Po co komu walentynki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Po co komu walentynki?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Po co komu walentynki?

My z moją mysią uznaliśmy że nie jest to nam potrzebne ,a wy co o tym sądzicie? Po co to komu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po co komu walentynki?

Hm...są ludzie którym są potrzebne....innym nie....to jest kwestia wyboru....A,że są....chyba nikomu to nie przeszkadza....

3

Odp: Po co komu walentynki?

Uważam, że to fajne święto. Co prawda codziennie można uczcić swoją miłość, zjeść romantyczną kolację czy kupić kwiatka ukochanej.
W całym roku jest dużo szarych, nudnych, zwykłych dni i fajnie jak dzień się czymś wyróżnia. Ja tam lubię walentynki i zawsze kojarzyły mi się dobrze, nigdy bym nie zrezygnowała z obchodzenia tego święta smile

4

Odp: Po co komu walentynki?

a ja uważam, że to fajny dzień tongue chociaż fakt, trzeba sobie codziennie powtarzać, że się mocno Kocha smile

5

Odp: Po co komu walentynki?

w biegu codziennych spraw czasem nie mamy czasu spędzić ze sobą go tak jakbysmy chcieli, bo np. jutro trzeba iść do pracy i się wyspać, trzeba zrobić zakupy itd. a dzień zakochanych jest chyba po to by odłożyć wszystko na bok i żeby nic prócz osoby, którą kochamy się nie liczyło.

6

Odp: Po co komu walentynki?

ja uważam że to jest fajne święto. jak ktoś nie chce to nie musi obchodzić,tak samo jak urodzin czy innej rocznicy. ale są faceci którży nie zawsze umieją okazywac uczucia a taki dzień może być dla nich pomocą i okazją żeby się wywewnętrznić.

7

Odp: Po co komu walentynki?

Podzielam zdanie angi smile Mnie to święto nie przeszkadza, ale także nie czekam na niego cały rok smile Mój mężczyzna nie uważał tego dnia za święto, ale od kiedy jesteśmy ze sobą, zmienił zdanie.. big_smile

8

Odp: Po co komu walentynki?

Walentynki mają pozytywne zabarwienie smile I to rzeczywiście dobra okazja do tego, żeby zorganizować coś wyjątkowego. Jednak wciągu roku można wybrać zupełnie inny dzień by uczynić go bardziej wyjątkowym:) i urządzić swoje własne Walentynki smile

9

Odp: Po co komu walentynki?

A ja nie przepadam za walentynkami..taka miłosc na pokaz moze mam głupie myslenie ale tak ajkos myslę:/ Jejciu a moze ja juz za stara na takie rzeczy jestem:p

10

Odp: Po co komu walentynki?

Do świętowania - każda okazja jest dobra. Do świetowania we Dwoje- szczególnie..... a czy to się nazywa :Walentynki czy inaczej........ czy to ważne???????

11

Odp: Po co komu walentynki?

dzień w którym wyrażamy swoje uczucia w szczególny sposób, dzień spędzony razem z ukochana osobą  i w ciekawy sposób

12

Odp: Po co komu walentynki?
Asiuleczka napisał/a:

A ja nie przepadam za walentynkami..taka miłosc na pokaz moze mam głupie myslenie ale tak ajkos myslę:/ Jejciu a moze ja juz za stara na takie rzeczy jestem:p

Asiuleczko- przecież Nikt nie mówi o świętowaniu na pokaz.Nic co jest na pokaz - nie jest fajne- a miłość w szczególności.Pisze Ci to -żebyś nie miała wątpliwości - kobitka po 50-ce.

13

Odp: Po co komu walentynki?

walentynki są po to aby przynajmniej w ten jeden dzień wyznać miłość powiedzieć kocham cie bo czasem przez to zabieganie zapominamy o tym ten dzien jest po to aby sie zatrzymac i przypomnieć sobie co jest dla nas najważniejsze i

14

Odp: Po co komu walentynki?

Niby walentynki jak każdy dzień
Przyjdą, miną - pozostanie po nich tylko cień
No bo czy w tym kalendarzu 14 luty 2009
Czymś się różni od reszty dni - reszty pięknych zdjęć

Zawsze możesz mówić "kocham"
Co dzień widzieć tą przepiękną twarz
Co dzień w bólu mówić "szlocham"
Zawsze śmiechem witać świat

Jeśli jednak ta połowa nie słyszała serca twego
Ty odwagi nie masz sam przez cały rok
Walentynki są dlatego
Byś mógł zrobić pierwszy krok

15

Odp: Po co komu walentynki?

Wiktorzyna  , Co za talent ? smile
A my mamy już zaplanowane Walentynki. Zostawiamy Naszą Córcię u Babci ,a sami wyjeżdżamy ,aby ze sobą pobyć , nacieszyć się .
Mamy już zamówiony hotelik, kolacyjkę przy Świecach i już nie mogę się doczekać. smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Po co komu walentynki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024