1 Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-18 14:41:49)

Temat: Therm line forte

Therm line forte, znacie ten preparat, na necie dosc duzo pisza o jego działaniu.

Chciałabym to wypróbować , dodam że codziennie cwicze rano, mało jem, nie jem słodyczy, wieczorem cwicze 6 Widera, i chciałabym jakis wspomagacz.
Czy ktoś to stosował??

http://img197.imageshack.us/img197/9048/therm1.jpg

Jeśli nie to co polecacie by zrzucić tłuszczyk z brzucha i boczków.

Opinia producenta :
Therm Line Thermogenic Blend?:

* silnie przyspiesza przemianę materii
    * intensyfikuje termogenezę
    * ogranicza apetyt
    * wspomaga pracę enzymów odpowiedzialnych za rozpad komórek tłuszczowych
    * selektywnie stymuluje tkankę tłuszczową (pobudza receptory beta komórek tłuszczowych)
    * wspomaga procesy trawienia i pracę żołądka
    * wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej
    * ogranicza tempo wchłaniania cukrów
    * przyspiesza spalanie już zmagazynowanych w komórkach tłuszczowych
    * poprawia wydolność fizyczną

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Therm line forte

Kiedyś kupiłam Therm Line II. Sugerowałam się opiniami na internecie, ponieważ większość była pozytywnych. Ale szczerze nie wiem czy coś pomogło... Może nie byłam taka senna i zmęczona jak zawsze i lepiej mi się ćwiczyło smile

3

ja stosowałam, ale niestety nie zauwazylam zadnych efektów sad jedyna co zauwazylam to to, ze bardziej sie pocilam, i tyle niestety nic nie schudlam a stosowalam diete i chodzilam na aerobik i nic nie dalo, ale moze to od organizmu zalezy - na mnie nie zadzialalo

4

Ja przeciwnie. Dużo schudłam, miałam dużo energii i nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych. Mogę tylko polecać.

5

A który Therm Line stosowałaś? Wiem, że jest kilka rodzajów. Sama przymierzam się  do kupna, bo też słyszałam, że jest skuteczny. Ale nie wiem. który mam wybrać wink

6

Zacznij od najsłabszego z Sinetrolem,  z owoców cytrusowych, co prawda nie zawiera kofeiny, która dodaje energii, ale działa tak samo skutecznie. No i ćwiczenia to podstawa bo te preparaty zamieniają  tkankę tłuszczową w energię cieplną. Przy odpowiedniej diecie i samozaparciu z 7 kilogramów można szybko stracić.

7

Ja nie stosowałam term line ale stosuję linea i jestem zadowolona smile Także ja mogę polecić lineę :)Choć wiadomo każdy specyfik działa inaczej na każdą osobę.

8

janja napisał/a:

Zacznij od najsłabszego z Sinetrolem,  z owoców cytrusowych, co prawda nie zawiera kofeiny, która dodaje energii, ale działa tak samo skutecznie. No i ćwiczenia to podstawa bo te preparaty zamieniają  tkankę tłuszczową w energię cieplną. Przy odpowiedniej diecie i samozaparciu z 7 kilogramów można szybko stracić.

Dzięki za szybką odpowiedź. Tak, wiem, że trzeba ćwiczyć i mam nadzieję, że do wiosny pozbędę się kilka kilo. A jeszcze zapytam gdzie można je kupić?

9

Ja brała Therm Line Forte. Schudłam 14 kilo więc polecam. Ale musisz pamiętać o ćwiczeniach, bo same tabletki nie są magiczne i cudów nie zdziałają.

10

Forte działa silnie i jest przeznaczony dla tych którzy szybciej chcą spalić tłuszcz, ale ruszać się i tak trzeba, a wspólnie ze zdrowym jedzonkiem da stałe efekty, zdrowie i stabilną wagę.

11

Ja bym Ci bardziej polecala np. Double effect z Multipower. Sprzedajemy je w pracy i klientki sa bardzo zadowolone. Plusem jest to ze nie zawieraja kofeiny. smile i nie sa drogie

Life is hard. After all it kills you.

12

Przy każdej diecie potrzebne jest duże samozaparcie. Ale zdrowa dieta i dużo ćwiczeń to podstawa. także przy braniu preparatów wspomagających odchudzanie.

13

Tym razem zamierzam kupić sobie Therm Line, ale Forte. Czy możecie polecić mi jakąś tańszą aptekę, gdzie można zamówić ten specyfik?

14

Ja polecam, schudlam bardzo duzo dzieki stosowaniu tych sumplementow diety, do tego dobrego cwiczenia no i ograniczenie sllodyczyny, nic wiecej!

15

Chcę to stosować przy ćwiczeniach kardio będzie dobre?

16

OoonaaA napisał/a:

* wspomaga pracę enzymów odpowiedzialnych za rozpad komórek tłuszczowych

Wydaje mi się, że to jest kłamstwo, ponieważ nie ma czegoś takiego jak rozpad komórek tłuszczowych. Mogą one jedynie się zmniejszyć. Jeśli się chudnie to po prostu one z większych robią się mniejsze - tyle.
Dlatego mnie rozśmiesza jak słyszę albo czytam, że coś "spala komórki tłuszczowe" bo one tylko jak piszę wyżej mogą się zmniejszyć, ale nigdy nie znikną.

"Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się."

17

No czyli tak na prawdę tkanki tłuszczowej się nie pozbywasz? Może pomaga zmnieszyć się komórkom? Zaczęłam brać, 2 dzień przed wysiłkiem po 2 tabletki.

18

Dobre ! smile
Chociaż ja nie mogłam brać dłużej bo mnie po nim telepało.
Ale tyle ile brałam starczyło aby pomóc.
Dołącz do tego ćwiczenia 20minut dziennie ,powinno dać efekty.

19

To chyba tak kofeina z guaraną zadziałała, ale w TL najważniejszym składnikiem jest Sinetrol, który pobudza termogenezę.

20

Ja też przeszłam na Forte i jestem bardzo zadowolona z efektów, w niecałe dwa miesiące udało mi się zrzucić prawie 7 kilo. Plusem jest też to, że przeszła mi ochota na słodycze, a obawiałam się tego, że nie dam rady odmówić ich sobie. Oby teraz utrzymać tą wagę smile

21

mikrus napisał/a:

Ja też przeszłam na Forte i jestem bardzo zadowolona z efektów, w niecałe dwa miesiące udało mi się zrzucić prawie 7 kilo. Plusem jest też to, że przeszła mi ochota na słodycze, a obawiałam się tego, że nie dam rady odmówić ich sobie. Oby teraz utrzymać tą wagę smile

Ooo to sporo udało Ci się zrzucić w tak krótkim okresie czasu. Jakie ćwiczenia do tego?

22

Tamarka napisał/a:

Tym razem zamierzam kupić sobie Therm Line, ale Forte. Czy możecie polecić mi jakąś tańszą aptekę, gdzie można zamówić ten specyfik?

tradycyjnie najtaniej znajdziesz na allegro smile tylko trzeba uważać na jakieś dziwne podróbki, bo łatwo można się nadziać..

23

halinka87 napisał/a:
Tamarka napisał/a:

tradycyjnie najtaniej znajdziesz na allegro smile tylko trzeba uważać na jakieś dziwne podróbki, bo łatwo można się nadziać..

Na podróbki?? Jak rozróżnić czy to jest oryginalny lek? Jakieś przykłady?
Proszę o info.

24

Ttherm line forte stosowałam ale nic nie schudłam niestety. Schudłam 8 kg ale to dzięki diecie Sandruni, teraz dopiero jestem bardzo zadowolona z efektu smile

25

Na mnie Therm Line działa jak dobijaczka-zamiast pomóc zbic wagę to ja po nim sie rozrastam tzn.moje miesnie.Okropnie to wyglada.Zeżarłam 3 opkaowania i na wadze plus 7kg przy diecie,ciagłym ruchu,piciu wody...Nawet trener personalny oniemiał;)Przestałam łykac to gówno i wróciłam z powrotem do African Mango i waga pomału zaczyna w końcu spadać.