Co mam robić jest mi ciężko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co mam robić jest mi ciężko

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 42 ]

Temat: Co mam robić jest mi ciężko

A co powiecie na taką historie.   Miałem 17lat i poznałem dziewczynę fajną  15. Byliśmy przez dwa miesiące znaczy całe wakacje, potem zaczęło się trochę psuć. Myślałem że to przez odległość w końcu mamy do siebie 150km. Ale nie, chodziło o innego i w dodatku z tego samego miasta co ja. Pogodziłem się z tym a może to był błąd, bo wiele razy byłem świadkiem jak nie układało się w tym związku. Żaliła się że Jej nie kocha, olewa Ją. Do tego  dodam że mój kuzyn jest jej najlepszym  przyjacielem i wiedziałem prawie wszystko, byłem więc  w temacie i szlak mnie trafiał. No i tak siedem lat do póki nie skasowałem auta i zawiozłem go do babci gdzie na spokojnie naprawiałem.   To taki wstęp, bo teraz mam 25lat a Ona 23lata. Wyszła sytuacja z wyjazdem na basen, którą zaplanował kuzyn ze swoją dziewczyną a oczywiście jej chłopak Ją wystawił. No tu się zaczęło pojechałem, było super. Potem zaczęliśmy dużo  rozmawiać, podkreślam rozmawiać. Jej chłopak zrobił niespodziankę i zjawił się na imprezkę gdzie nie był mile widziany, pogmatwało się i w końcu.    Rozstała się z nim i dopiero wtedy uderzyłem, spróbowaliśmy razem. Widać było że jest szczęśliwa, miała wszystko bo byłem trochę przy kasie. W dodatku naprawdę Ją kochałem. Ale po pół roku zaczęło  się psuć, rozmawialiśmy i niby jest ok. W końcu nie mogłem dłużej, przetrzymałem święta i do sylwestra  gdzie w nowym roku powiedziałem Jej wprost  że chciałbym zerwać. Wyjaśnię tylko że nie chciałem psuć świąt, sylwestra który miała paskudny rok temu, potem nadchodzących Jej urodzin w styczniu ani walentynek. Do tego jeszcze mam do przejechania te 150km a wolałem zerwać u Niej bo nie wiedziałem co zrobi i gdzie pójdzie. Ciężko było wybrać chwile.  No i dowiedziałem się że jednak kocha go dalej i nie może o nim zapomnieć i nawet się z nim spotkała przed Sylwkiem porozmawiać.  To Ona zaczęła przepraszać,  żałować że mnie krzywdzi , że mocno mnie zraniła i straciła przyjaciela, którym  jest mój kuzyn bo obiecała mu, że nie zrani mnie po raz drugi. Przez telefon potem zapewniałem, że przyjaciel taki jak mój kuzyn nie odwróci się od Niej i to z Nim załatwiłem . Dalej że ja nie mam jej co wybaczać, bo nie żałuje żadnej chwili spędzonej z nią. Teraz minęło kilka dni ale próbujemy pisać smsy słabo to idzie z Jej strony, dalej ma wyrzuty.

Co mam zrobić żeby uwierzyła że kuzyn jest nadal Jej przyjacielem?

Co zrobić aby mi uwierzyła, że skoro nie mogę być z nią to chce mieć w Niej przyjaciela? Problem jest też taki, że jak utrzymamy kontakt a wróci do tamtego chłopaka to przy każdej kłótni on będzie Jej nas wypominał. Nie spotkamy się nawet na piwie bo wyjdą z tego problemy. A ja nie toleruje tego synka za to jak Ją traktował.   
Proponowałem że do póki jest wolna i niema zobowiązań, niech się rozerwie, zabawi ale nie marnuje życia.  Bo jak naprawdę Ją kocha to jeszcze poczeka wybaczy a nawet wybroni przed rodziną co może nie być łatw.                                         

I jak ja mam żyć jak nadal Ją kocham, może nawet i bardziej. Zawsze będzie w moim sercu i Niewinem czy kogoś tak pokocham.   

Uprzedzam pytanie, tak chciałbym spróbować jeszcze raz.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co mam robić jest mi ciężko
daniei25 napisał/a:

Co zrobić aby mi uwierzyła, że skoro nie mogę być z nią to chce mieć w Niej przyjaciela?
I jak ja mam żyć jak nadal Ją kocham, może nawet i bardziej. Zawsze będzie w moim sercu i Niewinem czy kogoś tak pokocham.   

Uprzedzam pytanie, tak chciałbym spróbować jeszcze raz.

Nie można stworzyć prawdziwej przyjaźni damsko-męskiej w przypadku, gdy jedna ze stron kocha. Ja mam takiego przyjaciela, z którym spotykam się już 5 lat. Ale między nami nie ma tej chemii, patrzę na niego tak jak na brata. Ja także nie jestem w jego typie, za to dogadujemy się świetnie. Myślę, że tylko w takim przypadku może zaistnieć przyjaźń między kobietą, a mężczyzną. Ty do niej nadal coś czujesz i podświadomie będziesz działał jak facet próbujący zdobyć kobietę, a nie jak przyjaciel. Poza tym ona ma partnera, nie dziwne że jemu taki układ by nie odpowiadał, tym bardziej że byliście kiedyś razem.

3

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Usunął  bym  się  bez  wahania gdybym wiedział, że on się zmienił. Ale znam go na tyle że wiem co zrobi na początku. Będzie do rany przyłóż a później taki jaki był, jak tylko poczuje się pewnie. Na razie delikatnie o Nią walczę, nie mogę Jej  zrazić do siebie. Bo decyzji o powrocie do niego nie podjęła.           Dlaczego kobiety nie mają instrukcji obsługi   ;-)

4

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

"Taki jak był", czyli jaki?

daniei25 napisał/a:

Na razie delikatnie o Nią walczę, nie mogę Jej  zrazić do siebie. Bo decyzji o powrocie do niego nie podjęła.

Najlepiej nie narzucaj się jej, bo to odstrasza. Skoro nie podjęła decyzji to pewnie chce jakoś to wszystko sobie przemyśleć. Być może jest jeszcze szansa.

daniei25 napisał/a:

Dlaczego kobiety nie mają instrukcji obsługi   ;-)

My też chciałybyśmy poznać instrukcję obsługi męskiego serducha tongue Niestety jest czasami bardzo trudno.

5

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei25 - napisałeś"Usunął  bym  się  bez  wahania gdybym wiedział, że on się zmienił. Ale znam go na tyle ............." wiesz mam wrażenie że próbujesz być jej ojcem - na zasadzie wiem lepiej kto dla niej/niego będzie odpowiednim partnerem - nie tendy droga mój drogi. Choćbyś stanął na uszach i klaskał żęsami - a tamten okazał się ostatnim łotrem to jak ona będzie tego chciała to z godnie z tym co sam piszesz da się złapać na jego dobroć i nie dlatego że nie wie jaki on jest(kobiety doskonale to wiedzą) ale dlatego że będzie chciała wierzyć w jego przemianę i poleci na miłe słowa gesty jak ćma w ogień a ty będziesz mół tylko na to patrzeć i po co się malteretować - za męczeństwo w dzisiejszych czasach nikt medalu nie daje. Moja rada to albo ją kochasz wiesz że to ta jedyna i wtedy będź konkretny odważny i porozmawiaj z nią albo całkiem daj sobie spokój i urwij wszelki kontakt . Nie doradzam "przyjaźni" bo z tego nic dobrego dla was obojga nie wyniknie - bo gdy w końcu któreś z was uloży sobie życie z innym/inną to ten "przyjaciel" może stać się problemem dla nowego partnera bo nikt nie lubi mieć konkurencji.

6

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Macie racje za bardzo chce aby była  szczęśliwa,  to odwróci się przeciwko mnie. Jest dorosła podejmuje decyzje i podjęła bo wraca do niego. Również napisałem Jej że to koniec, bo przyjaciółmi nie będziemy ponieważ nadal Ją kocham i podświadomie będę  próbowoał  zdobyć   (dziękuje Małgorzatko bo to prawda).   Tylko jak zachować się na ulicy jak Ją spotkam.  I jak zwalczyć ból w sercu, który dopiero teraz zaczął doskwierać. Najchętniej bym kogoś poznał, ale Niewinem czy będę tak kochał. Nie mogę pozwolić aby się znowu zranić a co gorsze zranić kogoś.

7

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Teraz boli jak cholera , za jakiś czas będzie boleć gdy zobaczysz coś co ją przypomni a po latach zostanie miłe wspomnienie tych dobrych momentów. Fakt jest taki że bardzo żadko ludzie po "nieszczęśliwej miłości" już nigdy z nikim nie są. Bo my ludzie to "zwierzęta" stadne i potrzebujemy tej drugiej osoby. Dlatego głowa do góry będzie dobrze.

8 Ostatnio edytowany przez daniei25 (2011-01-05 14:42:32)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Dziękuje za te rady i pocieszenie. Również nie winem  czy  robie dobrze ale szukam dziewczyny na              Internecie. Z jednej strony takiej jak Ona a z drugiej zupełnie innej, ciężko się przełamać i nie winem jak zacząć. Czy mam mówić że zostałem zraniony i boje się ryzykować, że nadal kocham inną. Szukam zrozumienia i wsparcia, a co za tym idzie straszyć nowo poznaną dziewczynę.  Pomyśli że mi odbiło, bo sam się zastanawiam czy tak nie jest. Wiem że wychodzę tutaj na kompletną niezdarę i frajera. Na  obecną chwile ma duże oj duże długi, jestem chory i siedzę w domu, auto które było moją perełką jest w totalnej rozsypce ( jestem mechanikiem) to straciłem  dziewczynę. Są gorsze tragedie ale nikt mi nie powie, że nie jestem na dnie i że są tego jakieś plusy. Dlaczego człowiek jest tak głupi że od razu się zakochuje potem cierpi.  W dodatku żalę się wam i zawracam głowę a każdy ma swoje problemy. Ale znowu tylko forum mi zostało.  A jeszcze jedno pytanie. Powiedziała że wszystkie pieniądze, które w nią zainwestowałem zwróci jak tylko zacznie pracować, a było tego ładne parę tysięcy. Powiedziałem że jeżeli była choć trochę szczęśliwa i jak nie chcę bym stracił od niej szacunek to ma zapomnieć o zwracaniu czego kolwiek bo to nie były pożyczki. Pytanie co zrobić jak nie posłucha, bo jest uparta?
Zabrzmi to bardzo egoistycznie i aż mi wstyd ale jak czytam problemy innych czuje się lepiej. PRZEPRASZAM.

9

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Jak to jest z tymi kobietami.. bardzo wiele z nich, zwłaszcza mlodych ciagnie instynktownie do facetów, którzy są niegrzecznymi chłopcami .. takimi jak np ten jej eks, eks chłopak, moze już obecny.. no niestety, nie wiem co nimi kieruje. Moze po prostu musi dojrzeć do madrycjh decyzji. Nie martw się tym, ze komukolwiek zawracasz o głowę, po to jest to forum, abys mógł się wygadać i poprosić o radę. Nie wiem czy słusznie szukasz dziewczyny, po co chcesz dawać jakieś innej nadzieję, zwodzić ? Nie jest to dobry pomysł.

Jesli chodzi o  Wasze zerwanie, to sam czułeś,że coś nie gra o sam wyszedłeś z taką inicjatywą , więc coś jest na rzeczy, też było ci źe w tym związku, bo chyba nie tak hop siup podjąłes tę decyzję , a jak okazało się, ze ona jednak kocha innego to coś się w Tobie odezwało .. przyjaźni nie będzie, bardzo w to wątpię, bo to nie mozliwe zazwyczaj po rozstaniu..

Może przemyśl sobie czy faktycznie ja kochasz i czy tak Ci na niej zalezy? i zadziałaj bardziej konkretnie.. a nie matkuj, może przeczekaj, moze Ci przejdzie, a jak nie to zawalcz o nią , serce nie sługa wink

10

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Jak mogę walczyć skoro po  poważnej i długiej  rozmowie o tym jak Ją bardzo  kocham, że mógłbym się zmienić jak coś we mnie Jej nie pasuje. Mówiła że była szczęśliwa, na seks nie narzekała, rodzina przyjęła  Ją bardzo serdecznie. Nie wiem  powinienem skopać  synka do nie przytomności, to jak go naprawdę kocha  to mi nie wybaczy. Żałuje tylko że nie zrobiłem tego zaraz jak się rozstali.

11

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei a może czas, rozłąka, spowoduje że ona zrozumie co straciła...?
myślę iż powinieneś dać sobie czas -na zagojenie rany a Jej czas na to by dowiedziałą się -czego tak naprawdę chcę i kogo..
Wiem że boli...ale czas pozwoli wam obojgu popatrzeć na całą sprawę bardziej na ,,chłodno'' moze bez tak dużych emocji...
Powodzenia:)

12

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Chyba za szybko postanowiłeś znaleźć sobie kolejną partnerkę, musi upłynąć trochę wody w rzece, atmosfera powinna się oczyścić. Czyli jednym słowem najpierw postaraj się wyjść z tego, a później zaangażuj się całym sobą w nowy związek, tym bardziej że:

daniei25 napisał/a:

Z jednej strony takiej jak Ona a z drugiej zupełnie innej,

W każdej kobiecie będziesz się doszukiwał jej cech, stylu bycia, zachowania. Gdy coś zrobi pomyślisz sobie, że ta pierwsza zachowałaby się w tej sytuacji inaczej itp. Będziesz porównywał. To może się źle skończyć. Daj sobie czas.

13 Ostatnio edytowany przez daniei25 (2011-01-05 19:59:48)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei a może czas, rozłąka, spowoduje że ona zrozumie co straciła...? 

Oczywiście zakładając że tak się stanie mógłbym poczekać, ale co potem mam zaryzykować po raz trzeci. Już teraz było strasznie ciężko, poza tym nie jestem  maszynom pozbawioną uczuć i wspomnień. Siedząc w pracy będę zastanawiał się co robi i czy nie spotyka się z byłym, albo czy naprawdę coś do mnie czuje. Bo może mieć obawy że nikt Jej nie pokocha i dlatego wróci. Wiem że paczę na to pesymistycznie. Ja naprawdę Ją kocham i teraz nadal czekam, lecz za pół roku ból może ustąpi. Może kogoś poznam, a wtedy stanie w moich drzwiach i co?  Na pewno pomogę, nie zamknę Jej drzwi przed nosem. Ale wtedy kogoś zranię albo zgłupieje do reszty.  Na razie mam tylko Was i rozmowa dobrze mi robi, a pytań tysiące.

14

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei -nie planuj przyszłości, życie /jak sam wiesz/ jest zaskakujące, każdy dzień , każda godzina przynosi coś nowego.
Nie martw się na zapas...
jak chcesz popisać...ja znowu spędzam samotny wieczór i noc sad wiec pisz...

15

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

danielu .. wiem jak Ci trudno, ja rozstałam się z chłopakiem ponad dwa miesiące temu.. nie ma dnia, baa nie ma godziny bym o nim nie myslała, więc wiem jak to boli .. tylko, że najlepiej jest własnie odciagać mysli od tej osoby, próbowac skupić się na czymś innym, znajdź sobie takie zajęcie, abyś oderwał się od tematu ..

widzę, że dużo analizujesz, ale najlepiej będzie sobie to poukładać wszystko po kolei, nie roztrząsać, im mniej analizy tym lepiej, widzisz nikogo nie możesz zmusić do miłośc...

a pomysl .. chciałbyś z nią być, gdyby jej nie wyszło z tamtym, ona by wróciła, chcesz takiej miłosci.. jesli on znowu ją zawiedzie i ona wraca, bo ma pewną miejscówkę w Twoim sercu ???

16 Ostatnio edytowany przez daniei25 (2011-01-05 21:59:39)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Dziękuje DORIS może tego mi trzeba. Lecz znowu szlak mnie trafia, ponieważ minęły cztery dni a Ona jest już u niego.
Nie musze zgadywać jak się godzą, czasem wole nie wiedzieć co dzieje się na mieście.

17

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Wiem strasznie się żale i roztrząsam swój problem, a przecież wszyscy tutaj trafili po rozstaniu ze swoją drugą połową. Każdy cierpiał lub cierpi dalej, takie jest życie.
Natomiast tego się boje, że kiedyś będzie chciała wrócić.  Wolał bym chyba żebym się co do niego pomylił, aby się zmienił i Ją kochał oraz szanował. Życzę Jej tego.

18

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei- nie żalisz się..to twój problem, ważny i bolesny i chcemy Ci pomóc...jak tylko umiemy...
nie zbieraj informacji co ,,dzieję sie na mieście, daj sobie pare dni luzu- bez myślenia o niej''
może wyjedz gdzieś na ten długi weekend, spotkaj się ze znajomymi...

19 Ostatnio edytowany przez daniei25 (2011-01-06 20:11:02)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Pomóżcie. Dowiedziałem się, że próbuje zebrać pieniądze które ja w Nią zainwestowałem. Jest tego troszkę bo egzaminy i jazdy na prawko, wycieczki do Krakowa, Czech i nad morze, biżuteria ,ciuchy i inne pierdoły. Jakieś parę tysięcy,  więc  mam trochę czasu zanim uzbiera. Problem w tym że to były prezenty i  mile spędzony czas, nie chciałem żadnych zwrotów. Po zerwaniu obiecała że to wszystko zwróci,  lecz odpowiedziałem że jeżeli to zrobi to zrani mnie jeszcze bardziej. I stracę do Niej szacunek. Co mam robić, jak się zachować.  Nie jestem materialistą i nie zechce przyjąć tych pieniędzy.

20

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

wiesz...Bardzo dziwne zachowanie....hmm

Jakieś dziwne unoszenie się honorem..
jesteś pewny że ona naprawdę je zbiera? może tylko tak Ci powiedziała?
Tak jak pisałam wcześniej -powinieneś zerwać z nią kontakt na jakiś czas..

21

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Ja myślę, że to tylko takie "gadanie". Unoszenie się honorem. Wie, że trochę potrwa zanim zbierze tą sumę, więc sprawa pójdzie w zapomnienie. Bardzo dziwne zachowanie.

22

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Chciała mnie przekonać , że nie była ze mną dla pieniędzy. Wszyscy widzieli jak żyje a w zasadzie to co chcieli widzieć. Czyli jedno auto rozbite u babci w stodole (bmw), drugie szwagra(nowe audi), trzecie służbowe szwagra, czwarte od siostry, a potem moja nowa bma. Nikt nie wiedział czym jeszcze przyjadę.   Ludzie niewiedzieni co się dzieje, mówiono nawet że mam dziuple z kradzionymi autami,     a myśmy się śmiali. Tak jest na nie których wioskach.  Może mieć obawy co teraz powiedzą, bo mam jedną głowę ale daje sobie ją uciąć, że nie była ze mną dla pieniędzy. A skąd wiem że zbiera kasę, mamy tych samych znajomych. Więc woje się przygotować. 
Podaje trochę dużo faktów, mam nadzieje że nikt ze znajomych nie trafi na to forum.  Zresztą nikomu tego nie życze.

23 Ostatnio edytowany przez daniei25 (2011-01-06 22:15:39)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

.

24

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Mnie mój były zwrócił kasę, parę tys zł, oddał wszystko.

25 Ostatnio edytowany przez daniei25 (2011-01-06 22:57:08)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

A to była pożyczka czy był na twoim utrzymaniu i w jaki sposób zwrócił ,  jak mogę spytać? Ona gotówki raczej nie dostawała, ja płaciłem i nie ukrywam sprawiało mi to przyjemność. W szczególności jak widziałem Jej radosną twarzyczkę.

26

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Często robiłam mu prezenty, utrzymywałam go jak nie pracował, nie musiał oddawać bo wtedy robiłam to z miłości może nawet "chorej" i za dużo pomagałam, jakiś czas temu wyrzuty sumienia nie dawały mu zyć i wszystko zwrócił, stwierdził ze to była dla niego sprawa honorowa i nie powiem zachował się uczciwie.

27

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Dokładnie tak samo było u mnie i ja postąpił bym tak jak On. Tylko że to dziewczyna (nie zrozum mnie źle jestem za równo uprawnieniem, ale np. facet powinie otwierać drzwi kobiecie, przepuścić , zapłacić jak zaprasza i tak dalej). Źle się będę czuł jak je wezmę, a Ona jak nie wezmę. Wszyscy mamy swój jakiś honor. Myślałem nawet że jak dojdzie do tego i przyniesie mi kasę to czy nie dać tego na cel charytatywny .

28

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Probuj dalej jak Ci zależy...pisz i dzwoń;)

29 Ostatnio edytowany przez daniei25 (2011-01-07 01:43:21)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Jest z innym, była siedem lat. Wróciła do niego po czterech dniach od naszego rozstania to boli, chciałbym by wróciła do mnie ale teraz, nie za pół roku albo za rok jak Jej nie wyjdzie.    Mi powiedziała że nie ma chemii między nami. Co mogę zrobić, przecież nie będę stał pod jej oknem albo za Nią chodził bo straszyć Jej nie zamierzam   policja się wmiesza i wyjdą  jaja.

30

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei -piszę ostatni raz...bo chyba nie chcesz posłuchac...
daj sobie  i jej czas...na siłę nikt Cię nie pokocha , chociaz byłbyś najcudowniejszy...
miłość swoimi prawami się rządzi ..

31

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei jest Ci ciężko, to ogromnie boli jak sie traci ukochaną osobę, ale niestety musisz pozwolić jej odejść, skoro ona już naprawdę wróciła do tamtego i nie chcę być z Toba, to przykro mi to mówić, ale musisz się z tym pogodzić sad uwierz mi, ja wiem co mówię .. wiem jak to boli, najgorsze jest jak siedzisz blisko ukochanej osoby i wiesz, ze już nigdy nie będzie Twoja

32

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Daniei25 u mnie była sprawa podobna, też po 5latach odszedł do innej, po jakimś czasie mojego poniżania się, błagania itp zrozumiałam ze nic nie mogę zrobić, bo nie można na siłę sprawić aby ktoś Cię dalej kochał, jeśli coś się w nim wypaliło i juz nie chce, potem przez 2 m-ce nie miałam z nim zadnego kontaktu, on pisał maile, teraz kontakt mamy telefoniczny i smsowy, czasem się spotkamy i jest miło, z tego co wiem z tamtą nie układa się tak jakby sobie zyczył, nie wiem co mu siedzi w głowie ale do mnie powrotu juz nie ma, owszem możemy być kumplami, zawsze nam się swietnie rozmawiało, zawsze myśleliśmy podobnie i znamy się jak łyse konie i on to wie, może dlatego nie potrafi sie tak zupełnie odciąc, nie wiem, z własnego doświadczenia radzę ci zostawić to tak jak jest, zycie toczy się dalej i nie wiadomo co jeszcze ci przyniesie, może ona u boku tamtego coś zrozumie, że jednak Ty jesteś tą osobą najważniejszą w jej zyciu, może tego nie zrozumie, nie o to mi chodzi abyś czekał i gryzł palce ale żebyś żył swoim zyciem, miał swoje zainteresowania, hobby, pasje, spotykał się ze znajomymi itp

33

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Oczywiście że rozumiem, dałem spokój sobie i  Jaj. Nie kontaktuje się z Nią, ale esy przychodzą od znajomych.   ?Co się stało?  Widziałem  twoją na urodzinach, bawiła się z ? a ciebie nie było? .      Tylko nie potrafię przestać o niej myśleć, wpadłem w jakąś depresje, nie śpię, prawie nie jem. Chciał bym się gdzieś wyrwać, ale nie mam gdzie. Nie moja wina że tak mnie trafiło.  Nie jestem typem rozrywkowego faceta, więc bary i dyskoteki odpadają.  Do znajomych nie pójdę, poznał bym dlatego nową  dziewczynę powiedział co jest grane i poszedł do kina. Ale kto się umówi wiedząc że jest jako pocieszenie, nawet gdyby było fajnie to czy uwierzy.

34

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei musisz sie oderwac od tego...spróbuj gdzies pojechać...
organizujemy spotkanie w krakowie 5 lutego...sprawdz na kefejce dla osób po 30 ... smile

35

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Witajcie. To znowu ja aż mi głupio pisać jak czytam problemy innych ludzi o zdradach, porzuceniach czy nawet pobiciach. To naprawdę są tragedie. Niestety chciałbym się jeszcze poradzić, ponieważ poddałem się. Po ostatniej wiadomości w której napisała. ?Tu nie chodzi oto w czym ??. Jest lepszy! Po prostu kocham jego zalety i wady pociąga mnie fizycznie uwielbiam się do niego przytulać i całować! Ja go kocham i nic tego nie zmieni!?  i ? Wiem że ciężko Ci zrozumieć ale ja kocham ?.. dlatego nie mogę być z Tobą! Wróciliśmy do siebie!? a dalej że zaczęło się układać,  ale chce byśmy byli przyjaciółmi (nie winem czy była szczera).  Powinienem Ją znienawidzić i zapomnieć, ale nie potrafię. Odpisałem że cieszę się że jest szczęśliwa i że zaczęło się jej układać. Niestety nie możemy być przyjaciółmi ponieważ ja nadal będę  Cię kochał i próbował zdobyć co zaszkodzi twojemu związku. Dziękuje za chwile spędzone z Tobę bo były wspaniałe i jak będziesz potrzebować kiedykolwiek  pomocy to pomogę. Tak będzie lepiej żegnaj.      Ale prawda jest  taka że strasznie Ją kocham i chciałbym usłyszeć jej głos.  A co robiłem żeby zapomnieć?  Więcej pracy, nowi znajomi, nawet zapisałem się na boks i tylko trenerowi powiedziałem że to chodzi o dziewczynę i chce zacząć od sparingu. To dostałem lekki łomot  (polecam na chwile pomaga smile).      Teraz będą Jej urodziny, bardzo bym chciał przynajmniej napisać smsa z życzeniami.  Ale się boje, bo napisałem żegnaj nie mamy kontaktu. Nie winem jak się zachować jak zobaczę Ją na drodze, nic nie winem.      Boje się komukolwiek zaufać, że kogoś  zranie i tego że nie pokocham nikogo, że sam zaczne udawać aby  mieć bliską osobę. Robie się pieprzonym egoistom.

36 Ostatnio edytowany przez Kaja83 (2011-01-17 08:35:59)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

daniei25, bardzo mi przykro, ze musiałes usłyszeć od niej takie słowa i jednocześnie jestem dumna z Ciebie, bo napisałeś jej bardzo ludzkiego i kulturalnego sms, bez nienawiści i złości, zachowałeś twarz, chociaż jej postępowanie bardzo boli ... sad co teraz, myśle, że boks to dobre rozwiązanie, wyżyjesz się , zmęczysz, tylko nie zacznij bić ludzi na ulicy wink nie wejdź w jakieś szemrane kontakty..

myślę, że najlepiej będzie dla Ciebie, jesli nie będziesz szukał okazji, żeby do niej pisać, albo spotykac ją, musisz zapomnieć o tej dziewczynie, każdy forma kontaktu z nią będzie Cię bardzo bolała,

trzymaj się dzielnie, zyczę powodzenia, spotkasz jeszcze fajną dziewczynę, która będzie warta Twoich uczuć, a tym, ze kogoś zranisz, nie przejmuj sie, bo tak nam się zawsze wydaje na początku, za wcześnie na przejmowanie się tym co będzie w kolejnym związku.. najpierw wylecz się z tego

37

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Dziękuje Kaja83 ale wolał bym stracić twarz i wszystko co jeszcze mam za następny dzień w Jej objęciach.  Dlaczego ludzie nie mają kodów kreskowych po których potrafili by się odnaleźć i być razem szczęśliwi. Dobra idę spać bo zaczynam pieprzyć od rzeczy wink

38 Ostatnio edytowany przez daniei25 (2011-02-20 10:28:34)

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Witajcie to znowu ja:-) minęły już albo dopiero  dwa miesiące od zerwania z  byłą. Myślałem że mi przeszło, zacząłem pisywać na necie z innymi dziewczynami, lecz wiem że ją kocham. Pozytywne jest to że udało się uratować przyjaźń mojej byłej z moim  kuzynem na czym też bardzo mi zależało bo są przyjaciółmi od przedszkola. Najgorsze jednak że dzieje się to co przewidziałem, chłopak do którego wróciła zaczął Ją olewać. Na urodziny złożył życzenia, na walentynki nawet nie wysłał smsa, a teraz ma drugi tydzień ferii i nie pojechał do Niej. Tyle wiem ale ona go kocha, i nie widzi nic złego. Szlak mnie trafia i koleś zbiera sobie niezły wpi?ol. Powstrzymuje mnie tylko to że Ona mnie może znienawidzeić. A ja już teraz nie winem jak się zachować jak Ją spotkam. Mam 25lat wiem co to zauroczenie, ale to nie to. Maże o tym by wróciła, dać Jej jeszcze jedną szanse. Choć wiem że będę cierpiał. Co mam robić? jak on Ją  skrzywdzi to ? . jestem tak samo zaślepiony jak Ona

39

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Witajcie to znowu ja, pewnie macie dość i mnie i moich banalnych problemów:-) Powiedzcie mi co mam robić. Kocham swoją byłą dziewczynę, ona mnie nie. Pogodziłem się z tym, tak mi się zdaje. Świat jest za mały by się nie spotkać więc chciałbym się z Nią rozmówić, czy będzie między nami pewna przyjaźń czy mam odwracać głowę jak Ją spotkam. Nie wieżę że będę dobrym przyjacielem zawsze będę miał dystans do Niej i totalnie nie winem co robić. Mamy wspólnych znajomych i boje się chorej sytuacji na jakiejś imprezie, spotkaniu czy nawet drodze.  Niewinem czy nawet zechce się spotkać, zbliża się dzień kobiet i to byłby dobry dzień na pierwszy krok do nawiązania kontaktu. Boję się jednak sam nie winem czego. Nie mam przecież  nic do stracenia a jeden sms jest trudniejszy niż walka na ringu. Dziewczyny jak mam postąpić? Jak Wy widziały byście rozwiązanie?

40

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Pomórzcie. Dzień kobiet to jedyna możliwość na jakikolwiek kontakt z byłą dziewczyną. Nie winem  czy to dobry pomysł, lecz nie mam ochoty uciekać całe życie. To nie z mojej winy się rozstaliśmy.   POMOCY!!!

41

Odp: Co mam robić jest mi ciężko

Wszystkiego najlepszego z okazji  Dnia Kobiet.  Podjąłem decyzje i napisałem byłej dziewczynie życzenia z okazji dzisiejszego święta, odpisała ?Dziękuje za pamięć. Pozdrawiam :-)? . Czas pokaże czy dobrze zrobiłem, wjem jedno nie potrafię o Niej zapomnieć. Poczekam teraz do czasu gdy tam pojadę i napiszę że chce się spotkać, porozmawiać. Jaszcze nie winem co zrobię.        Pozdrawiam

Posty [ 42 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co mam robić jest mi ciężko

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024