Temat: tusz do rzęs CHANELL

polecam, warto zaplacic taka cene,bo efekt piorunujący.
super wydłuża, rzesy nie sa posklejane, delikatne. nie rozmazuje się. nie kruszy. bombowy!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tusz do rzęs CHANELL

a jaka cena ?
dokładna nazwa  produktu ?

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

3

http://www.allegro.pl/item506898504_tus … ml#gallery

ten smile

4

eee tam  wole swjego maybeline za 30 zl.
na taki mnie nie stac

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

5 Ostatnio edytowany przez karina77 (2008-12-17 17:34:45)

Ooo... kurcze jaki drogi hmm ja czesto zmieniam tusze i znudzil by mi sie jeden.W tym momencie mam Supershock z Avonu i Astora i obydwa mi pasuja smile

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "

6 Ostatnio edytowany przez kaja216 (2009-01-18 18:23:27)

o kurcze naprawde drogi ja nie moge trafic na zaden tusz z ktorego byla bym zadowolona ani z avonu ani z oriflame mimo ze placilam kolosalna cene to bylam niezadowolona a ze uzywam tylko tuszu i czasem podkladu to chciala bym aby moj tusz robil wrazenie moze podajcie dziewczyny jakis konkretna nazwe tuszu ktory nie kruszy sie i zeby byl w miare ok wink

Tusz Chanel ? Przereklamowany, płacisz głownie za markę. Mi powstawały grudki na rzęsach nieładne, sklejał rzęsy... Znam lepsze, choćby BeYu z Douglasa, jakością moim zdaniem porównywalny z Chanel, a ma lepszą konsystencję i nie klei.

Ja śpiewam i tańczę, i jem pomarańcze....

8

a mi nie skleja, a pieknie podkresla, rozszesuje i wydluza.

9

dziewczyna.szamana napisał/a:

Tusz Chanell ? Przereklamowany, płacisz głownie za markę. Mi powstawały grudki na rzęsach nieładne, sklejał rzęsy... Znam lepsze, choćby BeYu z Douglasa, jakością moim zdaniem porównywalny z Chanel, a ma lepszą konsystencję i nie klei.

Chanel jest znany ale zawsze jak kupie cos z Chanell to jestem zadowolona xD oprocz perfum bo używam Armani Mania
ale kosmetyki są rewelacyjne wink Jak Ci sie sklejaly to moze był stary

Niestety, wcale stary nie był, nówka sztuka... Pamiętam że kupiłam i byłam strasznie dumna, że Chanel i w ogóle (a poszłyśmy wtedy razem z siostrą na zakupy, ja sie złasiłam na Chanel, ona wzięła właśnie BeYu, bo stwierdziła, że za samo hasełko przepłacać nie będzie, a te kosmetyki są podobne jakościowo, nie uwierzyłam, a w kilka dni później porównałam -_-), a wyszło średnio. Nie mówię, że to zły tusz. Ale nie jest kosmicznie czadowy ani bez wad.

Ja śpiewam i tańczę, i jem pomarańcze....

11

Również używam tego tuszu. Do tanich nie należy, ale jest boski. Nie skleja rzęs, genialnie je wydłuża, nie robi grudek. Jest wspaniały smile

12

podstawa mojego makijazu jest odjazdowy tusz Lancome, Pogrubiający i wydłużający, Hypnose Custom- Wear Volume Mascara, jest niezastapiony przy  makijazu codziennym oraz wieczorowym. kupilam go w one step tuz po przeczytaniu opisu tego kosmetyku.polecam