1

Temat: Ziaja Rebuild Odbudowa Skóry Serum drenujące 'Reduktor cellulitu'

Ziaja, Rebuild Odbudowa Skóry, Serum drenujące 'Reduktor cellulitu'

http://193.17.41.93/fo827/60156738002813ea49c80b77

Cena: ok 13-14zł za 150ml

Opis producenta:
Serum poprawia drenaż wody w głębszych warstwach skóry.
Wyraźnie zmniejsza retencję wody.
Przyspiesza spalanie substancji lipidowych. Redukuje grubość tkanki tłuszczowej.
Wyraźnie zmniejsza cellulit i modeluje kształt sylwetki.
Zawiera harmonijne połączenie kwiatowo-orientalnej kompozycji kumquatu, kwiatów Davana, drzewa Massoina i cynamonu z dzikością anyżu.

Składniki aktywne:
- glaucyna
- koenzym A
- L-karnityna
- ekstrakt z ananasa
- ekstrakt z bluszczu
- ekstrakt z rozmarynu
- ekstrakt z morszczynu
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

Moja ocena
Stosuję serum od 2 tygodni i o dziwo już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moja skóra jest niesamowicie napięta, bardziej jędrna i super nawilżona...jeśli chodzi o samo działanie antycellulitowe to także widzę poprawę, choć muszę zaznaczyć, że mój cellulit jest mało widoczny (2lata ciężkiej pracy na siłowni, dieta i codzienna pielęgnacja).
Dla mnie na plus jest także szybkie wchłanianie serum oraz zapach anyżkowy smile No i ta cena smile
Jak na razie widzę tylko jeden minus tego preparatu - jest dość mało wydajny.
Obawiam się, że ta buteleczka 150ml starczy mi max na 1,5 miesiąca - mimo, że stosuję go tylko raz dziennie na pośladki i uda.
Z tego powodu zakupiłam sobie także : Rebuild Odbudowa Skóry, Masło do ciała 'Ukierunkowane ujędrnianie' (osobna recenzja na forum) - również firmy Ziaja. Stosuję je naprzemiennie i jestem mega zadowolona wink
Ziaja po raz kolejny pokazuję, że ma kosmetyki nie tylko tanie, ale przede wszystkim skuteczne!

Moja ocena serum: 9,5/10

Być jak płynąca rzeka...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ziaja Rebuild Odbudowa Skóry Serum drenujące 'Reduktor cellulitu'

uwielbiam to serum,skóra po nim jest gładka i mam wrażenie że woda się tak nie zatrzymuje,zawsze zaczynam smarować od stóp w górę żeby był lepszy efekt drenażu ,poza tym kocham go za zapach ach ten anyżek:)

3

uwieliam kosmetyki tej firmy , musze jednak przyznac ze tego nie stosowałam .. ale juz nie długo:)

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

4

A znacie jakieś inne kosmetyki na cellulit wspomagające przy okazji pozbywanie się wody? Nie liczę na to, że po samym balsamie problem zniknie, bo to trochę bardziej złożona kwestia. Jak na razie ograniczam mocno sól i staram się mocniej nawadniać, przy regularnym szczotkowaniu ciała na sucho też jest minimalnie lepiej, myślę o tym, żeby jakieś ziółka dołożyć i może właśnie coś do stosowania na zewnątrz. Kasztanowiec da radę, czy lepiej celować w coś innego?

5

missjustine napisał/a:

A znacie jakieś inne kosmetyki na cellulit wspomagające przy okazji pozbywanie się wody? Nie liczę na to, że po samym balsamie problem zniknie, bo to trochę bardziej złożona kwestia. Jak na razie ograniczam mocno sól i staram się mocniej nawadniać, przy regularnym szczotkowaniu ciała na sucho też jest minimalnie lepiej, myślę o tym, żeby jakieś ziółka dołożyć i może właśnie coś do stosowania na zewnątrz. Kasztanowiec da radę, czy lepiej celować w coś innego?

Na pozbywanie się wody z organizmu zwykła herbatka z pokrzywy powinna pomóc. Bardzo moczopędna, popijałam swojego czasu na porost włosów to się przekonałam na własnej skórze tongue

Co do kasztanowca to myślę, że warto spróbować. W połączeniu z czymś nastawionym bardziej na spalanie (guarana? whatever) może dać niezłe efekty. Przynajmniej u mnie działa spoko tyle że te moje obrzęki nie są strasznie duże. Jak jest problem na większą skalę to to już jest sprawa dla endokrynologa imo, może coś byc z hormonami.

6

Z hormonami było do tej pory wszystko okej i nie mam powodów, żeby myśleć że coś się zmieniło, ale dzięki smile Wypróbuję z tą pokrzywą na pewno.
No jasne, zresztą kofeina to już chyba taki must have przy cellulicie. Mówisz, że u Ciebie to połączenie się sprawdza, a czego dokładnie używasz/używałaś?

7

missjustine napisał/a:

Z hormonami było do tej pory wszystko okej i nie mam powodów, żeby myśleć że coś się zmieniło, ale dzięki smile Wypróbuję z tą pokrzywą na pewno.
No jasne, zresztą kofeina to już chyba taki must have przy cellulicie. Mówisz, że u Ciebie to połączenie się sprawdza, a czego dokładnie używasz/używałaś?

Hmmm, kosmetyki są okej, ale jak problem leży gdzieś w środku to jest to rozwiązanie na krótką metę. Moim zdaniem trzeba szukać przyczyny. Próbowałaś ograniczyć bardzo mocno sól? Też sprzyja takim dolegliwościom.
Z balsamów tego typu mi akurat pasuje Sinial.

8

Pisałam o tej soli wyżej smile Ograniczam mocno, czy bardzo to trudno powiedzieć. W porównaniu do tego, co było wcześniej to chyba tak. Wiesz co, ja nie jestem jakaś przerażona. Wydaje mi się, że jak się ma pracę chodzącą to jednak jest się jakoś bardziej narażonym na takie puchnięcie. Jak sobie poleżę trochę z nogami w górze to jest lepiej, nic mnie nie boli, więc kosmetyki tu raczej jak dodatek traktuję, ale fajnie jakby na cellulit mi pomogły. Rebuild mi w miarę pasował z tego co pamiętam. Tego Twojego chyba nie znam, Rossman/Hebe mogę zobaczyć, czy gdzieś indziej? Wolałabym sobie obejrzeć zanim się ewentualnie zdecyduję.

9

No to Ci nie pomogę, bo nie widziałam ani tam ani tam tylko w internecie. Ale na cellulit coś działa, przynajmniej u mnie. Tylko że ja się nie ograniczam do samych kosmetyków.