TATRALANDIA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: TATRALANDIA

Właśnie wróciłam z wakacji i gorąco polecam ten ośrodek (jednak najlepiej poza sezonem i... latem gdyż jest taniej, mniej ludzi i więcej atrakcji)

AQUAPARK TATRALANDIA - DOKONALÝ RELAX A ZÁBAVA V TERMÁLNYCH BAZÉNOCH!!!
Tatralandia to największy wodny ośrodek rozrywki i wypoczynku na Słowacji, w Czechach i w Polsce i, równocześnie, najbardziej udany projekt ruchu turystycznego na Słowacji w ciągu ostatnich 10 lat, który koniecznie musicie odwiedzić, a jeżeli raz przyjedziecie na pewno będziecie chcieli tu wrócić... Położony jest wśród wspaniałej scenerii gór na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z pięknym widokiem na Zachodnie i Niskie Tatry. Oddalony jest ok. 2 km od centrum Liptowskiego Mikulasza i prowadzą do niego dogodne dojazdy ze wszystkich głównych ciągów komunikacyjnych. Sercem całorocznego Aquaparku Tatralandia jest źródło termalnej wody, bijące z głębokości ponad 2500 m, o tempereturze 60,7 °C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny jest wśród wód Liptowa wyjątkowa. Jej częścią składową są wody z morza, które wypełniało Kotlinę Liptowską przed 40 milionami lat. Mineralna woda Tatralandii działa leczniczo na aparat ruchowy i oddechowy.

WODNE ATRAKCJE
WYSPA PIRATÓW Z KARAIBÓW ? TROPIKALNA DŻUNGLA
- Kryty tropikalny wellness z Ocean basenem - temperatura wody do 36°C: wodotrysk, wodne masaże, leżanki, tryski podwodne, perełki, część pływacka z przeciwnym prądem, tajemnicze podwodne oświetlenie

- Dziecięcy basen Piratów z Jumbo zamkiem z fosą, pełną niespodzianek: niekończąca się wodna zabawa: zjeżdżalnie, wodne zabawy, palmy, egzotyczne zwierzęta

- Palm Beach: ogród palmowy z leżankami i fotelami z widokiem na Tatry

11 termalnych basenów
- 8 całorocznych z leczniczą wodą mineralna (3 kryte), o temperaturze wody od 24 do 38°C, z licznymi wodnymi atrakcjami; tory pływackie, aquapontony do chodzenia, wodna ściana wspinaczkowa, siedziska z masażem, wodne łóżka, wodny grzybek, gejzery, prądy wodne, wodna huśtawka, wodna siatkówka i koszykówka, zjeżdżalnie dla dzieci,...

- 3 baseny sezonowe z przezroczystą ogrzewaną wodą o temperaturze od 24 do 26 °C: basen dziecięcy z interaktywnym zamkiem, basen z 21 atrakcjami i 25-ciometrowy basen pływacki.

27 rur i zjeżdżalni - 5 NOWYCH!
Letnie rury i zjeżdżalnie: Anakonda - najdłuższa rura na Słowacji -146 m z możliwością jazdy na nadmuchiwanych kołach ? Rollercoaster - raftingowa zjeżdżalnia na nadmuchiwanych kołach dł. 100 m ? Free Fall - najbardziej stroma rura na Słowacji, z ?lotem? długości 35 m ? Double Fall - ekstremalna rura z dwoma falami ? Black Hole - jazda w całkowitej ciemności ? Twister - bardzo szybka rura ? Kamikadze - rura do jazdy na wprost ? Swing-Swing ? raftingowa zjeżdżalnia o dł. 50 m ? Niagara - trzytorowa zjeżdżalnia ? Triple Splash - trzytorowa raftingowa zjeżdżalnia ? Double Bubble ? dwutorowa raftingowa zjeżdżalnia ? Zjeżdżalnie dla dzieci: Little Niagara, Amazonia, Wood Splash 8 całorocznych rur: Volcano, No-Limits, Rocket, Snake, Jungle Raft, Black & White, Rapide, Monkey Slide

WELLNESS PARADISE POD GÓRAMI!
Wszystkim, którzy na pierwszym miejscu stawiają relaks i z przyjemnością poddaliby się zabiegom leczniczym oferujemy prawdziwy raj:

- masaże: klasyczny, refleksyjny, aromatyczny, tajski, hot-stone, limfodrenażowy, antycelulitowy, podwodny...

- kąpiele: regeneracyjne, ziołowe, uspakajające, perełkowe...

- okłady: antystresowe, torfowe, cynamonowe, termożelowe, kąpiel w gazowanej wodzie mineralnej

- solux, bioptron, oxygenoterapia,...

Świat witalny Tatra-Therm-Vital - kompleks 16 parowych saun, wodnych kąpieli z masażem i zabiegami

Zima w Tatralandii
Śnieg, zima i mróz w Tatralandi zmieniają się na dobry nastrój. Po nartach lub innych sportach zimowych pobyt w 8 termalnych basenach, witalnym świecie, czy zabiegi lecznicze w wellness paradise świetnie rozgrzeją zmarznięte ciało i każdemu dodadzą życiodajnej energii. Zjeżdżalnie przyniosą rozrywkę i odrobinę adrenaliny. Tylko u nas możecie prosto z nart skoczyć do basenu!

HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA - ZAKWATEROWANIE PROSTO W TATRALANDII
Tatralandia to właściwe miejsce na wspaniały letni lub zimowy urlop dla całej rodziny. Mieszkania znajdują się zaledwie kilka metrów od termalnych basenów, co daje możliwość rozkoszowania się każdego dnia widokiem gór i wody, oddychania czystym, górskim powietrzem, przesiąkniętym aromatem morskiej wody.

Holiday Village Tatralandia jest jedynym w swoim rodzaju kompleksem mieszkaniowym na Słowacji. Tworzy go 155 bungalowów i apartamentów.

Wyposażenie: salon z kompletem wypoczynkowym (niektóre z kominkiem), TV SAT, radio, telefon, kącik kuchenny, lodówka, prysznic, WC, ogrzewanie elektryczne, taras letni.

Na terenie są do dyspozycji: recepcja, restauracja, minisklep, fitness centrum, parkingi, kantor, kominki, ogniska, igrzyska dziecięce, wypożyczalnia sprzętu sportowego...

Place sportowe: kort tenisowy, boiska do siatkówki i siatkonogi, tenis stołowy, rosyjskie kręgle, tor do kręgli, minigolf dziecięcy, Pit-Pat, Putter

Z nart prosto do basenu...
Oferujemy zimowe pobyty w Holiday Village Tatralandia na 5 i więcej nocy z BEZPŁATNYM wejściem do Aquaparku! Zimowe atrakcje dla naszych gości na terenie Holiday Village Tatralandia, łącznie z możliwością wypożyczenia sprzętu sportowego!

Podczas sezonu zimowego z Tatralandii do ośrodka narciarskiego Jasná Nízke Tatry kursuje bezpłatny Aqua-Skibus.

WYJĄTKOWE CENTRUM KONFERENCYJNE
Idealne miejsce na organizacje kongresów, szkoleń, seminariów i imprez firmowych.

Tatralandia ? miejsce, gdzie tydzień to za mało!


źródło: strona tatralandii

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: TATRALANDIA

a jaka cena tego cuda?

3

Odp: TATRALANDIA

a kiedy jest poza sezonem??:(

4

Odp: TATRALANDIA

GODZINY OTWARCIA:
Sezon letni (2.6. ? 30.9.2007) ? 9:00 - 22:00 godz.
Mimo sezon (1.10. ? 21.12.2007) ? 10:00 - 21:00 godz.
Sezon zimowy (22.12.2007 ? 20.3.2008) ? 10:00 - 22.00 godz.

Tutaj macie wszystko TATRALANDIA

5

Odp: TATRALANDIA

no hej dziewczeta! naczytałam się o tych parkach rozrywki wodnej i miałam parę typów, m.in basenova i tatralandie. wybrałam tatralandie i chyba nei moge narzekac. tez fakt ze pogoda mi si pieknie trafiła, ale tez wyszalałam się jak nigdy. woda czysta (wbrew temu, co niektorzy pisza), kolejki nie tak ogromne, (ja stałam 10 min), chcialabym tez zdementowac plotki, jakoby cena była niewspólmierna do atrakcji- jest tam nmnostwo basenów, parków, spa, sauna itd. wiec moge powiedziec ze moje oczekiwania zostaly spelnione:)

6

Odp: TATRALANDIA

Super wink koniecznie musze pojechać. Byłam w niemczech w Tropical Island, ale myślę że Tatralandia jest większa i ciekawsza smile

7

Odp: TATRALANDIA

koniecznie koniecznie! naprawde polecam, nie będziesz zawiedziona! smile

8

Odp: TATRALANDIA

Och, byłam! Cudo! I ten widok na tatry... Cudownie. Ja byłam we wrześniu kilka lat temu, było już całkiem zimno, ale to nie przeszkadza bo woda grzeje:)

9

Odp: TATRALANDIA

Polecam również Tatralandię w Liptovskym.
Jeżdże tam co roku na parę dni.Moja córka uwielbia ten wodny park.Oczywiście latem na pewno lepiej tam pojechać bo masz do dyspozycji więcej atrakcji ale jeździmy też zimą i również jest co robić:))
Tatarlandia to miejsce przede wszystkim dla Polaków- mniej więcej co drugi gość parku to Polak.Imprezy organizowane dla dzieciaków maja polskojęzycznego moderatora.
Na pewno nie wystarczy weekend,żeby skorzystać ze wszystkich rozrywek.Na mnie największe wrażenie robi zjeżdżalnia biało- czerwona,szeroka i okropnie stroma.Warto spróbować:))

10

Odp: TATRALANDIA

o jej pamietamz e pare lat temu to miesce odkrylam... wirtualnie :-) niestety jeszcze nie dotarlam

11

Odp: TATRALANDIA

Byłam , zobaczyłam i mogę "powiedzieć", że świetna sprawa, relaks,dobra zabawa .:) w tym roku również się tam wybieram, ale chciałabym na 2 dni. Był ktoś może na dłużej? wie ktoś coś na temat hoteli, cen itd?

12

Odp: TATRALANDIA

też nie byłam, bo nigdy jakoś nie ma czasu. ale skoro wszystkie tak zachwalacie to chyba najwyższy czas się wybrać. smile

13

Odp: TATRALANDIA

Wiadomo oferta zawsze będzie atrakcyjna, ale jak się to w rzeczywistości ma poza sezonem np w listopadzie...czy naprawdę padający deszcz, nostalgiczna pogoda nie wpływa na korzytanie z tych wszystkich dobrodziejstw?

14

Odp: TATRALANDIA

Byliśmy tam z rodzinką i wszystkim się podobało! Tanio, blisko i fajnie smile

15

Odp: TATRALANDIA
maya7 napisał/a:

Wiadomo oferta zawsze będzie atrakcyjna, ale jak się to w rzeczywistości ma poza sezonem np w listopadzie...czy naprawdę padający deszcz, nostalgiczna pogoda nie wpływa na korzytanie z tych wszystkich dobrodziejstw?

Niekoniecznie.My jeździmy tam zimą na narty a po nartach- na baseny.Jest tam naprawdę co robić,dużo zjeżdżalni wewnątrz,sporo basenów.Nie będziesz się nudzić:)

16

Odp: TATRALANDIA

szkoda tylko,że tam trzeba płacić w euro,a my zarabiamy w złotówkach.

17

Odp: TATRALANDIA

Byłam w Tatralandii. Dobre miejsce - dużo basenów, zjeżdżalnie, bardzo ciekawie.
Zdecydowanie polecam, bo mozna się wyskakać, wygrzać w gorących wodach i pobawić.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024