Najprzystojniejsi rockmani ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Najprzystojniejsi rockmani ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 47 ]

1

Temat: Najprzystojniejsi rockmani ;)

Jak w temacie- których rockmanów uważacie za najprzystojniejszych? wink Wpisujcie swoje typy wink

Jak dla mnie na uwagę zasługują:
- Ville Valo z zespołu HIM
- Kurt Cobain z Nirwany

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najprzystojniejsi rockmani ;)

Wokalista Alter Bridge - Myles Kennedy wink

3 Ostatnio edytowany przez Vilena (2011-01-19 16:47:28)

Ach... to zdecydowanie mój temat - uwielbiam przystojnych facetów z gitarą, albo za perkusją.
Za najprzystojniejszego w naszym kraju uważam Tomasza Wróblewskiego - mój typ big_smile

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/52/Tomasz_Wr%C3%B3blewski_at_Empik.jpg/220px-Tomasz_Wr%C3%B3blewski_at_Empik.jpg

No i oczywiście Piotr Wącisz big_smile
http://i.wp.pl/rozrywka//gallery557582/2010/01/03/DSC_9650.JPG

Udało mi się ich spotkać kilka razy, obaj bardzo sympatyczni smile

4

Jared Leto jest całkiem całkiem;)  (aktor i zarazem gitarzysta i wokalista zespołu 30 second to mars)

5

Zgadzam się - Jared Leto:). Bardzo lubię go jako aktora - już od dawna, a od kilku lat podziwiam też jako wokalistę. Jego uroda też mi się ogrommnie podoba, ma w sobie coś pociągającego smile

6 Ostatnio edytowany przez paulina20 (2011-01-23 06:43:09)

Przez ladnych pare miesiecy kolekcjonowalam kiedys zdjecia Serja Tankiana (wokalista SoaD). Wiem, ze nie jest ''typowo piekny'', jednak ma cos oryginalnego w wygladzie, co mi sie podobalo. Wlasciwie to nadal mi sie podoba ;> (to ten z dlugimi, kreconymi wlosami na peirwszym planie)
wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem
Mike Patton tongue Ma charyzme.

Screw gravity.

7

Ja oczywiście dodam Jima Morrisona big_smile

Ostatnio stwierdzam również, że młody Eddie Vedder też był niczego sobie smile

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

8

Zdecydowanie stwierdzam, że jak dla mnie w tym gronie póki co prym wiodą nasi rodzimi panowie zaprezentowani przez Vilenę wink Chociaż ten Vedder całkiem, całkiem... big_smile

9

gothka napisał/a:

Zdecydowanie stwierdzam, że jak dla mnie w tym gronie póki co prym wiodą nasi rodzimi panowie zaprezentowani przez Vilenę

Ma się to oko do przystojniaków wink

10

Zgadzam sie z Paulina. Paton ma charyzme, zwlaszcza w videoklipie Ashes to ashes. Garnitur zawsze dodaje facetom  seksapilu. smile

CARPE DIEM

11

Zdaje sobie sprawę, że Kurto Cobain dla wiekszości wygladał jak menel ale mnie cos w nim pociaga. Lubie mężczyzn z zarostem, długimi włosami (blond) i niebieskie oczy. Super smile
Ale na takich lepiej patrzec niz miec. Ten drapiący zarost, brrr smile

12

Mój ma długie blond włosy, oczy zielone i zarost big_smile Ale dla mnie to nie brrr tylko mrrr.... big_smile

13

Kurczę ciężko wybrać tego jedynego

Mike Patton - o tak, niezależnie od wieku zawsze w jego spojrzeniu jest to coś

Whitfield Crane - wokalista Ugly Kid Joe też niczego sobie, szczególnie w młodości
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lcamltqXdy1qbbhvto1_400.jpg

Jason Newsted - były basista Metallicy, w młodości niezłe ciacho
http://www.frayedendsofserbia.com/Slike/slika6.jpg

Z Panów w bardziej zaawansowanym wieku smile James Hetfield
http://autodogmatic.com/images/rockstar.jpg

Haha a najlepsze jest to, że mój ideał to brunet a tu tymczasem, poza jednym, to sami blondyni smile

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

14

gothka napisał/a:

Mój ma długie blond włosy, oczy zielone i zarost big_smile Ale dla mnie to nie brrr tylko mrrr.... big_smile

moj mnie kluje niemiłosiernie, aż boli czasem jak mi bo buzi przejedzie sad

Brandon Boyd i z Incubusa!

http://farm3.static.flickr.com/2547/3856729567_1344f49ddb_o.jpg

15

huanita napisał/a:

Jared Leto jest całkiem całkiem;)  (aktor i zarazem gitarzysta i wokalista zespołu 30 second to mars)

Oj tak, a oprócz tego nieśmiertelny Michael Hutchence.

16 Ostatnio edytowany przez karmelka24 (2011-02-07 14:36:04)

A co powiecie na Chrisa Cornella? I Gerard Way też fajny ale wolałam go w czarnych włosach smile

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

17

Zdecydowanie Kurt Cobain - nie dość, że świetny, utalentowany muzyk, to skubany strasznie przystojny, nawet w tłustych włosach. Te jego niesamowite ogromne, niebieskie oczy... ahhh. big_smile

.

18

A wokalista Pantery ? Phil Anselmo ? smile

19

Muszę się zastanowić..to wypiszę swoje typty-ale to nie będą tylko Rockmani^^

Jestem innym człowiekiem.

20

Kolejność przypadkowa,uzasadnienia obok:
1.Tilo Wolff z Lacrimosy..no Kocham Go,Kocham Jego głos^^
2.Kurt. C. Oczywista oczywistość:)
3.Jonas Renkse z Katatonii..teraz nie prezentuję się wybitnie pięknie,ale za czasów kręcenia teledysku "July"..mmm^^
4.Axl Rose Rudy skurczybyk za młodu..do schrupania:)
5.Fernando ?Langsuyar? Ribeiro z Moonspell-niby nic, a jednak ma coś w sobie:]
6.Jim Morrison z The Doors..Nie wiem co mam napisać, bóstwo..a te kudełki^^
7.Markus Stock z Empyrium..niestety zajęty:(
8.Marilyn Manson - możecie mnie zlinczować,ale On mnie "bierze":D
9.Anders Nyström- gitarzysta Katatonii, Bloodbath^^
10.Całe byłe Sentenced [ nie chce mi się wypisywacxD]
11.Johan Ericson -Draconian,Doom:vs^^
12.Ted Skjellum-z Darkthrone-norweska uroda^^
13.Sebastian Bach ze Skid Row^^
14.Roger Taylor z Queen-mm^^
15.Mikael ?kerfeldt z Opeth,sama słodycz^^
16.Peter z Vader'a- to z polskich;D
17.Sigurd Wongraven z Satyricon'u ...wrr:)
18.Duff Mckagan z Gunsów:]
19.Joe Perry z Aerosmith^^
20.Izzy Stradlin gitarka w Gunsach..
21.Okeej Leto:p jak na swój wiek,no no;D
Obecnie tyle pamiętam,jak ktoś mi się przypomnie to dopiszę:)

21

Cd.
22.Jon Bon Jovi-Jovi Bon Jon^^
23.Paweł Grzegorczyk z Hunter'a..nie wiem co w Nim widzę:)
24.Brian Molko z Placebo..^^
25.Fabio Lione wokalista Rhapsody^^
26.Adrian Hates z Diary of Dreams -podobno Gej:(
Chyba tyle:)

22

nie wskażę Wam najprzystojniejszego, ale jednego z ciekawszych.
Wes Borland, z Limp Bizkit. ten człowiek jest po prostu oryginalny, ten make up , stroje, charakteryzacja.
bez tego wszystkiego te,z całkiem całkiem smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

23

jak dla mnie to M.Shadows jest naj!

24

Ville Valo, Tuo Holopainen (Nightwish), Perttu Kivilaakso (Apocalyptica). Finy, Finy wink

Ach.. mój typ to Mike Patton np. tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=TPuSJeVOw7I

jest taki moment jak zamacza palec w kieliszku, a potem od niechcenia oblizuje....ojjj działa na kobiety niesamowicie.........jest boski!!

26

Bezkonkurencyjnie Slash - gitarzysta Guns 'n' Roses
http://i2.pinger.pl/pgr406/298bd9d30002bc7c4c65080e/slash.jpg   big_smile

27

Jaki miły temat, aż gęba się usmiecha smile

Ja nie mogłabym tak łatwo stwierdzić, który nafajnieszy, ale z tych co proponujecie to każdy ma to coś w sobie. Eh, ja nie wiem nie umiem powiedzieć.

Co najsmieszniejsze, ja lubie jak facet ma jakąs "skazę" i nie jest typowym ciachem a intrygującym z wyglądu facetem. Na przykład Jonathan Davis z Korn, nie grzeszy urodą ale ma wielką charyzmę i to widać. Tak samo wokalista Disturbed David przystojniakiem nie jest bo ja nie lubię łysych ale ten głos.... wynagradza wszystko i przez to ja go postrzegam jako atrakcyjnego faceta.

Tamat o "najprzystojniejszych"  więc nie wiem, NAJ naj typu nie mam chyba tongue

Acha, zapraszam tutaj http://www.netkobiety.pl/t26355.html do społeczności słuchającej rock/metal itd.
Pozdrawiam

Zapraszam każdego fana cięższej muzyki do "Kącika mrocznych duszyczek" w dziale nasza społeczność! Niech moc rocka będzie z Wami! :-) http://www.netkobiety.pl/t26355.html

28

Rozpisałabym się, bo mam bzika na punkcie rockmanów. wink
Kurt Cobain, Ville Valo, Perttu Kivilaakso, Tuomas Holopainen, Marilyn Manson, Serj Tankian. Ci najpiękniejsi. wink

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

29

Ja tam jestem wierna Mike'owi Pattonowi z Faith No More. W lipcu byłam na ich koncercie w Poznaniu i facet trzyma się naprawdę nieźle. A ten jego głos... smile

30

James Hetfield - mmmmm, nogi mi miekna:D jest super turbo sexi mimo, ze jest prawie 50latkiem;)
Pawelek Malaszynski
Piotr Rogucki
Adas- Wokalista zespolu Horrorscope:)(osobom, ktore lubia dobry polski trash metal, polecam:D)

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

31

Jak dla mnie Sting- ideał smile  (tylko ...młodszy nieco....) smile

32

Moim numerem jeden jest Kurt Cobain. Zdecydowanie miał w sobie "to coś". Mężczyzna bardzo w moim typie, zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak i o osobowość.
Do przystojnych rockman'ów mogę zaliczyć również młodego Axl'a Rose i Jon'a Bon Jovi.
Od pewnego czasu bardzo podobają mi się faceci z dłuższymi włosami, a jeśli dodatkowo mają coś wspólnego z muzyką rockową to już w ogóle idealne połączenie. smile

33

Kiedyś byłam wielką fanką Children of Bodom, więc Alexi Laiho.

34

Kurt Cobain, Michael Hutchence też jest całkiem.
Najbardziej David Gahan.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

35

Dla mnie zdecydowanym top 1 jest Andy Biersack big_smile
http://static.pokazywarka.pl/i/2918909/717603/tumblr-miduplwnln1s1aximo1-500.jpg
Świetny jest po prostu, to chyba jedyny biały facet który mnie ostatnio kręcił na poważniej tongue Lubię go w długich czarnych włosach, bo z tą nową fryzurą wygląda jak Bieber... Zęby ma świetne po prostu i uwielbiam go w makijażu czyli- blada twarz, oczy podkreślone na czarno, może być ciemnoczerwona pomadka tongue Coś jak tu, zęby widać http://static.pokazywarka.pl/i/2918918/474545/1013196-495430027192838-153145584-n.jpg Andy to mój absolutny top1, jest świetny, przystojny, osobiście jeśli facet ma tzw. "ładną" twarz to lubię u niego dłuższe włosy i makijaż tongue To się wzięło od Azjatów... Tak po za tym mogą być Ville Vallo (około 2000roku) i Jared Leto, ale kiślu w majtach nie mam jak go widzę (nie to co w przypadku Andy'ego) xD

36

Jak dla mnie ciężko wymienić jednego czy dwóch. Długie włosy, broda i mocny głos to lubię smile

Młody Axl Rose big_smile

Co do jakiegoś ogólnego typu rockmana to hmmm...lubię gdy facet jest smukły, ma dłuższe, zadbane włosy i lekki zarost big_smile

38

No, Axl fajny big_smile

39

Nuno Bettencourt

40 Ostatnio edytowany przez kejter (2015-11-18 04:47:11)

1. Marilyn Manson, mój ideał.
2. Agnieszka Chylińska- za starych, dobrych czasów- bardziej męska i śliczna niż niejeden facet,
3. Mariusz Kumala z Closterkeller, podrywałam go na ostatni koncercie tongue

41

Sharon den Adel - Within Temptation
Syd Duran - Valor
Cristina Scabbia - Lacuna Coil

42

Zawsze i niezmiennie - Peter Steele (wokalista i basista Type O Negative)...niestety już nie żyje sad

No mój ideał po prostu.

Ville Valo też jest całkiem, całkiem, bardzo podoba mi się też Paweł Storożyński, wokalista i gitarzysta zespołu Storo (byłam na ich koncercie gdy supportowali Comę) -> wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem

Jest też wielu japońskich muzyków rockowych, którzy mi się bardzo podobają, ale to dość specyficzny typ urody...nie zawsze typowo męski wink

No i naprawdę wielu innych...jestem taką osobą, że średnio raz w miesiącu znajduję kolejnego muzyka godnego mych zachwytów wink

"Do you believe in forever? I don't even believe in tomorrow. The only thing that lasts forever are memories and sorrow.
Out of sight, out of mind - the motto of betrayal. The prophets preach to forgive and forget ... I'm sorry but I am unable."

43

Obecnie nie mam fazy na żadnego, ale uważałam kiedyś, że Corey Taylor jest fajny.

44

Jeżu! Nikt nie wspomniał Maynarda Jamesa Keenana?! Ojaaa. No to ja wspominam, naj naj naj jest łon wink Byłam na koncercie, na którym wystąpił w samych gatkach smile)))

Żyj i czuj, i swąd, i bez
Po co, po co?
Po kres

45 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-05-06 11:56:32)

Czeslaw Niemen, oprocz urody podoba mi sie tez ta jego lekko nonszalancka stylowa
https://www.terazmuzyka.pl/upload/news/cz/small_czeslaw-niemen_4724.jpg

https://api.culture.pl/sites/default/files/field/artists/niemen_6695653.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/3a/0b/11/z17871418IE,Wystawa-Czeslaw-Niemen.jpg

http://www.okiemjadwigi.pl/wp-content/uploads/2016/10/images7.jpg

46

Nikt nie wspomniał o Peterze Steeale'u z Type o Negative!

47

Chuck Schuldiner z Death, niestety nieżyjący już. To był nie tylko jeden z najprzystojniejszych rockmanów, ale w ogóle mężczyzn, jakich widziałam.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 47 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Najprzystojniejsi rockmani ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018