Jak zaaranżować miły, erotyczny wieczór we dwoje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak zaaranżować miły, erotyczny wieczór we dwoje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Jak zaaranżować miły, erotyczny wieczór we dwoje?

Niedługo mija Nam druga rocznica, od kiedy jesteśmy razem. Pierwszej nie uczciliśmy wcale, jakoś przeszło obojętnie, mimo że wychodziłam z inicjatywą jakiejś kolacyjki. No nic, nie wyszło. Mój Miś powiedział, że nie czuje takiej potrzeby romantycznego wieczoru.
No ale w tą rocznicę chcę go zaskoczyć. smile
Planuję w w jego pokoju rozstawić kilka małych świeczek zapachowych, dla nastroju. Jakiś szampan lub winko słodkie, pół słodkie na początek i wspominanie. No i oczywiście miły, romantyczny sex. Do tego po raz pierwszy chcę założyć sexi koszulkę, którą od niego dostałam rok temu (ponad), a której jeszcze nie miałam na sobie przy nim. Myśle, ze mimo że kiedyś mówił, że nie robi mu różnicy taki miły wieczór, ten mu się spodoba. Wszystko to chcę zrobić bez jego wiedzy, to musi być niespodzianka.
Tylko jest problem- mieszka z mamą, a u mnie to kompletnie odpada! Jak zrobić, zeby znalazła się u swojego brata w ten wieczór, u którego często imprezuje? Bo mimo ze z pracy wraca dosc pozno, to czasem uda jej sie wyrwac wczesniej a nie chce zeby nas zaskoczyla... I nie chce przed polnoca konczyc tego wieczoru...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zaaranżować miły, erotyczny wieczór we dwoje?
lool2 napisał/a:

Niedługo mija Nam druga rocznica, od kiedy jesteśmy razem. Pierwszej nie uczciliśmy wcale, jakoś przeszło obojętnie, mimo że wychodziłam z inicjatywą jakiejś kolacyjki. No nic, nie wyszło. Mój Miś powiedział, że nie czuje takiej potrzeby romantycznego wieczoru.
No ale w tą rocznicę chcę go zaskoczyć. smile
Planuję w w jego pokoju rozstawić kilka małych świeczek zapachowych, dla nastroju. Jakiś szampan lub winko słodkie, pół słodkie na początek i wspominanie. No i oczywiście miły, romantyczny sex. Do tego po raz pierwszy chcę założyć sexi koszulkę, którą od niego dostałam rok temu (ponad), a której jeszcze nie miałam na sobie przy nim. Myśle, ze mimo że kiedyś mówił, że nie robi mu różnicy taki miły wieczór, ten mu się spodoba. Wszystko to chcę zrobić bez jego wiedzy, to musi być niespodzianka.
Tylko jest problem- mieszka z mamą, a u mnie to kompletnie odpada! Jak zrobić, zeby znalazła się u swojego brata w ten wieczór, u którego często imprezuje? Bo mimo ze z pracy wraca dosc pozno, to czasem uda jej sie wyrwac wczesniej a nie chce zeby nas zaskoczyla... I nie chce przed polnoca konczyc tego wieczoru...

Nie wiem jak to zrobić.... Przecież jego mamy nie wygonisz, chyba żeby on jej coś zasugerował, ale czy posłucha... ? O której masz zamiar zacząć ten wieczór.. ?

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

3

Ewentualnie możecie oboje coś wymyśleć i jakoś "Wyprosić" jego mamę do brata na noc:) pomyślcie i może wpadniecie na jakiś pomysł , bo ciężko tutaj cokolwiek doradzić, kiedy nie zna się tej osoby, a kłamać to też tak nie badzo. przynajmniej ja bym nie umiala:)

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

4

Może porozmawiaj z bratem mamy żeby ją zaprosił na ten wieczór....

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

5

kurcze, pewnie, że nie wygonię! ani też nie porozmawiam z bratem mamy mojego M*, bo sie domyślą o co chodzi.
Nie chodzi mi o to, żeby cała noc spędziła poza domem, ale żeby mieć tych pewnych kilka godz... Myślałam, żeby On odwiózł ją samą, bo mnie nagle rozbolał brzuch lub też żeby czekać na okazję, kiedy będziemy na bank sami. Ale to może potrwać..
Może przesadziłam z tym że nie chce, aby wieczór skończył się przed północą. Na pewno chciałabym mieć spokojne 2-3 godziny bez zastanawiania się, która godzina i czy zaraz Pani domu nie wróci. Zacząć od 21, tak myślę. Chcę, żeby na dworze było ciemnawo, bo inaczej nie będzie efektu świeczek...

6

no kurcze...a może jakiś malutki, tani hotelik w okolicy? smile

7

no hotel by napewno był najlepszym rozwiązaniem tylko jak teraz twego ukochanego tam zwabic skoro mówiłas że on do romantycznych wieczorów nie za bardzo

8

Można mu powiedzieć, ze do tego hotelu przyjechała jakaś tam koleżanka... i że bardzo chciała go poznać...;)
a w rzeczywistości Ty (lool) możesz już na Niego czekać w bieliźnie;) ja bym tak zrobiła...;) ja już miałam tak wszystko przygotowane, ale niestety mój mężczyzna nie dojechał do kraju z za granicy i dupa:( niespodzianki nie było...:(

9

Lool2 a ile Ty masz lat skoro nie chcesz, żeby brat Twojego M domyślił się "o co chodzi", czy nie chcesz zapytać żeby nie zepsuł niespodzianki??
Hotel jest fajnym rozwiązaniem + dobra kolacja i dobre wino. 
Możecie iść też na kolacje/spacer/do kina i w momencie kiedy będzie myślał że to już koniec zaciągniesz go do hotelu ^^ efekt zaskoczenia murowany.

Mój patent na zmysłowy wieczór to dużo świec, wino musujące z esencją różaną (według mnie bomba!) lub niezwykłe wino Monteverdi Dolce Novella z dodatkiem soku poziomkowego, które wprowadza w błogostan, dobre przekąski - truskawki w czekoladzie albo z bitą śmietaną, kawałki owoców w rumie, lekka sałatka, gorzka czekolada etc. Olejek do masażu, zmysłowa muzyka - niektórzy lubią operę, inni jazz, inni techno a inni Barryego White big_smile Zawiązujesz oczy apaszką i masujesz co jakiś czas kąsając lub szeptasz mu do ucha jak bardzo go pragniesz smile

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość"- W. Allen

10

no fakt, hotel jest całkiem ciekawym rozwiązaniem.
Mam 19 lat.. A mój M* nie ma brata, chodzi o brata mamy mojego M*, bo niteczka zaproponowała, żebym porozmawiała z bratem przyszłej teściowej, aby jakoś wybawił ją z domu na ten czas... Ale jakoś nie wyobrażam sobie tej rozmowy, ze starszym mężczyzną, wujkiem M* i w takiej sprawie. On by chyba śmiechem tam padł. smile
Muszę tylko zorientować się w cenie jakiegoś hotelu w pobliżu, bo chwilowo cienko u mnie z funduszami. Ale może damy radę. smile

11

lool2 napisał/a:

no fakt, hotel jest całkiem ciekawym rozwiązaniem.
Mam 19 lat.. A mój M* nie ma brata, chodzi o brata mamy mojego M*, bo niteczka zaproponowała, żebym porozmawiała z bratem przyszłej teściowej, aby jakoś wybawił ją z domu na ten czas... Ale jakoś nie wyobrażam sobie tej rozmowy, ze starszym mężczyzną, wujkiem M* i w takiej sprawie. On by chyba śmiechem tam padł. smile
Muszę tylko zorientować się w cenie jakiegoś hotelu w pobliżu, bo chwilowo cienko u mnie z funduszami. Ale może damy radę. smile

To może powiedz, że chcesz mu zrobić kolację itp. i że mama by trochę nastrój psuła, coś  w tym stylu, może by się i uśmiechnął w duchu, ale co z tego?:D

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość"- W. Allen

12

SmakRozmarynu napisał/a:

Mój patent na zmysłowy wieczór to dużo świec, wino musujące z esencją różaną (według mnie bomba!) lub niezwykłe wino Monteverdi Dolce Novella z dodatkiem soku poziomkowego, które wprowadza w błogostan, dobre przekąski - truskawki w czekoladzie albo z bitą śmietaną, kawałki owoców w rumie, lekka sałatka, gorzka czekolada etc. Olejek do masażu, zmysłowa muzyka

Noo to jest dobre wink sama to wykorzystam ;D ale o tym winie musującym z esencją różaną to jeszcze nie słyszalam... rzeczywiście takie dobre ? smile

13 Ostatnio edytowany przez SmakRozmarynu (2011-05-13 10:59:27)

Ona9019 napisał/a:
SmakRozmarynu napisał/a:

Mój patent na zmysłowy wieczór to dużo świec, wino musujące z esencją różaną (według mnie bomba!) lub niezwykłe wino Monteverdi Dolce Novella z dodatkiem soku poziomkowego, które wprowadza w błogostan, dobre przekąski - truskawki w czekoladzie albo z bitą śmietaną, kawałki owoców w rumie, lekka sałatka, gorzka czekolada etc. Olejek do masażu, zmysłowa muzyka

Noo to jest dobre wink sama to wykorzystam ;D ale o tym winie musującym z esencją różaną to jeszcze nie słyszalam... rzeczywiście takie dobre ? smile

słodziutkie i aromatyczne, można wrzucić cząstkę cytryny dla wyeksponowania smaku smile w upalny wieczór tylko lekkie wina - różowe, z dodatkiem soków owocowych, musujące  - jeśli czerwone warto rozrzedzić je trochę wodą, całkiem fajne są też owoce w rumie, które można uzupełnić kolorowymi sokami, ostatnio mi zasmakowały też wina (napoje?) japońskie z liczi i śliwką ume, w delikatesach czasami można kupić w promocji - a cena nie przytłacza 20-35 zł (nie polecam tylko próbować zjeść owoców owej śliwki pływających w butelce, one są zdecydowanie do dekoracji a ilość kwasu i goryczy wykrzywi was na pół wieczoru), ten trunek jest lekki, aromatyczny, słodkawy z ciekawym owocowym finiszem dobry też z wodą gazowaną lub kwaskowym sokiem smile
Specjalistką nie jestem, a te propozycje się sprawdzają i są proste w przygotowaniu. Ładnie wyglądają nie tylko w kieliszkach klasycznych, ale z kolorowego szkła, albo wysokich, kolorowych szklankach. Może dla faceta będzie bez różnicy, ale u mnie wszystko fajnie zorganizowane i estetyczne bardzo działa na nastrój big_smile
Przekąski powinny być lekkie ( takie na jedno "chapnięcie"), szczególnie świetne są sałatki na bazie sałaty, ruccoli, świeżego szpinaku z vinaigrette. Wakacyjnym hitem jest sałatka grecka (zamiast fety może być ser bałkański),  sałatki typowo marokańskie lub z gruszką, orzechami, serem pleśniowym na sałacie z malinowym vinaigrette. Są szybkie w przygotowaniu, smaczne i orzeźwiające.
Dodam, że mój ukochany nie przepada za słodyczami. Może dwa razy w życiu widziałam, że je kostkę czekolady i raz jak je ciastko. Więc wszystkie te zabiegi są raczej dla mnie samej, jemu wystarczyłyby świece i wino - raczej pół wytrawne.

14

Propozycje świetne, sama nigdy nie robiłam ukochanemu takiego wieczoru, a razem 2 lata, ale pewnie się skuszę kiedyś smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

15

kurcze, ja zbieram się od roku na taki wieczór i tak to dalej ciągnę. Gdyby to wyszło na spontanie, na pewno dawno już bym miała za sobą i wiedziałabym jak to wygląda i jak zrobić, a przede wszystkim CO zrobić, aby było na prawdę miło. smile

16 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-02-25 21:05:38)

ja mam propozycje bardziej ekskluzywną smile w Jahrance niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego jest ......pokoje jak z bajki, styl pałacowy, wszystko w ogóle na najwyższym poziomie.ale wracając do tematu, można najpierw wybrać się nad Zalew, chociażby romantyczny spacer o zachodzie słońca. Później można wrócic do hotelu, i jest możliwość na dworze zrobienia ogniska, np tylko we dwoje z butelką wina....a później zostaje ten piękny pokój jakieś świece...romantic smile

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak zaaranżować miły, erotyczny wieczór we dwoje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018