Temat: Maybelline, Illegal Length (wydłużający tusz do rzęs)

Witam, jestem ciekawa czy ten tusz działa tak niesamowicie jak go reklamują?
A może znacie jakieś lepsze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Maybelline, Illegal Length (wydłużający tusz do rzęs)

Zaden z tych tuszy, ktore tak namietnie reklamuja, nie dziala w ten sposob jak go przedstawiaja. Czesto, sa kiepskie, ale zdarzaja sie  i takie, ktore swietnie rozczesuja czy nie sklejaja rzes, nieco pogrubia, czy nieco wydluza,ale bez takich szalenstw jak na reklamie.

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

3

ja nie używam za często - efekty są średnie - niezaleznie od marki tuszu

4

Mam ten tusz.. Po prostu do bani, przynajmniej dla mnie. Nie widzę różnicy między tym, a zwykłym tuszem za przysłowiowe 5zł..

Ale mogę polecić Loreal False Telescopic- fakt, drogi, ale dobry.

Mój Skarbek 22.03.15 <3

5

Fakt Loreal False Telescopic jest wart swej uwagi i nie jest taki drogi 30 złotych i jest tusz czyli tyle co Maybelline. Ale żaden z tych ekstra tuszy działających cuda nie jest taki nadzwyczajny wink Jakieś efekty są ale może przy długim stosowaniu.

6

Ale byłoby pięknie jakby tusze tak wydłużały, pogrubiały i zagęszczały rzęsy jak to pokazują. Będę musiała sprawdzić telescopic.

7

No może nie jest aż tak rewelacyjny jak w reklamie, bo taki efekt samym tuszem ciężko osiągnąć, ale według mnie jest dobry. Używam teraz drugiego opakowania i jeżeli ktoś nie poleci mi jakiegoś "hitu" pewnie kupię i kolejne smile

Jedno niewinne kłamstwo może zburzyć budowane przez lata relacje. Warto?

8

Ja mam ten tusz i powiem Ci, ze jak dla mnie jest bardzo Ok smile Fakt, rzesy nie wygladaja tak samo jak w reklamie, ale sa naprawde wydluzone i lekko pogrubione. Latwo sie zmywa nawet przy uzyciu samej wody. Takze mozesz sie skusic smile

Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. A Ty musisz po prostu odwrócić sie i powiedzieć "to patrz" ;D

9

Jak dla mnie ekstra tusz, idealnie wydłuża moje rzęsy, ma świetną szczoteczkę, która perfekcyjnie rozdziela rzęsy, polecam wink