Czy umówić się z żonatym mężczyzną? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy umówić się z żonatym mężczyzną?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 49 ]

Temat: Czy umówić się z żonatym mężczyzną?

Pomóżcie bo sama nie umiem podjąć decyzji, tylko proszę nie oceniajcie mnie zaraz źle ja tylko potrzebuje waszej rady. więc 7 lat temu kiedy jeszcze nie byłam mężatka przespałam sie z "kolegą" który jest o pare lat starszy( znamy się od dzieciństwa ponieważ on kumplował sie z moim starszym bratem) to nie było nic zobowiązującego po prostu miły sex na polanie smile ale  coś sie zmieniło już inaczej na siebie patrzeliśmy inaczej rozmawialiśmy uśmiechy porozumiewanie bez słow,szybsze bicie serca było coś w tym ale jakoś nie umieliśmy sie ze sobą związać.Może za długo sie znaliśmy sama nie wiem ale dziś chyba oboje tego żałujemy. jakiś czas po tym jak się ze sobą przespaliśmy on wyjechał ze swoją dziewczyną za granicę, tam kontakt nam się urwał.przez te 6 lat co go nie było oboje ułożyliśmy sobie życie, ja wyszłam za mąż urodziłam córeczkę On też założył rodzinę ma córeczkę rok starszą od mojej. ALE ROK TEMU wrócił kiedy spotkaliśmy się po tylu latach nie umieliśmy albo nie mieliśmy odwagi ze sobą porozmawiać,unikaliśmy naszych spojrzeń z u kratka tylko patrzeliśmy na siebie. kiedy spotykamy się na wspólnych imprezach nie śmiało rozmawiamy, ostatnio zaczęliśmy się częściej spotykać ponieważ tato kupił od niego auto(zawsze to jakiś pretekst do spotkania). A ja bym chciała jeszcze raz się z nim spotkać sam na sam porozmawiać wyjaśnić ale jak to zrobić nie mam tyle odwagi aby napisać do Niego wprost , próbowałam dać jakiś znak ale nie wiem czy nie zrozumiał czy może nie chce. nie wiem co robić? Boję się zawodu który może mnie spotkać;(

Zakładanym tematom nadawaj tytuły adekwatne do ich treści.
Moderatorka-apoteoza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy umówić się z żonatym mężczyzną?
Kalusia 77 napisał/a:

A ja bym chciała jeszcze raz się z nim spotkać sam na sam porozmawiać wyjaśnić ale jak to zrobić nie mam tyle odwagi aby napisać do Niego wprost , próbowałam dać jakiś znak ale nie wiem czy nie zrozumiał czy może nie chce. nie wiem co robić? Boję się zawodu który może mnie spotkać;(

Po co potrzebne jest Tobie spotkanie z nim sam na sam, po 7 latach niewidzenia się, gdy oboje macie ułożone życie osobiste?

Co chcesz wyjaśniać?

O jakim zawodzie napisałaś?

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

szczerze chciała bym to powtórzyć, ale boję sie że On nie będzie chciał sad

4

Rozumiem, że liczysz się z rozwaleniem dwóch małżeństw.

Chęci i decyzje to dwie różne rzeczy.
Bo, czym innym jest mieć chęć na seks z cudzym mężem, a czym innym zdecydować się na to.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

masz ułożone swoje życie.... masz męża i dziecko... on ma swój świat... już nie ten z przed 6 lat... wesz czym ryzykujesz tym spotkaniem??  co jeśli znów zadziała chemia.. pożądanie...?? co jeśli zdradzisz swojego męża, z którym przypuszczam jesteś szczęsliwa?? co jeśli on zdradzi swoją żonę... co jeśli oni się o tym dowiedzą?? pomyśl czy warto... czy warto tak ryzykować ... czy warto to przekreślać tyko dlatego, że kiedyś tam coś was łączyło... teraz musisz sama odpowiedzieć sobie na te pytania...i podjąć WŁAŚCIWĄ decyzję.

`Musimy popełniać własne błędy. Musimy sami się na nich uczyć, dopóki wreszcie nie zrozumiemy,że pewność jest lepsza od niepewności, że jawa jest lepsza niż sen, i że nawet największa porażka, nawet najgorsza, jest sto razy lepsza od zaniechania próby...`

6 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2011-05-06 17:50:46)

Kalusia 77 napisał/a:

...oboje ułożyliśmy sobie życie, ja wyszłam za mąż urodziłam córeczkę On też założył rodzinę ma córeczkę rok starszą od mojej. ALE ROK TEMU wrócił kiedy spotkaliśmy się po tylu latach nie umieliśmy albo nie mieliśmy odwagi ze sobą porozmawiać,unikaliśmy naszych spojrzeń z u kratka tylko patrzeliśmy na siebie. kiedy spotykamy się na wspólnych imprezach nie śmiało rozmawiamy, ostatnio zaczęliśmy się częściej spotykać ponieważ tato kupił od niego auto(zawsze to jakiś pretekst do spotkania). A ja bym chciała jeszcze raz się z nim spotkać sam na sam porozmawiać wyjaśnić ale jak to zrobić nie mam tyle odwagi aby napisać do Niego wprost , próbowałam dać jakiś znak ale nie wiem czy nie zrozumiał czy może nie chce. nie wiem co robić? Boję się zawodu który może mnie spotkać;(

Pchasz łapy w ogień!
Narażasz na niebezpieczeństwo stabilizację 2 rodzin. sad
W imię czego? Z nudów, ciekawości, dla dreszczyku emocji?
Dobrze się zastanów nad tym co Ci się zachciewa, bo konsekwencje mogą być daleko idące a straty niepowetowane, dla co najmniej 6 osób. Żeby "sytuacja nie wymknęła się spod kontroli". hmm Co było a nie jest... Przeszłość trzeba odciąć grubą krechą, bo WSZYSTKO SIĘ ZMIENIŁO

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

7

Kalusia 77 napisał/a:

szczerze chciała bym to powtórzyć, ale boję sie że On nie będzie chciał sad

od razu wypisz sobie scenariusz, że on by chciał, tak jak ty - spotkacie się i przeżyjecie upojna noc. nastepnego dnia okaże się, że widziała was wasza wspólna znajoma. wie o tym twój mąż. wracasz do domu, a on patrzy na ciebie i pyta- dlaczego to zrobiłaś? płacze. Twoja córka nie rozumie co się dzieje... a ty mówisz.... wybacz, nie kocham cię, nigdy nie kochałam, jesteś do niczego, nasze życie to farsa, bo siedem lat temu przespałam się z gościem i kocham tylko jego.... zostawiasz męża, wnosisz pozew o rozwód, walczycie o córkę, bo on nie chce odpuścić.. twój ojciec wyzywa cię od dziwek, brat mówi, że jestes idiotką, rodzina odwraca się od ciebie... a ty zaczynasz nowe życie...

albo nie - mówisz mężowi, że przepraszasz, nie wiesz co cię opętało, nigdy tego nie zrobisz.. i widzisz, jak on cierpi, jak się boi, jak ci nie ufa.. żyjecie obok siebie a nie ze sobą a ty cierpisz, widząc, jak zraniłaś kochającego cię i dobrego człowieka, z którym byłaś szczęśliwa, tylko dlatego, bo seks na polance był siedem lat temu cudowny....

możesz napisac jeszcze tysiące scenariuszy - i my ci na tym forum możemy pomóc, bo wiele z nas przez takie scenariusze przeszło - niektóre były tymi trzecimi... niektóre zdradziły, a inne zostały zdradzone przez człowieka, który był dla nich całym światem....
jak myslisz - czy jesteś całym światem dla twojego męża? czy sądzisz, że obejdzie go to, że sie przespisz z innym? czy sądzisz, że on planuje spędzić z tobą kolejne 20-30 lat? czy twój mąż chce abyście razem wycvhowywali córkę? czy cchce miec z tobą wiecej dzieci??? czy cieszy się, że budujecie razem rodzinę? czy cię kocha? czy dba o ciebie?

odpowiedz sobie na to pytanie ZANIM przespisz się z innym. Bo czasu nie cofniesz, rany nie skleisz, popsutego zaufania nie naprawisz.
a jesli jesteś zdecydowana na romans - to od razu kończ dotychczasowe zycie - bo ONO się skończy. KOCHANA - zawsze się dowiadują. niestety... zawsze. prędzej czy później. na forum znajdziesz sytuację faceta, któremu zona powiedziała o zdradzie po pięciu latach... myslisz, że to uległo przedawnieniu? że on cierpi mniej, bo to się stało pięc lat temu?? nie...

każde słowo które powiesz, każde działanie, które podejmiesz oznacza przyjęcie na ciebie konsekwencji na całe twoje zycie.. jesteś na to gotowa? na rozbicie dwóch rodzin? na nieszczęscie? utrate zaufania?
czy jestes goitowa powiedziec dzisiaj córce - wybacz kochana, będziesz wychowywac się bez ojca, albo bez matki przy twoim boku, bo ja siedem lat temu miałam udaną sesję na polance?

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

8

Brak słów na takie zachowanie. To jest dopiero perfidność.

9 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-05-06 17:33:12)

Ten sam temat podjęłaś zakładając inny wątek. Tam też odpowiedziałam Tobie, podobnie jak inne osoby.

Przepraszam, pomyliłam się, ale zaskoczyła mnie zmiana tytułu.

10 Ostatnio edytowany przez nell999 (2011-05-06 17:33:04)

olinderka napisał/a:

każde słowo które powiesz, każde działanie, które podejmiesz oznacza przyjęcie na ciebie konsekwencji na całe twoje zycie.. jesteś na to gotowa? na rozbicie dwóch rodzin? na nieszczęscie? utrate zaufania??

Jak dla mnie to zwyczajne znudzenie szaroscia zycia - przeciez wtedy byla piekna, mloda, zachlysnela sie zyciem i urokliwym i romantycznym z pewnoscia spotkaniem na polance...
Hmmm... Ktos tu za duzo filmow oglada... Chyba czas wrocic do rzeczywistosci hehe.

olinderka napisał/a:

czy jestes gotowa powiedziec dzisiaj córce - wybacz kochana, będziesz wychowywac się bez ojca, albo bez matki przy twoim boku, bo ja siedem lat temu miałam udaną sesję na polance?

BRAWO!

Scientists have finally discovered what is wrong with the male brain:
On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left wink

11 Ostatnio edytowany przez Kriss (2011-05-06 17:45:01)

Pogadaj napierw ze swoim mężem i jego żoną - jak się zgodzą na swingowanie - no problemo. Może Twój mąż też zaciera udka do jakiejś pani tylko wstydzi się przyznać - a tak - będzie Ci na pewno wdzięczny za informację. Być może gdy się kocha z Tobą - myśli o innej - w końcu siedem lat to kupa czasu. Może się zmusza?

Jego żona tak samo - może jej się znudzil seks z tym samym facetem i boi się przyznać że chętnie by kogoś wpuściła do malżeńskiej sypialni.

Jesteś śmiałą, szczerą kobietą - wiesz dokładnie czego Ci potrzeba. Szczera rozmowa z Twoim mężem i jego żoną - najlepiej w tym samym czasie - zaproś na miłą kawkę i coś słodkiego. W końcu mamy XXI wiek.
Jak zdobędziesz błogosławieństwo - to już tylko Ci pozostanie cicha nadzieja że mała Ci nie sflaczała po kilku latach od ostatniego bzykania i prezentować się będzie równie kusząco. Polecam seksowną fryzurkę i ćwiczenia izotoniczne mięśni pochwy - nie chcesz chyba żeby facet pomyślał że narząd nie używany zanika? Wiesz co mam na myśli....o sprzęt trzeba dbać! Ale co ja gadam - na pewno jako supernowoczesna babka świetnie to wiesz.

Proponowałabym również przeprowadzić wywiad u żony co ów pan lubi najbardziej - Ty spałaś z nim tylko raz - ona ma na pewno dużo większe doświadczenie. Z chęcią Ci pomoże.

Powodzenia!

12

A myślałaś o tym przez ostatnie 6 lat że tego chcesz ?

13

abstrahując od tego co w pierwszym momencie pomyślałam czytając Twój post (ZBANOWALIBY MNIE ZA WULAGRYZMY) to proponuję Ci zamiast marzyć o upojnych chwilach z tym Panem zasatnowić się co się dzieje w Twoim małżeństwie? póki czas naprawdę warto się skupić na tym a nie na rozpiepszaniu dwóch rodzin.
I nie ma co wyjaśniać. Było minęło. Każdy z was ma swoje rodziny.

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

14

KGB napisał/a:

abstrahując od tego co w pierwszym momencie pomyślałam czytając Twój post (ZBANOWALIBY MNIE ZA WULAGRYZMY) to proponuję Ci zamiast marzyć o upojnych chwilach z tym Panem zasatnowić się co się dzieje w Twoim małżeństwie? póki czas naprawdę warto się skupić na tym a nie na rozpiepszaniu dwóch rodzin.
I nie ma co wyjaśniać. Było minęło. Każdy z was ma swoje rodziny.

No tak, tyle ze nie kazde z nich ma ROZUM wink
Kobitka z tymi mrzonkami poleciala po bandzie smile Tyle czasu wzdychac za jednonocna przygoda... Echhh, brak slow...
Po prostu Pajacyki wink

On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left wink

15

Kriss  - post mistrz!!!!:))))

Ja napiszę tylko jedno:   nie warto!!!!!!!!!!!!   
A co warto?  pomyśl o swoim facecie,,,może pora na urozmaicenie w łózku skoro masz ochote na inne doznania smile
Zdrada to jedna z gorszych rzeczy którą możesz zrobić. I wcale Cie nie oceniam.. Pokusy są zawsze...ale jezeli kochasz swoją rodzinę, szanujesz...to nie rób tego...
możesz więcej stracić niż zyskać...

16

pe napisał/a:

Ja napiszę tylko jedno:   nie warto!!!!!!!!!!!!  Pokusy są zawsze...ale ...
możesz więcej stracić niż zyskać...

Święta prawda... Do autorki wątku:przeczytaj sobie moja historię i będziesz też zgadzać się że nie Warto... Ją się skusiłam a konsekwencje są srogie... To tylko taka przestroga abyś nie była tak głupia jak ja

[...] A niebo płacze razem ze mną...

17

Można sie umowic,czemu nie?Tylko po co!?

Nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę...

18

Kriss napisał/a:

Pogadaj napierw ze swoim mężem i jego żoną - jak się zgodzą na swingowanie - no problemo. Może Twój mąż też zaciera udka do jakiejś pani tylko wstydzi się przyznać - a tak - będzie Ci na pewno wdzięczny za informację. Być może gdy się kocha z Tobą - myśli o innej - w końcu siedem lat to kupa czasu. Może się zmusza?

Jego żona tak samo - może jej się znudzil seks z tym samym facetem i boi się przyznać że chętnie by kogoś wpuściła do malżeńskiej sypialni.

Jesteś śmiałą, szczerą kobietą - wiesz dokładnie czego Ci potrzeba. Szczera rozmowa z Twoim mężem i jego żoną - najlepiej w tym samym czasie - zaproś na miłą kawkę i coś słodkiego. W końcu mamy XXI wiek.
Jak zdobędziesz błogosławieństwo - to już tylko Ci pozostanie cicha nadzieja że mała Ci nie sflaczała po kilku latach od ostatniego bzykania i prezentować się będzie równie kusząco. Polecam seksowną fryzurkę i ćwiczenia izotoniczne mięśni pochwy - nie chcesz chyba żeby facet pomyślał że narząd nie używany zanika? Wiesz co mam na myśli....o sprzęt trzeba dbać! Ale co ja gadam - na pewno jako supernowoczesna babka świetnie to wiesz.

Proponowałabym również przeprowadzić wywiad u żony co ów pan lubi najbardziej - Ty spałaś z nim tylko raz - ona ma na pewno dużo większe doświadczenie. Z chęcią Ci pomoże.

Powodzenia!

Swietnie napisane, mam nadzieje, ze da do myslenia.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

19

Pewnie że dało do myślenia.
Czasem taki"kubeł zimnej wody" jest potrzebny żeby inaczej spojrzeć na świat i pomyśleć"tą" częścią ciała którą się powinno myśleć.
Pewnie że kocham męża i córcie oddała bym życie za nią i teraz wiem dzięki wam ŻE  NIE WARTO!!! KIEDY PATRZE JAK ONA SŁODKO ŚPI! i miała bym jej zawalić cały świat który ma?!! nie warto!

20

Kalusia 77 napisał/a:

Pewnie że dało do myślenia.
Czasem taki"kubeł zimnej wody" jest potrzebny żeby inaczej spojrzeć na świat i pomyśleć"tą" częścią ciała którą się powinno myśleć.
Pewnie że kocham męża i córcie oddała bym życie za nią i teraz wiem dzięki wam ŻE  NIE WARTO!!! KIEDY PATRZE JAK ONA SŁODKO ŚPI! i miała bym jej zawalić cały świat który ma?!! nie warto!

No i rozum wrócił z długiego spaceru. smile

Trzymam kciuki za Ciebie i Twój rozum.

21

nawet nie wiesz jak się cieszę z tego co napisałaś!!!! to naprawdę słuszna decyzja smile
pozdrawiam ciepło smile

22

Wielokropek napisał/a:
Kalusia 77 napisał/a:

NIE WARTO!!! KIEDY PATRZE JAK ONA SŁODKO ŚPI! i miała bym jej zawalić cały świat który ma?!! nie warto!

No i rozum wrócił z długiego spaceru. smile

big_smile

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

23

dobrze że te rozumy w ogole wracaja...no z tych spacerow rzecz jasna! big_smile

Nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę...

24

Daj se siana. Nie warto.

"...więc proszę Boga: nigdy więcej,
niech nie pozwoli na to,
by ktoś trafił w moje serce..."

25

w końcu rozum powrócił i oby Cię nie opuszczał smile
powodzenia

rodzina na pierwszym miejscu....
Alusia 05.10.2012r.- 2900 g, 54 cm, 10 pkt
Kocham, Kocham, Kocham......

26

Co to ma być? Od luźnych pogawędek są netkafejki! Proszę nie off-topować.

Usunęłam posty, które nic nie wnosiły do tematu.  Są kwestie których nie możemy tolerować, zatem proszę o dokładne zastanowienie się przed dodaniem posta.
Ponadto proszę o nieobrażanie siebie nawzajem i starajcie się nie nabijać "licznika postów".

Moderatorka-apoteoza

27

Czerepach napisał/a:

Brak słów na takie zachowanie. To jest dopiero perfidność.

Przykro mi ale mam takie samo zdanie.

Glowa do gory,cycki do przodu a kilogramy w dol!!!

28

Pamiętaj, że ja s... nie da, pies nie weźmie.
Nie rozwalaj dwóch związków i stań się wreszcie kobieta myslącą nie tylko macicą.

Zestarzeć się - muszę.
Zestarzeć się z gracją - spróbuję.
Stanę się starą babą - PO MOIM TRUPIE!

29

Odpowiem na pytanie zawarte w temacie wątku:

TAK, oczywiście umówić się. Co ci szkodzi? Załamka nerwowa jego małżonki, twojego męża, waszych dzieci a potem dzieci waszych dzieci. Same korzyści - fajny seks, cała rzesza psychoterapeutów nakarmi się na tej jednej Twojej decyzji (po jednym psychoterapeucie dla współmałżonków, po chwili dla was no i za jakiś czas dla dzieci).

A jak już się przelecicie, to wróć do domu, weź prysznic i przeczytaj wątek Kasku "Tyle mnie ostrzegałyście", albo Zazdrości "Dlaczego zdradzani są głupi", albo jeszcze kilka innych w tej samej tonacji.

No, ale możesz też zmienić kolejność - najpierw przeczytać a potem ... się z nim nie umówić.

Czytanie albo życie - wybór należy do ciebie.

P.S. Kriss, no wiesz, co chcę powiedzieć o miłości do Ciebie. Ale tu jeszcze o tym nie czytali ... smile

Nikt nam nie obiecywał, że będzie lekko ... i słowa dotrzymał.

30 Ostatnio edytowany przez 02 (2011-05-08 21:00:43)

Sam fakt, że autorka napisała o swoich najskrytszych fantazjach, oznacza, że myśli i że daleka jest od ich realizacji. Gdyby faktycznie była tego bliska, czytalibyśmy jej posty dopiero za jakiś miesiąc, niestety byłyby bardziej łzawe.
To duża odwaga z jej strony. Powiedzenie czegoś czasem na głos, pozwala zobaczyć siebie w innym świetle.

Bądź jednak ostrożna i trzymaj się od niego z daleka (ewentualnie zaprzyjaźnij się z jego żoną;) ). Widać, że czegoś Ci brakuje, że przechodzisz mały kryzys (lub wstęp do niego) i warto spróbować poradzić z nim sobie w zarodku. Bo jeśli ten z polany wykaże zainteresowanie Tobą, może być trudniej z myśleniem...

Powodzenia.

P.S. Jak to  zrobisz licz się z tym, że wszystko się zmieni,a miną lata nim staniesz na nogi.

31

Nigdy!!!!!!!! nie zdradzaj męża, bo będziesz żałowała tego do końca życia, uwierz mi wiem co piszę. To jest najgorsze pamiętaj małżeństwo to rzecz Święta  a tu chodzi o dwa.Mam nadzieję że po tylu postach odwidziało Ci się na nieodwracalny krok.

Danka

32

A ja zapytam Cie tak: czego brakuje Ci w Twoim malzenstwie, ze tak zaciekle wracasz do tej polanki? Po co wyszlas za maz, skoro polanka, ktora stworzyl Ci maz nie jest dla Ciebie dosc atrakcyjna? Nie wiem o czym Ty myslisz...

33

"polanka" którą stworzył mi mąż jest zbyt ciasna jak dla mnie, cały mój świat to dom,dziecko i mąż i tyle mam z życia (nawet dłuższego sexu mi brakuje ), no i czasem w niedziele mamusie odwidzę a na co dzień siedzę z małą w domu i tyle z tego mam:(
a taki mały romansik troszkę by coś zmienił TAK SOBIE MYŚLAŁAM!
Tysiąc razy rozmawiałam z mężem o nas o naszym życiu że należy coś zmienić, coś naprawić spróbować czegoś innego ale on stwierdził że tak mu dobrze, a ja?! nie mogę już nic więcej od życia oczekiwać???
dlaczego muszę przystawać na jego warunki?!
DLACZEGO JA NIE MOGĘ BYĆ EGOISTKĄ CHOĆ ODROBINĘ I POSTAWIĆ NA SWOIM!!!!???? Bo na mnie spadnie cała wina za rozbicie dwóch rodzin!
A GDYBYM POSZUKAŁA SOBIE KOGOŚ WOLNEGO:) ........

34 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-05-10 16:23:17)

Kalusia 77 napisał/a:

"polanka" którą stworzył mi mąż jest zbyt ciasna jak dla mnie, cały mój świat to dom,dziecko i mąż i tyle mam z życia (nawet dłuższego sexu mi brakuje ), no i czasem w niedziele mamusie odwidzę a na co dzień siedzę z małą w domu i tyle z tego mam:(
Tysiąc razy rozmawiałam z mężem o nas o naszym życiu że należy coś zmienić, coś naprawić spróbować czegoś innego ale on stwierdził że tak mu dobrze, a ja?! nie mogę już nic więcej od życia oczekiwać???
DLACZEGO JA NIE MOGĘ BYĆ EGOISTKĄ CHOĆ ODROBINĘ I POSTAWIĆ NA SWOIM!!!!???? Bo na mnie spadnie cała wina za rozbicie dwóch rodzin!

"Polanka", o której piszesz, nie została stworzona dla Ciebie przez Twojego męża.
Stworzyliście ją oboje.
Ty byłaś przy tworzeniu tego świata i tworzyłaś świat ograniczony do domu, męża i dziecka. Nie obarczaj więc winą wyłącznie swego męża.

Pytasz (ale kogo?), dlaczego nie możesz być egoistką? Kto ma dać Tobie zezwolenie?
Co byłoby gdybyś poszukała kogoś wolnego? No, powiedz, co byłoby wówczas.

Dorosłość to m. in. podejmowanie decyzji i ponoszenie ich konsekwencji.

Jedyne co mogę doradzić, to zrób bilans zysków i strat. Zobacz, co się Tobie opłaca i podejmij decyzję, jaką chcesz.

*          *           *
Przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl: decyzja o zdradzie jest już za Tobą, już ją podjęłaś. Teraz szukasz tylko odpowiedniego mężczyzny, usprawiedliwienia dla siebie i społecznej aprobaty dla tejże decyzji.

O cholera, przeczytaj co TY piszesz!!!!!! Życie w rodzinie Ci się znudziło tak?? powiem tylko jedno, współczuję temu Twojemu mężowi.

Bo wszystko iluzją jest i magią i zdarza się raz an milion.. gg24090388

Kalusia 77 ty poprostu szukasz przygód nie z tym to z innym.. po prostu ci się nudzi.. więc po co zawracasz głowę mężowi? może emu też się z tobą nudzi.. może nie jesteś dość wystarczająca na "polance" .. powiedz mu niech on też się zabawi.. nie tylko Ty.. piszesz że jeżeli nie z tamtym żonatym to z innym wolnym... a co to zmieni? fakt nie rozwalisz dwóch rodzin tylko jedną .. swoją rodzinę która przecież powinna być najważniejsza.. a może Ty sama zmień coś w swoim życiu .. zachęć męża.. a nie odrazu myślisz o innych.. jak wychowasz swoją córkę? zastanów się ... ślubowałaś przed Bogiem a teraz bo Ci się nudzi chcesz to wszystko dzwigać do końca życia ? /? zastanów się!

37

Fakt stał się jasny nasza koleżanka szuka rozrywek po prostu "skok w bok"  może popsuć całe Twoje  życie a przede wszystkim życie Twojego męża i córki która pisałaś że jest dla ciebie najważniejsza to ja na prawdę  ciebie nie rozumiem do czego TY zmierzasz, jestem pewna że Twój mąż jest za tobą i dzieckiem. A wracając do " skok w bok" to na tym się nie skończy.potem będziesz dalej szukała.

Danka

38

zdecydowanie odpusc... im wiecej spotkan tym wieksze emocje...

39

Wielokropek napisał/a:

Pytasz (ale kogo?), dlaczego nie możesz być egoistką? Kto ma dać Tobie zezwolenie?
Co byłoby gdybyś poszukała kogoś wolnego? No, powiedz, co byłoby wówczas.

Dorosłość to m. in. podejmowanie decyzji i ponoszenie ich konsekwencji.

Z tego co tu czytam to autorka tematu pragnie tylko ich uniknac - bo zdrada dla niej jest OK o ile mezus sie nie dowie i za drzwi do kochasia nie wystawi sad
Boszzz sad codziennie jedno zludzenie mniej sad
Zaprawde powiadam Wam:
Sa Ludzie i sa taborety wink

Wielokropek napisał/a:

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl: decyzja o zdradzie jest już za Tobą, już ją podjęłaś. Teraz szukasz tylko odpowiedniego mężczyzny, usprawiedliwienia dla siebie i społecznej aprobaty dla tejże decyzji.

A jakze smile
Tylko taki peszek bo brak wspolpracy ze strony NetKobietek wink

40

Kalusia 77 napisał/a:

Myślę,że mając rodzinę łatwiej będzie Ci mieć kogoś przy boku ,kto będzie w podobnej sytuacji jak Ty.Nie będzie szukał kobiety ,która zostawi rodzinę,cały  świat nie przewróci do góry nogami.Niestety podobno "miłość " trwa tylko 5lat później pozostaje tylko przyzwyczajenie i zobowiązania i chyba coś w tym jest.
Nie namawiam do zdrady bo zawsze ktoś jest ofiara i oprawca i zawsze ktoś musi zapłacić cenę zdrady.

Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.

41

Mylicie sie!!!! WCALE NIE podjęłam decyzji O zdradzie  POROSTU W TYCH GORSZYCH CHWILACH mam jakieś wątpliwości!

42

Kalusia 77 napisał/a:

Mylicie sie!!!! WCALE NIE podjęłam decyzji O zdradzie  POROSTU W TYCH GORSZYCH CHWILACH mam jakieś wątpliwości!

To naturalne i ja to całkowicie rozumiem... każdy z nas ma chwile zwątpienia. Dobrze, że o tym piszesz, bo dziewczyny wyleją na Ciebie kubeł zimnej wody, który bez wątpienia jest Ci potrzebny teraz wink
Nie rób nic głupiego, za jakiś czas będziesz się wstydziła choćby tego, że o tym pomyślałaś.
Zaszalej z mężem, przypomnijcie sobie jak to było za czasów przed ślubem. Zorganizuj z nim jakaś randkę w hotelu np, niech Ci zawiąże oczy i zrobi coś czego do tej pory nie robił. Być może po tym doświadczeniu przejdzie Ci ochota na "skok w bok" wink

Blizny przypominają nam o tym, że przeszłość naprawdę istniała...

43

Kalusia mam nadzieję, że to naprawdę tylko głupie myśli, które nie będą nigdy zrealizowane. Zawsze, przed podjęciem decyzji warto zrobić bilans zysków i strat. Sądzę, że gdyby wszyscy by tak rozsądnie robili, to może byłoby dużo mniej zdrad, kłamstw. Jednak ludzie często postępują pochopnie, impulsywnie i to ich gubi, popełniają błędy , za które mają gorzko płacić. Zrobiłaś już ten bilans, widzisz jak źle skończyłoby się to, gdybyś zdradziła męża, dlatego trwaj w tym i nie zdradzaj go, tego się trzymaj. Ciesz się z tego, że pozostało to tylko w myślach, że jednak jesteś rozsądną kobietką , że wybrałaś słuszną drogę. bo wchodzenie na drogę romansów zawsze jest złą drogą. Ty zrobiłaś dorbze i tego się trzymaj, a jak będziesz mieć wątpliwości, to czytaj historie podobnych do Twoich i sama zobacz jak się skończyły

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

44 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-05-10 23:03:45)

Kalusia 77 napisał/a:

No dobrze.

Pomyśl w takim razie, czego tak naprawdę Tobie jest brak.
Za czym tak tęsknisz?
Co chcesz zmieniać?
Co chcesz naprawiać?
Na jakie zmiany nie zgadza się Twój mąż?

45

Kalusia 77 napisał/a:

Oj to bardzo niedobrze, bo próbujesz ukarać męża a tak naprawdę kręcisz bat na siebie.

Gorsze chwile są w każdym małżeństwie - niestety, moje zdanie jest takie że warto w takich chwilach sobie przypomnieć jakim cudem wyszłam za tego delikwenta i jakim cudem on się WTEDY ze mną ożenił. Mimo że jestem upierdliwą jędzą, wszystkowiedzącą zrzędą i wogóle najmądrzejszą babą na świecie. Bez kija ani przystąp.

Przypomnij sobie i swoje działania skieruj w stronę rodziny a nie w stronę tanich używek.

Wiem że czasami faceci są oporni, ale w pakiecie Bozia dała kobietom tyle możliwości że aż mi się wierzyć nie chce że wykorzystalaś wszystkie.

Chyba że motywacja Ci się skończyła = miłość totalnie wygasła, wtedy trzeba się zastanowić nad legalnym rozwiązaniem problemu = separacja, alimenty, rozwód. I masz polanek - od zarąbania.

Pytanie czemu Twoje życie jest aż tak ubogie - piszesz że tylko dziecko i dom, a czasami w weekend mamusię obejrzysz. Może to Ty jesteś nudna? Może dodatkowe zainteresowania tudzież hobby? Studia podyplomowe na przykład?
Coś mi się wydaje że nie pracujesz i siedzisz z dzieckiem (sztuk 1) w domciu i czasu masz za dużo.

A jest tyle fajnych programów dokształcających - choćby z bezrobocia, za free. Można też sobie postudiować w co drugi weekend. Można pokombinować nad własnym interesem za Fundusze Unijne. Cuda wianki.

A może zwykły fitness 2 razy w tyg by Ci wystarczył.

Ty będziesz bardziej interesująca. On będzie bardziej interesujący.

46

Kriss napisał/a:

Mimo że jestem upierdliwą jędzą, wszystkowiedzącą zrzędą i wogóle najmądrzejszą babą na świecie. Bez kija ani przystąp.

Jak ja lubię Twoje teksty:)

47

Kriss napisał/a:

Pytanie czemu Twoje życie jest aż tak ubogie - piszesz że tylko dziecko i dom, a czasami w weekend mamusię obejrzysz. Może to Ty jesteś nudna? Może dodatkowe zainteresowania tudzież hobby? Studia podyplomowe na przykład?
Coś mi się wydaje że nie pracujesz i siedzisz z dzieckiem (sztuk 1) w domciu i czasu masz za dużo.

A jest tyle fajnych programów dokształcających - choćby z bezrobocia, za free. Można też sobie postudiować w co drugi weekend. Można pokombinować nad własnym interesem za Fundusze Unijne. Cuda wianki.

Prawda - kobitka znudzona zyciem malzenskim zlapala dolka i szuka rozrywek i urozmaicenia nie tam gdzie trzeba.
Kriss dobrze radzi - wyrwij sie z domu chociaz na chwile, zorganizuj czas tylko dla siebie, zacznij sie realizowac a od razu zauwazysz poprawe.
Na rezultaty w lozku tez sie to przelozy wink Z mezem, z mezem - a jakze smile
I wilk syty i owca cala wink

48

nell999 napisał/a:
Kriss napisał/a:

Prawda - kobitka znudzona zyciem malzenskim zlapala dolka i szuka rozrywek i urozmaicenia nie tam gdzie trzeba.
Kriss dobrze radzi - wyrwij sie z domu chociaz na chwile, zorganizuj czas tylko dla siebie, zacznij sie realizowac a od razu zauwazysz poprawe.
Na rezultaty w lozku tez sie to przelozy wink Z mezem, z mezem - a jakze smile
I wilk syty i owca cala wink

jestem zaa :0
Zrób coś dla siebie.

Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.

Posty [ 49 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy umówić się z żonatym mężczyzną?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018