Zaz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Zaz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Zaz

Ponieważ ostatnio czuję niedosyt dobrej muzyki, a wszystko co posiadam już mi się osłuchało, jestem od kilku tygodni w trakcie poszukiwań nowych dźwięków. Pochwalę się więc moimi odkryciami wink Jeśli ktoś zna i słucha, będę mogła się dowiedzieć czegoś więcej mam nadzieję, lub podeślecie mi podobnych artystów. Jeśli ktoś nie zna natomiast, a kogoś zarazę, będzie mi bardzo miło smile

W tym wątku przedstawię Wam Zaz. Bardzo mało znaną w Polsce francuską wokalistkę. Śpiewa ona po francusku i o ile nigdy nie ciągnęło mnie do języka francuskiego i nie pałałam do niego miłością, a nawet najzwyklejszą sympatią, to w piosenkach Zaz o dziwo się zakochałam od pierwszego usłyszenia smile

Wokalistka urodzona 1 maja 1980 roku w Tours. W swojej muzyce łączy style jazz i soul. Zanim nagrała płytę jako solistka śpiewała w kilku grupach. Ma na swoim koncie jeden album "Zaz" i trzy single.

Dwa kawałki, które pokochałam miłością szczerą i dozgonną: smile
Je Veux

Le Long De La Route

Inni wokaliści i zespoły w kolejnych moich wątkach. Zapraszam smile

Reklama

2

Odp: Zaz

UWIELBIAM!!!! Zawsze jest ze mną w samochodzie, kiedy chwyta mnie gorszy humor. Pozdrawiam serdecznie!

czego się nie dotknę to wychodzi, a czego się dotknę to...ech...
Kiedy kobieta mówi "nic" to wiedz że dzieje się źle...

3

Cieszy mnie, że chociaż jedna osoba słucha smile I odezwała się wink

Reklama

4

Uwielbiam ją, jakoś niedługo ma się ukazać lub się ukazała jej druga płyta.

5

Entropia, czekam w takim razie z niecierpliwością!! big_smile

Dzięki za info, bo nawet nie wiedziałam smile

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Saligia (2012-02-12 22:06:35)

Również ja należę do grona jej fanów. Uwielbiam! ;D myślę, że moi sąsiedzi mniej, bo dochodzi do nich tyko moje fałszowanie tongue

Edit: Ze swojej strony mogę polecić SIA, kolejna w której zakochałam się po ZAZ.

Gazela TV without TV

7

I ja zgłaszam się do grupy fanów ZAZ, znam jej kawałki już od około roku, od razu wpadły mi w ucho i tak jak już jest napisane wyżej, poprawia humor smile Polecam!

Witamy w świecie kryształowych upominków smile

8

Saligia napisał/a:

Również ja należę do grona jej fanów. Uwielbiam! ;D myślę, że moi sąsiedzi mniej, bo dochodzi do nich tyko moje fałszowanie tongue

Edit: Ze swojej strony mogę polecić SIA, kolejna w której zakochałam się po ZAZ.

Znam smile

I szukam dalej wink

A nowa płyta Zaz miała premierę 2-go grudnia i niebawem będzie w moich łapkach big_smile

9

ja uwielbiam Zaz!!!! Już za półtora miesiąca jej koncert w PL, a płytka (CD i DVD) jedzie do mnie właśnie z FR wink
ostatnio szukając jakichś fajnych franc. zespołów (Zaz mnie nakręciła do poszukania czegoś jeszcze) znalazłam Nils Project - słyszałyście coś może o nich? Bo całkiem mi się spodobał kawałek na który trafiłam... chyba Smile, czy jakoś tak.
z tym, że ja jestem sierota w szukaniu... trochę techniki... itd wink

10

independent napisał/a:

UWIELBIAM!!!!

Entropia napisał/a:

Uwielbiam

Saligia napisał/a:

Uwielbiam!

lucaaa21 napisał/a:

uwielbiam

Uwielbiam ^^

W ogóle lubię inteligentny, bezpretensjonalny pop, najlepiej "z czymś".

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Zaz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018