jakie wybrać najlepsze żelazko... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » jakie wybrać najlepsze żelazko...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: jakie wybrać najlepsze żelazko...

Nigdzie ten temat nie pasował, więc założyłam nowy smile Proszę o wasze porady dotyczące najlepszego żelazka.

Próbuję wybrać żelazko do 100zl więc bez bajerów.
6 żelazek, które zwróciło moja uwagę (ale nie pytajcie czemu, tak po prostu wylosowane z widelek) to:
Zelmer 28Z016
Tefal Prima FV2215
Tefal FV 3320
Philips GC 2105
Braun EasyStyle 2010
Siemens TB 21370
ma ktoś takie?? może coś doradzić?? a jeśli macie inne żelazka niż wymienione a są niezawodne to również bardzo poproszę o nazwy tych żelazek.

Dziękuję serdecznie za opinie smile

pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jakie wybrać najlepsze żelazko...

zelmer,philips i moze tefal najlepsze z tych .

3

Ha, znowu zależy co Ci się trafi, jaki egzemplarz. Miałam Tefal, nie byłam zadowolona, szybko się zresztą zepsuł. Teraz mam Braun i jest ok, ale to przecież nie jest reguła.
Sprawdź takie praktyczne sprawy, typu np wygodna rączka, gumowany tył (ważny przy odstawianiu żelazka, nie ślizga się), wygodny wlew wody, czytelny termoregulator (z wyraźnym zaznaczeniem które tkaniny na jaką tempetarurę), nosek (lepszy w szpic, bo łatwiej nim doprasujesz każdy kąt:).
I jeszcze raz uczulam, sprawdzajcie serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne, od ich dostępności i jakości działania zależy ile nerwów nas będzie kosztowało załatwienie reklamacji, jeśli coś będzie nie tak...
Ja nie lubię prasować, więc chętnie wydałabym duże pieniądze na żelazko, które prasowałoby samo, no prawie samo:).  Moja znajoma kupiła takie na Allegro, jakieś włoskie, nieznanej mi firmy (nazwy nie pamiętam), ale nie może go sobie nachwalić, a już różne miewała...

4

Witam!
Ja mam żelazko Zelmera- dokładnie to co prezentujesz i miałam pecha,że od pierwszego użycia przeciekało tzn. zamiast pary wydobywała się woda. Uwzględniono gwarancję i teraz jest ok. Tak więc mogę polecić Zelmer choć słyszę dużo głosów, że to nie ta marka co jeszcze kilka lat temu...Dlatego mikser kupiłam ju z Brauna i jest super!
Co do łatwości prasowania to Zelmer jest ok:)

Taka sobie dziewczyneczka:)

politolog i prawie psycholog:)

5

no tak, zgadzam sie z tymi serwisami gwarancyjynymi i pogwarancyjnymi,
zelazko moze byc i najlepsze, ale nie ma reguly przy produkcji masowej a nic nie moze chyba tak skutecznie zrazic do marki, przynajmniej mnie, jak nieodpowiednie i nieodpowiedzialne podejscie producenta i czesto sklepu w ktorym sie kupuje...

dzieki za opinie i aspekty warte uwagi,

pozdrawiam

6

ja mam taki generator pary TEFAL GV7150E0 Express
ale tefal ogólnie robi dobre żelazka wg. mnie, z tego co podałaś wybrałabym Tefal FV 3320
dla mnie najważniejsze zeby zelazko miało parę bo inaczej to strasznie ciężko się prasuje.
Korzystajac z okazji mam pytanie czy można jakos usunąć zabrudzenia z zelazka na ubraniu? znalazłam bluzkę z która dawno temu wlasnie tak sie stało, ciekawa jestem czy można ją odratować.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » jakie wybrać najlepsze żelazko...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018