1

Temat: Auriga Flavonex - krem ujędrnaijący przeciw starzeniu się skóry na noc

Flavonex firmy Auriga- krem na noc

Opis producenta :
Flavonex to krem ujędrniający do twarzy i dekoltu. Przygotowuje skórę na zmiany hormonalne okresu menopauzy: spadek poziomu estrogenów, zwiotczenie i utratę gęstości skóry, spadek kolagenu. Flavonex jest preparatem bogatym w izoflawony sojowe, co zapewnia doskonałe działanie profilaktyczne, a w efekcie dłuższą młodość naszej skórze. Auriga Flavonex napina, uelastycznia i ujędrnia skórę dojrzałą, spłyca zmarszczki, przygotowuje skórę do okresu menopauzy, poprawia kondycję skóry w okresie menopauzy.Jego receptura została opracowana na podstawie najnowocześniejszych badań i technologii naukowych, udowadniających, że izoflawony sojowe "naśladują" damskie hormony - estrogeny.

Moja recenzja:
Bardzo dobry kremik na pierwsze i drugie zmarszczki. Wypróbowałam i polecam z czystym sumieniem. Działa o wiele lepiej niż te wszystkie przereklamowane moim zdaniem kremy po 300 zeta. Flavonex kosztuje koło 50 i moja skóra jest po nim doskonale odżywiona i zdrowa. Zmarszczki też jakby mniej widoczne. Poleciła mi go kosmetyczka zresztą więc chyba jest po prostu dobry i tyle smile

Zobacz podobne tematy :