaderm używam raz dziennie najlepiej po kąpieli, rozprowadzam jak krem na twarzy i ciele. Najlepiej stouj raz dziennie, bo ma głębokie działanie. Skóra mnie przestala piec, no i jest wygładzona. Na ulotce też jest napisane, że najlepiej wieczorem, przed snem

10

znaczy chodziło mi o odżywkę Nanobase ! Wiesz jak to jest, pisze sie odpowiedź, a mysli się o czym innym....Odżywka NANOBASE

11

okay dzieki wink

12

A jeszcze Ci poweim, ze kosztują tak mnie wiecej 30 zł i są z tych ostatnio znanych dermokosmetyków. Nie mają zapachu i dobre są na takie problemy. JAk się mam bardzo przesujszoną skurę, to tylko już na mocniejsze zmiany skórne, mozesz sobie kupić Keranorm.

13

kupilam, kiedy zastosuje nie wiem, tj tak ze wsyztsko kupuje a potem lezy ;p

dziewczyny !
w APTECE za zel vichy zaplacilam 31.50
a za krem na dzien 55,68 wink
przystepna cena jak na vichy,

14

tylko jak zaczniesz stosować, to bądź w tym systematyczna, tylko tak zauważysz szybkie efekty. Raz dziennie przed snem starczy. Nie pachenie, ale mażesz na wierz na ciało tez nałozyć coś pachnącego i bedziesz miała taki komplecik:)

15

dostalam od brata na giazdke taki sliczny balsam kate moss, chyba dobrze napsialam wink
dzieki smile

16

a np 2 razy dziennie na noc i na dzien ALE ten sam krem normaderm na dzien probowalas ? sa jakeis inne efekty ?? bo właśnie zbliza sie noc a nigdzie sie nie wybieram i myślę ;P wink

17

jescze nie próbowałam 2 razy dziennie, bo jak dla mnie to na raz wystarczy.Już po pierwszym razie to się czuje, że skóra jest nawilzona i lepsza, po nanobase, więc zrób tylko przed spankiem. A normaderm na dzien, to tak nie bardzo, bo on pod podkład się nie nadaje, bo się roluje i brzydko to wygląda.

18

kurcze, wysłałam posta z konta kolezanki, bo nie wiedziałam, że się zalogowała, więc jak coś to ja pisałam.... Bedziesz pachenieć dodatkowo Kate Moss, ładnie, ostatnio chyba nawet wąchałam sobie w sklepie;)

19

oki dzieki, jestem chyba jedna z nielicznych kobiet ktore nie uzywaja podkaldu

oczka tylko maluje wink

buziak ;*

20

to ja Ci zazdroszczę, bo ja bez podkładu to się nie mogę pokazac swiatu. ael oczu nie maluję:)) No ale trudno, najważniejsze, ze mam dobre zabezpieczenie, przed pudrowym wysuszeniem, raz dziennie wieczorkiem i problem z głowy:)

21

AnkaAnka napisał/a:

ja słyszałam ... ale nie ma w tym nic mojego doświadczenia że kosmetyki z vichy uzależniają i jeszcze przestanie sie ich używać to cera jest gorsza ale to tylko czyjaś opinia smile

na opakowaniu pisze ze efekt u3muje sie przez2 tygodnie po zastosowaniu, czyli chbas wszystkonawroci..albo nie wiem...

22

Zgadzam się z tą opinią ze trądzik powraca gdy jest nie leczony i  żaden krem nie likwiduje całkowicie , takie jest moje zdanie, wiem również że trzeba oczyszczać jelita z toksyn żeby poprawił się stan skóry.

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

23

hej mam pytanie  kupiłam VICHY NORMADERM z aukcji i nie wiem jak tego kremu uzywac nie wiem czy na zwilzona skóre czy na sucha czy na noc czy na dzien  bym była wdzieczna jak byscie mi napisały jak tego uzywac

24

a co pisze na opakowaniu?
kupiłam w aptece wiec moze pomoge

25

w poprzednim zapomnialam dodac, jesli kupilas na aukcji to powinno pisac ze np krem normaderm vichy na dzien czy na noc. jesli na dzien stosuj tylko raz, rano, ale tak jak kolezanka wyzej wspomniala, probowalam nalozyc sobie make up do kosciolka w swieta ... i nie bardzo nadaje sie vichy pod make up

26

to krem na dzien,     po 4 tyg stosowania odbudowana skora odzyskuje poczucie komfortu. Nadmierne wydzielanie sebum jest opanowane, cera i powierzchnia skory sa ujednolicone, niedoskonalosci zmniejszaja sie. Pory sa widocznie zmniejszone, efekt u3muje sie  PRZEZ 2 TYGODNIE PO ZASTOSOWANIU PRODUKTU.     ja uzywalam pod moakijaz i mi sie nic nie roluje...

27

ja do tej pory tez byłam zadowolona z Vichy, ale jak mam coś lepszego no i przede wsyztskim tańszego, to dlaczego nie skorzystac. Dla mnie Vichy to dobra firma, używałam tych kosmetyków przez lata. jednak teraz jak już pisałam przeżyciłam się na dermokosmetyki i skóra poczuła zmianę:)

28

A jakie dermokosmetyki uzywasz? Ja ostatnio mam taka faze na zdrowe odzywianie, zdrowe kosmetyki etc. Co do normaderm to mi niezbyt podpasowala. Piekly mnie oczy, no i jak poczytalam sklady to w kazdym kosmetyku byl alkohol! to nmie chyba zrazilo...

29

Najlepiej popros w aptece o probke kremu.On za duzo kosztuje aby go potem nie uzywac.
moja corka uzywa ten krem i jest zadowolona.
Na Allegro jest czesto taniej niz w aptece

30

Jakich dermo? Teraz mam Nanobase do twarzy, mocno regenerującą odżwykę-ładnie nawilża i wygładza cerę. Jak sobie pryszcze leczyłam, to strasznie ją przesuszyłam , właśnie takimi produktami w których jest alkohol. No i teraz dbam o odpowiednie nawilżenie i powiem, że jest super. bArdzo dobre kosmetyki, naturalne, bezzapachowe-jest chyba cała seria

31

dla mnie normaderm tez sie nie sprawdzil ze wzgledu na zawarty alkohol, jedyna zaleta tego produktu to ladny zapach smile no ale w sumie to sie nie liczy az tak, zeby ladnie pachnialo, tylko dobrze dzialalo. Dlatego wazny jest sklad kosmetykow, i tez mysle, ze mozesz sie popytac w aptece o probki, ja wlasnie tak odkrylam keranorm, ze mi pani farmaceutka polecila gdy sie wlasnie nad wydaniem duzych pieniazkow na vichy wahalam... tak wiec czasem warto sprobowac. a co do uzaleznienia od vichy... hmm, no mi sie wydaje, ze duzo lasek jest uzaleznionych od tych roduktow tylko ze wzgledu na marke, ze tak lansiarsko jest uzywac kosmetykow tej firmy... no nie wiem czy cena jest odowiednia do jakosci tak szczerze mowiac...

32

dokładnie tak samo myślę. Jednak kampanie reklamowe robią swoje. Niestety na dłuższą metę są to drogie kosmetyki i po ich skończeniu inwestycja w następne jest dośc trudna. Ja też jak poszłam do apteki i chciałam krem nawilż do twarzy, to pani powiedziała, że może by spróbować czegoś innego i tak odkryłam nanobase z tej samej serii. jakość świetna, a cena o połowę mniejsza. czyli mam 2 produkty w cenie 1.

33

chyba wlasnie po to tez sa te fora, ze mozemy podzielic sie takimi odkryciami, za male pieniadze dobrej jakosci. nie kazde produkty sa tak promowane jak vichy, chociaz sa znacznie lepszej jakosci. Dziewczyny, nie placmy tylko za nazwe...

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » VICHY NORMADERM

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018